מפגש קהילת נשות העסקים של פתח תקווה

צפו: קהילת נשות העסקים בפתח תקווה ערכה סיור מקיף ביוזמת העירייה במתחם ההייטק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

המפגש, אליו הגיעו כ-50 נשים בעלות עסקים בעיר וכלל סיור באצטדיון "שלמה ביטוח", פארק עופר והרצאה במלון פרימה לינק, אורגן ביוזמת מנהלת העסקים וההייטק בעירייה, בראשות שלמה בנימין, שהעביר לנשים סקירה מקיפה על ההתפתחות של פתח תקווה. הסיור הסתיים בהרצאתה של עינת גזית, בעלים ומנכ"לית עמוס גזית. בנימין: "כבר יש 8500 עסקים באיזור התעשייה". 

נדמה שההתפתחות העסקית של פתח תקווה, היא כבר דבר מובן מאליו, עבור רוב תושבי העיר, אלא שלא הרבה יודעים את הנתונים בשטח. בתקופה בה מגדלי משרדים צצים כפטריות אחר הגשם, חשוב, בעיקר עבור הקהילה העסקית, להכיר את הנתונים. זאת הייתה מטרת המפגש שארגנה העירייה, בהובלת רחל אלון, יועצת ראש העיר לשוויון מגדרי, שירלי צור-רגב, מנהלת הקהילה וחגית רז ממנהלת העסקים.

צפו במפגש קהילת נשות העסקים של פתח תקווה

חלק מהנתונים הפתיעו את נשות קהילת העסקים, שהתחילו את המפגש באצטדיון "שלמה ביטוח", שם קיבלו על כר הדשא, שמארח, תאמינו או לא, כ-150 משחקים רשמיים בעונה. לאחר מכן הסיור עבר לחדר מסיבות העיתונאים, שם הן הופתעו לגלות כי באיזור התעשייה של פתח תקווה, כבר יש יותר מ-8500 עסקים רשמים והיד נטויה (וכך גם ההכנסה מארנונה…). 

בנימין גם הזכיר את המהפכה התחברותית, שצפויה לעבור על העיר, עם השקת הרכבת הקלה, כשלפי דבריו (בלי נדר), היא תושק תוך חודש-חודשיים. יש להזכיר כי בכנס היזמים, שנערך לפני כ-4 חודשים, הוא ניבא כי הקו האדום יושק בנובמבר (המועד המתוכנן), אלא שאנחנו כבר בדצמבר, אבל כמובן השקת הרכבת הקלה אינה תלויה בעירייה. 

בנימין ציין כי הועדות המקומיות צמצמו בצורה ניכרת את שטח החניות במגדלי המשרדים, זאת מתוך רצון למשוך עובדים להגיע למשרד באמצעות הרכבת הקלה. הסיור המשיך לפארק עופר ומשם למלון פרימה לינק, שם שמעו הרצאה של עינת גזית, בעלים ומנכ"לית עמוס גזית, העוסקת ייבוא ושיווק ציוד רפואי.

עוד ב-טכנולוגיה

תדיראן טקס ראש השנה 2023

צפו: תדיראן אירחה כ-200 איש לטקס הרמת כוסית ראש השנה במשרדים בפתח תקווה

החברה, שמשרדיה הראשיים ברח' רבניצקי בסגולה, קיבלה את פניהם של בכירים בעירייה, ביניהם ראש העיר רמי גרינברג, ראש מנהלת העסקים והייטק שלמה בנימין, מהנדס העיר, איציק אוז'לבו ועוד רבים מאנשי הקהילה העסקית בעיר. בטקס הרימו כוסית ונשאו דברים, ביניהם, המנכ"ל והבעלים משה ממרוד, שאמר: "פתח תקווה היא עיר הברכה שלנו. מאחל שנמשיך לצמוח כאן".

המשך קריאה »

סייברארק: בקרוב יוקם מרכז בפתח תקווה שייתן מענה למתקפות סייבר בבינה מלאכותית

CyberArk, חברת הסייבר הישראלית-בינלאומית, שמשרדיה הראשיים נמצאים בקריית אריה, מדווחת כי הצורך להקמת המיזם, אליו מגייסת החברה בימים אלה מדעני נתונים, נולד בעקבות כך ש-93% מאנשי אבטחת המערכות, צופים כי בשנה הקרובה יותקפו באמצעים של בינה מלאכותית. פרץ רגב, מנהל מוצר ראשי: "תחום ה-AI – יא שלב טבעי באסטרטגיית המוצרים שלנו".

המשך קריאה »
חברות מסחריות בקמפיין שלטי חוצות בשיתוף עם עיריית פתח תקווה

פנגו, תדיראן, גילת, הדיה, לקסוס ואליין – חברו לעיריית פ"ת בקמפיין שילוט מאסיבי

החברות הפתח תקוואיות, הקטר של העיר, שיתפו פעולה עם העירייה במהלך שנועד לחזק את המיתוג של שני הצדדים עם הסלוגן: "גם הם בחרו בפתח תקווה" – כשברקע תמונות צוות של אנשי החברות מחייכים. לכל חברה הקצו שלטים, שפוזרו בעיקר באזורי התעשייה ובאזורים המסחריים של העיר, על הדרכים הראשיות ובצמתים מרכזיים. בפ"ת 10,000 חברות עם מעל ל-200 אלף עובדים – והיד עוד נטויה

המשך קריאה »
הכר את העובד - פתח תקווה NEWS

חדש בפתח תקווה NEWS: "הכר את העובד" – צפו באנשי ההייטק והטכנולוגיה של העיר

על פי הערכות של מינהל העסקים וההייטק בעירייה, יש לא פחות מ-200 אלף אנשים שעובדים במשרדי העיר, מתוכם כ-50 אלף בתעשיית הטכנולוגיה וההייטק המפותחת של פתח תקווה. חלק גדול מהם גם גרים בעיר עם משפחותיהם וחיים בה. אבל מה? לא כולם מכירים אותם – ובטוח לא מכירים את כולם. בשביל זה אנחנו כאן – במדור חדש שיתנו לכם הצצה לעובדים מעניינים וגם למשרדים, הלא פחות מעניינים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading