מבט על תנועת הרכבים מגשר המיתרים בפתח תקווה

האוטובוסים נוהרים: בפתח תקווה צפויים לפעול יותר קווי אוטובוס בשעות היום

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

בעקבות הפקקים הרבים בעיר, ובמטרה להפוך את התחבורה הציבורית לאופציית ניוד מועדפת, פנו ראש העיר רמי גרינברג והיועץ לענייני תחבורה ציבורית, דוד קמחי, לחברות האוטובוסים, המפעילות את הקווים הבינעירוניים, בכוונה להגביר את קווי האוטובוס בתוך העיר ומחוצה לה. לשמחתנו, הדבר נענה בחיוב מצד החברות ואנו צפויים ליהנות משינוי זה כבר בתקופה הקרובה.

חברת אגד הודיעה, כי תגדיל את שעות הפעילות בקו 426 שבין פתח תקווה לירושלים, ואף תוסיף עוד 20 נסיעות שבועיות ותחנות עצירה חדשות, שלא היו בעבר. כמו כן, רצף ההגעה של קו 143 בין פתח תקווה לחולון יוגבר. ובנוסף, ייבנו עוד מספר תחנות חדשות לקו 921, הנמצא בסמוך לתחנת הרכבת סגולה ולכביש 40.

מחברת 'תנופה' נמסר, כי החברה תוסיף קווים חדשים מפתח תקווה שיגיעו לישובי לערי השרון, כמו בית אריה, קדומים, נופים-יקיר ואריאל. גם חברת 'מטרופולין' עדכנה כי תוסיף קווים לאזור השרון, שאף יעברו בעיר במקומות מרכזיים כגון, בית החולים בילינסון ואזור התעשייה סגולה ותחנת הרכבת סגולה., לחברת דן יתווספו תחנות חדשות לקווים 266 ו-128. ולחברת 'אלקטרה אפיקים' תיווסף תחנה חדשה לקווים העירוניים 25-23 ליד כיכר המייסדים. 

מראש העיר, רמי גרינברג נמסר: “בשביל שהתחבורה הציבורית תהיה בחירה עדיפה לתושבי העיר ולעובדים ברחבי העיר, התחלנו להוביל מהלך נרחב לפיתוח התחבורה הציבורית והסעת ההמונים בעיר, כדרך מרכזית להתמודדות עם עומסי התנועה בכבישי ישראל. אני מוקיר לרשות הארצית לתחבורה ציבוריות במשרד התחבורה, שפועל איתנו בשיתוף פעולה מלא על מנת להגדיל את היקף התחבורה הציבורית בעיר, ומבטיח שנמשיך לפעול לקידום תחבורה נגישה וזמינה לכלל התושבים”.

עוד ב-רכב ותחבורה

הדמייה: חניון התחנה המרכזית החדשה בפתח תקווה

80 מיליון ש"ח יושקעו בחניון לילה לאוטובוסים באיזור בית עלמין ירקון-אצטדיון

החברה לפיתוח פתח תקווה, בשיתוף העירייה, הוציאה היום יריית פתיחה, עם מכרז לביצוע עבודות עבר ותשתיות להקמת חניון לילה לאוטובוסים בעיר. בחניון צפויים לקום כ-230 מקומות חניה לאוטובוסים, פלוס מבנים לנהגים ותחנות שטיפה ותדלוק. עלות פרויקט המתחם כולו: כ-450 מיליון ש"ח. לירון גולדנברג, מנכ"ל החלפ"ת: "דרך משמעותית להקמת המתחם התחבורתי החדש". 

המשך קריאה »
התחדשות עירונית על תחנות המטרו פתח תקווה

אמרתם לוקיישן אטרקטיבי? בתכנון: התחדשות עירונית בפתח תקווה על תחנות המטרו

כל יזמי הפינוי והבינוי והתמ"א בפתח תקווה יודעים שערך הדירות יעלה, ככל שהנגישות אליהן תהיה איכותית יותר. תחנת מטרו סטייל לונדון, 10 מטרים הליכה מהבית המדונדש יכולה לקרוץ לכל אחד. העירייה הודיעה היום כי היא מקדמת תכנית "תחנת מטרו פתח תקווה מזרח" בשטח של כ-127 דונם בסירקין ותחנת מטרו בארלוזורוב פינת טרומפלדור, בתכנית שמגרה את היזמים.

המשך קריאה »
כניסה לחניון ב.ס.ר סיטי רח' תוצרת הארץ פתח תקווה

צפו בחניון מבפנים: הסדרי החניה בדן טאון נקבעו – 16 ש"ח לשעה ראשונה, 50 ש"ח ליום שלם

במתחם, הכולל כ-670 מקומות חניה (מתוך כ-2400 בכל ב.ס.ר סיטי), נערכים לכניסת הרכבים הרבים, עם פתיחתם המיוחלת של המשרדים והשקתם של העסקים בסנטר הלוהט. כל רבע שעה נוספת מעבר לראשונה, תעלה לכם ב-4 ש"ח נוספים. בניגוד ל"שעתיים ראשונות חינם", במרכז יכין ובקניון הגדול, ב"דן טאון" תקבלו אותן, רק אם תרכשו ב-100 ש"ח ומעלה מהעסקים במתחם.

המשך קריאה »
קפיטל מוטורס פתח תקווה

קרובים קרובים: מה עומד מאחורי החסות של קפיטל מוטורוס למכבי פתח תקווה?

העסקה מוערכת במאות אלפי שקלים. סוכנות הרכב, שעברה לפני חצי שנה לרח' בן דרור ונושקת למתחם האימונים, מחזקת עוד יותר את הקשר של החברה לעיר בכלל ולמכבי בפרט. במסגרת ההסכם, הקבוצה תקבל לוגו על גב השחקנים של הבוגרת ותהיה ספונסר של קבוצת הנוער, פלוס שילוט במגרש האימונים. אלמוג סעדון, מנכ"ל החברה: ה"עסקה מסמלת את החיבור שלנו לעיר"

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading