אלי שתיוי אביו של עידן בועדת הכנסת

צפו באלי שתיוי, אביו של עידן מפ"ת: הם אונסים בעזה גם את הגברים (וידאו כתוביות)

הדברים שאמר האב של החטוף, הנמצא בעזה שבעה חודשים בדיוק, בועדת הכנסת – עדיין מהדהדים בעוצמה והפכו ויראליים ברשתות החברתיות. מאז השביעי באוקטובר, הפך שתיוי לסמל של משפחות החטופים, כאחד שלא מתחשבן ואומר את כל אשר על ליבו הכואב. "החטופות שחזרו מספרות לנו שאונסים את הגברים. מלבישים אותם כמו נשים, מגלחים אותם. חייבים לשמוע את הדברים האלו", אמר.

אלי שתיוי, אביו של עידן שתיוי, תושב פתח תקווה, סיפר אתמול בועדת הכנסת, על סרטוני זוועות שהוא ראה (וכנראה שלא התפרסמו באינטרנט), בהם רואים את תושבי עזה מתעללים בגופות של חטופים, שנגררו מהעוטף בשבת השחורה. "אני ראיתי סרטים סרטונים שאף אחד לא ראה פה. נאלצתי לראות. היה השביעי לאוקטובר בישראל, בעוטף, והיה שביעי באוקטובר בתוך עזה".

צפו בדבריו של אלי שתיוי, ששודרו בערוץ הכנסת (מתוך טיקטוק פתח תקווה NEWS)

@ptnews.tiktok אלי שתיוי, אביו של עידן מפ"ת: הם אונסים בעזה גם את הגברים (וידאו כתוביות) הדברים שאמר האב של החטוף, הנמצא בעזה שבעה חודשים בדיוק, בועדת הכנסת - עדיין מהדהדים בעוצמה והפכו ויראליים ברשתות החברתיות. מאז השביעי באוקטובר, הפך שתיוי לסמל של משפחות החטופים, כאחד שלא מתחשבן ואומר את כל אשר על ליבו הכואב. "החטופות שחזרו מספרות לנו שאונסים את הגברים. מלבישים אותם כמו נשים, מגלחים אותם. חייבים לשמוע את הדברים האלו", אמר. אלי שתיוי, אביו של עידן שתיוי, תושב פתח תקווה, סיפר אתמול בועדת הכנסת, על סרטוני זוועות שהוא ראה (וכנראה שלא התפרסמו באינטרנט), בהם רואים את תושבי עזה מתעללים בגופות של חטופים, שנגררו מהעוטף בשבת השחורה. "אני ראיתי סרטים סרטונים שאף אחד לא ראה פה. נאלצתי לראות. היה השביעי לאוקטובר בישראל, בעוטף, והיה שביעי באוקטובר בתוך עזה". שתיוי המשיך לספר לעיני הקהל הנדהם, שישב בועדה, ששודרה בערוץ הכנסת (99). "ראיתי דברים שמה שאם הייתם רואים אותם, הייתם מדברים אחרת. אני הרבה ימים לא ישן. עשרות חטופים, ניגררים ממכוניות, כשהפנים שלהם על הכביש. אין להם פנים כבר. הם, האזרחים העזתים, נשים וילדים, תולשים להם איברים. אתם חייבים לראות את זה", אמר בכאב. למרות שהוא לא יכול לישון בלילה בעקבות מה שהוא ראה, הוא טוען שאם מדברים על להעביר מסר לעולם - צריך לפרסם אותם בתקשורת - כמה שהם קשים. "אני אומר לכם שאנחנו מדברים על בני שתן. אין עם מי לדבר. אין פה עסקה. רק להיכנס ולהשמיד אותם. עידן שלי עובר שם התעללויות". שתיוי הוסיף: "בפעימה הראשונה של שחרור החטופים יצאתי ואמרתי: קודם נשים וילדים, כי זה מה שעידן גם היה בוחר. כששמעתי את העדויות מהמשוחררות, הבנתי שעשיתי טעות ואני מבקש סליחה מעידן שלי. הן מודיעות ומסבירות לנו שבעצם אונסים שם הגברים, מתעללים בהם, מלבישים אותם כמו נשים, מגלחים אותם. חייבים לשמוע את הדברים האלו. #חטופים #עידןשתיוי #עזה ♬ סאונד מקורי - פתח תקווה NEWS

שתיוי המשיך לספר לעיני הקהל הנדהם, שישב בועדה, ששודרה בערוץ הכנסת (99). "ראיתי דברים שמה שאם הייתם רואים אותם, הייתם מדברים אחרת. אני הרבה ימים לא ישן. עשרות חטופים, ניגררים ממכוניות, כשהפנים שלהם על הכביש. אין להם פנים כבר. הם, האזרחים העזתים, נשים וילדים, תולשים להם איברים. אתם חייבים לראות את זה", אמר בכאב.

למרות שהוא לא יכול לישון בלילה בעקבות מה שהוא ראה, הוא טוען שאם מדברים על להעביר מסר לעולם – צריך לפרסם אותם בתקשורת – כמה שהם קשים. "אני אומר לכם שאנחנו מדברים על בני שתן. אין עם מי לדבר. אין פה עסקה. רק להיכנס ולהשמיד אותם. עידן שלי עובר שם התעללויות".

שתיוי הוסיף: "בפעימה הראשונה של שחרור החטופים יצאתי ואמרתי: קודם נשים וילדים, כי זה מה שעידן גם היה בוחר. כששמעתי את העדויות מהמשוחררות, הבנתי שעשיתי טעות ואני מבקש סליחה מעידן שלי. הן מודיעות ומסבירות לנו שבעצם אונסים שם הגברים, מתעללים בהם, מלבישים אותם כמו נשים, מגלחים אותם. חייבים לשמוע את הדברים האלו.

ענבר הימן ז"ל מפתח תקווה עדיין לא איתנו

דניאלה גלבוע מפתח תקווה עדיין לא איתנו

@ptnews.tiktok אורלי גלבוע אמא של דניאלה גלבוע מספרת על יום הולדתה ה-20 של ביתה שנמצאת כבר חצי שנה בשבי החמאס בעזה. #דניאלהגלבוע #חטופיםפתחתקווה #אורליגלבוע #פתחתקווה @עיריית פתח תקווה @ori zukin 🔥💙 ♬ צליל מקורי - פתח תקווה NEWS

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

עירא יאיר גיספן

צפו: עשרות חברים ובני משפחה הגיע לשבעה של של עירא יאיר גיספן ז"ל (וידאו)

אם רציתם הוכחה עד כמה עירא, הסמל בן ה-19 מפתח תקווה, שנהרג ביום שלישי בתאונת טנק ברצועת עזה, היה אדם כל כך אהוב בחייו, הייתם צריכים להגיע היום (שישי, 17.5) לשכונת שערייה, לבית מגוריו ברח' יונה. בחצר, בסוכת האבלים ועל הגג התכנסו אנשים רבים, שהכירו את עירא. חברים מספרים על כריזמה סוחפת, צחוקים ב'קרייזי מיט' והרצון שלו להיות קרבי ולתרום למדינה כמה שיכול.

המשך קריאה »
לירון יצחק וארוסתו

חלל שני מפתח תקווה בתוך יום: לירון יצחק, שבועיים לפני חתונתו, נפטר בבילינסון מפצעיו

יצחק, עובד חברה קבלנית מטעם משרד הביטחון, נפצע שלשום באורח אנוש מפצמ"ר במרחב רצועת עזה. בית החולים בילינסון הפתח תקוואי הודיע כי הצוותים הרפואיים נלחמו על חייו ביומיים האחרונים בניסיון לטפל בפציעת הראש האנושה אותה ספג – אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו. יצחק ז"ל, בן 30, הוא הותיר אחריו הורים, אח, אחות ואת אלמוג ארוסתו, לה היה אמור להינשא בעוד שבועיים.

המשך קריאה »

עוד חלל מפתח תקווה: סמל עירא יאיר גיספן נהרג אתמול בדרום רצועת עזה

יומיים אחרי יום הזיכרון, התבשרנו כי החלל הראשון במבצע צה"ל ברפיח, הוא בן העיר. גיספן, בן ה-19, לוחם בגדוד 75 בחטיבת השריון 7 (עוצבת "סער מגולן"), נהרג בתקרית קשה בה גם נפצעו שלושה חיילי צה"ל נוספים. זהו החלל/נרצח/חטוף ה-31 של העיר. מתחילת המלחמה נהרגו 621 חיילי צה"ל, בהם 273 בתמרון בעזה. גיספן הוא הנופל ה-25 מעוצבת "סער מגולן" מ-7 באוקטובר. פרטים נוספים בהמשך

המשך קריאה »
צחי גלילה ונדב סגל בפסגת הדר יום הזיכרון 2024

צפו: עשרות תושבי פסגת הדר נכחו בטקס יום הזיכרון שהתקיים במתנ"ס השכונתי (וידאו)

הטקס החל עם הישמע הצפירה ולאחר שירת התקווה עלה לשיר הזמר נדב סגל הפתח תקוואי, שלאחרונה התבשר על מותו על אחיינו, אליקים ליבמן, שהיה נחשב חטוף במשך שבעה חודשים. לפני מספר ימים התגלו שרידי גופתו בקיברה של אחת מהנרצחות במסיבת הנובה, אותה איבטח.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading