רמי גרינברג וכיתות הכוננות

פתח תקווה מתגייסת: מאות מתנדבים נענו לקריאת ראש העיר להצטרף לכיתות הכוננות

המתנדבים קיבלו אמצעי זיהוי הכוללים מעיל עליו מודבק תג והם חולקו לצוותים ומשימות בגזרות השונות, המצטרפים לכלל הכוחות הרבים הפועלים בעיר, ביניהם: שיטור עירוני, סיירים רכובים, פיקוח, משמר שכונות ועוד. עם תחילת המלחמה, הורה גרינברג לאגף הביטחון, לקדם גם הקמת כיתות כוננות ברחבי העיר, במסגרת פעילות חמ"ל המתנדבים, המיועד לביצוע סיורים ופטרולים בשכונות השונות.

אותות המלחמה ניכרים היטב בפתח תקווה. לצד האזעקות, שנשמעו כמעט מדי יום ברחבי העיר, כולל נפילות רסיס של יירוט במוצאי שבת, רבים מתושבי העיר מתגייסים לחזק את הביטחון על ידי סיורים. בפוסט שפרסם ראש העיר, רמי גרינברג, הוא דיווח על כך שמאות מתנדבים נענו לקריאתו והתגייסו לטובת כיתות כוננות. המתנדבים, רובם ככולם בעלי רישיון נשק, חולקו לצוותים ולרכביהם הפרטיים, לאחר שעברו תדרוך והכוונה באגף הביטחון ברחוב קארו 3.

"בימים מתוחים אלה נדרש לתגבר את הנוכחות במרחב הציבורי ולהעלות את תחושת הביטחון של התושבים", מסר ראש העיר, רמי גרינברג. "לאור זאת, החלטנו להזמין את הציבור להתגייס ולסייע במשימות חשובות אלה, תוך הקפדה על הנחיות ההתגוננות של פיקוד העורף וההנחיות המקצועיות של אגף הביטחון, הפיקוח והחירום".

ראש העיר ממשיך בקריאתו להתנדב לכיתות הכוננות והוא מחפש מתנדבים שהם נשים וגברים מעל גיל 21, רצוי בעלי רישיון נהיגה, רצוי בעלי רכב, רצוי בעלי רישיון נשק.

רוצים להצטרף לחמ"ל המתנדבים? 

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

מסעדת וינו חדשות 13

צפו: חדשות 13 הפתיעו את מסעדת וינו פ"ת, שנקלעה לקשיים בעקבות מילואים של הבעלים

כבר יותר משלושה חודשים, קובי יוסלביץ', הבעלים של מסעדת הבשרים ואולם האירועים שנמצא סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח", נמצא ON & OFF בעזה, כשהוא משאיר את העסק לטיפול העובדים והמשפחה. הכתב פז רובינזון, כתב השטח של תוכניתו של אמנון לוי, הגיע היום בהפתעה למסעדה לראות מה קורה – ועל הדרך היא גם קיבלה סוג של פרסום ארצי.

המשך קריאה »
טקס הסרת הלוט מאנדרטת פארק חרבות ברזל כפר גנים

חדש: פארק "חרבות ברזל" נחנך בשכונת כפר גנים בטקס בהשתתפות משפחות חללים

האירוע המרגש, בציון ט"ו בשבט, התקיים בפארק החדש ברח' ויצמן 44, המתפרש על שטח של כ-8 דונם, בו נשתלו כ-150 עצים מסוגים שונים. בפארק הוצבה אנדרטה עם שמות הנופלים מאז ה-7 באוקטובר, תושבי ותושבות העיר – או כאלו בעלי זיקה לעיר. במהלך הטקס נשאו דברים משפחותיהם של הנופלים והנרצחים תומר ברק, אסי אסאצ'אלו, רותי אקוני, ירין אפרים ואור מזרחי.

המשך קריאה »
אוריאל אביעד סילברמן

אבל כבד במושב נחלים ליד פתח תקווה: רס"ל סילברמן ז"ל נפל בקרב ברצועת עזה

רס"ל (מיל') אוריאל אביעד סילברמן, בן 23 ממושב נחלים מגדוד 7421 בחטיבת קרייתי (4), נפל בקרב בדרום רצועת עזה. כך הותר לפרסום הבוקר. פרטים לגבי מועד ההלוויה והשבעה – יפורסמו בהמשך. באירוע שבו נפל סילברמן, נפצעו באורח קשה קצין שריון במילואים ולוחם במילואים בגדוד 7421. הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בבתי החולים ומשפחותיהם עודכנו.

המשך קריאה »
מאיר ברוכין ביציאה מבית ספר יצחק שמיר פתח תקווה

צפו: קללות קשות של עשרות הורים ותלמידים כלפי מאיר ברוכין בבי"ס יצחק שמיר פתח תקווה

קבלת פנים כזאת למורה בבית ספר בפתח תקווה לא זכורה לנו. המורה לאזרחות, שהביע בבית הספר אמירות, שתמכו בצד הפלסטיני בסכסוך ומתחו ביקורת על צה"ל, שב ללמד היום בכיתה י', בעקבות צו בית משפט, שהורה להחזירו לעבודה – לאחר שהושעה. התלמידים סירבו להיכנס לכיתה ובמקום זה עשו הפגנה קולנית במיוחד מחוץ לבית הספר בשכונת קרול, סמוך לאם המושבות החדשה ונווה גן צפון.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading