פתח תקווה NEWS - בנייה בבזל פארק

שטח הקרקע הסמוך לפרויקט "בזל פארק" יימכר ביותר מ-100 מיליון שקלים

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

לאחר תביעה ל"פירוק-שיתוף" בבית המשפט, הוחלט להעמיד את חלק משטח המגרש הנטוש בבזל פארק למכירה בעלות של מאות מיליונים. באזור יוקרתי ומבוקש כמו קריית אריה, שכל שטח פנוי נבנה בו משהו חדש, מי תהיה הקונה הראשונה להסתער על המציאה?

אזור התעסוקה בקריית אריה ממשיך להתרחב ולגדול. בימים הקרובים צפוי כונס הנכסים, עו"ד רן ברא"ז, לפרסם את המרכז על המגרש הנטוש. השטח מתפרס על כ- 3.2 דונם ומאז החלו הדיונים עליו, בין בעליו הקודמים, הוא הכפיל את שווי באופן ניכר. 

ברא"ז, כונס הנכסים שמונה מטעם בית המשפט, הגיב ואמר: "זאת תביעה משפטית לפירוק-שיתוף בין 72 בעלים שהגישה חברת "שמות דניאל", שבסופה הוחלט על מכירת המקרקעין. בשבועות הקרובים אפרסם את המכרז בתקווה שעד סוף השנה הוא יימכר למרבה במחיר". להערכתו, השטח יימכר ביותר מ-100 מליון שקלים. המועד האחרון לבקשת הצעות המכירה נקבע לינואר 2022.

"שטח שישלב מגורים ומשרדים"

על פי בדיקת השמאי, דניאל רובינזון, הותרה בניית מגדל בן 32 קומות למסחר ותעסוקה עם זכויות בנייה לכ- 36 אלף מ"ר שהם כ- 1,100% משטח המגרש. לפי ברא"ז, כבר היום יש שיח ראשוני להסבת חלק מהשטח למגורים. "יש פוטנציאל עתידי בין שימוש הייעוד בין משרדים למגורים".

שווה להזכיר את מגדל התעסוקה והמסחר של חברת סופרין, שכמו שפרסמנו לפני חודש, אמורה להקים בניין משלה בן 27 קומות ממש ממול. לאור המיקום שקרוב לקניון הגדול ולכל אזור ההייטק והעסקים, אנו מעריכים שהתחרות תלך ותימשך. שווה לדבר על הכביש החדש שמתכננים ברחוב משה מלכה/בזל עקב בעיות הפקקים והצפיפות. השאלה אם הוא יהווה פתרון לנוכח הבנייה המרובה? 

עוד בפתח תקווה

ארט פארק ART PARK פתח תקווה

ב-ART PARK ("ארט פארק") של קבוצת גבאי ברח' ארלוזורוב נשארו למכירה רק פנטהאוזים

פרויקט התחדשות עירונית נוסף בפתח תקווה בשלבים מתקדמים לפני אכלוס. 9 הקומות ב-2 המבנים, שאמורים להכיל 63 דירות סך הכל, כבר נבנו וכרגע העבודות בעיקר מתמקדות בגימורים פנים וחוץ. מחירי הפנטהאוזים שנותרו למכירה: 4.2 מיליון ש"ח והיזמים בונים על כך שהמחיר אטרקטיבי ביחס לפרויקטים דומים בתל אביב ורמת גן.

המשך קריאה »
פרויקט UPSIDE אפסייד פתח תקווה צה"ל 70-76

פרויקט UPSIDE (אפסייד) של עזרא חקשורי בצה"ל 70-76 יצא לדרך. 15 דירות כבר נמכרו

אחד מפרויקטי התמ"א 38 המשמעותיים בפתח תקווה, קיבל לאחרונה היתר בנייה והעבודות בו החלו. מדובר בפרויקט הכולל 4 מבנים בני שיקבלו שדרוג חזותי, חיזוק ותוספת בו יאוכלסו 40 דירות בנות 3 ו-4 חדרים וכן דירות גן ופנטהאוזים. המחירים אטרקטיביים, בטח ביחס להשתוללות השוק: דירת גן של 3 חדרים אפשר יהיה למצוא ב-1.9 מיליון ש"ח. ניר פרץ, מנכ"ל החברה: "רואים בפתח תקווה חלק ממטרופולין תל אביב".

המשך קריאה »
מגדל רבוע כחול נדל"ן פתח תקווה - הדמיה על השטח

שכן ל"גלובל טאוורס": רבוע כחול נדל"ן רוכשת מגדל משרדים צמוד ב-377 מיליון ש"ח

חברת הנדל"ן, השייכת לקונצרן "אלון רבוע כחול", תהיה הבעלים של המגדל, הצפוי להתנשא לגובה של 24 קומות בשטח כולל של כ-37 אלף מ"ר (משרדים ומסחר) ולהתאכלס באלפי עובדים ב-2025. גם היא, כמו היזמים של מתחם ביג ולנדרובר הסמוכים, בונה על התנופה העסקית והמסחרית הצפויה בצומת ז'בוטינסקי-משה דיין-רבין, בו יעבור הקו אדום של הרכבת הקלה.

המשך קריאה »
אינטרגרין 3 - פתח תקווה

אינטרגרין 3 לא עוצרת בירוק: 3 קומות על 6000 מ"ר בדרך לאכלוס. צפו מבפנים

הועדה המקומית לתכנון ובנייה בפתח תקווה הוציאה השבוע היתר בניית הרחבה למבנה המודרני ברח' יגיע כפיים פינת ישראל פוקס.. חברת הנדל"ן, שבבעלותה עוד שני מבנים סמוכים בקריית אריה, מבצעת את ההרחבה בשיטת בנייה ייחודית, על ידי פיצול קומות גבוהות וללא תוספות קומות מעל המבנה. המנכ"ל דרזנר: "הביקוש למשרדי הייטק בפתח תקווה רק הולך וגדל".

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading