מסעדת וינו חדשות 13

צפו: חדשות 13 הפתיעו את מסעדת וינו פ"ת, שנקלעה לקשיים בעקבות מילואים של הבעלים

כבר יותר משלושה חודשים, קובי יוסלביץ', הבעלים של מסעדת הבשרים ואולם האירועים שנמצא סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח", נמצא ON & OFF בעזה, כשהוא משאיר את העסק לטיפול העובדים והמשפחה. הכתב פז רובינזון, כתב השטח של תוכניתו של אמנון לוי, הגיע היום בהפתעה למסעדה לראות מה קורה – ועל הדרך היא גם קיבלה סוג של פרסום ארצי.

מסעדת וינו, היא מסעדה שנשענת בעיקר על אירועים (בריתות, בר מצוות) ובעקבות המלחמה ספגה לא מעט ביטולים, כמו כל עסק בתחום. הקושי גובר עוד יותר, כשהבעלים יוסלביץ', מתנדב מילואים המבצע שירות ארוך ותובעני, נמצא ימים ארוכים הרחק מהמסעדה. בניסיון לעורר מודעות למצב של וינו (VINO) ולמשוך אליה לקוחות חדשים, הגיע צוות של חדשות 13 בהפתעה למקום.

@ptnews.tiktok צוות ערוץ 13 הפתיע את מסעדת וינו באצטדיון שלמה ביטוח לאחר שזו נקלעה לקשיים בעקבות המילואים של הבעלים #פתחתקווה #אצטדיוןשלמהביטוח#מסעדתבשרים #אולםאירועים@עריית_פתח_תקווה ♬ צליל מקורי - פתח תקווה NEWS

את פניו של הכתב רובינזון קיבל אחד העובדים, שסיפר בפתיחות לב על המצב של המסעדה וקרא לאנשים להגיע ולהתענג על הבשרים והסלטים המצוינים במקום. וינו היא מסעדת שף כשרה הפועלת מ-2014 וצברה מאז קהל נאמן ואוהד מתושבי העיר, שאוהב להגיע בעיקר בזכות מנות הדגל, כמו צלעות עגל ואסאדו דרום-אמריקאי. יתרון נוסף של המקום – הוא שפע של חניה חופשית, סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח" – וגישה נוחה מצירי התנועה הראשיים.

האפשרויות לאירועים בוינו הן רבות ומגוונות – ומחולקות לחלקים שנים. במרפסת האירועים ניתן לקיים אירוע מ-20 איש עד 50 איש, בחלל המסעדה מקיימים אירועים עד 150 אורחים, ובשילוב המתחמים אפשר לערוך את כל סוגי האירועים – ברית מילה, בר מצווה, חתונות בוטיק, חינה, אירועים עסקיים ועוד – עד 200 מוזמנים. המקום כשר למהדרין.

קובי יוסלביץ' על רקע מסעדת VINO (צילום: מתוך: פייסבוק(

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

היחידה הטקטית פתח תקווה

רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות חללי "חרבות ברזל" תושבי פתח תקווה

היוזמה של עיריית פתח תקווה תחל לפעול בקרוב במסגרת חיזוק מערך הביטחון בעיר. היחידה הטקטית צפויה להרחיב את מערך הפעילות של אגף הביטחון בעירייה. היחידה תורכב מחמישה צוותים, כאשר כל צוות יסייר ברכב מבצעי, שיזוהה עם פעילות היחידה. סך הכל 15 מאבטחים חמושים, שיצטרפו בשעות הלילה לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים. כאות זיכרון, הרכבים יישאו את שמותם של הנופלים במלחמה.

המשך קריאה »
טקס הסרת הלוט מאנדרטת פארק חרבות ברזל כפר גנים

חדש: פארק "חרבות ברזל" נחנך בשכונת כפר גנים בטקס בהשתתפות משפחות חללים

האירוע המרגש, בציון ט"ו בשבט, התקיים בפארק החדש ברח' ויצמן 44, המתפרש על שטח של כ-8 דונם, בו נשתלו כ-150 עצים מסוגים שונים. בפארק הוצבה אנדרטה עם שמות הנופלים מאז ה-7 באוקטובר, תושבי ותושבות העיר – או כאלו בעלי זיקה לעיר. במהלך הטקס נשאו דברים משפחותיהם של הנופלים והנרצחים תומר ברק, אסי אסאצ'אלו, רותי אקוני, ירין אפרים ואור מזרחי.

המשך קריאה »
אוריאל אביעד סילברמן

אבל כבד במושב נחלים ליד פתח תקווה: רס"ל סילברמן ז"ל נפל בקרב ברצועת עזה

רס"ל (מיל') אוריאל אביעד סילברמן, בן 23 ממושב נחלים מגדוד 7421 בחטיבת קרייתי (4), נפל בקרב בדרום רצועת עזה. כך הותר לפרסום הבוקר. פרטים לגבי מועד ההלוויה והשבעה – יפורסמו בהמשך. באירוע שבו נפל סילברמן, נפצעו באורח קשה קצין שריון במילואים ולוחם במילואים בגדוד 7421. הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בבתי החולים ומשפחותיהם עודכנו.

המשך קריאה »
מאיר ברוכין ביציאה מבית ספר יצחק שמיר פתח תקווה

צפו: קללות קשות של עשרות הורים ותלמידים כלפי מאיר ברוכין בבי"ס יצחק שמיר פתח תקווה

קבלת פנים כזאת למורה בבית ספר בפתח תקווה לא זכורה לנו. המורה לאזרחות, שהביע בבית הספר אמירות, שתמכו בצד הפלסטיני בסכסוך ומתחו ביקורת על צה"ל, שב ללמד היום בכיתה י', בעקבות צו בית משפט, שהורה להחזירו לעבודה – לאחר שהושעה. התלמידים סירבו להיכנס לכיתה ובמקום זה עשו הפגנה קולנית במיוחד מחוץ לבית הספר בשכונת קרול, סמוך לאם המושבות החדשה ונווה גן צפון.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading