כניסה לחניון ב.ס.ר סיטי רח' תוצרת הארץ פתח תקווה

צפו בחניון מבפנים: הסדרי החניה בדן טאון נקבעו – 16 ש"ח לשעה ראשונה, 50 ש"ח ליום שלם

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

במתחם, הכולל כ-670 מקומות חניה (מתוך כ-2400 בכל ב.ס.ר סיטי), נערכים לכניסת הרכבים הרבים, עם פתיחתם המיוחלת של המשרדים והשקתם של העסקים בסנטר הלוהט. כל רבע שעה נוספת מעבר לראשונה, תעלה לכם ב-4 ש"ח נוספים. בניגוד ל"שעתיים ראשונות חינם", במרכז יכין ובקניון הגדול, ב"דן טאון" תקבלו אותן, רק אם תרכשו ב-100 ש"ח ומעלה מהעסקים במתחם.

אם יש משהו שרוצים במתחם המסחרי הכי מדובר בפתח תקווה, זו תפוסה מלאה בכל העסקים. הדרך לשם עוד רחוקה. עוד אין רכבת קלה ורק עשרות בודדים מתוך כ-800 העסקים בב.ס.ר סיטי, נכנסו לבניינים. לעומת זאת, המתחם המסחרי כבר תופס תאוצה רבה כשמרבית העסקים נפתחו או בשלבי פתיחה.

צפו: כך נראה חניון ב.ס.ר סיטי מבפנים

בין העסקים שכבר נפתחו: חנות מוצרי הספורט דקטלון, חנות הצעצועים עידן 2000, רשת מיניסו, לידר בגדי ילדים, מובייל פקטורי, סלון עדן, רוטיסרי צ'יקן, משתלת אדמתנו, חומוס אליהו, טרק מרקט, גלי אאוטלט ולאחרונה גם רשת BAGIR (בגדים מעוצבים), חנות סמסונג מובייל ו-KSP (ענקית מוצרי המחשב והאלקטרוניקה, שעברה מתחנת הדלק ברבין).

אבל זה לא יהיה הימור גדול מדי לכתוב, שגם אם נחזור לפה עוד שנה-שנתיים, כשכל המתחם כבר יהיה מלא והעסקים מפוצצים בלקוחות, עדיין תישאל השאלה אם ובאיזו צורה יתקיימו הסדרי החניה. במרחק נגיעה יש מקומות תעסוקה, בילוי ומסחר, שגם הם ימשכו אליהם מבקרים ועובדים – מה שיעשה מהפך בכל ענייני החנייה על צירי הסיבים, רבין וז'בוטינסקי. 

ביקרנו במקום. קודם כל, בשורה: החניה עובדת. רק אחוז מזערי מהמשרדים והעסקים החלו לפעול בב.ס.ר סיטי, אז סביר להניח שלא תהיה לכם בעיה למצוא חניה בלי הרבה מאמץ וחיפושים. כרגע, הכניסה לחניון התת קרקעי, המכיל 4 קומות וכ-2400 מקומות חניה, תתבצע מרח' תוצרת הארץ בלבד (הכניסה השנייה ברחוב היא לספקים בלבד). לפני מספר שבועות אף הוצב רמזור שינווט את התנועה לשם, אך כרגע הוא אינו עובד (צהוב מהבהב). בעוד מספר חודשים תיפתח גם הכניסה השניה לחניון – מרח' השחם.

כניסה לחניון ב.ס.ר סיטי מרחוב תוצרת הארץ
כניסה לחניון ב.ס.ר סיטי מרחוב תוצרת הארץ

עובדים במתחם? אפשר לעשות מנוי

יש לציין כי כ-75 אחוז ממקומות החניה, כבר "נעולים", על ידי בעלי המשרדים ושוכריהם ורק כרבע מיועדים לקהל הרחב, כשהאינטרס של המתחם הוא כמובן שברובם יחנו לקוחות "דן טאון" מקבוצת "עמי בוטיק סנטר". יחס דומה גם קיים במתחמי מסחר-תעסוקה מקבילים במרכז הארץ (כמו שרונה בתל אביב). יש לציין כי בחניון של דן טאון (המופעל על ידי חברת החניונים "סנטרל פארק"), תקבלו "שעתיים ראשונות חינם" בכל קניה מ-100 ש"ח. 

אם לא רכשתם באחת מהחנויות, שעה ראשונה תעלה לכם 16 ש"ח ואחריה ארבעה ש"ח על כל רבע שעה נוספת. במידה וחניתם יום שלם, זה יעלה לכם 50 ש"ח. להערכתנו, יהיו לא מעט מהעובדים במשרדים, שהחברה שלהם לא דאגה לחניה עבורם, שירצו לחנות באזור הלא-מנויים. לאלו, מציעים בדן טאון מנוי בעלות 650 ש"ח, על בסיס מקום פנוי. מעוניינים, יכולים להזמין את המנוי בטלפון 03-6660977.
אגב, בעלי אופנועים במשרדים, גם הם יוכלו לרכוש מנוי לדו-גלגלי שלהם. 

חשוב לציין כי החניה ללקוחות דן טאון היא בקומה 2-, שם קיימים מרבית מקומות החניה למי שאינו מנוי. בכל מקרה, אם קניתם במתחם דן טאון ב-100 ש"ח, לא תצטרכו לשלם על חניה. עדיין לא ידוע אם ה-100 שקלים האלה צריכים להיות מבית עסק אחד, או יותר, כדי לקבל את החניה חינם.

עוד ב-רכב ותחבורה

הדמייה: חניון התחנה המרכזית החדשה בפתח תקווה

80 מיליון ש"ח יושקעו בחניון לילה לאוטובוסים באיזור בית עלמין ירקון-אצטדיון

החברה לפיתוח פתח תקווה, בשיתוף העירייה, הוציאה היום יריית פתיחה, עם מכרז לביצוע עבודות עבר ותשתיות להקמת חניון לילה לאוטובוסים בעיר. בחניון צפויים לקום כ-230 מקומות חניה לאוטובוסים, פלוס מבנים לנהגים ותחנות שטיפה ותדלוק. עלות פרויקט המתחם כולו: כ-450 מיליון ש"ח. לירון גולדנברג, מנכ"ל החלפ"ת: "דרך משמעותית להקמת המתחם התחבורתי החדש". 

המשך קריאה »
התחדשות עירונית על תחנות המטרו פתח תקווה

אמרתם לוקיישן אטרקטיבי? בתכנון: התחדשות עירונית בפתח תקווה על תחנות המטרו

כל יזמי הפינוי והבינוי והתמ"א בפתח תקווה יודעים שערך הדירות יעלה, ככל שהנגישות אליהן תהיה איכותית יותר. תחנת מטרו סטייל לונדון, 10 מטרים הליכה מהבית המדונדש יכולה לקרוץ לכל אחד. העירייה הודיעה היום כי היא מקדמת תכנית "תחנת מטרו פתח תקווה מזרח" בשטח של כ-127 דונם בסירקין ותחנת מטרו בארלוזורוב פינת טרומפלדור, בתכנית שמגרה את היזמים.

המשך קריאה »
קפיטל מוטורס פתח תקווה

קרובים קרובים: מה עומד מאחורי החסות של קפיטל מוטורוס למכבי פתח תקווה?

העסקה מוערכת במאות אלפי שקלים. סוכנות הרכב, שעברה לפני חצי שנה לרח' בן דרור ונושקת למתחם האימונים, מחזקת עוד יותר את הקשר של החברה לעיר בכלל ולמכבי בפרט. במסגרת ההסכם, הקבוצה תקבל לוגו על גב השחקנים של הבוגרת ותהיה ספונסר של קבוצת הנוער, פלוס שילוט במגרש האימונים. אלמוג סעדון, מנכ"ל החברה: ה"עסקה מסמלת את החיבור שלנו לעיר"

המשך קריאה »
מבט על תנועת הרכבים מגשר המיתרים בפתח תקווה

האוטובוסים נוהרים: בפתח תקווה צפויים לפעול יותר קווי אוטובוס בשעות היום

בעקבות הפקקים הרבים בעיר, ובמטרה להפוך את התחבורה הציבורית לאופציית ניוד מועדפת, פנו ראש העיר רמי גרינברג והיועץ לענייני תחבורה ציבורית, דוד קמחי, לחברות האוטובוסים, המפעילות את הקווים הבינעירוניים, בכוונה להגביר את קווי האוטובוס בתוך העיר ומחוצה לה. לשמחתנו, הדבר נענה בחיוב מצד החברות ואנו צפויים ליהנות משינוי זה כבר בתקופה הקרובה.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading