עובדי חברת סייברינט

חברת הסייבר סייברינט מפתח תקווה הודיעה על גיוס עשרות עובדים

המשבר הכלכלי העולמי משפיע גם על חברות ההיי-טק בישראל, אך מי שהודיעה דווקא על גיוס של עשרות עובדים חדשים היא חברת סייברינט (CyberInt) מפתח תקווה.

בסטארט-אפ הסייבר הישראלי, שהודיע בחודש שעבר על גיוס של 28 מיליון דולר, צפויים לגייס מספר רב של עובדים בתפקידים טכנולוגיים: תפקידי פיתוח (ממפתחים ועד לראשי צוותים), מנהלי מוצר, אנשי השיווק, מכירות ומודיעין.

שירה חירותי, סמנכ"לית משאבי אנוש ב-CYBERINT על רקע המשרדים בפתח תקווה. צילומים: אריק סולטן
שירה חירותי, סמנכ"לית משאבי אנוש ב-CYBERINT על רקע המשרדים בפתח תקווה. צילומים: אריק סולטן

עוזרים להגן מפני איומים דיגיטליים

החברה פיתחה פלטפורמה חדשנית בשם Argos Edge™, בה נעזרות חברות רבות על מנת להגן על הנכסים הדיגיטליים שלהם. החברה מציעה מודולים של ניטור רשתות, מיפוי וסיכול איומים ממוקדים, הגנות מותג, הערכת וניהול סיכונים.

יוחאי כורם, מנכ"ל חברת סייברינט, אמר: "כחלק מהצמיחה של סייברינט ופיתוח הפלטפורמה שלנו, אנחנו ממשיכים במימוש התוכנית שלנו להתרחב ולגייס עובדים חדשים לחברה בכל העולם. לעובדים שיזכו להצטרף לשורותינו יתאפשר לעבוד בסביבת עבודה חדשנית אשר תעניק להם אתגר מקצועי, תוך שמירה על האיזון שבין החיים הפרטים לבין מקום העבודה".

שירה חרותי, סמנכ"ל משאבי אנוש גלובלי, הוסיפה: 'כאשר אנו מגייסים לתפקידים השונים בארגון, חשובה לנו ההתאמה התרבותית לא פחות מאשר ההתאמה המקצועית. אין זמן מתאים יותר מעכשיו להצטרף אלינו. ממש לאחרונה אירחנו את העובדים מכל העולם לשבוע של חיבוריות ולמידה משותפת. התחושה הייתה תחושה של כוח מקצועי, מאוחד ובעיקר היה פשוט כיף להיות ולחשוב יחד. אנו משקיעים רבות בהתפתחות המקצועית של העובדים שלנו, ולא פחות בפיתוח המנהלים".

החברה מונה כ-100 עובדים והיא מחזיקה במשרדים בפתח תקווה, בוסטון, טקסס, מקסיקו, לונדון, הולנד, סינגפור ומנילה. סייברינט הייתה מהחברות הראשונות שהציעו פתרונות לזיהוי ומניעה של איומי סייבר והונאה.

סייברינט (Cyberint) על המפה

עוד ב-טכנולוגיה

סטאדיקום פתח תקווה

החל מהעונה הבאה: שדרוג בחווית הצפייה במשחקי הכדורגל באצטדיון "שלמה ביטוח"

לפני מספר חודשים חברת Stadicom (סטאדיקום) החלה להריץ אפליקציה המבוססת על טכנולוגיה חדשנית, הנשענת על תשתית סלולר G5 פרטית – כשהאצטדיון העירוני של פתח תקווה נבחר לפיילוט, בדרך להיות האצטדיון החכם הראשון בישראל. הצופים יוכלו לראשונה ליהנות משירותי וידאו איכותיים, הילוכים חוזרים, זויות צילום חדשות, לשלוח ווינר – ואפילו להזמין אוכל מהמזנון. איך זה יעבוד?

המשך קריאה »
MRI בילינסון פתח תקווה

בקצב הלב: בבית החולים בילינסון פתח תקווה החלו בהקמת מתחם MRI עם מכשיר חדש

המכשיר, שנרכש מחברת פיליפס, מסוג טסלה 1.5, יתווסף למערך הדימות של בית החולים הפתח תקוואי, שכבר כולל מערכות דימות מתקדמות וחכמות רבות, שגם משלבות בינה מלאכותית. ההערכה היא כי המכשיר ייכנס לעבודה שוטפת בעוד מספר חודשים והוא צפוי להגדיל את זמינות התורים לביצוע בדיקת MRI, שעשויה להציל חיים. מכשיר ה-MRI נרכש בזכות תרומה של קרן עזריאלי.

המשך קריאה »
אירוע חברה פתח תקווה - גילת לוויני תקשורת - יקבי ירושלים פתח תקווה

צפו: גילת רשתות לווין אירחה בכירות הייטק בבוטיק היין של יקבי ירושלים בפתח תקווה לאירוע חברה

חברת תקשורת הלווינים הגלובאלית, בחרה לארח את האירוע המיוחד והאינטימי בבוטיק היין JERUZ YARD בפארק יד לבנים, מרחק 10 דקות נסיעה מהמשרדים של החברה בקריית אריה. לאhרוע הגיעו עשרות עובדות בכירות בגילת, שקיבלו במקום הרצאות ושיחות אחת על אחת, עם חברות WOMAN2WOMAN ועמותת יוצאות 8200, שמריצות תכניות מנטורינג להעצים נשים בהייטק הישראלי. צפו בביקור באירוע.

המשך קריאה »
אודי מוקדי - סייברארק CYBERARK פתח תקווה

כבוד: סייברארק מפתח תקווה רוכשת את ונאפי (VENAFI) ב-1.54 מיליארד דולר

ענקית הסייבר הפתח תקוואית, שלפי העדכון האחרון נסחרת בנאסדק בשווי של 10.2 מיליארד דולר, ובמשרדיה בקריית אריה יושבים מאות עובדים, חלקם גרים בעיר, רוכשת את חברת ניהול הזהויות הבינלאומית במיליארד דולר מזומן ועוד כ-540 מיליון במניות. "צעד נוסף במימוש החזון שלנו לבנות חברת ענק גלובלית כחול-לבן, שנותנת מענה לאתגרים בעולם הסייבר", אמר אודי מוקדי, יו"ר ומייסד.

המשך קריאה »