קיש 16 פתח תקווה התחדשות עירונית

צפו בהריסת קיש 16 פתח תקווה. בתכנון: הקמת בניין מודרני עם 36 דירות ו-10 קומות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

שכונת אחדות צפויה להתחדש בעוד כשנתיים וחצי בבניין המגורים החדש אותו יוזמת החברה של הקבלן אבנר אליהו. הבניין, שהחל בתהליכי תמ"א עם קבלן אחר, שנטש אותו, יקום בשטח עליו 12 דירות ישנות במבנה ישן, מתקלף ולא בטיחותי בן 3 קומות, שנהרס השבוע מהיסוד. השיווק החל והדירות מוצעות למכירה ב-2.39 מיל' ש"ח. יוסי צבר, משווק הפרויקט: " יש התעניינות בקרב מחפשי דיור ומשקיעים".

ההתחדשות העירונית במרכז העיר, הופכת בשנים האחרונות לצורך קיומי, הרבה יותר מאסטתי, להמשך תפקודה והתפתחותה של פתח תקווה. בשנתיים האחרונות סיקרנו עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית במרכז פתח תקווה ועכשיו התבשרנו על פרויקט חדש שעולה שלב, כשהדחפורים הרסו לפני מספר ימים את מבנה המגורים קיש 16, שעמד על תילו עשרות שנים.

צפו בהריסת המבנה - טיקטוק פתח תקווה NEWS

@ptnews.tiktok פרויקט קיש 16 של אבנר אליהו בפתח תקווה יצא לדרך עם שלב ההריסה. במקום הבניין הישן יקום בניין חדש בן 10 קומות עם 36 יחידות דיור #התחדשותעירונית #פתחקווה ♬ צליל מקורי - פתח תקווה NEWS

הדחפורים הרסו 3 קומות עם 12 דירות של בניין ישן ומוזנח. במקום זה, אבנר אליהו, שיש לו ניסיון לא קטן של פרויקטים התחדשות עירונית בפתח תקווה, מתכוון להקים על השטח בניין מגורים מודרני של 10 קומות בעל 36 דירות. היזם מבטיח "עיצוב מודרני, מפרט יוקרתי, שתי מעליות, לובי מפואר, חניה עילית ותת קרקעית ומגוון דירות של 4-5-6 חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים".

לדברי היזמים כבר החלה המכירה המוקדמת, בה מוכרים את הדירות החל ממחיר 2,390,000 ש"ח. "כבר יש התעניינות בקרב מחפשי דיור ומשקיעים", אומר לנו יוסי צבר, המשווק את פרויקט קיש 16 תחת חברת שיווק הנדל"ן סאנסט. "ההתחדשות פה הייתה מחויבת. מדובר בבניין ישן במצב רעוע על עמודים, שהיה חשש שהוא יקרוס ברעידת אדמה".

מה היתרונות של הפרויקט?

"קיש 16 נותן מענה לביקוש הגבוה למשפחות מסביב שכונת אחדות ולמשפרי הדיור שמחפשים להשתדרג באיכות החיים. המחירים המוצעים במסגרת המכירה המוקדמת הם אטרקטיביים ומאפשרים לרכוש נכס למגורים בשכונה שקטה, הכוללת נגישות לכבישים המהירים ומרחק הליכה ממרכז העיר". לפי צבר, המבנה צפוי להתאכלס בעוד כשנתיים וחצ י- דהיינו, לקראת אמצע 2026.

קבוצת אבנר אליהו הוקמה על ידי אליהו בתחילת שנות ה-2000 ומאז ביצעה מספר גדול של פרויקטים התחדשות עירונית בפתח תקווה, האחרונים שביניהם: רמב"ם 44 ו-46, שטמפפר 80, רפפורט 3, כנסת ישראל 69, הרב קיטרוני 38, פינסקר 95, זפרן 3, הראשונים 7, כצנלסון 17, זכריה הלל 22, יהודה הלוי 33, טולדאנו 7, בן יוסף 4, קרול 14-18 ועוד.

קיש 16 פתח תקווה על המפה

עוד ב-נדלן

איכילוב 5 פתח תקווה

דמיינו את 2025: מעונות סטודנטים + בית קפה יקומו ברח' איכילוב 5 פתח תקווה

העירייה מדווחת כי היום הונחה אבן פינה לאחד המיזמים המעניינים, שנועד להחיות את מרכז העיר ברוח רעננה וצעירה. לפי התכנון, הפרויקט אמור לקום בעוד 12 חודשים מהיום במה שהיה פעם בית לפקו. מדובר במבנה בן 5 קומות, כשבכל קומה דירה בת חמישה חדרי שינה, ממ"ד, שני חדרי שירותים, מטבח וסלון משותפים ומרפסת שמש. "זה יאפשר לסטודנטים לגור במרכז העיר בעלות סבירה", נמסר.

המשך קריאה »
גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »
רמי גרינברג עורך סיור באתרי נייה בעיר

העירייה ביצעה ביקורי פתע באתרי בנייה בפתח תקווה: האם באמת יש מאבטח בכל אתר?

נכון להיום, יש בעיר עשרות רבות של אתרי בניייה בהם מבוצעים פרויקטים של נדל"ן מגורים ונדל"ן מסחרי. מאז פרוץ המלחמה ב-7 באוקטובר, ניתנה הוראה חדש משמעית מצד העירייה – להפסיק את העבודות. מאז הן חודשו, אך תושבים רבים מביעים חשש, בעיקר מהפרויקטים בשכונות מגורים – כי הקבלנים מעסיקים פלשתינאים ושוהים בלתי חוקיים. גרינברג: "מוודאים שההנחיות נשמרות".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading