מפגש קהילת נשות העסקים של פתח תקווה

צפו: קהילת נשות העסקים בפתח תקווה ערכה סיור מקיף ביוזמת העירייה במתחם ההייטק

המפגש, אליו הגיעו כ-50 נשים בעלות עסקים בעיר וכלל סיור באצטדיון "שלמה ביטוח", פארק עופר והרצאה במלון פרימה לינק, אורגן ביוזמת מנהלת העסקים וההייטק בעירייה, בראשות שלמה בנימין, שהעביר לנשים סקירה מקיפה על ההתפתחות של פתח תקווה. הסיור הסתיים בהרצאתה של עינת גזית, בעלים ומנכ"לית עמוס גזית. בנימין: "כבר יש 8500 עסקים באיזור התעשייה". 

נדמה שההתפתחות העסקית של פתח תקווה, היא כבר דבר מובן מאליו, עבור רוב תושבי העיר, אלא שלא הרבה יודעים את הנתונים בשטח. בתקופה בה מגדלי משרדים צצים כפטריות אחר הגשם, חשוב, בעיקר עבור הקהילה העסקית, להכיר את הנתונים. זאת הייתה מטרת המפגש שארגנה העירייה, בהובלת רחל אלון, יועצת ראש העיר לשוויון מגדרי, שירלי צור-רגב, מנהלת הקהילה וחגית רז ממנהלת העסקים.

צפו במפגש קהילת נשות העסקים של פתח תקווה

חלק מהנתונים הפתיעו את נשות קהילת העסקים, שהתחילו את המפגש באצטדיון "שלמה ביטוח", שם קיבלו על כר הדשא, שמארח, תאמינו או לא, כ-150 משחקים רשמיים בעונה. לאחר מכן הסיור עבר לחדר מסיבות העיתונאים, שם הן הופתעו לגלות כי באיזור התעשייה של פתח תקווה, כבר יש יותר מ-8500 עסקים רשמים והיד נטויה (וכך גם ההכנסה מארנונה…). 

בנימין גם הזכיר את המהפכה התחברותית, שצפויה לעבור על העיר, עם השקת הרכבת הקלה, כשלפי דבריו (בלי נדר), היא תושק תוך חודש-חודשיים. יש להזכיר כי בכנס היזמים, שנערך לפני כ-4 חודשים, הוא ניבא כי הקו האדום יושק בנובמבר (המועד המתוכנן), אלא שאנחנו כבר בדצמבר, אבל כמובן השקת הרכבת הקלה אינה תלויה בעירייה. 

בנימין ציין כי הועדות המקומיות צמצמו בצורה ניכרת את שטח החניות במגדלי המשרדים, זאת מתוך רצון למשוך עובדים להגיע למשרד באמצעות הרכבת הקלה. הסיור המשיך לפארק עופר ומשם למלון פרימה לינק, שם שמעו הרצאה של עינת גזית, בעלים ומנכ"לית עמוס גזית, העוסקת ייבוא ושיווק ציוד רפואי.

עוד ב-טכנולוגיה

MRI בילינסון פתח תקווה

בקצב הלב: בבית החולים בילינסון פתח תקווה החלו בהקמת מתחם MRI עם מכשיר חדש

המכשיר, שנרכש מחברת פיליפס, מסוג טסלה 1.5, יתווסף למערך הדימות של בית החולים הפתח תקוואי, שכבר כולל מערכות דימות מתקדמות וחכמות רבות, שגם משלבות בינה מלאכותית. ההערכה היא כי המכשיר ייכנס לעבודה שוטפת בעוד מספר חודשים והוא צפוי להגדיל את זמינות התורים לביצוע בדיקת MRI, שעשויה להציל חיים. מכשיר ה-MRI נרכש בזכות תרומה של קרן עזריאלי.

המשך קריאה »
אירוע חברה פתח תקווה - גילת לוויני תקשורת - יקבי ירושלים פתח תקווה

צפו: גילת רשתות לווין אירחה בכירות הייטק בבוטיק היין של יקבי ירושלים בפתח תקווה לאירוע חברה

חברת תקשורת הלווינים הגלובאלית, בחרה לארח את האירוע המיוחד והאינטימי בבוטיק היין JERUZ YARD בפארק יד לבנים, מרחק 10 דקות נסיעה מהמשרדים של החברה בקריית אריה. לאhרוע הגיעו עשרות עובדות בכירות בגילת, שקיבלו במקום הרצאות ושיחות אחת על אחת, עם חברות WOMAN2WOMAN ועמותת יוצאות 8200, שמריצות תכניות מנטורינג להעצים נשים בהייטק הישראלי. צפו בביקור באירוע.

המשך קריאה »
אודי מוקדי - סייברארק CYBERARK פתח תקווה

כבוד: סייברארק מפתח תקווה רוכשת את ונאפי (VENAFI) ב-1.54 מיליארד דולר

ענקית הסייבר הפתח תקוואית, שלפי העדכון האחרון נסחרת בנאסדק בשווי של 10.2 מיליארד דולר, ובמשרדיה בקריית אריה יושבים מאות עובדים, חלקם גרים בעיר, רוכשת את חברת ניהול הזהויות הבינלאומית במיליארד דולר מזומן ועוד כ-540 מיליון במניות. "צעד נוסף במימוש החזון שלנו לבנות חברת ענק גלובלית כחול-לבן, שנותנת מענה לאתגרים בעולם הסייבר", אמר אודי מוקדי, יו"ר ומייסד.

המשך קריאה »
קווליטסט QUALITEST פתח תקווה

חברת קווליטסט מפתח תקווה הכריזה על פרויקט חדש: קירוב בדואים להייטק

בשורה מאחדת ליום העצמאות: חברת התוכנה, הידועה כמובילה בעולם בתחום ה-Quality Engineering (הנדסת איכות) מבוסס AI, הוכיחה מזה שנים את הצלחתה בהכשרת עובדים מהפריפריה להייטק הישראלי. לאחרונה בישרה על כך שהיא בנתה תכנית המיועדת לאנשי הפזורה הבדואית בחורה. מנכ"ל החברה, שי ליברמן, מסר: ""יש אלפי מוחות מצוינים בפריפריה, ועלינו לפתוח בפניהם את הדלת להייטק".

המשך קריאה »