אירוע בנק טפחות בפאב פטריקס

משכנתא על הבר: בנק מזרחי טפחות קיים אירוע מקורי בפאב "פטריקס" בפתח תקווה

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

הבנק אירח בפאב כ-50 מתושביה הצעירים של העיר, רגע לפני הרכישה הגורלית של חייהם למפגש בו הם קיבלו תשובות לשאלות הכי בוערות בנושא משכנתאות – והכל על כוס בירה ובאווירה משוחררת. את הבנק ייצגה באירוע, שרון בן יהודה, סגנית מנהל זרוע המשכנתאות של מזרחי טפחות והמוזמנים אף זכו לביקור אורח של דביר בנדק, הפרזנטור של המותג. 

המפגש, שנערך בשבוע שעבר במתחם "שופ-טיים", התקיים באווירה משוחררת ונינוחה (עד כמה שאפשר כשמדברים על נושא חשוב וכבד כמו משכנתא). "משכנתא היא ההלוואה הגדולה ביותר שמשפחה תיקח ככל הנראה במהלך חייה", ציינה בן יהודה לאחר המפגש. "לכן, חשוב לנו להנגיש את העולם והמונחים במשכנתאות לקהל העומד לרכוש דירה ונמצא לפני לקיחת משכנתא, כדי שיקבל את ההחלטה הנכונה".

פרזנטור הבנק דביר בנדר (ימין) עם דרור פלדמן. מנהל זרוע המשכנתאות בבנק מזרחי טפחות
פרזנטור הבנק דביר בנדר (ימין) עם דרור פלדמן. מנהל זרוע המשכנתאות בבנק מזרחי טפחות

במהלך המפגש, דיברה בן יהודה על המושגים החשובים, המסלולים השונים לבניית המשכנתא וסוגי הריביות. באי המפגש קיבלו כלים מעשיים שאמורים לסייע להם להגיע בקלות לדירה משלהם, לצד בירה ראשונה חינם (על חשבון הבנק, כמובן..).

בנק מזרחי טפחות, שממותג ונחשב לבנק המוביל בישראל בכל הקשור למשכנתאות, פתח לאחרונה שני סניפים גדולים חדשים בפתח תקווה: הראשון במתחם גלובל טאוורס (על ציר רבין-ז'בוטינסקי) והשני בבניין המחודש של אינטרגרין (מס' 3) ברח' יגיע כפיים בקריית אריה. 

קרדיט תמונות: מריאנה סטבנבה

עוד בפתח תקווה

קיבוץ להבקיבוץ להב: איך ערב שירים נולד? על אירוע עמיצור אילן

קיבוץ להב: איך ערב שירים נולד? על אירוע עמיצור אילן

איך שיר נולד אנחנו כבר יודעים (כמו תינוק, בהתחלה זה כואב…), אבל איך נולד ערב שירים, שנכתבו אי שם בשנות ה-50-60 של המאה הקודמת? חברי קיבוץ להב, קיימו לאחרונה אירוע שהוקדש לשיריו של עמיצור אילן, חבר הקיבוץ, שלא רק היה ממקימיו לפני 70 שנה, אלא גם הרוח התרבותית החיה ב-15 השנים הראשונות לקיומו. אותה רוח הורגשה היטב בערב השירה המרגש, שנערך לאחרונה בקיבוץ.

המשך קריאה »
פתח תקווה NEWS - ג'ואל אלון

ג'ואל אלון, מומחה עסקי, על אתגר הריכוזיות בעידן הדיגיטלי: "מהפכה רגולטורית"

בעקבות השקת האינטרנט פרצו לחיינו חמשת ענקיות GAFAM (גוגל, אפל, פייסבוק, אמזון ומיקרוסופט) והשתלטו על נתחים ניכרים מהכלכלה העולמית. ג'ואל אלון, מומחה עסקי ותיק ומשפטן, כותב על שתי נשים חזקות בעולם העסקי, העתידות לשנות את חוקי המשחק.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading