מגדלי ב.ס.ר סיטי פתח תקווה

2 שטחי ענק מוצעים להשכרה בב.ס.ר סיטי: 4 קומות לייעוד ציבורי ונוספת לחברה מסחרית

הזרוע השיווקית של חברת "רושו יזמות והנדסה", החלה השבוע בשיווק השטחים במתחם ההולך ומתאכלס. כ-5000 מ"ר בקומות 5-8 בבניין I, מיועדים לשימוש ציבורי כמו קופות חולים, מכללות ומשרדים ממשלתיים. שטח נוסף, של כ-1900 מ"ר בבניין T בקומה ה-3, מיועד לחברות ענק וכולל גם שתי מרפסות של 420 מ"ר כ"א. מישל וקנין, מנהל השיווק של רושו: "אנחנו כבר במגעים עם מספר גורמים שהתעניינו".

מתחם ב.ס.ר סיטי, איזור התעסוקה החדש והגדול ביותר בפתח תקווה ובין הגדולים בארץ, כבר החל להתאכלס על ארבעת מגדליו, כפי שדיווחנו לכם במספר כתבות לאחרונה. שטחי המשרדים, כבר נמכרו מזמן למשקיעים (רובם דרך קבוצות רכישה), אך רק לאחרונה החלו להיכנס אליו ראשוני השוכרים, כמו למשל חברת "פנגו", כפי שדיווחנו לפני מספר שבועות.

ב.סר סיטי פתח תקווה - מבט מלמעלה
ב.סר סיטי פתח תקווה - מבט מלמעלה

מי ייכנס לקומות 5-8 בבניין I?

השבוע נודע כי "רושו שיווק ופרסום", הזרוע השיווקית של "רושו יזמות ונדל"ן, המטפלת בתיווך המשרדים לשוכרים, מציעה שני שטחי ענק המיועדים להשכרה. הראשון, כפי שנקבע והוגדר עוד לפני שלב הבנייה, מיועד לשימוש ציבורי ומתוכננים להיכנס אליו גופים האמורים לתת שירות לציבור, כמו קופות חולים, מכללות ומשרדים ממשלתיים. 

מדובר על שטח של כ-5000 מ"ר המשתרע על קומות 5-8 של בניין I, הצפון-מערבי, הנושק לפינת רבין-ז'בוטינסקי. "המגמה היא להשכיר את השטח לגוף גדול בעל עוגן רציני", מסר מישל וקנין, מנהל השיווק של "רושו שיווק ופרסום". "אנחנו מחוייבים להקצות את השטח לגוף מסוג זה, שאמור לתת שירות בלוקיישן שיהיה נגיש לאוכלוסייה גדולה". 

על פי הערכה, המקום יושכר בסופו של דבר לגורם מתחום בריאות הציבור, כמו קופות חולים או שר"פ. יש לציין כי מן העבר השני של הכביש כבר קיים סניף ענק של "מכבי" במתחם גלובל טאוורס, אז סביר להניח שהם מחוץ לתמונה. "כבר החלו מגעים עם מספר גורמים שהתעניינו", מציין וקנין. "כרגע השטח ריק וברמת המעטפת ומצריך עבודות גמר. כמובן שלא ניגע בו, עד שנמצא שוכר". יש לציין כי קומה ארבע באותו בניין, כבר הושכרה על ידי העירייה, שתקים בו מתחם חדשנות.

מחפשים שטחי מסחר להשכרה בב.ס.ר סיטי? השאירו פרטים:

הפאטיו הענק במגדל T, שעומד להשכרה בשטח של 1900 מ"ר כולל מרפסות של 420 מ"ר כ"א
הפאטיו הענק במגדל T, שעומד להשכרה בשטח של 1900 מ"ר כולל מרפסות של 420 מ"ר כ"א. צילום: וובטאלנט

צים בהרי ופירמת עורכי הדין BSD - כבר בפנים

שטח גדול ואטרקטיבי נוסף המוצע להשכרה, נמצא בבניין T בקומה השלישית. כמו בכל בנייני ב.ס.ר סיטי פתח תקווה, לקומה זאת מוצמדת מרפסת ענק בסגנון פאטיו. השטח המוצע להשכרה הוא בגודל של כ-1900 מ"ר, אליו מתווספות שתי מרפסות בגודל של 420 מ"ר כל אחת. "השטח הזה מתאים לחברות כמו הייטק, טכנולוגיה, או משרדי עורכי דין", אומר וקנין. "התקרות בקומה זו גבוהות מהסטנדרט – בסגנון שאהוב על חברות הייטק". 

למרות שמדובר בקומה נמוכה, המרפסות והנוף של מתחם העסקים שנשקף מהן, מוסיפים הרבה לאטרקטיביות של הנכס. הנכס המקביל בבניין Y, כבר הושכר, כפי שדיווחנו לפני כשבוע, לחברת המשרדים השיתופיים ROOMS ואילו הנכס המקביל בבניין I, נרכש בתיווך "רושו", על ידי חברת הטכנולוגיה הגדולה COMM-IT, שהעתיקה לשם את משרדיה מרח' המגשימים בקריית מטלון. 

בב.ס.ר סיטי בונים לא רק על הלוקיישן המפתה, סמוך לתחנת הרכבת הקלה, שאמורה לפעול בעוד כשלושה חודשים ולעצור מרחק הליכה מהמתחם, אלא גם על המחירים האטרקטיביים (בין 75 ל-85 למ"ר), בטח ביחס למגדלי משרדים בסטנדרט דומה בתל אביב, הרצליה או בבורסה ברמת גן (שם המחירים נעים בין 100 ל-150 מ"ר). 

חברה בולטת, שכבר אכלסה את ב.ס.ר סיטי, היא חברת הנדל"ן "צים בהרי", שהתמקמה בקומה ה-29 של בניין T. גם עסקה התבצעה באמצעות "רושו שיווק ופרסום". בנוסף, לבניין C כבר נכנסה פירמת עורכי הדין BSD (בן יעקב, שומר, דולב), שמאכלסים את קומה 30, במשרדים אותם רכשו. 

איזור הקבלה של חברת COMM-IT שכבר התאכלסה בבסר סיטי (צילום: וובטאלנט)
התמונה הראשית בכתבה באדיבות: שי בן סניור

עוד ב-נדלן

נדל"ן מגורים פתח תקווה

הלמ"ס: עלייה של כמעט 50% במכירות דירה בפתח תקווה ברבעון האחרון לעומת הקודם

שוק נדל"ן המגורים בעיר מתאושש תשעה חודשים אחרי פרוץ המלחמה? עוד מוקדם לדעת, אבל הנתונים שפרסמה היום הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מראים מגמה משמעותית של עלייה בקצב מכירת הדירות (חדשות ויד שניה). למרות החששות והתחזיות הפסימיות בפתח תקווה מכרו בין מרץ למאי 24, לא פחות מ-539 דירות, לעומת 362 שמכרו בין דצמבר 23 לפברואר 24.

המשך קריאה »
בזל פארק פתח תקווה

בזל פארק פ"ת: הסתיימה בניית כל 27 הקומות. ROOMS צפויים לפתוח שם מתחם נוסף

פרויקט הענק של קבוצת סופרין וקבוצת וייס, עולה שלב נוסף וכבר נוגע בשמיים עם עוד מגדל משרדים משמעותי שימלא את הסקיי-ליין של פתח תקווה. השאיפה היא לסיים את העבודות במרץ 2025 ולאחר מספר חודשים לקבל טופס 4, שיאפשר לאכלס את הבניין החולש על כמעט 40 אלף מ"ר משרדים שבבנייתו הושקעו כ-350 מיליון ש"ח. מותג המתחמים השיתופיים של פתאל, צפוי לשכור או לרכוש שם קומות.

המשך קריאה »
גלובל גולד וגלובל טאוורס B פתח תקווה - מתחילים להיבנות

עובדים מסביב לשאון: גלובל טאוורס B וגלובל גולד החלו להיבנות מעל הקרקע

שני מגדלי המשרדים הענקיים של "מגדלי ישראל" בצומת רבין-ז'בוטינסקי, נמצאים בעיצומה של בנייה נמרצת, שנצפית על ידי עשרות אלפים עוברים ושבים מדי יום. בגלובל טאוורס B כבר נבנו כשבע קומות מתוך 39 ואילו בגלובל גולד אפשר לראות כבר שתי קומות מעל הקרקע. סה"כ שני המגדלים צפויים לכלול בתוכם שטח עצום של 120,000 מ"ר משרדים והם יצטרפו לגלובל טאוורס A במשולש המגדלים הדרום-מזרחי של הצומת.

המשך קריאה »
שי פרטוש משמאל ועוז קטה מימין - בהריסת ילין 5 פתח תקווה

ממשיכים להתחדש בפתח תקווה: בנייני המגורים ברחובות ילין 5 ובלוי 1 נהרסו (וידאו)

ההתחדשות העירונית במרכז העיר ממשיכה לצבור תאוצה עם שני פרויקטים נוספים, שהחלו בימים האחרונים את שלב ההריסה. בילין 5, בחלק הדרומי של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 27 דירות של חברת קטה גרופ. בבלוי 1, במרכז של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 36 דירות של חברת קטה יזמות. צפו בהריסה:

המשך קריאה »