מארק שטיינפלד - מנהל פרויקט בסר סיטי

ב.ס.ר סיטי אושר בטופס 4 – אכלוס המשרדים והמסחר צפוי בחודשים הקרובים. צפו בביקור

אם יש פרויקט שמאפיין בצורה הטובה ביותר את ההתפתחו העסקית של פתח תקווה, זהו פרויקט ב.ס.ר סיטי והמרכזי המסחרי לצידו – "דן-טאון". הפרויקט נמצא על ציר זבוטינסקי רבין הגועש ומצפים שהוא יהפוך את כל האיזור לשוקק לפחות כמו הבורסה ברמת גן ואיזורי המסחר המרכזיים בתל אביב.

השבוע התבשרנו שהפרויקט העלה הילוך לאחר שאושרו טופסי ה 4 המיוחלים ואוטוטו המקום מתחיל להתאכלס. יצאנו לביקור במתחם וקיבלנו הצצה ממנהל פרויקט ב.ס.ר סיטי, מארק שטיינפלד, שלדבריו הפרויקט מושלם בהצלחה לאחר 4 וחצי שנים מאתגרות. "כל יום עבדו פה כ-300-400 פועלים. מדובר באחד הפרויקטים המסחריים הבולטים שהוקמו בשנים האחרונות בישראל", אמר לפתח תקווה NEWS.

צפו בביקור ובראיון עם שטיינפלד

הפרויקט נמכר מראש בפורמט קבוצות רכישה כבר לפני 4 וחצי שנים כשהחלו עבודות הבניה. כל מגדל מבין הארבעה מכיל 30 קומות, שמסתכמות ל-160 אלף מרובע שטחי משרדים. לזה יש להוסיף את 20 אלף מ"ר שמוקדש לאיזור המסחרי הממותג כ"דן טאון", השייך לחברת "עמי בוטיק", שרכשה אותו לאחרונה.
"הפרויקט כבר בשלבי אכלוס ראשוניים שלו", מציין שטיינפלד. "תוך 3 חודשים כבר יהיה אכלוס מלא יותר ועד סוף השנה אני מאמין שהמתחם  יאוכלס במלואו". 

מתחת למתחם כבר נבנו ארבעה מפלסים של קומות חנייה, בהיקף של 100 אלף מ"ר חניונים. בהקשר הזה, אם תעבדו או תבקרו במתחם, אולי עדיף שתשאירו את האוטו בבית ותגיעו ברכבת הקלה, שהקו האדום שלה אמור לעצור ממש ממול. כמה צעדים ואתם בב.ס.ר סיטי.

צפו בתמונות מהשטח (13.2.22) - לחצו להגדלה

עוד ב-נדלן

דירות חדשות בפסגת הדר פתח תקווה

מחפשים דירה חדשה בפ"ת? בפסגת הדר מחכים למאות דיירים חדשים החל מ-2025

השכונה החדשה, הגובלת בגבעת שמואל, חווה תנופת בנייה, המקבלת ביטוי עם שבעה פרויקטים אייקוניים של מבני מגורים ענקיים, הנמצאים כרגע בשלבים שונים: מגדל האקדמיה של ח. מיתר, Y-GARDEN ו-Y-PREMIUM של יעקבי יוניברסל, "גרופית בפסגה" של גרופית, NEARO של שבירו, SOPHY של גיא & דורון לוי ו-IDOL של קטה גרופ. היכן עוד נותרו דירות ואיפה תמצאו את המחירים האטרקטיביים?

המשך קריאה »
יצחק שדה 1-19 פתח תקווה

מה קורה ביצחק שדה 1-19 פתח תקווה? ביקור מגלה צורך דחוף בהתחדשות עירונית

אם רציתם לראות פער מוחשי ברמת מגורים בפתח תקווה בין השכונות החדשות לשכונות הישנות של העיר, כדאי לכם לבקר בתחילת הרחוב הראשי של רמת ורבר במספרים האי-זוגיים. לטענת חלק מהדיירים, יש שם חריגות בנייה לא חוקיות, דירות מפוצלות ללא אישור, תוך הפקעת שטח ציבורי, זאת לצד הזנחה של ניקיון.

המשך קריאה »
פרויקט רח' ח"ן 8-10 פתח תקווה קטה גרופ

קטה גרופ ישקיעו כ-110 מיליון ש"ח בהתחדשות עירונית בח"ן 8-10 פתח תקווה

אירוע ההריסה בשכונת רמת ורבר, התקיים אתמול בנוכחות אנשי חברת הנדל"ן המוכרת בעיר, דיירים, תושבים ועורכי הדין המלווים את הפרויקט. במסגרת האירוע החלה הריסת 32 דירות שאיכלסו שני בניינים ישנים ומוזנחים, בני כ-50 שנה, שבמקומם צפויים לקום 2 בנייני מגורים חדישים ומודרניים בני 9 קומות כל אחד, שיאכלסו 96 דירות. צפי אכלוס: 2027. 95% מהדירות כבר נמכרו. מחירי הדירות בפנים.

המשך קריאה »
וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »