מגדל רבוע כחול נדל"ן פתח תקווה - הדמיה על השטח

שכן ל"גלובל טאוורס": רבוע כחול נדל"ן רוכשת מגדל משרדים צמוד ב-377 מיליון ש"ח

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

חברת הנדל"ן, השייכת לקונצרן "אלון רבוע כחול", תהיה הבעלים של המגדל, הצפוי להתנשא לגובה של 24 קומות בשטח כולל של כ-37 אלף מ"ר (משרדים ומסחר) ולאכלס עד 2025 אלפי עובדים חדשים. גם היא, כמו היזמים של מתחם ביג ולנדרובר הסמוכים, בונה על התנופה העסקית והמסחרית הצפויה בצומת ז'בוטינסקי-משה דיין-רבין, בו יעבור הקו אדום של הרכבת הקלה.  

מה שאמור להיות הלב של פתח תקווה בשנים הקרובות, מקבל שחקן חיזוק חדש, עם ההודעה על כך שחברת הנדל"ן, השייכת לאיש העסקים, מוטי בן משה, יוזמת את הקמתו של אחד משני מגדלי המשרדים הענקים, שאמורים לקום לצדו של "גלובל טאוורס" (מגדל ALIGN). לפי הדיווח, שווי העסקה הוא 377 מיליון ש"ח ובנייתו של המגדל צפויה להתחיל כבר בחודשים הקרובים.

מוטי בן משה על רקע השטח בו אמור להיבנות המגדל (צילום דמות: אניה בושמן)
מוטי בן משה על רקע השטח בו אמור להיבנות המגדל (צילום דמות: אניה בושמן)

"גולדן גולד"?

סביר להניח כי הלוקיישן האטרקטיבי של המגדל, סמוך למתחמי התעסוקה, המסחר והבילוי של ב.ס.ר סיטי, שופ טיים ויכין והצמידות לרכבת הקלה, היה הטריגר המרכזי למימוש העסקה, שכוללת שטח משרדים ומסחר של 37 מ"ר + 161 מקומות חנייה. לפי הדיווח, הבניין צפוי להיות מאוכלס ב-2025 והוא מצטרף למתחם ביג (קניאל לשעבר) ולנדרובר – שני הפרויקטים, מעברו השני של ציר ז'בוטינסקי, שאמורים להתאכלס פחות או יותר באותה תקופה. 

ברבוע כחול נדל"ן, אישרו שהם נמצאים בשלבים ראשוניים של מו"מ עם שוכר פוטנציאלי, שאמור לאכלס את עיקר השטחים במגדל. בחברה סירבו לבקשתנו לתת ולו רמז אודות אותו שוכר, רק ציינו שהמגדל ישווק "לשוכרים בתחומי הטכנולוגיה והשירותים העסקיים". בנוסף סירבו למסור את שם המותג של המגדל, אבל רמז על כך קיבלנו משם הקובץ של התמונה, עליו היה כתוב "גלובל גולד (זהב)".

מיכאל (מיקי) זיסמן - על רקע השטח בו אמור להיבנות המגדל של רבוע כחול נדל"ן (צילום דמות: עומרי מירון)
מיכאל (מיקי) זיסמן - על רקע השטח בו אמור להיבנות המגדל של רבוע כחול נדל"ן (צילום דמות: עומרי מירון)

"ההתפתחות העירונית המואצת בפתח תקווה בכלל והתכנון המתקדם הכולל עירוב שימושים של מגורים, תעסוקה, מסחר ובילוי, תורמים להפיכת פתח תקווה לאחד ממוקדי התעסוקה הגדולים והחשובים במטרופולין גוש דן", ציין מיכאל (מיקי) זיסמן, המנהל את רבוע כחול נדל״ן. "אנו רואים פוטנציאל רב במיקום האטרקטיבי הזה, הנבנה על ציר כה מרכזי ונגיש". 

לרבוע כחול נדל"ן 114 נכסים מניבים באזורי הביקוש וביניהם מגדלי המשרדים של החברה ברעננה, ראש העין, פתח תקווה ומגדל משרדים נוסף שבשיווק ברחוב תוצרת הארץ בתל אביב. לרבוע כחול נדל"ן נכסי נדל"ן בשווי של כ-6.55 מיליארד ש"ח, כאשר השטחים המושכרים למשרדים מהווים כ-6% מתמהיל השימושים. ההון העצמי של החברה ליום 31.3.22 עמד על 2.58 מיליארד ש"ח.

עוה"ד דור שחם ו-אלון טיטלבאום ממשרד עו"ד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות' עם המבורגר עברון ליוו את רבוע כחול נדל"ן בעסקה; עוה"ד גבע חביב, אדם רועה ויאיר אוליאל ממשרד כספי ושות' יצגו את המוכרים  בעסקה. 

הדמיית מגדל רבוע כחול נדל"ן בפתח תקווה (באדיבות: וויופוינט)
הדמיית מגדל רבוע כחול נדל"ן בפתח תקווה (באדיבות: וויופוינט)

עוד בפתח תקווה

פרויקט פארק המוזיאונים של חברת שפיר

העירייה אישרה: פרויקט "פארק המוזיאונים" ברמת ורבר יוקם על ידי חברת שפיר מגורים

לפי הדיווח, חברת הבנייה הותיקה, תשקיע במתחם החדש כמיליארד שקלים, שיכלול שטח עילי של כ-100 אלף מ"ר, תשעה בנייני מגורים גדולים (מ-11 עד 30 קומות), שיאכלסו כ-2000 דיירים בכ-850 יחידות דיור. ביקור בשטח הישן והמוזנח סביב מתחם התרבות של פתח תקווה, רק הדגיש עד כמה המקום זקוק להתחדשות עירונית. גד גרשון: "דיירי הפרויקט שותפים לדרך".

המשך קריאה »
בוני התיכון בפתח תקווה

"בוני התיכון" הולכת חזק על התחדשות עירונית בפתח תקווה ולא רק בשלטי החוצות

חברת הנדל"ן הציבורית, הנסחרת כיום בשווי שוק של יותר מחצי מילארד ש"ח, פתחה בשבוע שעבר בקמפיין שלטי חוצות אגרסיבי, במטרה לעורר מודעות בקרב תושבי העיר על השליטה בפרויקטים פינוי-בינוי בפתח תקווה. השליטה ניכרת גם במעשים עם פרויקטים שיצאו לדרך ברחובות בלפור, ברנדה, שאול המלך, וייסבורג מסריק ושפרינצק. רן מלאך: "עובדים במקביל על פרויקטים נוספים".

המשך קריאה »
ארט פארק ART PARK פתח תקווה

ב-ART PARK ("ארט פארק") של קבוצת גבאי ברח' ארלוזורוב נשארו למכירה רק פנטהאוזים

פרויקט התחדשות עירונית נוסף בפתח תקווה בשלבים מתקדמים לפני אכלוס. 9 הקומות ב-2 המבנים, שאמורים להכיל 63 דירות סך הכל, כבר נבנו וכרגע העבודות בעיקר מתמקדות בגימורים פנים וחוץ. מחירי הפנטהאוזים שנותרו למכירה: 4.2 מיליון ש"ח והיזמים בונים על כך שהמחיר אטרקטיבי ביחס לפרויקטים דומים בתל אביב ורמת גן.

המשך קריאה »
פרויקט UPSIDE אפסייד פתח תקווה צה"ל 70-76

פרויקט UPSIDE (אפסייד) של עזרא חקשורי בצה"ל 70-76 יצא לדרך. 15 דירות כבר נמכרו

אחד מפרויקטי התמ"א 38 המשמעותיים בפתח תקווה, קיבל לאחרונה היתר בנייה והעבודות בו החלו. מדובר בפרויקט הכולל 4 מבנים בני שיקבלו שדרוג חזותי, חיזוק ותוספת בו יאוכלסו 40 דירות בנות 3 ו-4 חדרים וכן דירות גן ופנטהאוזים. המחירים אטרקטיביים, בטח ביחס להשתוללות השוק: דירת גן של 3 חדרים אפשר יהיה למצוא ב-1.9 מיליון ש"ח. ניר פרץ, מנכ"ל החברה: "רואים בפתח תקווה חלק ממטרופולין תל אביב".

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading