קטה נדל"ן ניר 18 התחדשות עירונית כפר גנים ג'

צפו: ניר 18 פתח תקווה (Kata B Gimel) של קטה נדל"ן אחרי הריסה בכפר גנים ג'

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

עוד פרויקט התחדשות עירונית של קטה עולה שלב: לאחר שנהרסו שש יחידות דיור, של מבנה ישן ומוזנח בן 3 קומות, בעוד שנה וחצי-שנתיים יקום בניין מגורים מודרני ובוטיקי בשכונה המבוקשת ומעוררת העניין. הבניין צפוי להתנשא לגובה של 9 קומות ויכיל 19 יחידות דיור בתמהיל דירות של 2,4,5 ו-6 חדרים פלוס מיני פנטהאוזים בקומות העליונות. "נותרו דירות אחרונות למכירה". 

אם נדמה לכם שרואים הרבה קטה בעיר, אז לא טעיתם. לאחר שסיקרנו את הפרויקט החדשים של קטה גרופ וקטה יזמות, שבוע שעבר העלה הילוך פרויקט של הצלע השלישית במשפחה, קטה נדל"ן – ניר 18 בכפר גנים ג'. מדובר בפרויקט ייחודי של תמ"א 38/2, שכלל הריסת מבנה ישן ובנייתו של בניין מגורים חדש עם 19 יחידות דיור, המתנשא ל-9 קומות. 

צפו בהריסת המבנה בניר 18 כפר גנים ג' (באדיבות פייסבוק כרמים - המנהלת להתחדשות עירונית פתח תקווה)

קטה גימל: 80 יחידות על שטח של פחות מ-100 מ'

בשבוע שעבר עלו הטרקטורים והדחפורים על השטח והפילו את 6 יחידות הדיור של המבנה הקטן בן שלוש הקומות שנהרס. עם הפרויקט הזה, קטה נדל"ן, למעשה, השתלטה על המתחם, שצפוי לכלול בשנים הקרובות גם את הפרויקטים בלוחמי הגטו 35 (שיכלול 36 דירות) ולאחריו תגיע ההריסה של ניר 15 (שיכלול 27 יחידות דיור). סה"כ כ-80 יחידות דיור – על שטח של פחות מ-100 מטרים.

 הפרויקט ימותג בשם KATA B GIMEL – צירוף של שם החברה והשכונה. החברה היא קטה נדל"ן, בבעלות האח – אורי קטה. לגבי השכונה, המתחם נמצא על הגבול של כפר גנים ב' ו-ג' ובקטה העדיפו למתג את הפרויקט כשייך לכפר גנים ג', שנחשבת לחדשה ומבוקשת שיותר.

לקטה נדל"ן יש מספר פרויקטים בתכנון ובביצוע כיום בפתח תקווה, ביניהם: מבצע דקל 16 בנווה גן, אורלנסקי 22, הנשיאים 57-59, הנשיאים 16, הלל זכריה 17-19, מתחם פרנקפורטר ועוד רבים אחרים. פרויקט "קטה בגימל", הוא אבן דרך חשוב לחברה, עם מתחם התחדשות עירונית, הכולל הריסה ובנייה של שלושה מבנים בלב שכונת ביקוש.

ההריסה מלמעלה של ניר 18 בכפר גנים ג' - קטה נדל"ן
ההריסה מלמעלה של ניר 18 בכפר גנים ג' - קטה נדל"ן. באדיבות: רמי חכם, צילום חכם

משביחים בכפר גנים ג'

"המגמה שאנחנו מזהים", מתייחס קטה לכפר גנים ג'. "היא שדירות באזורי ביקוש קשיחים, שההיצע שם מוגבל, כדוגמת שכונה זו – הן מבוקשות מאוד וזה תואם את האסטרטגיה שלנו – לקדם ולבנות פרויקטים באזורי ביקוש ועם פוטנציאל השבחה משמעותי. בנוסף, היום אנשים מבינים שמשפחת קטה יודעת לתת רמה אחרת. יש את האיכות, רמות הגימור, חומרי הגלם – כל הדברים הקטנים שבסוף מתחברים לדבר גדול – בסוף אנשים מעריכים את זה ואפשר לראות את זה מתבטא במכירות".

קטה נדל"ן מקדמת בתחום ההתחדשות העירונית בלבד מאות יחידות דיור בפתח תקווה, מתוכן כ-400 יח״ד – כבר קיבלו את אישורה של הוועדה המקומית. קטה מציין כי החברה פעילה בתחום היזמי בכל אזור גוש דן ומחזיקה נכסים רבים בבעלותה, ביניהם בנייני דירות למגורים וגם נכסים מסחריים, שמושכרים לטווח ארוך. "בנוסף, אנחנו משביחים עתודות קרקע, מקדמים מתחמים של פינוי בינוי ורוקמים שותפויות עסקיות שונות, שמרחיבות את פעילותה ומחזקת אותה", אומר קטה. 

הריסת ניר 18 בכפר גנים ג' - של קטה נדל"ן
הריסת ניר 18 בכפר גנים ג' - של קטה נדל"ן. באדיבות: רמי חכם, צילום חכם

מתחם קטה גימל KATA GIMEL - על המפה

תמונות הפתיחה באדיבות: רמי חכם, צילום חכם

עוד ב-נדלן

איכילוב 5 פתח תקווה

דמיינו את 2025: מעונות סטודנטים + בית קפה יקומו ברח' איכילוב 5 פתח תקווה

העירייה מדווחת כי היום הונחה אבן פינה לאחד המיזמים המעניינים, שנועד להחיות את מרכז העיר ברוח רעננה וצעירה. לפי התכנון, הפרויקט אמור לקום בעוד 12 חודשים מהיום במה שהיה פעם בית לפקו. מדובר במבנה בן 5 קומות, כשבכל קומה דירה בת חמישה חדרי שינה, ממ"ד, שני חדרי שירותים, מטבח וסלון משותפים ומרפסת שמש. "זה יאפשר לסטודנטים לגור במרכז העיר בעלות סבירה", נמסר.

המשך קריאה »
גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »
רמי גרינברג עורך סיור באתרי נייה בעיר

העירייה ביצעה ביקורי פתע באתרי בנייה בפתח תקווה: האם באמת יש מאבטח בכל אתר?

נכון להיום, יש בעיר עשרות רבות של אתרי בניייה בהם מבוצעים פרויקטים של נדל"ן מגורים ונדל"ן מסחרי. מאז פרוץ המלחמה ב-7 באוקטובר, ניתנה הוראה חדש משמעית מצד העירייה – להפסיק את העבודות. מאז הן חודשו, אך תושבים רבים מביעים חשש, בעיקר מהפרויקטים בשכונות מגורים – כי הקבלנים מעסיקים פלשתינאים ושוהים בלתי חוקיים. גרינברג: "מוודאים שההנחיות נשמרות".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading