יקירי העיר פתח תקווה

טקס יקירי העיר בפתח תקווה התקיים אתמול: אלו שמות תושבי העיר שנבחרו

ביום ראשון האחרון (30.7.23) התקיים טקס יקיר העיר לשנת 2023 בהיכל התרבות העירוני.הטקס התרחש  במעמד והנבחרים והנבחרות יחד עם בני משפחותיהם, ובהשתתפות ראש העיר רמי גרינברג שאמר: " כל אחד ואחת מהזוכים והזוכות הוא עולם ומלואו, כולם נבחרו בזכות עשייה ייחודית ופורצת הדרך, ולכולם יש בלב פינה חמה במיוחד לעיר פ"ת החוגגת בימים אלה 145 שנה להיווסדה". האירוע הועבר בשידור חי בפייסבוק העירוני". 

 

הנבחרים והנבחרות הם תושבות ותושבים ותיקים בפתח תקווה, בני 70 ומעלה, אשר נבחרו בזכות עשייה ייחודית ומשמעותית באחד מהתחומים הבאים: מדע, רפואה וטכנולוגיה, חינוך ותרבות, דת ומורשת, התנדבות ועשייה ציבורית למען הקהילה והחברה. את הטקס הנחה דן כנר והופיע בו הזמר והאמן סגיב כהן, את האירוע חתמה בשירת התקווה גל דרורי, תלמידת הקונסרבטוריון העירוני בניהולה של גב' שלומית מדר מנהלת הקונסרבטוריון העירוני

ראש העיר רמי גרינברג אמר בטקס: "העיר פתח תקוה, אם המושבות, חרתה על דגלה, כבר מיום היווסדה, את ערכי הנתינה והתרומה לקהילה. מרגש להשתתף בטקס יקירי העיר ולהכיר את פועלם של 26 הנבחרות והנבחרים המצטרפים לנבחרת המצומצמת והאיכותית של יקירי העיר פתח תקווה. עשרים ושישה יקירי ויקירות העיר שנבחרו, הם דוגמא למרקם הייחודי של העיר, ומייצגים בקשת הרחבה של תחומי עיסוקם את עושרה האנושי של העיר פתח תקווה".

 
יקירי העיר פתח תקווה

מקבלי ומקבלות אות יקיר העיר לשנת 2023 הם: 

אדי מוכתר, דורון רז, עדנה שמש, רינה שנבל, ד"ר מאיר נזרי, הרב מאיר בטיסט, בנימין אהרוני, שרה רהב, ד"ר רחמים אבישר, רבקה גריינר, ד"ר אהרון שיפר, דוד רובנר, הרב רחמים ארבל, ד"ר אפרים יצחקי, כרמלה טוב, פרופ' מנחם פינקלשטיין, שרה בילסקי, שרה פרידמן, חיים פרימק, יהודה ניסן, רום צבי, יוסף סרוסי, ד"ר אמנון מעבי, תקווה גולדרט, משה גואטה והרב ראובן רביץ.
 
את האירוע ניהלה והפיקה שלומית אדלשטיין, מנהלת ועדת יקיר העיר.


שלומית אדלשטיין, מנהלת ועדת יקיר העיר
שלומית אדלשטיין, מנהלת ועדת יקיר העיר

עוד ב-מהנעשה בעיר

יריד תעסוקה קניון הגדול פתח תקווה 2024

רולדין, בורגר ראנץ', גולדה ולנדוור יציעו עבודה לנוער של פתח תקווה ביריד בקניון הגדול

היריד, שמארגנת עיריית פתח תקווה, יתקיים ב-22.5, יום רביעי מ-18:00 עד 19:30 ברחבת החניה של עופר הקניון הגדול – מול הפארק הגדול. ביריד צפויים להשתתף עשרות עסקים וחברות מהעיר ומחוצה לה, שיציעו לנוער עבודה כמדריכים, מלצרים, ברמנים, מוכרים בחנות, נציגי מכירות, קופאים ועוד. גרינברג: "חיבור בין בני הנוער לחברות ולעסקים בפתח תקווה מטיב עם שני הצדדים".

המשך קריאה »
הקרייה האקדמית פתח תקווה כיום ולפי ההדמיה בעוד כמה שנים

העירייה: מתחילים לקדם את קמפוס הסטודנטים של פתח תקווה בקרייה האקדמית

אם יש משהו שחסר בעיר זו אווירה סטודנטיאלית אמיתית. לפי התכנונים של עיריית פתח תקווה, המצב הזה אמור להשתנות בשנים הקרובות, כשעל הפרק: שטח ענק, שבו יוקמו מבנים של המתחם האוניברסיטאי, זאת לצד מעונות לסטודנטים ומגוון אפשרויות פנאי, בילוי וספורט, כפי שמבטיחים בחיים עוזר. הפרוייקט יוקם בתחום הרחובות רבין, דרגנר והשחם, וישתרע על פני עשרות דונמים.

המשך קריאה »
יום העצמאות פתח תקווה 2024

חגיגות מצומצמות: אירועי יום העצמאות פתח תקווה 2024 במתכונת קהילתית בלבד

ראש העיר, רמי גרינברג, הודיע היום שחגיגות יום ההולדת של המדינה, יחגגו בצורה מינורית מאוד, ביחס לשנים קודמות. בניגוד לאירוע העדלאידע, שהוחלט לקיימו כרגיל, אירועי יום העצמאות יתקיימו באופן שונה. לא ייפתחו במות ענק בפארקים עם אומני פופ ומוסיקה שמחה – וכמובן, שגם לא יהיו זיקוקים. גרינברג: "נתפלל שבשנה הבאה נוכל לחגוג כראוי, כשכל החיילים והחטופים יחזרו לביתם בריאים ושלמים".

המשך קריאה »
ראש העיר רמי גרינברג משמאל מברך תושב פתח תקווה פורים שמח. צילום: ליאור שמחי

למרות הכל, חוגגים: העדלאידע במרכז פתח תקווה התקיימה. גרינברג התחפש לקאובוי

לא כולם שלמים עם זה. לא כולם באמת שמחים מהלב, אבל המסורת חייבת להימשך. אלפים רבים של תושבים החלו לזרום משעות הצהרים לרח' חיים עוזר, לבמה המרכזית, סמוך לעיריית פתח תקווה, שהחליטה לקיים את האירוע, זאת למרות קולות של ביקורת, שזה לא העת לחגוג, כשיש לנו חטופים בעזה וכל יום נהרג חייל. ב-12:15 תעלה לבמה כוכבת הילדים מיכל הקטנה ולאחריה משפחת ספיר. וידאו – בקרוב.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading