מארק שטיינפלד - מנהל פרויקט בסר סיטי

ב.ס.ר סיטי אושר בטופס 4 – אכלוס המשרדים והמסחר צפוי בחודשים הקרובים. צפו בביקור

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

אם יש פרויקט שמאפיין בצורה הטובה ביותר את ההתפתחו העסקית של פתח תקווה, זהו פרויקט ב.ס.ר סיטי והמרכזי המסחרי לצידו – "דן-טאון". הפרויקט נמצא על ציר זבוטינסקי רבין הגועש ומצפים שהוא יהפוך את כל האיזור לשוקק לפחות כמו הבורסה ברמת גן ואיזורי המסחר המרכזיים בתל אביב.

השבוע התבשרנו שהפרויקט העלה הילוך לאחר שאושרו טופסי ה 4 המיוחלים ואוטוטו המקום מתחיל להתאכלס. יצאנו לביקור במתחם וקיבלנו הצצה ממנהל פרויקט ב.ס.ר סיטי, מארק שטיינפלד, שלדבריו הפרויקט מושלם בהצלחה לאחר 4 וחצי שנים מאתגרות. "כל יום עבדו פה כ-300-400 פועלים. מדובר באחד הפרויקטים המסחריים הבולטים שהוקמו בשנים האחרונות בישראל", אמר לפתח תקווה NEWS.

צפו בביקור ובראיון עם שטיינפלד

הפרויקט נמכר מראש בפורמט קבוצות רכישה כבר לפני 4 וחצי שנים כשהחלו עבודות הבניה. כל מגדל מבין הארבעה מכיל 30 קומות, שמסתכמות ל-160 אלף מרובע שטחי משרדים. לזה יש להוסיף את 20 אלף מ"ר שמוקדש לאיזור המסחרי הממותג כ"דן טאון", השייך לחברת "עמי בוטיק", שרכשה אותו לאחרונה.
"הפרויקט כבר בשלבי אכלוס ראשוניים שלו", מציין שטיינפלד. "תוך 3 חודשים כבר יהיה אכלוס מלא יותר ועד סוף השנה אני מאמין שהמתחם  יאוכלס במלואו". 

מתחת למתחם כבר נבנו ארבעה מפלסים של קומות חנייה, בהיקף של 100 אלף מ"ר חניונים. בהקשר הזה, אם תעבדו או תבקרו במתחם, אולי עדיף שתשאירו את האוטו בבית ותגיעו ברכבת הקלה, שהקו האדום שלה אמור לעצור ממש ממול. כמה צעדים ואתם בב.ס.ר סיטי.

צפו בתמונות מהשטח (13.2.22) - לחצו להגדלה

עוד בפתח תקווה

אינטרגרין 3 - פתח תקווה

אינטרגרין 3 לא עוצרת בירוק: 3 קומות על 6000 מ"ר בדרך לאכלוס. צפו מבפנים

הועדה המקומית לתכנון ובנייה בפתח תקווה הוציאה השבוע היתר בניית הרחבה למבנה המודרני ברח' יגיע כפיים פינת ישראל פוקס.. חברת הנדל"ן, שבבעלותה עוד שני מבנים סמוכים בקריית אריה, מבצעת את ההרחבה בשיטת בנייה ייחודית, על ידי פיצול קומות גבוהות וללא תוספות קומות מעל המבנה. המנכ"ל דרזנר: "הביקוש למשרדי הייטק בפתח תקווה רק הולך וגדל".

המשך קריאה »
חזית פרויקט 456 סנטר פתח תקווה עם תחילת חיפויי הקירות

יזמי פרויקט "456 סנטר" ברח' שמשון-משה דיין בונים על עוד 5 קומות מאושרות לכל בניין

היקפו המקורי של הפרויקט הוא כ-40 אלף מ"ר, הכוללים 3 מבנים בני 5 קומות כל אחד + קומת מסחר + 3 קומות חניה תת קרקעיות. בימים הקרובים מצפים היזמים, "MSN ייזום ושיווק נדל"ן" לאישור העירייה עבור עוד לא פחות מ-5 קומות נוספות לכל בניין, בשטח כולל של יותר מ-8,500 מ"ר, שאם נחלק את זה לממוצע של 10 מ"ר לעובד, מדובר בעוד כ-850 עובדים, שאמורים לאכלס את הבניינים. 

המשך קריאה »
הדמיה של פרויקט מרכז עזריאלי פתח תקווה - על רקע השטח היום

"מרכז עזריאלי" מתקדם בפתח תקווה: אושרה התכנית להקמת 3 בניינים של 40 קומות כ"א

תנופת הנדל"ן המסחרי בפתח תקווה קיבלה השבוע חיזוק משמעותי לאחר שהוועדה המקומית לתכנון ובניה בעיר אישרה אתמול (29.4) פרויקט הכולל שטח של 32 אלף מ"ר, הממוקם בין פארק גיסין לבזל פארק – שני פרויקטים ענקיים נוספים הנמצאים במרחק רדיוס יריקה. לפי התכנית שפרסמה העירייה, שם היזם הוא "עצמה ושות' להשקעות מכבים בע'מ" – חברת בת של קבוצת עזריאלי.

המשך קריאה »
ריגוס פתח תקווה REGUS

חוזרים למשרדים: ביקור וידאו ב-REGUS פתח תקווה – משתלם לעבוד בחלל משותף?

כולנו מקווים שתקופת מגפת הקורונה, ששינתה את חיינו, בטח בכל מה שקשור להרגלי ומקומות העבודה, כבר די מאחורינו, עם הורדת המסכות בחללים סגורים. כולנו מרגישים יותר בטוחים, יותר שפויים וגם יותר קרובים אחד לשני – במיוחד במתחמי העבודה המשותפים. אחרי שכל כך התרגלנו לעבוד מהבית, צריך סיבה טובה במיוחד לעבוד מהמשרד. כמו לפגוש אנשים. פשוט פרונטלית.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל