מגדל רבוע כחול נדל"ן פתח תקווה - הדמיה על השטח

שכן ל"גלובל טאוורס": רבוע כחול נדל"ן רוכשת מגדל משרדים צמוד ב-377 מיליון ש"ח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

חברת הנדל"ן, השייכת לקונצרן "אלון רבוע כחול", תהיה הבעלים של המגדל, הצפוי להתנשא לגובה של 24 קומות בשטח כולל של כ-37 אלף מ"ר (משרדים ומסחר) ולאכלס עד 2025 אלפי עובדים חדשים. גם היא, כמו היזמים של מתחם ביג ולנדרובר הסמוכים, בונה על התנופה העסקית והמסחרית הצפויה בצומת ז'בוטינסקי-משה דיין-רבין, בו יעבור הקו אדום של הרכבת הקלה.  

מה שאמור להיות הלב של פתח תקווה בשנים הקרובות, מקבל שחקן חיזוק חדש, עם ההודעה על כך שחברת הנדל"ן, השייכת לאיש העסקים, מוטי בן משה, יוזמת את הקמתו של אחד משני מגדלי המשרדים הענקים, שאמורים לקום לצדו של "גלובל טאוורס" (מגדל ALIGN). לפי הדיווח, שווי העסקה הוא 377 מיליון ש"ח ובנייתו של המגדל צפויה להתחיל כבר בחודשים הקרובים.

מוטי בן משה על רקע השטח בו אמור להיבנות המגדל (צילום דמות: אניה בושמן)
מוטי בן משה על רקע השטח בו אמור להיבנות המגדל (צילום דמות: אניה בושמן)

"גולדן גולד"?

סביר להניח כי הלוקיישן האטרקטיבי של המגדל, סמוך למתחמי התעסוקה, המסחר והבילוי של ב.ס.ר סיטי, שופ טיים ויכין והצמידות לרכבת הקלה, היה הטריגר המרכזי למימוש העסקה, שכוללת שטח משרדים ומסחר של 37 מ"ר + 161 מקומות חנייה. לפי הדיווח, הבניין צפוי להיות מאוכלס ב-2025 והוא מצטרף למתחם ביג (קניאל לשעבר) ולנדרובר – שני הפרויקטים, מעברו השני של ציר ז'בוטינסקי, שאמורים להתאכלס פחות או יותר באותה תקופה. 

ברבוע כחול נדל"ן, אישרו שהם נמצאים בשלבים ראשוניים של מו"מ עם שוכר פוטנציאלי, שאמור לאכלס את עיקר השטחים במגדל. בחברה סירבו לבקשתנו לתת ולו רמז אודות אותו שוכר, רק ציינו שהמגדל ישווק "לשוכרים בתחומי הטכנולוגיה והשירותים העסקיים". בנוסף סירבו למסור את שם המותג של המגדל, אבל רמז על כך קיבלנו משם הקובץ של התמונה, עליו היה כתוב "גלובל גולד (זהב)".

מיכאל (מיקי) זיסמן - על רקע השטח בו אמור להיבנות המגדל של רבוע כחול נדל"ן (צילום דמות: עומרי מירון)
מיכאל (מיקי) זיסמן - על רקע השטח בו אמור להיבנות המגדל של רבוע כחול נדל"ן (צילום דמות: עומרי מירון)

"ההתפתחות העירונית המואצת בפתח תקווה בכלל והתכנון המתקדם הכולל עירוב שימושים של מגורים, תעסוקה, מסחר ובילוי, תורמים להפיכת פתח תקווה לאחד ממוקדי התעסוקה הגדולים והחשובים במטרופולין גוש דן", ציין מיכאל (מיקי) זיסמן, המנהל את רבוע כחול נדל״ן. "אנו רואים פוטנציאל רב במיקום האטרקטיבי הזה, הנבנה על ציר כה מרכזי ונגיש". 

לרבוע כחול נדל"ן 114 נכסים מניבים באזורי הביקוש וביניהם מגדלי המשרדים של החברה ברעננה, ראש העין, פתח תקווה ומגדל משרדים נוסף שבשיווק ברחוב תוצרת הארץ בתל אביב. לרבוע כחול נדל"ן נכסי נדל"ן בשווי של כ-6.55 מיליארד ש"ח, כאשר השטחים המושכרים למשרדים מהווים כ-6% מתמהיל השימושים. ההון העצמי של החברה ליום 31.3.22 עמד על 2.58 מיליארד ש"ח.

עוה"ד דור שחם ו-אלון טיטלבאום ממשרד עו"ד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות' עם המבורגר עברון ליוו את רבוע כחול נדל"ן בעסקה; עוה"ד גבע חביב, אדם רועה ויאיר אוליאל ממשרד כספי ושות' יצגו את המוכרים  בעסקה. 

הדמיית מגדל רבוע כחול נדל"ן בפתח תקווה (באדיבות: וויופוינט)
הדמיית מגדל רבוע כחול נדל"ן בפתח תקווה (באדיבות: וויופוינט)

עוד ב-נדלן

גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »
רמי גרינברג עורך סיור באתרי נייה בעיר

העירייה ביצעה ביקורי פתע באתרי בנייה בפתח תקווה: האם באמת יש מאבטח בכל אתר?

נכון להיום, יש בעיר עשרות רבות של אתרי בניייה בהם מבוצעים פרויקטים של נדל"ן מגורים ונדל"ן מסחרי. מאז פרוץ המלחמה ב-7 באוקטובר, ניתנה הוראה חדש משמעית מצד העירייה – להפסיק את העבודות. מאז הן חודשו, אך תושבים רבים מביעים חשש, בעיקר מהפרויקטים בשכונות מגורים – כי הקבלנים מעסיקים פלשתינאים ושוהים בלתי חוקיים. גרינברג: "מוודאים שההנחיות נשמרות".

המשך קריאה »
עזרא ונחמיה 1-5 פתח תקווה הדר גנים עמישב

נלחמים ובונים: פרויקט עזרא ונחמיה 1-5 אושר לאחר התנגדויות. במהלך 2024 יחלו בנייה ופינוי

פרויקט ההתחדשות העירונית הגדול בעמישב הדר גנים עולה שלב, לאחר שהועדה המחוזית לתכנון ובנייה פתח תקווה, אישרה להתקדם לעבר היתרים, לקראת הריסה של 48 יחידות דיור בשלושה מבנים ישנים ומוזנחים, שיוחלפו בלא פחות מ-175 יחידות דיור בשלושה מבנים מודרניים.יזמי הפרויקט הם בינו נדל"ן, לה מספר פרויקטים נוספים בשכונה, יחד עם ונטורה ניהול ופיקוח נדל"ן.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading