פתח תקווה NEWS - בנייה בבזל פארק

שטח הקרקע הסמוך לפרויקט "בזל פארק" יימכר ביותר מ-100 מיליון שקלים

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

לאחר תביעה ל"פירוק-שיתוף" בבית המשפט, הוחלט להעמיד את חלק משטח המגרש הנטוש בבזל פארק למכירה בעלות של מאות מיליונים. באזור יוקרתי ומבוקש כמו קריית אריה, שכל שטח פנוי נבנה בו משהו חדש, מי תהיה הקונה הראשונה להסתער על המציאה?

אזור התעסוקה בקריית אריה ממשיך להתרחב ולגדול. בימים הקרובים צפוי כונס הנכסים, עו"ד רן ברא"ז, לפרסם את המרכז על המגרש הנטוש. השטח מתפרס על כ- 3.2 דונם ומאז החלו הדיונים עליו, בין בעליו הקודמים, הוא הכפיל את שווי באופן ניכר. 

ברא"ז, כונס הנכסים שמונה מטעם בית המשפט, הגיב ואמר: "זאת תביעה משפטית לפירוק-שיתוף בין 72 בעלים שהגישה חברת "שמות דניאל", שבסופה הוחלט על מכירת המקרקעין. בשבועות הקרובים אפרסם את המכרז בתקווה שעד סוף השנה הוא יימכר למרבה במחיר". להערכתו, השטח יימכר ביותר מ-100 מליון שקלים. המועד האחרון לבקשת הצעות המכירה נקבע לינואר 2022.

"שטח שישלב מגורים ומשרדים"

על פי בדיקת השמאי, דניאל רובינזון, הותרה בניית מגדל בן 32 קומות למסחר ותעסוקה עם זכויות בנייה לכ- 36 אלף מ"ר שהם כ- 1,100% משטח המגרש. לפי ברא"ז, כבר היום יש שיח ראשוני להסבת חלק מהשטח למגורים. "יש פוטנציאל עתידי בין שימוש הייעוד בין משרדים למגורים".

שווה להזכיר את מגדל התעסוקה והמסחר של חברת סופרין, שכמו שפרסמנו לפני חודש, אמורה להקים בניין משלה בן 27 קומות ממש ממול. לאור המיקום שקרוב לקניון הגדול ולכל אזור ההייטק והעסקים, אנו מעריכים שהתחרות תלך ותימשך. שווה לדבר על הכביש החדש שמתכננים ברחוב משה מלכה/בזל עקב בעיות הפקקים והצפיפות. השאלה אם הוא יהווה פתרון לנוכח הבנייה המרובה? 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בפתח תקווה

פרויקט אספן גרופ רח' אימבר קרית אריה

שחקן חדש בקריית אריה: אספן גרופ רכשו מקרן ריאליטי שטח ב-140 מיליון ש"ח

רק לפני מספר שבועות דיווחנו לכם על פרויקט המגדל הגבוה בפתח תקווה של קבוצת הרציג, שאמור לקום ברח' אימבר, באיזור התעשייה קריית אריה והשבוע כבר התבשרנו על עסקת ענק במסגרתה תירכש קרקע על פני כ-15 דונם, היכן שיושב כרגע המחסן של זוגלובק, צמוד ל"אימבר טאוואר". אספן: "השטח עם פוטנציאל השבחה משמעותי להקמת פרויקט עירוב שימושים".

המשך קריאה »
גרופית בפסגה - תמונה מהשטח (23.1.22)

גרופית בפסגה: טרם נבנתה לבנה – ו-25 דירות נמכרו בפרויקט בפסגת הדר

שכונת פסגת הדר הפכה לשם חם בעיר. הקירבה למטרו 2, בסר סיטי, דן טאון, יכין סנטר, הקריה האקדמית העתידית וגם למרכז הבילויים והתעסוקה ברחובות הסיבים והשחם, הפכו את הנדל"ן בשכונה לאטרקטיבי. אחד מהפרויקטים הבולטים הוא זה של חברת גרופית – צמד בנייני מגורים חדישים, שאמורים להתאכלס בשנים הקרובות. צפו בראיון מהשטח עם משווק הפרויקט, רז שרייבר.

המשך קריאה »
איזור תעשייה סגולה - רח' בן גליס

פרויקט סגולה אושר להפקדה. בתכנית: פינוי כל התעשייה המזהמת לטובת בנייני משרדים

פרסום ראשון: הועדה המקומית לתכנון ובנייה פתח תקווה אישרה היום בעירייה להפקדה בועדה המחוזית את התב"ע החדשה למרכז העסקים ירקון (אזור התעשייה סגולה לשעבר). התכנית יוצרת מנגנון לעידוד יציאת מפעלים מזהמים ע"י תוספת זכויות לבעלי הקרקעות לצורך בניית בנייני משרדים וכיוצא בזה. התכנית מבהירה אילו שימושים מותרים באזור ומגבילה שימושים מזהמים.

המשך קריאה »
אפעל 33 פתח תקווה - פרויקט אדגר

מה נבנה ברחוב אפעל 33? הצצה לפרויקט של אדגר השקעות ופיתוח

בלי הרבה רעש תקשורתי, מוקם לו בימים אלה פרויקט חדש של חברת ההשקעות "אדגר", ממש לצד "מגדל אדגר" שלה, השוכן ברחוב אפעל בקרית אריה. חוץ משלט שמעיד על על הבנייה במקום, לא מצאנו כל פרסום על הפרויקט. לדברי גורמים בקבוצה עדיין אין צפי סיום לפרויקט וגם לא תאריך לאכלוס, היות ורק לא מזמן התקבלו היתרי בנייה. יצאנו לבדוק מה קורה בשטח.

המשך קריאה »
נגישות