מגדל רבוע כחול נדל"ן פתח תקווה - הדמיה על השטח

שכן ל"גלובל טאוורס": רבוע כחול נדל"ן רוכשת מגדל משרדים צמוד ב-377 מיליון ש"ח

חברת הנדל"ן, השייכת לקונצרן "אלון רבוע כחול", תהיה הבעלים של המגדל, הצפוי להתנשא לגובה של 24 קומות בשטח כולל של כ-37 אלף מ"ר (משרדים ומסחר) ולאכלס עד 2025 אלפי עובדים חדשים. גם היא, כמו היזמים של מתחם ביג ולנדרובר הסמוכים, בונה על התנופה העסקית והמסחרית הצפויה בצומת ז'בוטינסקי-משה דיין-רבין, בו יעבור הקו אדום של הרכבת הקלה.  

מה שאמור להיות הלב של פתח תקווה בשנים הקרובות, מקבל שחקן חיזוק חדש, עם ההודעה על כך שחברת הנדל"ן, השייכת לאיש העסקים, מוטי בן משה, יוזמת את הקמתו של אחד משני מגדלי המשרדים הענקים, שאמורים לקום לצדו של "גלובל טאוורס" (מגדל ALIGN). לפי הדיווח, שווי העסקה הוא 377 מיליון ש"ח ובנייתו של המגדל צפויה להתחיל כבר בחודשים הקרובים.

מוטי בן משה על רקע השטח בו אמור להיבנות המגדל (צילום דמות: אניה בושמן)
מוטי בן משה על רקע השטח בו אמור להיבנות המגדל (צילום דמות: אניה בושמן)

"גלובל גולד"?

סביר להניח כי הלוקיישן האטרקטיבי של המגדל, סמוך למתחמי התעסוקה, המסחר והבילוי של ב.ס.ר סיטי, שופ טיים ויכין והצמידות לרכבת הקלה, היה הטריגר המרכזי למימוש העסקה, שכוללת שטח משרדים ומסחר של 37 מ"ר + 161 מקומות חנייה. לפי הדיווח, הבניין צפוי להיות מאוכלס ב-2025 והוא מצטרף למתחם ביג (קניאל לשעבר) ולנדרובר – שני הפרויקטים, מעברו השני של ציר ז'בוטינסקי, שאמורים להתאכלס פחות או יותר באותה תקופה. 

ברבוע כחול נדל"ן, אישרו שהם נמצאים בשלבים ראשוניים של מו"מ עם שוכר פוטנציאלי, שאמור לאכלס את עיקר השטחים במגדל. בחברה סירבו לבקשתנו לתת ולו רמז אודות אותו שוכר, רק ציינו שהמגדל ישווק "לשוכרים בתחומי הטכנולוגיה והשירותים העסקיים". בנוסף סירבו למסור את שם המותג של המגדל, אבל רמז על כך קיבלנו משם הקובץ של התמונה, עליו היה כתוב "גלובל גולד (זהב)".

מיכאל (מיקי) זיסמן - על רקע השטח בו אמור להיבנות המגדל של רבוע כחול נדל"ן (צילום דמות: עומרי מירון)
מיכאל (מיקי) זיסמן - על רקע השטח בו אמור להיבנות המגדל של רבוע כחול נדל"ן (צילום דמות: עומרי מירון)

"ההתפתחות העירונית המואצת בפתח תקווה בכלל והתכנון המתקדם הכולל עירוב שימושים של מגורים, תעסוקה, מסחר ובילוי, תורמים להפיכת פתח תקווה לאחד ממוקדי התעסוקה הגדולים והחשובים במטרופולין גוש דן", ציין מיכאל (מיקי) זיסמן, המנהל את רבוע כחול נדל״ן. "אנו רואים פוטנציאל רב במיקום האטרקטיבי הזה, הנבנה על ציר כה מרכזי ונגיש". 

לרבוע כחול נדל"ן 114 נכסים מניבים באזורי הביקוש וביניהם מגדלי המשרדים של החברה ברעננה, ראש העין, פתח תקווה ומגדל משרדים נוסף שבשיווק ברחוב תוצרת הארץ בתל אביב. לרבוע כחול נדל"ן נכסי נדל"ן בשווי של כ-6.55 מיליארד ש"ח, כאשר השטחים המושכרים למשרדים מהווים כ-6% מתמהיל השימושים. ההון העצמי של החברה ליום 31.3.22 עמד על 2.58 מיליארד ש"ח.

עוה"ד דור שחם ו-אלון טיטלבאום ממשרד עו"ד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות' עם המבורגר עברון ליוו את רבוע כחול נדל"ן בעסקה; עוה"ד גבע חביב, אדם רועה ויאיר אוליאל ממשרד כספי ושות' יצגו את המוכרים  בעסקה. 

הדמיית מגדל רבוע כחול נדל"ן בפתח תקווה (באדיבות: וויופוינט)
הדמיית מגדל רבוע כחול נדל"ן בפתח תקווה (באדיבות: וויופוינט)

עוד ב-נדלן

דירות חדשות בפסגת הדר פתח תקווה

מחפשים דירה חדשה בפ"ת? בפסגת הדר מחכים למאות דיירים חדשים החל מ-2025

השכונה החדשה, הגובלת בגבעת שמואל, חווה תנופת בנייה, המקבלת ביטוי עם שבעה פרויקטים אייקוניים של מבני מגורים ענקיים, הנמצאים כרגע בשלבים שונים: מגדל האקדמיה של ח. מיתר, Y-GARDEN ו-Y-PREMIUM של יעקבי יוניברסל, "גרופית בפסגה" של גרופית, NEARO של שבירו, SOPHY של גיא & דורון לוי ו-IDOL של קטה גרופ. היכן עוד נותרו דירות ואיפה תמצאו את המחירים האטרקטיביים?

המשך קריאה »
יצחק שדה 1-19 פתח תקווה

מה קורה ביצחק שדה 1-19 פתח תקווה? ביקור מגלה צורך דחוף בהתחדשות עירונית

אם רציתם לראות פער מוחשי ברמת מגורים בפתח תקווה בין השכונות החדשות לשכונות הישנות של העיר, כדאי לכם לבקר בתחילת הרחוב הראשי של רמת ורבר במספרים האי-זוגיים. לטענת חלק מהדיירים, יש שם חריגות בנייה לא חוקיות, דירות מפוצלות ללא אישור, תוך הפקעת שטח ציבורי, זאת לצד הזנחה של ניקיון.

המשך קריאה »
פרויקט רח' ח"ן 8-10 פתח תקווה קטה גרופ

קטה גרופ ישקיעו כ-110 מיליון ש"ח בהתחדשות עירונית בח"ן 8-10 פתח תקווה

אירוע ההריסה בשכונת רמת ורבר, התקיים אתמול בנוכחות אנשי חברת הנדל"ן המוכרת בעיר, דיירים, תושבים ועורכי הדין המלווים את הפרויקט. במסגרת האירוע החלה הריסת 32 דירות שאיכלסו שני בניינים ישנים ומוזנחים, בני כ-50 שנה, שבמקומם צפויים לקום 2 בנייני מגורים חדישים ומודרניים בני 9 קומות כל אחד, שיאכלסו 96 דירות. צפי אכלוס: 2027. 95% מהדירות כבר נמכרו. מחירי הדירות בפנים.

המשך קריאה »
וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »