ענבר הימן סרטון אינסטגרם

צפו ושתפו: "את לא לבד" – סרטון האינסטגרם על ענבר הימן החטופה מפתח תקווה

עוד מעט חודש וחצי חלף מה-7 באוקטובר, כשבאותו בוקר רצחני, מחבלי החמאס חטפו את הפתח תקוואית בת ה-27 – ועדיין אין בדל מידע על גורלה. להעלאת המודעות ולצורכי הסברה, אתר MAKO הפיק קליפ על רקע השיר You're Not Alone של להקת OLIVE. בסרטון קטעים אותנטיים של ענבר מהמסיבה: רוקדת, מתחבאת מתחת לבמה, נסה על נפשה ולאחר מכן מובלת לעזה.

ב-11 באוקטובר, ארבעה ימים אחרי המתקפה הרצחנית של החמאס, פרסמנו פה לראשונה כתבה על ענבר הימן, כשעוד טרם רשמי לגביה, למרות שעברו יותר מ-100 שעות מאז נחטפה, לאחר שבילתה במסיבת "נובה" ברעים. כיום, כבר יודעים באופן רשמי שהיא נחטפה והיא אחת מבין 236 החטופים והחטופות הנמצאים בשבי החמאס.

צפו ושתפו: ענבר הימן (סרטון הסברה של מאקו)

מאז, משפחתה, תושבת שכונת אם המושבות הותיקה, וחבריה עושים הכל על מנת לעורר מודעות להשבתה המהירה הביתה. אם יצא לכם לעבור בכביש המחבר בין קרית אונו לפתח תקווה, בוודאי ראיתם את כתובת הגרפיטי הענקית הקוראת להחזיר את PINK (כינויה של הימן) הביתה במהרה. אתמול פרסם MAKO סרטון אודות ענבר, כחלק מקמפיין הסברה בינלאומי, שמבצע האתר דרך עמוד האינסטגרם הפופולארי שלו.

בסרטון המצמרר, על רקע השיר You're Not Alone מהניינטי'ז, רואים את ענבר רוקדת להנאתה במסיבה, אך בהמשך, לאחר שהתחילו הטילים והירי, היא נראית מתחבאת עם מבלים אחרים מתחת לבמה. לאחר מכן היא נראית בבירור רצה במנוסה בשטח הפתוח. הסרטון מסתיים בקטע, בו רואים אותה, פחות בבירור, מובלת לעזה ברכב ג'יפ פתוח.

עד עתה הסרטון צבר יותר עשרות אלפי צפיות, כ-7000 לייקים ויותר מ-200 תגובות, שכולן מייחלות לשובה המהיר של הימן הביתה. כזכור, חוץ מענבר, עדיין נמצאים בעזה החטופים הפתח תקוואים דניאלה גלבוע ואליה טולדנו. בשבוע שעבר התקיים טקס יום הולדת לכבודו של תמיר נמרודי החטוף, שסבו, אריה הוא תושב פתח תקווה.

צפו בהוריה של ענבר הימן: "הבנו שהיא נחטפה בחיים"

@ptnews.tiktok הוריה של ענבר הימן,יפעת וחיים מי פתח תקווה, מספרים על ביתן שנחטפה לעזנ על ידי החמאס #bringthemhome ♬ צליל מקורי - פתח תקווה NEWS

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

מזעזעים את הקבינט: התפרסם סרטון החטיפה של דניאלה גלבוע מפתח תקווה וחברותיה לבסיס

גלבוע הפתח תקוואית, יחד עם עוד ארבע מחברותיה לבסיס – לירי אלבג, אגם ברגר, קרינה ארייב ונעמה לוי – נחטפו ב-7 באוקטובר מנחל עוז לרצועת עזה. הסרטון נמצא אצל המשפחות כבר זמה מה, אך רק עכשיו הם החליטו לאשר את הפרסום (הלא מצונזר), על מנת לזעזע את העולם ובעיקר להפעיל לחץ על הממשלה לקדם עסקת חטופים. אורלי, אמה של דניאלה: "בסרט הכי נורא לא חשבתי שאראה בעתה כזאת בעיניים שלה".

המשך קריאה »
עומר קביליו

הובא למנוחות עומר קביליו מפ"ת שנהרג בתאונת דרכים בדרך לפעילות מבצעית

זה לא נגמר. לאחר הבשורה הקשה על נפילתם של הפתח תקוואים לירון יצחק ועירא יאיר גיספן זכרונם לברכה, התבשרנו היום על אבידה נוספת של בן עיר. בדקות האחרונות הסתיימה הלוויתו של קביליו, בחלקה הצבאית בסגולה, כשמאות בני משפחה וחברים חלקו לו כבוד אחרון. התאונה אירעה כשקביליו נסע על אופנועו בדרך לבסיס. המשפחה תשב שבעה ברחוב שפרינצק 24 בשכונת אחדות.

המשך קריאה »
עירא יאיר גיספן

צפו: עשרות חברים ובני משפחה הגיע לשבעה של של עירא יאיר גיספן ז"ל (וידאו)

אם רציתם הוכחה עד כמה עירא, הסמל בן ה-19 מפתח תקווה, שנהרג ביום שלישי בתאונת טנק ברצועת עזה, היה אדם כל כך אהוב בחייו, הייתם צריכים להגיע היום (שישי, 17.5) לשכונת שערייה, לבית מגוריו ברח' יונה. בחצר, בסוכת האבלים ועל הגג התכנסו אנשים רבים, שהכירו את עירא. חברים מספרים על כריזמה סוחפת, צחוקים ב'קרייזי מיט' והרצון שלו להיות קרבי ולתרום למדינה כמה שיכול.

המשך קריאה »
לירון יצחק וארוסתו

חלל שני מפתח תקווה בתוך יום: לירון יצחק, שבועיים לפני חתונתו, נפטר בבילינסון מפצעיו

יצחק, עובד חברה קבלנית מטעם משרד הביטחון, נפצע שלשום באורח אנוש מפצמ"ר במרחב רצועת עזה. בית החולים בילינסון הפתח תקוואי הודיע כי הצוותים הרפואיים נלחמו על חייו ביומיים האחרונים בניסיון לטפל בפציעת הראש האנושה אותה ספג – אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו. יצחק ז"ל, בן 30, הוא הותיר אחריו הורים, אח, אחות ואת אלמוג ארוסתו, לה היה אמור להינשא בעוד שבועיים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading