פארק גיסין - מבט מרחפן

ביקור: פארק גיסין פתח תקווה של ישרס מתכונן לתחילת אכלוס בעוד 3 חודשים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

פרויקט הענק צפוי לכלול 3 מבני משרדים ומסחר, כשאחד מהם יתנשא לגובה של 25 קומות והשניים האחרים 6 קומות כל אחד. בשלב המתקדם יותר של הפרויקט צפויים להתווסף אליו מבנים נוספים, שישלימו לא פחות מ-200 אלף מ"ר. בין החברות ששכרו משרדים בפרויקטים: קבוצת מל"מ וחברת השרתים GDC. ישרס: "נדיר למצוא בניינים עצמאיים חדשים בסטנדרט כזה".

לפני חצי שנה דיווחנו לכם על כך שאחד מהפרויקטים המסחריים הבולטים בעיר קורם עור וגידים וצפוי לאכלוס עוד ביוני 22. לפי מצב הפרויקט בביקור שערכנו, מדובר באתגר די גדול, אבל העבודות במקום מתבצעות במרץ עם פועלים סביב השעון, כולל עבודות לילה. את פנינו בשטח קיבל שומר אדיב, שנתן לנו הצצה מבפנים על העבודות המתבצעות במקום.

צפו בקליפ מהביקור:

כפי שניתן לראות , העבודה עוד רבה, אך כל השלד החיצוני של שלושת המבנים כבר די גמור. הקירות החיצוניים מעוצבים בצורה של גלים, מה שנותן תחושה של דינמיות, שמתגברת נוכח מעברי הגשר בין המבנים. בשלב הראשון, לאחר קבלת טופס 4,  צפויים השוכרים להתאכלס ב-6 הקומות הבנויות של הפרויקט, רובם יהיו מאות עובדי חברת MALAM TEAM (קבוצת מל"מ), חברת ה-IT הותיקה, שתעבור לפארק גיסין ממשרדיה ברח' מרטין גהל. 

WELLNESS ב-200 אלף מ"ר

ביוני 2022, המבנה הגבוה, שיכיל כ-32 אלף מ"ר משרדים, צפוי להתחיל להיבנות על 6 הקומות הקיימות של המבנה המערבי – עד שיגיע ל-25 קומות (6+19). בשלב השני הפארק עתיד להתרחב לעתודת קרקע הנמצאת ממזרח לנכס עם בניית כ-130 אלף מ"ר נוספים, שיביאו את שטח הפארק לסך של כ-200 אלף מ"ר – בין הגדולים בפתח תקווה. בישרס מדווחים כי יש עדיין 10,000 מ"ר שטחים פנויים להשכרה עם חזית לרחוב גיסין.

”בעידן מגדלי המשרדים בעלי הצפיפות המקסימלית, נדיר למצוא בניינים עצמאיים חדשים בסטנדרט כזה", מציין בגאווה אמיר סבן, מנהל שיווק ונכסים בקבוצת ישרס. "השוכרים בפארק גיסין יקבלו קומות מרווחות של כ-2,000 מ"ר, שיאפשרו חלוקת חלל בניצול מקסימלי של השטח". 

סבן מוסיף שכל חברה תוכל לעצב ולרהט את משרדיה כראות עיניה ובהתאם לצרכיה ולטעמה. WELLNESS, המושג מאפיין כל כך את שגרת העבודה בהייטק, אמור לקבל ביטוי הלכה למעשה בפרויקט, שיכלול חדר כושר מפואר עם חדר סטודיו לחוגים ויציע אפליקציה עם תכנים בחינם לכל עובד, שיעורים פתוחים והרצאות על אורח חיים בריא.

צפו בגלריית תמונות מהשטח (24.2) - לחצו להגדלה

יעמיס על הפקקים? בונים על התחבורה הציבורית

 "כחלק משגרת העבודה בפארק גיסין, יהנו עובדי המתחם מחניון אופניים מתוחם וממלתחות צמודות, אזור ייעודי להטענת רכבים חשמליים, בית כנסת, יכולת חיבור ישירה לתשתיות סיבים אופטים ודאטה סנטר הממוקם בבניין", מציין סבן. כמו שאר הפרויקטים המסחריים הגדולים המוקמים בפתח תקווה, גם בפארק גיסין עובדי המקום ומבקריהם יוכלו ליהנות מפיאצה עם בתי קפה ומסעדות, פינות ישיבה מוצלות ופיתוח ירוק לאורכה הפנימי – מה שלדברי ישרס יהפכו המתחם לסביבה יצירתית ונעימה.  

