מגדלי ב.ס.ר סיטי פתח תקווה

2 שטחי ענק מוצעים להשכרה בב.ס.ר סיטי: 4 קומות לייעוד ציבורי ונוספת לחברה מסחרית

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

הזרוע השיווקית של חברת "רושו יזמות והנדסה", החלה השבוע בשיווק השטחים במתחם ההולך ומתאכלס. כ-5000 מ"ר בקומות 5-8 בבניין I, מיועדים לשימוש ציבורי כמו קופות חולים, מכללות ומשרדים ממשלתיים. שטח נוסף, של כ-1900 מ"ר בבניין T בקומה ה-3, מיועד לחברות ענק וכולל גם שתי מרפסות של 420 מ"ר כ"א. מישל וקנין, מנהל השיווק של רושו: "אנחנו כבר במגעים עם מספר גורמים שהתעניינו".

מתחם ב.ס.ר סיטי, איזור התעסוקה החדש והגדול ביותר בפתח תקווה ובין הגדולים בארץ, כבר החל להתאכלס על ארבעת מגדליו, כפי שדיווחנו לכם במספר כתבות לאחרונה. שטחי המשרדים, כבר נמכרו מזמן למשקיעים (רובם דרך קבוצות רכישה), אך רק לאחרונה החלו להיכנס אליו ראשוני השוכרים, כמו למשל חברת "פנגו", כפי שדיווחנו לפני מספר שבועות.

ב.סר סיטי פתח תקווה - מבט מלמעלה
ב.סר סיטי פתח תקווה - מבט מלמעלה

מי ייכנס לקומות 5-8 בבניין I?

השבוע נודע כי "רושו שיווק ופרסום", הזרוע השיווקית של "רושו יזמות ונדל"ן, המטפלת בתיווך המשרדים לשוכרים, מציעה שני שטחי ענק המיועדים להשכרה. הראשון, כפי שנקבע והוגדר עוד לפני שלב הבנייה, מיועד לשימוש ציבורי ומתוכננים להיכנס אליו גופים האמורים לתת שירות לציבור, כמו קופות חולים, מכללות ומשרדים ממשלתיים. 

מדובר על שטח של כ-5000 מ"ר המשתרע על קומות 5-8 של בניין I, הצפון-מערבי, הנושק לפינת רבין-ז'בוטינסקי. "המגמה היא להשכיר את השטח לגוף גדול בעל עוגן רציני", מסר מישל וקנין, מנהל השיווק של "רושו שיווק ופרסום". "אנחנו מחוייבים להקצות את השטח לגוף מסוג זה, שאמור לתת שירות בלוקיישן שיהיה נגיש לאוכלוסייה גדולה". 

על פי הערכה, המקום יושכר בסופו של דבר לגורם מתחום בריאות הציבור, כמו קופות חולים או שר"פ. יש לציין כי מן העבר השני של הכביש כבר קיים סניף ענק של "מכבי" במתחם גלובל טאוורס, אז סביר להניח שהם מחוץ לתמונה. "כבר החלו מגעים עם מספר גורמים שהתעניינו", מציין וקנין. "כרגע השטח ריק וברמת המעטפת ומצריך עבודות גמר. כמובן שלא ניגע בו, עד שנמצא שוכר". יש לציין כי קומה ארבע באותו בניין, כבר הושכרה על ידי העירייה, שתקים בו מתחם חדשנות.

הפאטיו הענק במגדל T, שעומד להשכרה בשטח של 1900 מ"ר כולל מרפסות של 420 מ"ר כ"א
הפאטיו הענק במגדל T, שעומד להשכרה בשטח של 1900 מ"ר כולל מרפסות של 420 מ"ר כ"א. צילום: וובטאלנט

צים בהרי ופירמת עורכי הדין BSD - כבר בפנים

שטח גדול ואטרקטיבי נוסף המוצע להשכרה, נמצא בבניין T בקומה השלישית. כמו בכל בנייני ב.ס.ר סיטי פתח תקווה, לקומה זאת מוצמדת מרפסת ענק בסגנון פאטיו. השטח המוצע להשכרה הוא בגודל של כ-1900 מ"ר, אליו מתווספות שתי מרפסות בגודל של 420 מ"ר כל אחת. "השטח הזה מתאים לחברות כמו הייטק, טכנולוגיה, או משרדי עורכי דין", אומר וקנין. "התקרות בקומה זו גבוהות מהסטנדרט – בסגנון שאהוב על חברות הייטק". 

למרות שמדובר בקומה נמוכה, המרפסות והנוף של מתחם העסקים שנשקף מהן, מוסיפים הרבה לאטרקטיביות של הנכס. הנכס המקביל בבניין Y, כבר הושכר, כפי שדיווחנו לפני כשבוע, לחברת המשרדים השיתופיים ROOMS ואילו הנכס המקביל בבניין I, נרכש בתיווך "רושו", על ידי חברת הטכנולוגיה הגדולה COMM-IT, שהעתיקה לשם את משרדיה מרח' המגשימים בקריית מטלון. 

בב.ס.ר סיטי בונים לא רק על הלוקיישן המפתה, סמוך לתחנת הרכבת הקלה, שאמורה לפעול בעוד כשלושה חודשים ולעצור מרחק הליכה מהמתחם, אלא גם על המחירים האטרקטיביים (בין 75 ל-85 למ"ר), בטח ביחס למגדלי משרדים בסטנדרט דומה בתל אביב, הרצליה או בבורסה ברמת גן (שם המחירים נעים בין 100 ל-150 מ"ר). 

חברה בולטת, שכבר אכלסה את ב.ס.ר סיטי, היא חברת הנדל"ן "צים בהרי", שהתמקמה בקומה ה-29 של בניין T. גם עסקה התבצעה באמצעות "רושו שיווק ופרסום". בנוסף, לבניין C כבר נכנסה פירמת עורכי הדין BSD (בן יעקב, שומר, דולב), שמאכלסים את קומה 30, במשרדים אותם רכשו. 

איזור הקבלה של חברת COMM-IT שכבר התאכלסה בבסר סיטי (צילום: וובטאלנט)
התמונה הראשית בכתבה באדיבות: שי בן סניור

עוד ב-נדלן

לפני-אחרי - פרויקט אברבנאל 12-14 פתח תקווה - חיים שמי ובניו

צפו: חיים שמי אחרי הריסה באברבנאל 12-14. בונים קטן, אבל חושבים על פ"ת בגדול

חשבתם שאין איפה לקנות דירה חדשה בפתח תקווה בפחות מ-2 מיליון ש"ח? פרויקט הפינוי והבינוי במרכז העיר של החברה הותיקה, שכל כך מזוהה עם פתח תקווה, העביר הילוך, לאחר הריסת המבנים הישנים ואחרי שהטרקטורים כבר עלו על הקרקע. בשמי בונים על הלוקיישן האטרקטיבי (מרחק הליכה מתחנת הרכבת הקלה) ופונים בעיקר לקהל המשקיעים והזוגות הצעירים.

המשך קריאה »
התחדשות עירונית אזורים כפר אברהם בפתח תקווה

חברת "אזורים" זכתה במכרז לפרויקט ענק של התחדשות עירונית בכפר אברהם פתח תקווה

השכונה הותיקה במזרח העיר צפויה להתחדש בשנים הקרובות ב-1200 דירות חדשות, שיחליפו כ-300 ישנות במסגרת פרויקט פינוי, שיתפרס על פני שטח גדול ברחובות הרב הרצוג, הרב גולד, יונה גרין ורבי עקיבא. הדיירים יהנו מתוספת של כ-25 מ"ר לכל דירה + מחסן וחנייה. צפי לסיום פרויקט ואכלוס: כ-7 שנים. סימה מאור, מנהלת התחדשות עירונית בחברה: "שאיפתנו לפעול למען חידושה של העיר".

המשך קריאה »
רומס בסר סיטי פתח תקווה ROOMS BSR PT

צפו מהשטח: המשרדים העתידיים של ROOMS מבית פתאל במתחם העסקים ב.ס.ר סיטי

רשת המשרדים השיתופיים של ענקית המלונות, מביאה את הקונספט שלה ללב איזור העסקים של פתח תקווה. החברה בונה על תפוסה מלאה וביקושים גבוהים, נוכח הלוקיישן האטרקטיבי והחדשנות. המשרדים יוקמו בקומות 3+4 של בניין Y במתחם על שטח של 3800 מ"ר משרדים + 850 מ"ר מרפסות. דניאל פיטשון, מנהל השיווק של הרשת: "מחברים את החוויה של המסחר לתוך המשרדים".

המשך קריאה »
קהילון נווה גן פתח תקווה

"קהילון" נווה גן: החלו עבודות הבנייה במתחם בעלות פרויקט של כ-15 מיליון ש"ח

העירייה החברה לפיתוח פתח תקווה פיתחו מודל ייחודי, שהדגם הראשון בישראל יוצא לדרך לביצוע בימים אלו ברח' מבצע הדקל, כשהטרקטורים התחילו לעלות על השטח ולהכין את המתחם לשלב הבנייה. בתכנון: קומת קרקע לצרכים מסחריים עם סופר, בית קפה, גלידריה, פיצוציה וחנויות נוספות והקומה הראשונה תוקדש לפעילות ציבורית-קהילתית. צפי סיום פרויקט ואכלוס: תחילת 2024.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading