מתחם הרמן פוגל פתח תקווה

אפשר להתחיל לדמיין: אושרה התכנית להקמת "מיני-שכונה" בהרמן פוגל פתח תקווה

עיריית פתח תקווה מסרה כי פרויקט ההתחדשות העירונית המאסיבי, עבר לאחרונה את אישור הוועדה הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה. בתכנון: הריסת 11 מבני מגורים ישנים, שבמקומם יוקמו שבעה מגדלי מגורים ענקיים שיתפרסו על פני 24 דונם ויכילו כ-690 יחידות דיור חדשות, מתוכם 20% של יחידו דיור קטנות לזוגות צעירים ו-60 יחידות דיור להשכרה ארוכת טווח. יזמי הפרויקט הם יסודות צור ודוד גלבוע.

רח' הרמן פוגל בפתח תקווה צפוי להתחדש עם מתחם מגורים חדש ומודרני, שישנה את פני שכונת קרול הותיקה. היערייה ויזמי הפרויקט מקווים שהמיקום האטרקטיבי, סמוך לתחנת הרכבת הקלה פינסקר ולתחנה המרכזית החדשה, שאמורה לעבור מתיחת פנים – יהיה אבן שואבת למתעניינים בדירה בפרויקט, בין אם מדובר במשפרי דיור, משפחות, זוגות צעירים או כאלה המחפשים דירה טובה במרכז פתח תקווה להשכרה.

מתחם הרמן פוגל פתח תקווה התחדשות עירונית
שטח מתחם הרמן פוגל פתח תקווה התחדשות עירונית

24 דונם, כ-700 דירות חדשות

המתחם מתפרס על פני 24 דונם וכולל את שני עבריו של רחוב הרמן פוגל, גובל ברח' פינסקר ממערב וברחוב ימיני ממזרח, מבצע קדש בצפון וברחוב חלוצת הפרדסנות בדרום. במסגרת התכנית יהרסו 11 מבני מגורים ישנים עם 184 יחידות דיור ובמקומם ייבנו 7 מגדלי מגורים בתמהיל של 3 בנייני מגורים בני 10 קומות ו-4 מגדלי מגורים חדשים בני 28 קומות – סך הכל, הפרויקט צפוי לכלול כ-690 יחידות דיור.

בנוסף, הפרויקט יכלול שטחי מסחר ושטחי ציבור משמעותיים, מוסדות חינוך לצד מרחבים פתוחים. התכנית גם כוללת מאות חניות תת קרקעיות וגישה לצירי נסיעה.

מבט מלמעלה על מתחם הרמן פוגל פתח תקווה - כל 11 הבניינים במתחם ייהרסו
מבט מלמעלה על מתחם הרמן פוגל פתח תקווה - כל 11 הבניינים במתחם ייהרסו

מתאים גם לשוכרים וזוגות צעירים

יזמי הפרויקט, חברת הנדל"ן "יסודות צור", היא חברה ותיקה, הפועלת מ-1995, בבעלותו של יזם הנדל"ן הלל יעקובסון. לחברה רזומה הכולל בניית למעלה מ- 2,000 יחידות דיור, מרכזים מסחריים, מבני תעשייה ומשרדים, מוסדות ציבור, מבתי ספר וגני ילדים ועד בתי כנסת וישיבות – בעיקר בבית שמש וירושלים. פרויקט הרמן פוגל יהיה עבורה פרויקט משמעותי ראשון בפתח תקווה. יזם נוסף של הפרויקט הוא דוד גלבוע, שבאמתחתו פרויקט התחדשות נוסף בפתח תקווה – ליד, ברח' יצחק שדה.

"ההתחדשות העירונית במתחם הרמן פוגל היא בשורה של ממש לתושבים שממתינים לה שנים רבות", מסר ראש העיר, רמי גרינברג. "ההתחדשות תבטיח איכות חיים טובה יותר לתושבי האזור ומבנה בטיחותי, וכן תאפשר לקלוט אוכלוסיות נוספות לעיר ואוכלוסיות צעירות. התכנון לוקח בחשבון גם דירות קטנות, לצד מבני ציבור וחינוך". הפרויקט מקודם גם באמצעות כרמים – מינהלת ההתחדשות העירונית בפתח תקווה.

פרויקט הרמן פוגל מעניין אתכם? השאירו פרטים בטופס ויחזרו אליכם. ניתן לפנות גם דרך כפתור הוואטסאפ הירוק בתחתית המסך בגלישת סלולר

קו אוירי של כ-250 מ' בלבד מתחנת רכבת פינסקר לפרויקט מתחם הרמן פוגל

עו"ד אילן שרקון, משרד CBA: "מיקסמנו את התמורות"

"זהו פרויקט ומאתגר, שמשרדנו מייצג את הדיירים כבר מהשלב הראשון", מסר לפתח תקווה NEWS, עורך דין אילן שרקון, העומד בראש משרד CBA, המייצג את הדיירים בפרויקט. "מיקסמנו עבורם את התמורות באופן משמעותי, הכל תוך הענקת ביטחון, שהפרויקט יושלם והם יקבלו את הדירה החדשה מהר. אני שמח שהעירייה וראש העיר תומכים בפרויקט ומגבים  את הדיירים" .

עו"ד אילן שרקון ממשרד CBA, המתמחה בהתחדשות עירונית
עו"ד אילן שרקון ממשרד CBA, המתמחה בהתחדשות עירונית על רקע פרויקט הרמן פוגל

עוד ב-נדלן

בזל פארק פתח תקווה

בזל פארק פ"ת: הסתיימה בניית כל 27 הקומות. ROOMS צפויים לפתוח שם מתחם נוסף

פרויקט הענק של קבוצת סופרין וקבוצת וייס, עולה שלב נוסף וכבר נוגע בשמיים עם עוד מגדל משרדים משמעותי שימלא את הסקיי-ליין של פתח תקווה. השאיפה היא לסיים את העבודות במרץ 2025 ולאחר מספר חודשים לקבל טופס 4, שיאפשר לאכלס את הבניין החולש על כמעט 40 אלף מ"ר משרדים שבבנייתו הושקעו כ-350 מיליון ש"ח. מותג המתחמים השיתופיים של פתאל, צפוי לשכור או לרכוש שם קומות.

המשך קריאה »
גלובל גולד וגלובל טאוורס B פתח תקווה - מתחילים להיבנות

עובדים מסביב לשאון: גלובל טאוורס B וגלובל גולד החלו להיבנות מעל הקרקע

שני מגדלי המשרדים הענקיים של "מגדלי ישראל" בצומת רבין-ז'בוטינסקי, נמצאים בעיצומה של בנייה נמרצת, שנצפית על ידי עשרות אלפים עוברים ושבים מדי יום. בגלובל טאוורס B כבר נבנו כשבע קומות מתוך 39 ואילו בגלובל גולד אפשר לראות כבר שתי קומות מעל הקרקע. סה"כ שני המגדלים צפויים לכלול בתוכם שטח עצום של 120,000 מ"ר משרדים והם יצטרפו לגלובל טאוורס A במשולש המגדלים הדרום-מזרחי של הצומת.

המשך קריאה »
שי פרטוש משמאל ועוז קטה מימין - בהריסת ילין 5 פתח תקווה

ממשיכים להתחדש בפתח תקווה: בנייני המגורים ברחובות ילין 5 ובלוי 1 נהרסו (וידאו)

ההתחדשות העירונית במרכז העיר ממשיכה לצבור תאוצה עם שני פרויקטים נוספים, שהחלו בימים האחרונים את שלב ההריסה. בילין 5, בחלק הדרומי של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 27 דירות של חברת קטה גרופ. בבלוי 1, במרכז של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 36 דירות של חברת קטה יזמות. צפו בהריסה:

המשך קריאה »
חוות שרתים ז'בוטינסקי 94 פתח תקווה

העירייה: חוות שרתים ענקית תיפתח ברחוב ז'בוטינסקי 94 פתח תקווה. מי יפונה?

עיריית פתח תקווה מפרסמת כי לפי התכנון, שני האנגרים, שנמצאים בסמוך ליד בניין המשרדים של משרד הביטחון, יהרסו בקרוב ובמקומם תוקם החווה בשטח של 41 אלף מ"ר, שצפויה לשרת את העסקים הרבים הנמצאים באיזור, במיוחד חברות הייטק, להן דרוש מקום פיזי קרוב ונגיש למידע דיגיטלי מאוחסן ולתעבורה שלו. מחסן מערך המשלוחים הרובוטים רשת הסופרים, יחד עם מוסך הונדה הסגור – יפונו.

המשך קריאה »