אחד מהאתגרים הסבוכים של הפרויקט הוא התשתית התחברותית שמובילה אליו ומיקומו על עורק כל כך עמוס בצומת בזל-גיסין, שאמור להפוך להיות עמוס עוד יותר, נוכח הפרויקטים הנוספים הצמודים אליו, כמו זה של "בזל פארק", שנמצא בשלב התחלתי הרבה יותר. לדברי ישרס, החניון של הפרויקט אמור להכיל כ-1000 מקומות חניה, אליו יייכנסו  המכוניות מרח' בזל. לפי התכנית, צפוי בהמשך להיפתח כניסה נוספת מרח' גיסין.

בישרס פחות חוששים. "המיקום אסטרטגי להפליא: הפארק ניצב בלב משולש הרחובות גיסין, בזל והרב מלכה, בתווך בין דרך אם המושבות מצפון לציר ז'בוטינסקי מדרום", מציינים חברה. "מיקום זה משלב נגישות מרבית ויציאה מהירה לעורקי התחבורה הראשיים ולתחבורה הציבורית". למרות זאת, קשה לנו לדמיין איך הכניסות והיציאות של הרכבים מהחניון, לא יגרמו להרחבת הפקקים, המאפיינים את הצומת ממילא.

כניסות החניה הצפויות בפארק גיסין
כניסות החניה הצפויות בפארק גיסין

גלובל דאטה סנטר בגדול

ייתכן ויזמי הפרויקט, כמו פרויקטים מסחריים אחרים המוקמים בפתח תקווה, בונים על כך שעובדים רבים ישתמשו בתחבורה ציבורית ויגיעו לפארק גיסין מתחנת הרכבת קריית אריה, הנמצאת במרחק של קילומטר בלבד והקו האדום של הרכבת הקלה, אשר עתיד להיפתח בסוף שנת 2022, שתחנה שלו אמורה לעצור כ-700 מטר ממנו.

בנוסף לקבוצת מל"מ, שוכרת נוספת גדולה בפרויקט היא חברת GDC (גלובל דאטה סנטר), ששכרה שטח של 6000 מ"ר, שכולל בתוכו מתקן חוות שרתים, המתוכנן לעוצמת חשמל של 15 מגה וואט, בדומה למתקן נוסף של החברה, שכבר פועל בהרצליה פיתוח. בישרס מרגיעים בכל הקשור לתקני הבטיחות ואיכות הסביבה ולדבריהם המתקן עומד בדרישות האופייניות למתקנים מתקדמים כאלה ברגולציה עולמית של Tier 3 (רמת מיגון), עם כל תשתיות החשמל, מיזוג אוויר, והאנרגיה הנדרשות.

הדמיה של פארק גיסין לאחר השלמתו (באדיבות ישרס)

פארק גיסין - תמונת הדמיה

תמונות מהרחפן (באדיבות ישרס)

פארק גיסין על המפה

עוד ב-נדלן

איכילוב 5 פתח תקווה

דמיינו את 2025: מעונות סטודנטים + בית קפה יקומו ברח' איכילוב 5 פתח תקווה

העירייה מדווחת כי היום הונחה אבן פינה לאחד המיזמים המעניינים, שנועד להחיות את מרכז העיר ברוח רעננה וצעירה. לפי התכנון, הפרויקט אמור לקום בעוד 12 חודשים מהיום במה שהיה פעם בית לפקו. מדובר במבנה בן 5 קומות, כשבכל קומה דירה בת חמישה חדרי שינה, ממ"ד, שני חדרי שירותים, מטבח וסלון משותפים ומרפסת שמש. "זה יאפשר לסטודנטים לגור במרכז העיר בעלות סבירה", נמסר.

המשך קריאה »
גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »
רמי גרינברג עורך סיור באתרי נייה בעיר

העירייה ביצעה ביקורי פתע באתרי בנייה בפתח תקווה: האם באמת יש מאבטח בכל אתר?

נכון להיום, יש בעיר עשרות רבות של אתרי בניייה בהם מבוצעים פרויקטים של נדל"ן מגורים ונדל"ן מסחרי. מאז פרוץ המלחמה ב-7 באוקטובר, ניתנה הוראה חדש משמעית מצד העירייה – להפסיק את העבודות. מאז הן חודשו, אך תושבים רבים מביעים חשש, בעיקר מהפרויקטים בשכונות מגורים – כי הקבלנים מעסיקים פלשתינאים ושוהים בלתי חוקיים. גרינברג: "מוודאים שההנחיות נשמרות".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading