פרויקט בזל פארק בפתח תקווה

הצצה מהשטח: "בזל פארק" – האח הצעיר של "פארק גיסין"

לנוסעים ברח' בזל פתח תקווה (ויש אלפים כאלה ביום), יש לא מעט זמן במהלך הפקק להסתכל ימינה (או שמאלה) ולראות שני הפרויקטים הענקיים של מסחר ותעסוקה, שנולדים בצידי הדרך. לצד התרוממות הרוח נוכח הפרויקטים החדשים, שמייצגים ביטוי נוסף להתפתחות העסקית של פתח תקווה, עולה החשש, איך הם ישפיעו על הצפיפות של הרחוב העמוס והצר.

לפני כחודשיים כתבנו על "פארק גיסין" של חברת ישרס, פרויקט שכבר נמצא בשלב יחסית מתקדם, לאחר בנייתן של 6 קומות בשני בנייני המשרדים, שאמורים לקום בו. תחילת האכלוס שם אמורה להיות עוד כ-8 חודשים (יוני 2022). הפרויקט ה"צעיר" יותר הוא זה של קבוצת סופרין (בשיתוף קבוצת וייס), שממותג בשם דומה – "בזל פארק".

צפו: מה קורה בפרויקט בזל פארק

לדברי יזמי הפרויקט, צפי האכלוס הוא ספטמבר 2024, אז כבר אמורים לפעול ה"קו האדום" ואולי גם ה"קו הצהוב", של הרכבת הקלה, שתעצור בתחנת "בילינסון", מרחק הליכה יחסית קטן (תלוי למי…) מהפרויקט. לפי החישוב שלנו, כחצי קילומטר.

בקבוצת סופרין מוסיפים כי אחד היתרונות של פרויקט בזל פארק, הוא הקרבה המשמעותית לשכונות  המגורים נוה גן ואם המושבות בה ממוקמת אוכולסייה המאופיינת בעבודה בהייטק ובשוק החופשי.

פרויקט בזל פארק - כביש אמור לחבר בין בזל לרח' משה מלכה
פרויקט בזל פארק - כביש אמור לחבר בין בזל לרח' משה מלכה

פסולת ומכשולים

מביקור שלנו במקום עולה כי העבודות עדיין בשלב התחלתי. השלד עוד לא התחיל להיבנות וכרגע עוסקים בעיקר בחפירות ודיפון של החניון התת קרקעי הענק שיוקם מתחת למגדל. הפרויקט מתחבר לעבודות שנעשות להרחבת הפארק הגדול ומעניין איך השניים ישתלבו בעתיד.

יש לציין כי הפרויקט מגודר כראוי, אך מטבע הדברים הוא גורם שמקשה על תנועת הולכי הרגל על המדרכה. לעיתים, חלק מהפסולת הרבה, שנוצרת מהעבודות של הפרויקט, זולגת לרחוב. המשאיות וכלי העבודה שנכנסים ויוצאים מהשטח, כמובן לא מיטיבים עם עומס התנועה ברח' הצפוף ממילא. 

אם יש משהו שיכול לתת פתח של תקווה לתנועה באיזור, חוץ מפתיחת הרכבת הקלה, הוא הכביש החדש שאמור לחבר בין רח' הרב משה מלכה לרח' בזל. עד כמה זה יעזור? ימים יגידו.

פרויקט בזל פארק - הצצה לבפנים
פרויקט בזל פארק - הצצה לבפנים
בזל פארק - מבט מהפרויקט לעבר הפארק
בזל פארק - מבט מהפרויקט לעבר הפארק
בזל פארק - מבט מרח' בזל
בזל פארק - מבט מרח' בזל
בזל פארק - עבודות חפירה ודיפון
בזל פארק - עבודות חפירה ודיפון
פארק בזל - הצצה מהשטח

עוד ב-נדלן

דירות חדשות בפסגת הדר פתח תקווה

מחפשים דירה חדשה בפ"ת? בפסגת הדר מחכים למאות דיירים חדשים החל מ-2025

השכונה החדשה, הגובלת בגבעת שמואל, חווה תנופת בנייה, המקבלת ביטוי עם שבעה פרויקטים אייקוניים של מבני מגורים ענקיים, הנמצאים כרגע בשלבים שונים: מגדל האקדמיה של ח. מיתר, Y-GARDEN ו-Y-PREMIUM של יעקבי יוניברסל, "גרופית בפסגה" של גרופית, NEARO של שבירו, SOPHY של גיא & דורון לוי ו-IDOL של קטה גרופ. היכן עוד נותרו דירות ואיפה תמצאו את המחירים האטרקטיביים?

המשך קריאה »
יצחק שדה 1-19 פתח תקווה

מה קורה ביצחק שדה 1-19 פתח תקווה? ביקור מגלה צורך דחוף בהתחדשות עירונית

אם רציתם לראות פער מוחשי ברמת מגורים בפתח תקווה בין השכונות החדשות לשכונות הישנות של העיר, כדאי לכם לבקר בתחילת הרחוב הראשי של רמת ורבר במספרים האי-זוגיים. לטענת חלק מהדיירים, יש שם חריגות בנייה לא חוקיות, דירות מפוצלות ללא אישור, תוך הפקעת שטח ציבורי, זאת לצד הזנחה של ניקיון.

המשך קריאה »
פרויקט רח' ח"ן 8-10 פתח תקווה קטה גרופ

קטה גרופ ישקיעו כ-110 מיליון ש"ח בהתחדשות עירונית בח"ן 8-10 פתח תקווה

אירוע ההריסה בשכונת רמת ורבר, התקיים אתמול בנוכחות אנשי חברת הנדל"ן המוכרת בעיר, דיירים, תושבים ועורכי הדין המלווים את הפרויקט. במסגרת האירוע החלה הריסת 32 דירות שאיכלסו שני בניינים ישנים ומוזנחים, בני כ-50 שנה, שבמקומם צפויים לקום 2 בנייני מגורים חדישים ומודרניים בני 9 קומות כל אחד, שיאכלסו 96 דירות. צפי אכלוס: 2027. 95% מהדירות כבר נמכרו. מחירי הדירות בפנים.

המשך קריאה »
וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading