פתח תקווה NEWS - בנייה בבזל פארק

שטח הקרקע הסמוך לפרויקט "בזל פארק" יימכר ביותר מ-100 מיליון שקלים

לאחר תביעה ל"פירוק-שיתוף" בבית המשפט, הוחלט להעמיד את חלק משטח המגרש הנטוש בבזל פארק למכירה בעלות של מאות מיליונים. באזור יוקרתי ומבוקש כמו קריית אריה, שכל שטח פנוי נבנה בו משהו חדש, מי תהיה הקונה הראשונה להסתער על המציאה?

אזור התעסוקה בקריית אריה ממשיך להתרחב ולגדול. בימים הקרובים צפוי כונס הנכסים, עו"ד רן ברא"ז, לפרסם את המרכז על המגרש הנטוש. השטח מתפרס על כ- 3.2 דונם ומאז החלו הדיונים עליו, בין בעליו הקודמים, הוא הכפיל את שווי באופן ניכר. 

ברא"ז, כונס הנכסים שמונה מטעם בית המשפט, הגיב ואמר: "זאת תביעה משפטית לפירוק-שיתוף בין 72 בעלים שהגישה חברת "שמות דניאל", שבסופה הוחלט על מכירת המקרקעין. בשבועות הקרובים אפרסם את המכרז בתקווה שעד סוף השנה הוא יימכר למרבה במחיר". להערכתו, השטח יימכר ביותר מ-100 מליון שקלים. המועד האחרון לבקשת הצעות המכירה נקבע לינואר 2022.

"שטח שישלב מגורים ומשרדים"

על פי בדיקת השמאי, דניאל רובינזון, הותרה בניית מגדל בן 32 קומות למסחר ותעסוקה עם זכויות בנייה לכ- 36 אלף מ"ר שהם כ- 1,100% משטח המגרש. לפי ברא"ז, כבר היום יש שיח ראשוני להסבת חלק מהשטח למגורים. "יש פוטנציאל עתידי בין שימוש הייעוד בין משרדים למגורים".

שווה להזכיר את מגדל התעסוקה והמסחר של חברת סופרין, שכמו שפרסמנו לפני חודש, אמורה להקים בניין משלה בן 27 קומות ממש ממול. לאור המיקום שקרוב לקניון הגדול ולכל אזור ההייטק והעסקים, אנו מעריכים שהתחרות תלך ותימשך. שווה לדבר על הכביש החדש שמתכננים ברחוב משה מלכה/בזל עקב בעיות הפקקים והצפיפות. השאלה אם הוא יהווה פתרון לנוכח הבנייה המרובה? 

עוד ב-נדלן

דירות חדשות בפסגת הדר פתח תקווה

מחפשים דירה חדשה בפ"ת? בפסגת הדר מחכים למאות דיירים חדשים החל מ-2025

השכונה החדשה, הגובלת בגבעת שמואל, חווה תנופת בנייה, המקבלת ביטוי עם שבעה פרויקטים אייקוניים של מבני מגורים ענקיים, הנמצאים כרגע בשלבים שונים: מגדל האקדמיה של ח. מיתר, Y-GARDEN ו-Y-PREMIUM של יעקבי יוניברסל, "גרופית בפסגה" של גרופית, NEARO של שבירו, SOPHY של גיא & דורון לוי ו-IDOL של קטה גרופ. היכן עוד נותרו דירות ואיפה תמצאו את המחירים האטרקטיביים?

המשך קריאה »
יצחק שדה 1-19 פתח תקווה

מה קורה ביצחק שדה 1-19 פתח תקווה? ביקור מגלה צורך דחוף בהתחדשות עירונית

אם רציתם לראות פער מוחשי ברמת מגורים בפתח תקווה בין השכונות החדשות לשכונות הישנות של העיר, כדאי לכם לבקר בתחילת הרחוב הראשי של רמת ורבר במספרים האי-זוגיים. לטענת חלק מהדיירים, יש שם חריגות בנייה לא חוקיות, דירות מפוצלות ללא אישור, תוך הפקעת שטח ציבורי, זאת לצד הזנחה של ניקיון.

המשך קריאה »
פרויקט רח' ח"ן 8-10 פתח תקווה קטה גרופ

קטה גרופ ישקיעו כ-110 מיליון ש"ח בהתחדשות עירונית בח"ן 8-10 פתח תקווה

אירוע ההריסה בשכונת רמת ורבר, התקיים אתמול בנוכחות אנשי חברת הנדל"ן המוכרת בעיר, דיירים, תושבים ועורכי הדין המלווים את הפרויקט. במסגרת האירוע החלה הריסת 32 דירות שאיכלסו שני בניינים ישנים ומוזנחים, בני כ-50 שנה, שבמקומם צפויים לקום 2 בנייני מגורים חדישים ומודרניים בני 9 קומות כל אחד, שיאכלסו 96 דירות. צפי אכלוס: 2027. 95% מהדירות כבר נמכרו. מחירי הדירות בפנים.

המשך קריאה »
וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading