שוב אבל מלחמה בפתח תקווה: אוריאל כהן ז"ל, בן להורים מפתח תקווה – נפל בעזה

אוריאל, תושב צור הדסה, רס"ר במיל', בן 34 במותו, שירת כמפקד נמ"ר ביחידת הסיוע המינהלתי בחטיבת גבעתי. הוא הותיר אחריו את אשתו שירה ושתי בנות. עוד שבוע אמור היה לחגוג את יום הולדתו. הוא עבד בבנק מזרחי-טפחות מ-2015 והלווייתו נערכה היום בבית העלמין בהר הרצל. הוריו של אוריאל, עמנואל ורחל מתגוררים בעיר. גרינברג: "עיריית פ"ת תתמוך במשפחה בשעתה הקשה ותסייע בכל שיידרש"

הלוויתו של אוריאל כהן, שנפל אמש ברצועת עזה, התקיימה היום אחר הצהרים בהר הרצל והמשפחה תשב שבעה ברחוב כחל 1 בצור הדסה. "ליבנו עם משפחת כהן ועם ההורים עימנואל ורחל, תושבי העיר, ואנו משתתפים בצערה הכבד של המשפחה", מסר ראש העיר, רמי גרינברג. "אין מילים שיוכלו לתאר את גודל האובדן ואנו מתפללים שימצאו נחמה. עיריית פ"ת תתמוך במשפחה בשעתה הקשה ותסייע בכל שיידרש".

מותו של אוריאל, הוא הטרגדיה השלישית הפוקדת את פתח תקווה בימים האחרונים – זאת לאחר הבשורה על הירצחה של ענבר הימן, שנחטפה מהמסיבה ברעים ועל נפילתו על עזריה יחזקאל, חייל המילואים בן ה-32 – שנפל מכטב"ם בצפון. יהיה זיכרם ברוך – ומי ייתן שלא נדע עוד צער.

דיוקנאות של ענבר הימן ז"ל - באוהל השבעה בשכונת אם המושבות הישנה פתח תקווה

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

נפילת רסיס בפתח תקווה

זה חוזר? לראשונה מאז סוף דצמבר: אזעקה בפ"ת. דיווח על נפילת רסיס

כמעט חצי שנה של הפוגע מה-21.12.24 – ושוב נשמעו אזעקות בעיר. האזעקות תפסו את מאות אלפי התושבים, העובדים והמבקרים בעיר לא מוכנים ומופתעים והורגשה בהלה באיזורים המסחריים והעסקיים – שכבר מזמן חיו בשגרה, לפחות מההיבט הזה. האזעקות, שנשמעו בשרון, ברחבי גוש דן ובתל אביב – הם איתות חזק של החמאס, שיש לו את האפשרות לירות על ישראל. לא נרשמו נפגעים או נזקים. זוהי האזעקה ה-31 שנשמעה בעיר מאז ה-7.10

המשך קריאה »
בית יד לבנים כיום - עם פוסטר של כל החטופים

כ-200 לוחמי הנדסה קרבית עם משפחותיהם צפויים להגיע ב-29.5 ליום הוקרה ביד לבנים

מארגני האירוע, המתקיים בשיתוף עיריית פתח תקווה, מחפשים מתנדבים, שיעזרו בהקמה, בשינוע ובתפעול. האירוע צפוי להתחיל בשעה 14:00 בגן החי הסמוך לפארק וב-16:00 יתקיים טקס צבאי בפארק, שיכלול גם הפנינג לילדי הלוחמים, מתחם פרא רפואי עם טובי המטפלים, ביניהם ד"ר להבית אקרמן, ולבסוף ארוחת ערב ומסיבה עם שולחנות משחק, DJ ומנטליסט.

המשך קריאה »

מזעזעים את הקבינט: התפרסם סרטון החטיפה של דניאלה גלבוע מפתח תקווה וחברותיה לבסיס

גלבוע הפתח תקוואית, יחד עם עוד ארבע מחברותיה לבסיס – לירי אלבג, אגם ברגר, קרינה ארייב ונעמה לוי – נחטפו ב-7 באוקטובר מנחל עוז לרצועת עזה. הסרטון נמצא אצל המשפחות כבר זמה מה, אך רק עכשיו הם החליטו לאשר את הפרסום (הלא מצונזר), על מנת לזעזע את העולם ובעיקר להפעיל לחץ על הממשלה לקדם עסקת חטופים. אורלי, אמה של דניאלה: "בסרט הכי נורא לא חשבתי שאראה בעתה כזאת בעיניים שלה".

המשך קריאה »
עומר קביליו

הובא למנוחות עומר קביליו מפ"ת שנהרג בתאונת דרכים בדרך לפעילות מבצעית

זה לא נגמר. לאחר הבשורה הקשה על נפילתם של הפתח תקוואים לירון יצחק ועירא יאיר גיספן זכרונם לברכה, התבשרנו היום על אבידה נוספת של בן עיר. בדקות האחרונות הסתיימה הלוויתו של קביליו, בחלקה הצבאית בסגולה, כשמאות בני משפחה וחברים חלקו לו כבוד אחרון. התאונה אירעה כשקביליו נסע על אופנועו בדרך לבסיס. המשפחה תשב שבעה ברחוב שפרינצק 24 בשכונת אחדות.

המשך קריאה »