סופרטל פתח תקווה מחדשים: מחלקת פירות וירקות בסניף רוטשילד. קצביה בהסתדרות

הסניף ברח' רוטשילד 73, הופך לאטרקטיבי יותר עבור תושבי מרכז פתח תקווה, זאת לאחר הרחבתו במבחר גדול של פירות וירקות מכל הסוגים במחירים תחרותיים, אפילו ביחס לאלה של השוק שליד, "בדגש על איכות וטריות", כפי שנמסר על ידי אנשי הרשת. בנוסף, הסניף הסמוך לו, ברח' ההסתדרות 26, מתחדש עם קצבייה בשטח של 150 מ"ר, שתכלול מגוון רחב של בשרים ועופות. מה המחירים?

תשעה חודשים אחרי שסיקרנו את אירוע ההשקה של סניף "סופרטל" ברח' רוטשילד, היום נוספה לו גם מחלקת פירות וירקות בה אפשר למצוא מוצרים טריים ואיכותיים, חלקם במחירים תחרותיים, כמו שני אבוקדו מבושל ב-12.90 ₪, שום בשרוול 3 ב-10 ₪ ופלפל אדום, צהוב, ירוק וכתום ב-9.90 ₪ לקילו. ברשת מציינים כי המחירים הם לסוף השבוע הקרוב ובהמשך יכולים להיות דינמיים.

מחלקת הירקות החדשה בסופרטל רוטשילד

במקביל, חידוש גם בסניף ברח' ההסתדרות 26, שם אפשר יהיה מהיום למצוא בשרים ועופות טריים ואיכותיים, גם כן חלקם במחירים טובים, לדוגמה: כרעיים טריים 3 ב-100 ₪, שניצל טרי 3 ב-110 ₪, שוקיים עוף 3 ב-100 ₪. 

"אנחנו גאים להרחיב את המגוון בסניפים לטובת סל מלא שיכלול בין היתר, מחלקות טריות ועשירות; קצביה ודגים טריים בשירות עצמי, והחל מהיום מחלקת פירות וירקות טרייה ואיכותית במחירים תחרותיים ואטרקטיביים", מסר בני חדד, מנכ"ל החברה.

רשת סופרטל מונה כיום 6 סניפים כשארבעה מהם נמצאים בפתח תקווה, ברחוב רוטשילד 73, ההסתדרות 26, כץ 47 וגיסין 15, שהושק בקיץ ואף פתוח בשבת. בנוסף, לרשת קיימים סניפים גם בגני תקווה וברחובות. לרשת מגוון רחב של מוצרים והיא נבדלת בין היתר בשעות פתיחה ארוכות מהרגיל (6:00-00:00). בתקופת המלחמה, מומלץ לבדוק את מועד סגירת הסניפים.

עוד ב-חנויות

בהשקעה של כמיליון ש"ח: חברת מוצרי החשמל Beko (בקו) נכנסת לפתח תקווה עם משרד ואולם תצוגה

החברה הטורקית הבינלאומית עברה לאחרונה לעיר, למגדל "גלובס טאוורס" על ציר ז'בוטינסקי-רבין ושכרה שטח ענק של 500 מ"ר בקומה 13 של הבניין המודרני – זאת כחלק ממהלך אסטרטגי למעבר למערך שיווק והפצה בצורה עצמאית. במשרדים הראשיים יעבדו חברי ההנהלה ואולם התצוגה ישמש את החברה לטובת פעילות B2B בלבד, כחלק משיתוף הפעולה שלה עם רשתות החשמל וחנויות החשמל הפרטיות בישראל.

המשך קריאה »
סופרטל פתח תקווה גיסין כשר

סופרטל מחדשת את קצביות הרשת בפתח תקווה עם מותגי פרימיום בכשרות מהודרת

אם אתם תושבי העיר שומרי כשרות (ויש הרבה כאלה) והיססתם לפני שביצעתם רכישה בקצביות של סופרטל – אתם יכולים מעכשיו להיות רגועים יותר. מהיום, הרשת הודיעה כי היא הולכת על הכי כשר שיש: מוצרי העופות מבית "עוף ירושלים" יוכשרו בכשרות "מחפוד" ואילו מוצרי הבשר של המותגים "מילו עוף" ו-"נטו" – יוכשרו בכשרויות מהודרות. מנכ"ל סופרטל, בני חדד: "אנו קשובים ללקוחותינו וביצענו שינויים עמוקים"

המשך קריאה »
רויאל טובקו פתח תקווה עמי ב.ס.ר סיטי

רויאל טובקו מתחזקת בפתח תקווה: פתחה סניף בחיים עוזר. עמי ב.ס.ר סיטי בדרך

רק לפני כשבועיים רשת מוצרי העישון פתחה את הסניף הראשון שלה במרכז העיר, חיים עוזר 23, וכבר התבשרנו שבעוד מספר שבועות, צפויה להיפתח חנות נוספת ברח' תוצרת הארץ 3 – וכבר נתלה במקום שלט מאיר עיניים, שמבשר על הפתיחה הקרובה. ברשת מבטיחים: "מי שיגיע לחנויות יימצא מגוון ענק לכל מוצרי העישון, כולל מוצרים בלעדיים, שתמצאו רק אצלנו".

המשך קריאה »

פרסום ראשון: רשת משק בשר פותחת סניף במתחם גיסין אם המושבות פתח תקווה

לאחר סניף מצליח ברחובות, מותג הבשר האיכותי מגיע גם לעיר שלנו במטרה לספק את תאבונם של התושבים חובבי על האש ואניני הטעם, שמחפשים קודם כל איכות ושירות. זהו גם הערך המוסף שהם מצפים לספק ובכך להתחרות בעליונות מול חנויות בשר אחרות ובטח על הקצביות שבסופרים. ליאם לוזון, בעלת הסניף: "מצפים לפתוח לפני יום העצמאות. הבשר יהיה כשר".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading