שלט חוצות של קבוצת מלם תים

קבוצת מלם תים יצאה בקמפיין שילוט חוצות ייחודי לציון המעבר לפארק גיסין

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

בשבוע שעבר החלו להיכנס ראשוני העובדים של חברת הטכנולוגיה, לה כמעט 200 עובדים מפתח תקווה (מתוך כ-1200 היושבים במשרדים), למתחם החדש בפרויקט של ישרס בשיתוף BST,  על פינת גיסין-באזל. במקביל, דאגו בחברה לציין את המעבר עם מספר שלטים במקומות אסטרטגיים בעיר. לדברי קבוצת מלם תים: "חשוב לנו לשתף במעבר את תושבי פתח תקווה".

לפני כחודש הבאנו לכם תמונות בלעדיות מתוך המתחם המדונדש, אליו עברה קבוצת "מלם תים", שבמשך כ-20 שנה,  ישבו במשרדים ברח' מרטין גהל וברחוב הסיבים. מטבע הדברים, החיבור בין חברת המחשוב לפתח תקווה הוא הדוק ולכן, מבחינה אסטרטגית, אפשר להבין את מהלך שלטי החוצות, שכלל מספר שלטים גדולים בכניסה והיציאה מהעיר, ליד פארק גיסין, במחלף אם המושבות, מול הקניון הגדול, בכניסה לכיוון כביש 5 ובכביש 471.

שלטי החוצות של קבוצת מלם תים לרגל המעבר למשרדים החדשים בפתח תקווה
שלטי החוצות של קבוצת מלם תים לרגל המעבר למשרדים החדשים בפתח תקווה

18 אלף מ"ר של מלם

בפארק גיסין ביצעו בשבועות האחרונים פעולות אחרונות (בעיקר בדרכי הגישה למשרדים), על מנת לאפשר לעובדי קבוצת מלם תים להיכנס למקום החודש. הקבוצה תהיה הראשונה להתאכלס בפרויקט המסחרי הגרנדיוזי, כששניים מהבניינים (5 קומות כ"א), יהוו את הקמפוס שלהם (כ-18 אלף מ"ר) במתחם. הפרויקט רחוק מסיום, היות והמגדל הגדול בו (בן מעל 20 קומות), נמצא עדיין בראשית בנייתו. 

השלט MALAM TEAM בפתח המשרדים, כבר הותקן לפני מספר שבועות, אך ראשוני העובדים, נכנסו רק בשבוע שעבר לתוך המשרדים החדשים. בקבוצת מלם תים, היה חשוב שתהיה לך תהודה רחבה. "יצאנו בקמפיין, במטרה לציין את המעבר לעובדים שלנו, ללקוחות, לשותפים שלנו ולתושבי פתח תקווה", מסבירים בקבוצת מלם תים.

צפו בביקור במשרדים לפני כניסה בחודש הקודם

לא מיתוג מעסיק

בשנים האחרונות, אנו רואים חברות טכנולוגיה רבות משקיעות בפרסום חוצות מכוון מעסיק-עובדים, מתוך הההכרה וההבנה שהבאת כוח אדם איכותי, הוא לא פחות חשוב עסקית לחברה, מאשר להביא עוד לקוחות, או למכור עוד מוצרים. "לא היינו מגדירה את הקמפיין הזה כ"מיתוג מעסיק", טוענים בקבוצת מלם תים. "מיתוג מעסיק אצלנו נעשה בדרך כלל בהקשרים פנימיים ולאו דווקא חיצוניים. אפשר לומר, שזהו קמפיין ש'מלווה' את מלם כמעסיק"

אנשי קבוצת מלם תים, לא יכולים להתכחש לתחרות הסמויה (ולפעמים גלויה), שיש בין חברות הטכנולוגיה בעיר, על העובדים האיכותיים ביותר. לכן, שילוט מסוג זה בהחלט יכול לעורר מודעות, לא רק לגבי המעבר, אלא גם לגבי זה שקבוצת מלם תים, זה מקום טוב לעבוד בו, במיוחד אם מדובר בעבודה במשרדים חדשים.

מנתונים שמסרו לנו בקבוצה, עולה כי כ-185 מעובדי הקבוצה הם תושבי פתח תקווה, מתוך כ-1200, שיישבו במשרדים החדשים ומתוך סך של כ-4500 עובדים בכל הקבוצה. במקרה או שלא, פרויקט פארק גיסין, שאותו מפעילה ישרס נדל"ן, פועלת תחת קבוצת "ערד השקעות ופיתוח תעשייה" של שלמה אייזנברג, שבבעלותו (55 אחוז) גם על קבוצת מלם תים.

שלט חוצות של קבוצת מלם תים על דרך שלמה שמלצר

קבוצת מלם תים על המפה עם כתובת חדשה (גיסין 53)

עוד ב-טכנולוגיה

משרדי OSR בפתח תקווה

גיוסים באוטו-טק: חברת OSR (או.אס.אר) מפתח תקווה הודיעה על גיוס 100 עובדים

חברת טכנולוגיית הרכב השוויצרית-ישראלית, שמשרדי מרכז המחקר והפיתוח שלה, נמצאים במגדל אמות פלטיניום בעיר (אפעל 25), מעוניינת להכפיל את מצבת כוח האדם. בניגוד למגמה של צמצום ופיטורים בחברות טכנולוגיה והייטק, OSR מחפשת להתרחב, נוכח הביקוש לפתרונות טכנולוגיים עבור רכבים חכמים. הבעלים, אורית שיפמן: "אנו במגמת צמיחה, היום יותר מתמיד".

המשך קריאה »
יניב גרטי (משמאל) עם ילדי פתח תקווה בביתא ספר

"הכיפה הגאודזית": שיתוף פעולה ייחודי בין אינטל פתח תקווה לעירייה ב"ביתא ספר"

מנכ"ל אינטל ישראל, יניב גרטי, הגיע למרכז החדשנות החינוכי ברח' שפירא לחנוך פרויקט קהילתי של ענקית הטכנולוגיה בשם XR-Dome. מדובר בסביבה פיזית-טכנולוגית, בדמות כיפה, שבה מעצבים בני הנוער חוויות בהקשרים קהילתיים-חברתיים מגוונים. מטרת הפרויקט: לחזק חוסן קהילתי, להגביר מוטיבציה פנימית ללמידה ולייצר תחושת מסוגלות, לפיה כל תלמיד יכול להצליח.

המשך קריאה »
עובדי חברת סייברינט

חברת הסייבר סייברינט מפתח תקווה הודיעה על גיוס עשרות עובדים

המשבר הכלכלי העולמי משפיע גם על חברות ההיי-טק בישראל, אך מי שהודיעה דווקא על גיוס של עשרות עובדים חדשים היא חברת סייברינט (CyberInt) מפתח תקווה. בסטארט-אפ הסייבר הישראלי, שהודיע בחודש שעבר על גיוס של 28 מיליון דולר, צפויים לגייס מספר רב של עובדים בתפקידים טכנולוגיים: תפקידי פיתוח (ממפתחים ועד לראשי צוותים), מנהלי מוצר, אנשי שיווק, מכירות ומודיעין.

המשך קריאה »
פנגו פתח תקווה

צפו: עובדי פנגו חנכו את המשרדים החדשים בקומה-17 בב.ס.ר סיטי עם קייטרינג מושקע

המעבר של ענקית אפליקציית החניה לבניין Y בסיטי של פתח תקווה, צוין בהשקת בוקר חגיגית ביום חמישי האחרון. כ-100 עובדי החברה, שעברו למטה החדש, התפנקו עם קייטרינג מושקע. המשרדים החדשים מוסיפים הרבה חיוכים בפנים של הפנגואים, שלא הסתירו את שביעות רצונם מהמעבר, מהמשרדים הישנים ברחוב הסיבים. רועי אלבז, המנכ"ל: "שמח שהגענו למתחם עסקי מאוד משמעותי".

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading