כאן יוקמו משרדי פוקס העתידיים בפתח תקווה במתחם ביג (מפעל קניאל לשעבר)

חתום: המעבר של קבוצת פוקס לפתח תקווה הוא דבר מוגמר – רכשה 19 קומות במתחם ביג

עסקה של פוקס יחד עם קבוצת "ביג", מלמדת על האמון של הראל ויזל בעיר. במסגרת העסקה רכשה הקבוצה מחצית מהקומות העליונות של המגדל בהיקף של כ- 15,000 מ"ר, זאת בתוספת חלק יחסי משטחי מבואה, שטחים טכניים וכו', בהיקף של כ- 1,000 מ"ר נוספים. כמו כן רכשה לא פחות מ-200 מקומות חניה תת קרקעיים במגדל שגם צפוי לכלול שתי קומות מסחר.

על "מתחם ביג", שצפוי לקום מול ב.ס.ר סיטי, על הריסות מפעל קניאל הישן, על ציר הרכבת הקלה בז'בוטינסקי, כתבנו לפני חודשיים, לאחר שהתקבל היתר בנייה, למתחם בו אמורים לקום לא פחות מחמישה בנייני משרדים בני 40 קומות (ביניהם המגדל שחצי ממנו יהיה שייך לפוקס), לצד שטחי מסחר נרחבים.

צפו בשטח היום מהקומות הגבוהות של ב.ס.ר סיטי

עד 2027 - פוקס בפתח תקווה?

יחד עם פרויקט ב.ס.ר סיטי (מתחם "דן טאון") ומגדל גלובל טאוורס (ALIGN), שמעבר לכביש, צפויים עד 2027 לפקוד את המקום עשרות אלפי עובדים, מבקרים (וגם מכוניות..) חדשים. לפני 8 חודשים דיווחנו לכם על כוונת קבוצת פוקס לרכוש חלקים מהמתחם והשבוע התבשרנו שזה אכן קרה.

בכוונת קבוצת פוקס (המכילה חברות בת רבות, בעיקר מתחום האופנה והקמעונאות), לאכלס שם את המטה שלה, שכיום, על מאות עובדיו, נמצא על שטח ענק באיירפורט סיטי. המהלך של מעבר לפתח תקווה, מדגיש עד כמה בעלי עסקים, קטנים כגדולים, רואים בעיר פוטנציאל מסחרי ובסופו של דבר דיל משתלם. 

תקופת השכירות של החברה במושכר (כולל אופציות) תהא במצטבר 24 שנים ו-11 חודשים. העסקה לוותה מצדה של פוקס ע"י עורכי הדין אמיר חן, שרונה חיים פור-אברמוביץ וקובי נפשי ממשרד עו"ד פישר-בכר-חן, בעוד את ביג ייצגו עורכי הדין חנוך מורגנשטרן וחן דסטגור ממשרד עו"ד סלומון ליפשיץ ושות'. תכנון משרדי הקבוצה יתבצע על ידי גינדי סטודיו.

הצצה למתחם קניאל מלפני שנה

עוד ב-נדלן

וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »
דירות חדשות למכירה בפתח תקווה

מתפתחת: על פי נתוני הלמ"ס – בפ"ת נמכרו 668 דירות מפרוץ המלחמה. רק 22 פחות מת"א

לפי הנתונים, רק בתל אביב (690) נמכרו יותר דירות בין אוקטובר לנובמבר. גם במדד הדירות החדשות פתח תקווה צמודה לתל אביב עם 339 דירות חדשות, לעומת 358, שנמכרו בעיר הגדולה. פתח תקווה, בכלל, נמצאת בין ארבעת הערים בהן נמכרו הכי הרבה דירות חדשות – לצד ירושלים, אשדוד ותל אביב. מעל ל-45% מהדירות שנמכרו הן דירות חדשות, עלייה של 25.3% בהשוואה לאוגוסט עד אוקטובר.

המשך קריאה »
ילין 5 פתח תקווה הרב בלוי 1 פתח תקווה

מתחדשים במרכז ומזרח העיר פתח תקווה: ילין 5 והרב בלוי 1 קיבלו היתר הריסה

אפשר להגיד מזל טוב לדיירים, שהשלימו את השלב הראשון בדרך לדירה חדשה בבנייני מגורים מודרניים, במקום הישנים הקיימים היום, במסגרת פרויקט תמ"א 38/2. ביחד, מדובר בפרויקטים שיאכלסו יחד 63 דירות חדשות, כש-20 מתוכן יהיו שייכות לדיירים הותיקים ו-43 למכירה בשוק החופשי. "אנו צופים שהבנייה תסתיים תוך 30 חודשים", מסר עורך דין הדיירים, שי פרטוש.

המשך קריאה »

צפו באירוע ההריסה של פרויקט "הדרים הירוקה" בצלח שלום עמישב פתח תקווה (וידאו)

עשרות אנשים, יזמים, אנשי עסקים, אנשי עירייה, דיירים וקהל סקרנים של תושבי השכונה הגיעו לפארק, הסמוך לפרויקט, ברחוב מבנים 27 עד 33. ארבעה מבני רכבת ישנים ומוזנחים עם 16 דירות, אמורים להפוך תוך שנתיים-שלוש לשני מגדלי מגורים חדישים ומודרניים של תשע קומות כל אחד – בפרויקט פינוי -בינוי שטרם נראה בשכונות מזרח העיר. "הפרויקט יהפוך את השכונה", אמרו לנו דיירים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading