רמי גרינברג וכיתות הכוננות

פתח תקווה מתגייסת: מאות מתנדבים נענו לקריאת ראש העיר להצטרף לכיתות הכוננות

המתנדבים קיבלו אמצעי זיהוי הכוללים מעיל עליו מודבק תג והם חולקו לצוותים ומשימות בגזרות השונות, המצטרפים לכלל הכוחות הרבים הפועלים בעיר, ביניהם: שיטור עירוני, סיירים רכובים, פיקוח, משמר שכונות ועוד. עם תחילת המלחמה, הורה גרינברג לאגף הביטחון, לקדם גם הקמת כיתות כוננות ברחבי העיר, במסגרת פעילות חמ"ל המתנדבים, המיועד לביצוע סיורים ופטרולים בשכונות השונות.

אותות המלחמה ניכרים היטב בפתח תקווה. לצד האזעקות, שנשמעו כמעט מדי יום ברחבי העיר, כולל נפילות רסיס של יירוט במוצאי שבת, רבים מתושבי העיר מתגייסים לחזק את הביטחון על ידי סיורים. בפוסט שפרסם ראש העיר, רמי גרינברג, הוא דיווח על כך שמאות מתנדבים נענו לקריאתו והתגייסו לטובת כיתות כוננות. המתנדבים, רובם ככולם בעלי רישיון נשק, חולקו לצוותים ולרכביהם הפרטיים, לאחר שעברו תדרוך והכוונה באגף הביטחון ברחוב קארו 3.

"בימים מתוחים אלה נדרש לתגבר את הנוכחות במרחב הציבורי ולהעלות את תחושת הביטחון של התושבים", מסר ראש העיר, רמי גרינברג. "לאור זאת, החלטנו להזמין את הציבור להתגייס ולסייע במשימות חשובות אלה, תוך הקפדה על הנחיות ההתגוננות של פיקוד העורף וההנחיות המקצועיות של אגף הביטחון, הפיקוח והחירום".

ראש העיר ממשיך בקריאתו להתנדב לכיתות הכוננות והוא מחפש מתנדבים שהם נשים וגברים מעל גיל 21, רצוי בעלי רישיון נהיגה, רצוי בעלי רכב, רצוי בעלי רישיון נשק.

רוצים להצטרף לחמ"ל המתנדבים? 

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

נפילת רסיס בפתח תקווה

זה חוזר? לראשונה מאז סוף דצמבר: אזעקה בפ"ת. דיווח על נפילת רסיס

כמעט חצי שנה של הפוגע מה-21.12.24 – ושוב נשמעו אזעקות בעיר. האזעקות תפסו את מאות אלפי התושבים, העובדים והמבקרים בעיר לא מוכנים ומופתעים והורגשה בהלה באיזורים המסחריים והעסקיים – שכבר מזמן חיו בשגרה, לפחות מההיבט הזה. האזעקות, שנשמעו בשרון, ברחבי גוש דן ובתל אביב – הם איתות חזק של החמאס, שיש לו את האפשרות לירות על ישראל. לא נרשמו נפגעים או נזקים. זוהי האזעקה ה-31 שנשמעה בעיר מאז ה-7.10

המשך קריאה »
בית יד לבנים כיום - עם פוסטר של כל החטופים

כ-200 לוחמי הנדסה קרבית עם משפחותיהם צפויים להגיע ב-29.5 ליום הוקרה ביד לבנים

מארגני האירוע, המתקיים בשיתוף עיריית פתח תקווה, מחפשים מתנדבים, שיעזרו בהקמה, בשינוע ובתפעול. האירוע צפוי להתחיל בשעה 14:00 בגן החי הסמוך לפארק וב-16:00 יתקיים טקס צבאי בפארק, שיכלול גם הפנינג לילדי הלוחמים, מתחם פרא רפואי עם טובי המטפלים, ביניהם ד"ר להבית אקרמן, ולבסוף ארוחת ערב ומסיבה עם שולחנות משחק, DJ ומנטליסט.

המשך קריאה »

מזעזעים את הקבינט: התפרסם סרטון החטיפה של דניאלה גלבוע מפתח תקווה וחברותיה לבסיס

גלבוע הפתח תקוואית, יחד עם עוד ארבע מחברותיה לבסיס – לירי אלבג, אגם ברגר, קרינה ארייב ונעמה לוי – נחטפו ב-7 באוקטובר מנחל עוז לרצועת עזה. הסרטון נמצא אצל המשפחות כבר זמה מה, אך רק עכשיו הם החליטו לאשר את הפרסום (הלא מצונזר), על מנת לזעזע את העולם ובעיקר להפעיל לחץ על הממשלה לקדם עסקת חטופים. אורלי, אמה של דניאלה: "בסרט הכי נורא לא חשבתי שאראה בעתה כזאת בעיניים שלה".

המשך קריאה »
עומר קביליו

הובא למנוחות עומר קביליו מפ"ת שנהרג בתאונת דרכים בדרך לפעילות מבצעית

זה לא נגמר. לאחר הבשורה הקשה על נפילתם של הפתח תקוואים לירון יצחק ועירא יאיר גיספן זכרונם לברכה, התבשרנו היום על אבידה נוספת של בן עיר. בדקות האחרונות הסתיימה הלוויתו של קביליו, בחלקה הצבאית בסגולה, כשמאות בני משפחה וחברים חלקו לו כבוד אחרון. התאונה אירעה כשקביליו נסע על אופנועו בדרך לבסיס. המשפחה תשב שבעה ברחוב שפרינצק 24 בשכונת אחדות.

המשך קריאה »