קטה נדל"ן ניר 18 התחדשות עירונית כפר גנים ג'

צפו: ניר 18 פתח תקווה (Kata B Gimel) של קטה נדל"ן אחרי הריסה בכפר גנים ג'

עוד פרויקט התחדשות עירונית של קטה עולה שלב: לאחר שנהרסו שש יחידות דיור, של מבנה ישן ומוזנח בן 3 קומות, בעוד שנה וחצי-שנתיים יקום בניין מגורים מודרני ובוטיקי בשכונה המבוקשת ומעוררת העניין. הבניין צפוי להתנשא לגובה של 9 קומות ויכיל 19 יחידות דיור בתמהיל דירות של 2,4,5 ו-6 חדרים פלוס מיני פנטהאוזים בקומות העליונות. "נותרו דירות אחרונות למכירה". 

אם נדמה לכם שרואים הרבה קטה בעיר, אז לא טעיתם. לאחר שסיקרנו את הפרויקט החדשים של קטה גרופ וקטה יזמות, שבוע שעבר העלה הילוך פרויקט של הצלע השלישית במשפחה, קטה נדל"ן – ניר 18 בכפר גנים ג'. מדובר בפרויקט ייחודי של תמ"א 38/2, שכלל הריסת מבנה ישן ובנייתו של בניין מגורים חדש עם 19 יחידות דיור, המתנשא ל-9 קומות. 

צפו בהריסת המבנה בניר 18 כפר גנים ג' (באדיבות פייסבוק כרמים - המנהלת להתחדשות עירונית פתח תקווה)

קטה גימל: 80 יחידות על שטח של פחות מ-100 מ'

בשבוע שעבר עלו הטרקטורים והדחפורים על השטח והפילו את 6 יחידות הדיור של המבנה הקטן בן שלוש הקומות שנהרס. עם הפרויקט הזה, קטה נדל"ן, למעשה, השתלטה על המתחם, שצפוי לכלול בשנים הקרובות גם את הפרויקטים בלוחמי הגטו 35 (שיכלול 36 דירות) ולאחריו תגיע ההריסה של ניר 15 (שיכלול 27 יחידות דיור). סה"כ כ-80 יחידות דיור – על שטח של פחות מ-100 מטרים.

 הפרויקט ימותג בשם KATA B GIMEL – צירוף של שם החברה והשכונה. החברה היא קטה נדל"ן, בבעלות האח – אורי קטה. לגבי השכונה, המתחם נמצא על הגבול של כפר גנים ב' ו-ג' ובקטה העדיפו למתג את הפרויקט כשייך לכפר גנים ג', שנחשבת לחדשה ומבוקשת שיותר.

לקטה נדל"ן יש מספר פרויקטים בתכנון ובביצוע כיום בפתח תקווה, ביניהם: מבצע דקל 16 בנווה גן, אורלנסקי 22, הנשיאים 57-59, הנשיאים 16, הלל זכריה 17-19, מתחם פרנקפורטר ועוד רבים אחרים. פרויקט "קטה בגימל", הוא אבן דרך חשוב לחברה, עם מתחם התחדשות עירונית, הכולל הריסה ובנייה של שלושה מבנים בלב שכונת ביקוש.

ההריסה מלמעלה של ניר 18 בכפר גנים ג' - קטה נדל"ן
ההריסה מלמעלה של ניר 18 בכפר גנים ג' - קטה נדל"ן. באדיבות: רמי חכם, צילום חכם

משביחים בכפר גנים ג'

"המגמה שאנחנו מזהים", מתייחס קטה לכפר גנים ג'. "היא שדירות באזורי ביקוש קשיחים, שההיצע שם מוגבל, כדוגמת שכונה זו – הן מבוקשות מאוד וזה תואם את האסטרטגיה שלנו – לקדם ולבנות פרויקטים באזורי ביקוש ועם פוטנציאל השבחה משמעותי. בנוסף, היום אנשים מבינים שמשפחת קטה יודעת לתת רמה אחרת. יש את האיכות, רמות הגימור, חומרי הגלם – כל הדברים הקטנים שבסוף מתחברים לדבר גדול – בסוף אנשים מעריכים את זה ואפשר לראות את זה מתבטא במכירות".

קטה נדל"ן מקדמת בתחום ההתחדשות העירונית בלבד מאות יחידות דיור בפתח תקווה, מתוכן כ-400 יח״ד – כבר קיבלו את אישורה של הוועדה המקומית. קטה מציין כי החברה פעילה בתחום היזמי בכל אזור גוש דן ומחזיקה נכסים רבים בבעלותה, ביניהם בנייני דירות למגורים וגם נכסים מסחריים, שמושכרים לטווח ארוך. "בנוסף, אנחנו משביחים עתודות קרקע, מקדמים מתחמים של פינוי בינוי ורוקמים שותפויות עסקיות שונות, שמרחיבות את פעילותה ומחזקת אותה", אומר קטה. 

הריסת ניר 18 בכפר גנים ג' - של קטה נדל"ן
הריסת ניר 18 בכפר גנים ג' - של קטה נדל"ן. באדיבות: רמי חכם, צילום חכם

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

מתחם קטה גימל KATA GIMEL - על המפה

תמונות הפתיחה באדיבות: רמי חכם, צילום חכם

עוד ב-נדלן

וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »
דירות חדשות למכירה בפתח תקווה

מתפתחת: על פי נתוני הלמ"ס – בפ"ת נמכרו 668 דירות מפרוץ המלחמה. רק 22 פחות מת"א

לפי הנתונים, רק בתל אביב (690) נמכרו יותר דירות בין אוקטובר לנובמבר. גם במדד הדירות החדשות פתח תקווה צמודה לתל אביב עם 339 דירות חדשות, לעומת 358, שנמכרו בעיר הגדולה. פתח תקווה, בכלל, נמצאת בין ארבעת הערים בהן נמכרו הכי הרבה דירות חדשות – לצד ירושלים, אשדוד ותל אביב. מעל ל-45% מהדירות שנמכרו הן דירות חדשות, עלייה של 25.3% בהשוואה לאוגוסט עד אוקטובר.

המשך קריאה »
ילין 5 פתח תקווה הרב בלוי 1 פתח תקווה

מתחדשים במרכז ומזרח העיר פתח תקווה: ילין 5 והרב בלוי 1 קיבלו היתר הריסה

אפשר להגיד מזל טוב לדיירים, שהשלימו את השלב הראשון בדרך לדירה חדשה בבנייני מגורים מודרניים, במקום הישנים הקיימים היום, במסגרת פרויקט תמ"א 38/2. ביחד, מדובר בפרויקטים שיאכלסו יחד 63 דירות חדשות, כש-20 מתוכן יהיו שייכות לדיירים הותיקים ו-43 למכירה בשוק החופשי. "אנו צופים שהבנייה תסתיים תוך 30 חודשים", מסר עורך דין הדיירים, שי פרטוש.

המשך קריאה »

צפו באירוע ההריסה של פרויקט "הדרים הירוקה" בצלח שלום עמישב פתח תקווה (וידאו)

עשרות אנשים, יזמים, אנשי עסקים, אנשי עירייה, דיירים וקהל סקרנים של תושבי השכונה הגיעו לפארק, הסמוך לפרויקט, ברחוב מבנים 27 עד 33. ארבעה מבני רכבת ישנים ומוזנחים עם 16 דירות, אמורים להפוך תוך שנתיים-שלוש לשני מגדלי מגורים חדישים ומודרניים של תשע קומות כל אחד – בפרויקט פינוי -בינוי שטרם נראה בשכונות מזרח העיר. "הפרויקט יהפוך את השכונה", אמרו לנו דיירים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading