שוב אבל מלחמה בפתח תקווה: אוריאל כהן ז"ל, בן להורים מפתח תקווה – נפל בעזה

אוריאל, תושב צור הדסה, רס"ר במיל', בן 34 במותו, שירת כמפקד נמ"ר ביחידת הסיוע המינהלתי בחטיבת גבעתי. הוא הותיר אחריו את אשתו שירה ושתי בנות. עוד שבוע אמור היה לחגוג את יום הולדתו. הוא עבד בבנק מזרחי-טפחות מ-2015 והלווייתו נערכה היום בבית העלמין בהר הרצל. הוריו של אוריאל, עמנואל ורחל מתגוררים בעיר. גרינברג: "עיריית פ"ת תתמוך במשפחה בשעתה הקשה ותסייע בכל שיידרש"

הלוויתו של אוריאל כהן, שנפל אמש ברצועת עזה, התקיימה היום אחר הצהרים בהר הרצל והמשפחה תשב שבעה ברחוב כחל 1 בצור הדסה. "ליבנו עם משפחת כהן ועם ההורים עימנואל ורחל, תושבי העיר, ואנו משתתפים בצערה הכבד של המשפחה", מסר ראש העיר, רמי גרינברג. "אין מילים שיוכלו לתאר את גודל האובדן ואנו מתפללים שימצאו נחמה. עיריית פ"ת תתמוך במשפחה בשעתה הקשה ותסייע בכל שיידרש".

מותו של אוריאל, הוא הטרגדיה השלישית הפוקדת את פתח תקווה בימים האחרונים – זאת לאחר הבשורה על הירצחה של ענבר הימן, שנחטפה מהמסיבה ברעים ועל נפילתו על עזריה יחזקאל, חייל המילואים בן ה-32 – שנפל מכטב"ם בצפון. יהיה זיכרם ברוך – ומי ייתן שלא נדע עוד צער.

דיוקנאות של ענבר הימן ז"ל - באוהל השבעה בשכונת אם המושבות הישנה פתח תקווה

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

היחידה הטקטית פתח תקווה

רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות חללי "חרבות ברזל" תושבי פתח תקווה

היוזמה של עיריית פתח תקווה תחל לפעול בקרוב במסגרת חיזוק מערך הביטחון בעיר. היחידה הטקטית צפויה להרחיב את מערך הפעילות של אגף הביטחון בעירייה. היחידה תורכב מחמישה צוותים, כאשר כל צוות יסייר ברכב מבצעי, שיזוהה עם פעילות היחידה. סך הכל 15 מאבטחים חמושים, שיצטרפו בשעות הלילה לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים. כאות זיכרון, הרכבים יישאו את שמותם של הנופלים במלחמה.

המשך קריאה »
מסעדת וינו חדשות 13

צפו: חדשות 13 הפתיעו את מסעדת וינו פ"ת, שנקלעה לקשיים בעקבות מילואים של הבעלים

כבר יותר משלושה חודשים, קובי יוסלביץ', הבעלים של מסעדת הבשרים ואולם האירועים שנמצא סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח", נמצא ON & OFF בעזה, כשהוא משאיר את העסק לטיפול העובדים והמשפחה. הכתב פז רובינזון, כתב השטח של תוכניתו של אמנון לוי, הגיע היום בהפתעה למסעדה לראות מה קורה – ועל הדרך היא גם קיבלה סוג של פרסום ארצי.

המשך קריאה »
טקס הסרת הלוט מאנדרטת פארק חרבות ברזל כפר גנים

חדש: פארק "חרבות ברזל" נחנך בשכונת כפר גנים בטקס בהשתתפות משפחות חללים

האירוע המרגש, בציון ט"ו בשבט, התקיים בפארק החדש ברח' ויצמן 44, המתפרש על שטח של כ-8 דונם, בו נשתלו כ-150 עצים מסוגים שונים. בפארק הוצבה אנדרטה עם שמות הנופלים מאז ה-7 באוקטובר, תושבי ותושבות העיר – או כאלו בעלי זיקה לעיר. במהלך הטקס נשאו דברים משפחותיהם של הנופלים והנרצחים תומר ברק, אסי אסאצ'אלו, רותי אקוני, ירין אפרים ואור מזרחי.

המשך קריאה »
אוריאל אביעד סילברמן

אבל כבד במושב נחלים ליד פתח תקווה: רס"ל סילברמן ז"ל נפל בקרב ברצועת עזה

רס"ל (מיל') אוריאל אביעד סילברמן, בן 23 ממושב נחלים מגדוד 7421 בחטיבת קרייתי (4), נפל בקרב בדרום רצועת עזה. כך הותר לפרסום הבוקר. פרטים לגבי מועד ההלוויה והשבעה – יפורסמו בהמשך. באירוע שבו נפל סילברמן, נפצעו באורח קשה קצין שריון במילואים ולוחם במילואים בגדוד 7421. הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בבתי החולים ומשפחותיהם עודכנו.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading