יקירי העיר פתח תקווה

טקס יקירי העיר בפתח תקווה התקיים אתמול: אלו שמות תושבי העיר שנבחרו

ביום ראשון האחרון (30.7.23) התקיים טקס יקיר העיר לשנת 2023 בהיכל התרבות העירוני.הטקס התרחש  במעמד והנבחרים והנבחרות יחד עם בני משפחותיהם, ובהשתתפות ראש העיר רמי גרינברג שאמר: " כל אחד ואחת מהזוכים והזוכות הוא עולם ומלואו, כולם נבחרו בזכות עשייה ייחודית ופורצת הדרך, ולכולם יש בלב פינה חמה במיוחד לעיר פ"ת החוגגת בימים אלה 145 שנה להיווסדה". האירוע הועבר בשידור חי בפייסבוק העירוני". 

 

הנבחרים והנבחרות הם תושבות ותושבים ותיקים בפתח תקווה, בני 70 ומעלה, אשר נבחרו בזכות עשייה ייחודית ומשמעותית באחד מהתחומים הבאים: מדע, רפואה וטכנולוגיה, חינוך ותרבות, דת ומורשת, התנדבות ועשייה ציבורית למען הקהילה והחברה. את הטקס הנחה דן כנר והופיע בו הזמר והאמן סגיב כהן, את האירוע חתמה בשירת התקווה גל דרורי, תלמידת הקונסרבטוריון העירוני בניהולה של גב' שלומית מדר מנהלת הקונסרבטוריון העירוני

ראש העיר רמי גרינברג אמר בטקס: "העיר פתח תקוה, אם המושבות, חרתה על דגלה, כבר מיום היווסדה, את ערכי הנתינה והתרומה לקהילה. מרגש להשתתף בטקס יקירי העיר ולהכיר את פועלם של 26 הנבחרות והנבחרים המצטרפים לנבחרת המצומצמת והאיכותית של יקירי העיר פתח תקווה. עשרים ושישה יקירי ויקירות העיר שנבחרו, הם דוגמא למרקם הייחודי של העיר, ומייצגים בקשת הרחבה של תחומי עיסוקם את עושרה האנושי של העיר פתח תקווה".

 
יקירי העיר פתח תקווה

מקבלי ומקבלות אות יקיר העיר לשנת 2023 הם: 

אדי מוכתר, דורון רז, עדנה שמש, רינה שנבל, ד"ר מאיר נזרי, הרב מאיר בטיסט, בנימין אהרוני, שרה רהב, ד"ר רחמים אבישר, רבקה גריינר, ד"ר אהרון שיפר, דוד רובנר, הרב רחמים ארבל, ד"ר אפרים יצחקי, כרמלה טוב, פרופ' מנחם פינקלשטיין, שרה בילסקי, שרה פרידמן, חיים פרימק, יהודה ניסן, רום צבי, יוסף סרוסי, ד"ר אמנון מעבי, תקווה גולדרט, משה גואטה והרב ראובן רביץ.
 
את האירוע ניהלה והפיקה שלומית אדלשטיין, מנהלת ועדת יקיר העיר.


שלומית אדלשטיין, מנהלת ועדת יקיר העיר
שלומית אדלשטיין, מנהלת ועדת יקיר העיר

עוד ב-מהנעשה בעיר

אגמון פתח תקווה

עיריית פתח תקווה: פועלים לקידום אגמון טבעי בסמוך לבריכת החורף

עוד שלב בהתפתחות פארק הירקון פתח תקווה יוצא לדרך, לאחר שהעירייה דיווחה אתמול כי היא עובדת על תכנון להרחבת בריכת החורף בצפון העיר, כחלק מפיתוח הפארק המטרופוליני בירקון שעתיד להתפרס על פני 10,000 דונם. בשנים האחרונות העירייה הקימה את מבואות הכניסה לאזור הפארק, לצד הקמת יער השירים ובריכת החורף, אשר הכניסה אליהם מרחוב בן חור באם המושבות.

המשך קריאה »
לג בעומר פתח תקווה

מריחים כבר את העשן? אלו המקומות שמותר בהם לעשות מדורות בל"ג בעומר בפ"ת

עיריית פתח תקווה פרסמה את רשימת על המקומות בהם מותר לקיים את המדורות לציון החג. כמדי שנה, עשרות אלפי תושבים, ילדים ומבוגרים, יחגגו את ל"ג בעומר בשכונות ברחבי פתח תקווה. בעירייה מציינים שיש לשמור על כללי הבטיחות ולהדליק את המדורות אך ורק במקומות שהוקצו לכך ומופיעים ברשימה. בעירייה מבקשים כי מדליקי המדורות יקפידו לכבותם לפני פיזור. להלן המקומות

המשך קריאה »
רחוב רוטשילד פתח תקווה

העירייה מדווחת: אישרנו את תכנית המדיניות לחידוש רחוב רוטשילד פתח תקווה

בהודעה שהוציאה היום, עיריית פתח תקווה מעדכנת שהועדה המקומית אישרה את תכנית המדיניות להתחדשות הרחוב הסואן במרכז העיר. "מטרת התכנית לאפיין את התחדשות הרחוב, כך שיכיל התחדשות עירונית מבוקרת כחלק מרצף עירוני מתחדש, תוך טיפוח המרחב הפתוח, צירי הולכי הרגל ושימור המרחב העירוני", נמסר מהעירייה. גרינברג: "רוטשילד עתיד לשנות את פניו ולהתחדש בסטנדרט הגבוה ביותר".

המשך קריאה »

צפו: כ-600 משרות הוצעו לבני הנוער של פתח תקווה ביריד תעסוקה בקניון הגדול

יריד התעסוקה, בשיתוף עיריית פתח תקווה ועופר הקניון הגדול, כבר הפך למסורת – וגם הפעם, הוצעו לעשרות רבות של מחפשי עבודה צעירים, עבודות קיץ שוות, כמו עבודה במקדונלד'ס, H&M, בורגר ראנץ', ניו דלי, מימדיון, לונה פארק ועוד ועוד. "זה מרגש. סוף סוף מצאתי עבודה. עבודה ראשונה שלי", אמרה עדי בן יוסף בת ה-17 מאם המושבות. מקדונלד'ס, מעסיק הנוער הבולט – זקוק לכ-30-40 עובדים בפ"ת.

המשך קריאה »