כאן יוקמו משרדי פוקס העתידיים בפתח תקווה במתחם ביג (מפעל קניאל לשעבר)

חתום: המעבר של קבוצת פוקס לפתח תקווה הוא דבר מוגמר – רכשה 19 קומות במתחם ביג

עסקה של פוקס יחד עם קבוצת "ביג", מלמדת על האמון של הראל ויזל בעיר. במסגרת העסקה רכשה הקבוצה מחצית מהקומות העליונות של המגדל בהיקף של כ- 15,000 מ"ר, זאת בתוספת חלק יחסי משטחי מבואה, שטחים טכניים וכו', בהיקף של כ- 1,000 מ"ר נוספים. כמו כן רכשה לא פחות מ-200 מקומות חניה תת קרקעיים במגדל שגם צפוי לכלול שתי קומות מסחר.

על "מתחם ביג", שצפוי לקום מול ב.ס.ר סיטי, על הריסות מפעל קניאל הישן, על ציר הרכבת הקלה בז'בוטינסקי, כתבנו לפני חודשיים, לאחר שהתקבל היתר בנייה, למתחם בו אמורים לקום לא פחות מחמישה בנייני משרדים בני 40 קומות (ביניהם המגדל שחצי ממנו יהיה שייך לפוקס), לצד שטחי מסחר נרחבים.

צפו בשטח היום מהקומות הגבוהות של ב.ס.ר סיטי

עד 2027 - פוקס בפתח תקווה?

יחד עם פרויקט ב.ס.ר סיטי (מתחם "דן טאון") ומגדל גלובל טאוורס (ALIGN), שמעבר לכביש, צפויים עד 2027 לפקוד את המקום עשרות אלפי עובדים, מבקרים (וגם מכוניות..) חדשים. לפני 8 חודשים דיווחנו לכם על כוונת קבוצת פוקס לרכוש חלקים מהמתחם והשבוע התבשרנו שזה אכן קרה.

בכוונת קבוצת פוקס (המכילה חברות בת רבות, בעיקר מתחום האופנה והקמעונאות), לאכלס שם את המטה שלה, שכיום, על מאות עובדיו, נמצא על שטח ענק באיירפורט סיטי. המהלך של מעבר לפתח תקווה, מדגיש עד כמה בעלי עסקים, קטנים כגדולים, רואים בעיר פוטנציאל מסחרי ובסופו של דבר דיל משתלם. 

תקופת השכירות של החברה במושכר (כולל אופציות) תהא במצטבר 24 שנים ו-11 חודשים. העסקה לוותה מצדה של פוקס ע"י עורכי הדין אמיר חן, שרונה חיים פור-אברמוביץ וקובי נפשי ממשרד עו"ד פישר-בכר-חן, בעוד את ביג ייצגו עורכי הדין חנוך מורגנשטרן וחן דסטגור ממשרד עו"ד סלומון ליפשיץ ושות'. תכנון משרדי הקבוצה יתבצע על ידי גינדי סטודיו.

הצצה למתחם קניאל מלפני שנה

עוד ב-נדלן

נדל"ן מגורים פתח תקווה

הלמ"ס: עלייה של כמעט 50% במכירות דירה בפתח תקווה ברבעון האחרון לעומת הקודם

שוק נדל"ן המגורים בעיר מתאושש תשעה חודשים אחרי פרוץ המלחמה? עוד מוקדם לדעת, אבל הנתונים שפרסמה היום הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מראים מגמה משמעותית של עלייה בקצב מכירת הדירות (חדשות ויד שניה). למרות החששות והתחזיות הפסימיות בפתח תקווה מכרו בין מרץ למאי 24, לא פחות מ-539 דירות, לעומת 362 שמכרו בין דצמבר 23 לפברואר 24.

המשך קריאה »
בזל פארק פתח תקווה

בזל פארק פ"ת: הסתיימה בניית כל 27 הקומות. ROOMS צפויים לפתוח שם מתחם נוסף

פרויקט הענק של קבוצת סופרין וקבוצת וייס, עולה שלב נוסף וכבר נוגע בשמיים עם עוד מגדל משרדים משמעותי שימלא את הסקיי-ליין של פתח תקווה. השאיפה היא לסיים את העבודות במרץ 2025 ולאחר מספר חודשים לקבל טופס 4, שיאפשר לאכלס את הבניין החולש על כמעט 40 אלף מ"ר משרדים שבבנייתו הושקעו כ-350 מיליון ש"ח. מותג המתחמים השיתופיים של פתאל, צפוי לשכור או לרכוש שם קומות.

המשך קריאה »
גלובל גולד וגלובל טאוורס B פתח תקווה - מתחילים להיבנות

עובדים מסביב לשאון: גלובל טאוורס B וגלובל גולד החלו להיבנות מעל הקרקע

שני מגדלי המשרדים הענקיים של "מגדלי ישראל" בצומת רבין-ז'בוטינסקי, נמצאים בעיצומה של בנייה נמרצת, שנצפית על ידי עשרות אלפים עוברים ושבים מדי יום. בגלובל טאוורס B כבר נבנו כשבע קומות מתוך 39 ואילו בגלובל גולד אפשר לראות כבר שתי קומות מעל הקרקע. סה"כ שני המגדלים צפויים לכלול בתוכם שטח עצום של 120,000 מ"ר משרדים והם יצטרפו לגלובל טאוורס A במשולש המגדלים הדרום-מזרחי של הצומת.

המשך קריאה »
שי פרטוש משמאל ועוז קטה מימין - בהריסת ילין 5 פתח תקווה

ממשיכים להתחדש בפתח תקווה: בנייני המגורים ברחובות ילין 5 ובלוי 1 נהרסו (וידאו)

ההתחדשות העירונית במרכז העיר ממשיכה לצבור תאוצה עם שני פרויקטים נוספים, שהחלו בימים האחרונים את שלב ההריסה. בילין 5, בחלק הדרומי של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 27 דירות של חברת קטה גרופ. בבלוי 1, במרכז של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 36 דירות של חברת קטה יזמות. צפו בהריסה:

המשך קריאה »