השטח של מגדל המשרדים JLR של חברת המזרח לאחזקות ברח' משה דיין פתח תקווה

פרויקט JLR של המזרח לאחזקות על משה דיין פ"ת כבר בשלב הדיפון ותחילת השיווק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

על אחד משטחי הנדל"ן המסחרי המבוקשים בפתח תקווה, צפוי להתאכלס בעשרות עסקים חדשים בעוד כארבע שנים מגדל משרדים מפואר בן 27 קומות, שגם יהווה את המרכז של יבואן רכבי היוקרה לנדרובר-יגואר, שעד לפני מספר שנים פעל באותו מקום. המגדל יצטרף לסקיי-ליין של פתח תקווה, באיזור מרובה נדל"ן מסחרי, מה שרק יגביר את ההיצע יחד עם התחרות. היזמים: "מכוונים לחברות גדולות".

לפני שנה וחודשיים (מרץ 2022), פתח תקווה NEWS היו הראשונים לדווח על כך שפרויקט JLR (ג'יי אל אר) אושר להפקדה. היזמית היא חברת המזרח לאחזקות, המחזיקה כחברת בת את יבואן יגואר לנדרובר – ומכאן ראשי התיבות באנגלית. מדובר בפרויקט שמזכיר את מגדל המשרדים צ'מפיון בבני ברק, עם אולם תצוגה בתחתית הבניין.

צפו בתמונות עדכניות מהשטח: פרויקט JLR פתח תקוה

היתרון - ניראות ותקן LEED

מגדל המשרדים JLR יצטרף לשורה ארוכה של פרויקטים משרדים-מסחריים, הנמצאים ברדיו של מאות מטרים בודדים ממנו עליהם דיווחנו בשנתיים האחרונות, כמו מגדלי ב.ס.ר, מגדל גלובל טאוורס, פארק גיסין, באזל פארק, ויתניה- קרסו, רבוע כחול, BIG ומטרופארק 456, הצמוד לפרויקט של המזרח לאחזקות. "כרגע אנחנו בשלב החפירה והדיפון והתחלנו את שיווק הפרויקט", מסרו לנו מהחברה. "המטרה היא לאכלס את מגדל המשרדים במלואו בעוד כארבע שנים".

במזרח לאחזקות אופטימיים, למרות התחרות הקשה ומדגישים את היתרון של המיקום והניראות. "מגדל המשרדים מתוכנן ברמה גבוהה על ידי משרד האדריכלים יסקי , מור סיוון, ונבנה בהתאם לתקן LEED, שהוא התקן האמריקאי לבנייה ירוקה", מסרו. "בנוסף, הוא ממוקם על ציר מרכזי מרחק דקה הליכה מתחנת הרכבת הקלה, שצפויה להיות מושקת בקרוב מאוד".

מחכים לאולם תצוגת רכבי היוקרה - פרויקט JLR פתח תקווה
מחכים לאולם תצוגת רכבי היוקרה - פרויקט JLR פתח תקווה

ארבעה מפלסי חנייה תת קרקעית

לפני שנה וחצי ביקרנו במקום וראינו מבנה נטוש, אבל היום העבודות כבר בעיצומן, כשכרגע מתמקדים בדיפון השטח ובחפירה של החניון התת קרקעי, שצפוי להכיל ארבעה מפלסים עם 280 מקומות חניה. הפרויקט גם יכלול שטח מסחרי מצומצם של כ-200 מ"ר, שישמש כחנות או מסעדה.

במזרח לאחזקות מכוונים להשכרה של המשרדים בקומות שלמות ולחברות גדולות מתחומים שונים, כמו: הייטק, פיננסים, פירמות עורכי דין ורואי חשבון – ועוד. לגבי המחיר, הם בחרו להישאר דיסקרטיים, אך כמו כל עסקת נדל"ן, הקודם זוכה למחיר אטרקטיבי יותר.

פרויקט JLR - ההדמיה על השלט
פרויקט JLR - ההדמיה על השלט. דמיינו 2027

פרויקט JLR פתח תקווה - על המפה

עוד ב-נדלן

איכילוב 5 פתח תקווה

דמיינו את 2025: מעונות סטודנטים + בית קפה יקומו ברח' איכילוב 5 פתח תקווה

העירייה מדווחת כי היום הונחה אבן פינה לאחד המיזמים המעניינים, שנועד להחיות את מרכז העיר ברוח רעננה וצעירה. לפי התכנון, הפרויקט אמור לקום בעוד 12 חודשים מהיום במה שהיה פעם בית לפקו. מדובר במבנה בן 5 קומות, כשבכל קומה דירה בת חמישה חדרי שינה, ממ"ד, שני חדרי שירותים, מטבח וסלון משותפים ומרפסת שמש. "זה יאפשר לסטודנטים לגור במרכז העיר בעלות סבירה", נמסר.

המשך קריאה »
גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »
רמי גרינברג עורך סיור באתרי נייה בעיר

העירייה ביצעה ביקורי פתע באתרי בנייה בפתח תקווה: האם באמת יש מאבטח בכל אתר?

נכון להיום, יש בעיר עשרות רבות של אתרי בניייה בהם מבוצעים פרויקטים של נדל"ן מגורים ונדל"ן מסחרי. מאז פרוץ המלחמה ב-7 באוקטובר, ניתנה הוראה חדש משמעית מצד העירייה – להפסיק את העבודות. מאז הן חודשו, אך תושבים רבים מביעים חשש, בעיקר מהפרויקטים בשכונות מגורים – כי הקבלנים מעסיקים פלשתינאים ושוהים בלתי חוקיים. גרינברג: "מוודאים שההנחיות נשמרות".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading