אורלי גלבוע אמה של דניאלה גלבוע - בראיון מטלטל בחדשות 12

צפו: אורלי גלבוע מפתח תקווה בפנייה נרגשת לשרה נתניהו להשבת דניאלה מעזה (וידאו)

האם הפתח תקוואית, שבתה נמצאת בשבי החמאס כבר כמעט חצי שנה, סיפרה אמש במהדורה המרכזית של חדשות 12 על פגישה שהייתה לה לאחרונה עם אשת ראש הממשלה, יחד עם אמהות של חטופות נוספות. "ביקשתי משרה שהיא זו שתבשר לי לראשונה על שובה של דניאלה – ולא אף אחד אחר", אמרה בראיון לדני קושמרו. בנוסף, ביקשה מקבינט המלחמה "לתת מספיק חבל לצוות המו"מ".

מזה יותר יותר מחמישה חודשים, אנו מלווים את משפחת גלבוע מפתח תקווה במאבק למען החזרת בתם דניאלה גלבוע, יחד שאר החטופים, שנחטפו בשבת של ה-7 באוקטובר 2023. בימים האחרונים, נראה שהמשא ומתן למען השבת הטחופים, מעלה הילוך מסוים, אבל היום משפחת גלבוע התבשרה בתקשורת, ששוב המגעים נתקעו, לאחר שראש המוסד הורה להחזיר את המשלחת מקטאר.

צפו בקטע מתוך הראיון (באדיבות חדשות 12) - מתוך טיקטוק פח תקווה NEWS

@ptnews.tiktok צפו: אורלי גלבוע מפתח תקווה בפנייה נרגשת לשרה נתניהו להשבת דניאלה מעזה @petachtikva_city @bringtheabducteeshomenow @bringthembacknow @keshet.12 @n12news ♬ סאונד מקורי - פתח תקווה NEWS

הטלטלה שעוברת על משפחת גלבוע, ניכרה על פניה של אורלי, שדיברה אתמול בערב במהדורה המרכזית של חדשות 12, לעיני מאות אלפי צופים בבית. "אנחנו כהורים, כבר אין לנו אוויר להכיל את כל האירוע ואת משך האירוע הזה", אמרה לקושמרו. "אנחנו מרגישים שכל המשא ומתן לא מתנהל באופן שרצוי שיתנהל. פעם אחת שיתנו לצוות המשא ומתן את החבל הנדרש לו – לצאת למשא ומתן – ולחזור עם עסקה".

 

אורלי גלבוע בפניה לשרה נתניהו
אורלי גלבוע בפניה לשרה נתניהו

גלבוע הוסיפה: "אני מבקשת מכל מי שנמצא למעלה, מקבינט המלחמה, שמנווט את הדבר הזה, שייתן לצוות המו"מ מספיק יכולת לצאת לדרך ולחזור עם עסקה". מאז ה-7 באוקטובר, אורלי האם, יחד עם בני משפחתה, תושבי כפר גנים פתח תקווה, פועלים רבות למען השבת דניאלה ושאר החטופים , דרך הופעות בתקשורת ובאירועים שונים, כמו הצעת נישואין, שקיבלה מבן זוגה לפני מספר חודשים.

ספר תורה והצעת נישואין לדניאלה גלבוע. מי ייתן והיא תשוב הביתה במהרה
ספר תורה והצעת נישואין לדניאלה גלבוע. מי ייתן והיא תשוב הביתה במהרה

בהמשך הראיון, סיפרה גלבוע, שכדמעות ניכרות בעיניה, על המפגש שהיה לה עם אשת ראש הממשלה נתניהו: "הייתה פגישה מאוד לבבית ואמפתית. אני חושבת שזה מאוד נגע בה ואני מאמינה שהיא שיכולתה לעזור לנו. אנחנו באמת סומכים עלי. התפללנו ביחד ובכינו.

בסוף התפילה, אני ניגשתי אליה וביקשתי ממנה באוזן: 'שרה, כשדניאלה חוזרת – את זו שמבשרת לי על החזרה שלה – ולא אף אחד אחר. לא גל הירש ולא הקצינה שלי ולא אף אחד – רק את! אני באמת חושבת שהיא תעשה הכל כדי להיות זו שתודיע לי – ושזה יקרה מהר".

אירוע יום הולדת לדניאלה גלבוע יתקיים בקניון הכיכר בכפר גנים ג' - הגיעו להביע תמיכה
אירוע יום הולדת לדניאלה גלבוע יתקיים בקניון הכיכר בכפר גנים ג' - הגיעו להביע תמיכה
מחזירים את דניאלה גלבוע

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

פתח תקווה רח' ראשון לציון

פתח תקווה מתעוררת למלחמה עם איראן: שקט בכבישים וברחובות. אירועים התבטלו

את הלילה ההסטורי, בו הופגזנו עם מאות טילים, ש-99% אחוז מהם יורטו, העבירו תושבי העיר בשקט יחסי, ללא אזעקות, אבל עם חרדה מתמדת, מהולה בעצב על תוכניות של בילוי וכיף – אותם גנזו האיראנים, בעקבות החלטת פיקוד העורף לבטל כל פעילות במוסדות החינוך, טיולים, קייטנות. אלפי הורים, תושבי העיר, נאלצו לקחת יום חופש מהעבודה להישאר עם הילדים בבתים. עיריית פ"ת קיימה הערכת מצב.

המשך קריאה »
אורלי גלבוע רמי גרינברג בטקס לו יהי למען החזרת דניאלה גלבוע

צפו: עשרות תלמידים והורים של בית ספר "נתן יונתן" שרו "לו יהי" למען דניאלה גלבוע (וידאו)

כ-150 איש נכחו בטקס המיוחד והמרגש, כששירה של נעמי שמר נשמע היטב באם המושבות החדשה, סוג תפילה המונית למען גלבוע, תושבת פתח תקווה ובעבר תושבת השכונה, שנחטפה בשביעי באוקטובר וכבר מעל לחצי שנה נמצאת בשבי. "אני מקווה שהתפילה הזאת תפתח את שערי שמיים – ודניאלה, כמו כל החטופים, יגיעו במהרה הביתה – ויוכלו לחגוג איתנו את חג החירות", אמרה לפתח תקווה NEWS, אורלי, אמה של דניאלה.

המשך קריאה »

מרגישים בטוחים? עיריית פתח תקווה החלה להפעיל את היחידה הטקטית (וידאו)

לפי הדיווח, בכל לילה יהיו ברחבי העיר לא פחות מ-15 לוחמים חמושים, שיצטרפו לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים ועשרות מתנדבים שפועלים בהכוונת העירייה. השדרוג מגיעה בעקבות דרישת התושבים להגביר את תחושת הביטחון, נוכח תקופת המלחמה והאירועים הפליליים הרבים שפקדו את העיר לאחרונה. בעירייה מדגישים כי לא מדובר בתחליף למשטרת ישראל, אלא רק בתגבור.

המשך קריאה »
היחידה הטקטית פתח תקווה

רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות חללי "חרבות ברזל" תושבי פתח תקווה

היוזמה של עיריית פתח תקווה תחל לפעול בקרוב במסגרת חיזוק מערך הביטחון בעיר. היחידה הטקטית צפויה להרחיב את מערך הפעילות של אגף הביטחון בעירייה. היחידה תורכב מחמישה צוותים, כאשר כל צוות יסייר ברכב מבצעי, שיזוהה עם פעילות היחידה. סך הכל 15 מאבטחים חמושים, שיצטרפו בשעות הלילה לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים. כאות זיכרון, הרכבים יישאו את שמותם של הנופלים במלחמה.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading