עובדי חברת סייברינט

חברת הסייבר סייברינט מפתח תקווה הודיעה על גיוס עשרות עובדים

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

המשבר הכלכלי העולמי משפיע גם על חברות ההיי-טק בישראל, אך מי שהודיעה דווקא על גיוס של עשרות עובדים חדשים היא חברת סייברינט (CyberInt) מפתח תקווה.

בסטארט-אפ הסייבר הישראלי, שהודיע בחודש שעבר על גיוס של 28 מיליון דולר, צפויים לגייס מספר רב של עובדים בתפקידים טכנולוגיים: תפקידי פיתוח (ממפתחים ועד לראשי צוותים), מנהלי מוצר, אנשי השיווק, מכירות ומודיעין.

שירה חירותי, סמנכ"לית משאבי אנוש ב-CYBERINT על רקע המשרדים בפתח תקווה. צילומים: אריק סולטן
שירה חירותי, סמנכ"לית משאבי אנוש ב-CYBERINT על רקע המשרדים בפתח תקווה. צילומים: אריק סולטן

עוזרים להגן מפני איומים דיגיטליים

החברה פיתחה פלטפורמה חדשנית בשם Argos Edge™, בה נעזרות חברות רבות על מנת להגן על הנכסים הדיגיטליים שלהם. החברה מציעה מודולים של ניטור רשתות, מיפוי וסיכול איומים ממוקדים, הגנות מותג, הערכת וניהול סיכונים.

יוחאי כורם, מנכ"ל חברת סייברינט, אמר: "כחלק מהצמיחה של סייברינט ופיתוח הפלטפורמה שלנו, אנחנו ממשיכים במימוש התוכנית שלנו להתרחב ולגייס עובדים חדשים לחברה בכל העולם. לעובדים שיזכו להצטרף לשורותינו יתאפשר לעבוד בסביבת עבודה חדשנית אשר תעניק להם אתגר מקצועי, תוך שמירה על האיזון שבין החיים הפרטים לבין מקום העבודה".

שירה חרותי, סמנכ"ל משאבי אנוש גלובלי, הוסיפה: 'כאשר אנו מגייסים לתפקידים השונים בארגון, חשובה לנו ההתאמה התרבותית לא פחות מאשר ההתאמה המקצועית. אין זמן מתאים יותר מעכשיו להצטרף אלינו. ממש לאחרונה אירחנו את העובדים מכל העולם לשבוע של חיבוריות ולמידה משותפת. התחושה הייתה תחושה של כוח מקצועי, מאוחד ובעיקר היה פשוט כיף להיות ולחשוב יחד. אנו משקיעים רבות בהתפתחות המקצועית של העובדים שלנו, ולא פחות בפיתוח המנהלים".

החברה מונה כ-100 עובדים והיא מחזיקה במשרדים בפתח תקווה, בוסטון, טקסס, מקסיקו, לונדון, הולנד, סינגפור ומנילה. סייברינט הייתה מהחברות הראשונות שהציעו פתרונות לזיהוי ומניעה של איומי סייבר והונאה.

סייברינט (Cyberint) על המפה

עוד ב-טכנולוגיה

משרדי קלאודינרי בפתח תקווה

בפעם החמישית ברציפות: קלאודינרי מפתח תקווה בין 100 חברות הענן המובילות בעולם

המגזין היוקרתי פורבס, הידוע בדירוג המיליארדרים השנתי שלו, הכניס את חברת ההייטק לרשימה מכובדת: "פתרונות חוויית המדיה מעצימים כמעט 10,000 לקוחות ויותר ממיליון משתמשים ברחבי העולם". ענקית הסחר Shopify הפכה לאחרונה שמשתפת פעולה עם קלאודינרי

המשך קריאה »
משרדי OSR בפתח תקווה

גיוסים באוטו-טק: חברת OSR (או.אס.אר) מפתח תקווה הודיעה על גיוס 100 עובדים

חברת טכנולוגיית הרכב השוויצרית-ישראלית, שמשרדי מרכז המחקר והפיתוח שלה, נמצאים במגדל אמות פלטיניום בעיר (אפעל 25), מעוניינת להכפיל את מצבת כוח האדם. בניגוד למגמה של צמצום ופיטורים בחברות טכנולוגיה והייטק, OSR מחפשת להתרחב, נוכח הביקוש לפתרונות טכנולוגיים עבור רכבים חכמים. הבעלים, אורית שיפמן: "אנו במגמת צמיחה, היום יותר מתמיד".

המשך קריאה »
יניב גרטי (משמאל) עם ילדי פתח תקווה בביתא ספר

"הכיפה הגאודזית": שיתוף פעולה ייחודי בין אינטל פתח תקווה לעירייה ב"ביתא ספר"

מנכ"ל אינטל ישראל, יניב גרטי, הגיע למרכז החדשנות החינוכי ברח' שפירא לחנוך פרויקט קהילתי של ענקית הטכנולוגיה בשם XR-Dome. מדובר בסביבה פיזית-טכנולוגית, בדמות כיפה, שבה מעצבים בני הנוער חוויות בהקשרים קהילתיים-חברתיים מגוונים. מטרת הפרויקט: לחזק חוסן קהילתי, להגביר מוטיבציה פנימית ללמידה ולייצר תחושת מסוגלות, לפיה כל תלמיד יכול להצליח.

המשך קריאה »
שלט חוצות של קבוצת מלם תים

קבוצת מלם תים יצאה בקמפיין שילוט חוצות ייחודי לציון המעבר לפארק גיסין

בשבוע שעבר החלו להיכנס ראשוני העובדים של חברת הטכנולוגיה, לה כמעט 200 עובדים מפתח תקווה (מתוך כ-1200 היושבים במשרדים), למתחם החדש בפרויקט של ישרס בשיתוף BST, על פינת גיסין-באזל. במקביל, דאגו בחברה לציין את המעבר עם מספר שלטים במקומות אסטרטגיים בעיר. לדברי קבוצת מלם תים: "חשוב לנו לשתף במעבר את תושבי פתח תקווה".

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading