מכבי גולדן טאוורס פתח תקווה

ביקור בסניף החדש של מכבי גלובל: גם קופת חולים יכולה להיות מודרנית

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

כל מי נוסע על הציר העמוס של דרך רבין פתח תקווה רבין בוודאי שם לב לסניף הגדול והחדש של קופת חולים "מכבי שירותי בריאות", שנפתח לאחרונה במתחם גלובל טאוורס. ביקרנו במקום וגילינו סניף מודרני, שלוקח את קופות החולים שאנחנו מכירים – צעד אחד קדימה. מיכה אורן, מנהל המרחב: "מתאימים את השירות ל-2022, אבל חושבים קדימה ל-2030".

בפתח תקווה יש לקופת חולים מכבי כבר 9 סניפים, אבל נדמה שהסניף החדש בגלובל עולה על כולם – מבחינת הגודל, המכשור והשירות שניתן למבוטחים – באופן שדומה לזה שיש ברפואה הפרטית. במכבי מספרים שהסניף הוא פרי עמל של תכנון מוקפד שנמשך כ-10 שנים, עד לפתיחתו לציבור המבוטחים לפני כחודשיים.

צפו בכתבה

המרכז הרפואי החדש, שנקרא בקיצור  'גלובל' משתרע על פני שלוש קומות בשטח של כ-4000 מ"ר. בסניף ניתנים מגוון שירותים רפואיים מתקדמים, כשבולטים ביניהם הוא מכוני השמע, הרנטגן, הריפוי בעיסוק, הסכרת והפיזותרפיה. בנוסף אפשר לקבל בסניף את השירותים הרגילים של רפואת משפחה, ילדים, נשים ורופאים מומחים. 

הסניף נמצא במיקום אטרקטיבי, במה שאמור להפוך ל"לב הפועם" של פתח תקווה, סמוך למתחם ב.ס.ר (שאמור להתאכלס בחודשים הקרובים), יכין סנטר ושופ-טיים. כמו כל העסקים באיזור, גם במכבי בונים על הרכבת הקלה, שהקו האדום שלה אמור לעצור בתחנה סמוך לסניף (מרחק הליכה) ותקל מאוד על הגישה למקום. 

"אנחנו רוצים לתת פריסה של שירותי בריאות טובה לכל תושבי פתח תקווה", מציין מיכה אורן, מנהל המרחב. "מתאימים את השירות המתקדם לשנת 2022, אבל חושבים קדימה לכיוון 2030".

תמונות מהמקום - לחצו להגדלה

מכבי גלובל פתח תקווה על המפה

עוד בפתח תקווה

הקניון הגדול בפתח תקווה

יאללה לעבודה: יריד תעסוקה לצעירים ונוער יתקיים בקניון הגדול בפתח תקווה ב-26 לחודש

בעוד כחודש ייצאו אלפים מתלמידי העיר לחופש הגודל ועסקים רבים בפתח תקווה מקווים שאולי זה מה שיוציא אותם מהמצוקה אליה נקלעו: חוסר יכולת לתפעל את העסק, הנובע ממחסור בעובדים. בדיוק לשם כך, חברה העירייה, יחד עם הנהלת הקניון, ליוזמה חברתית בדמות יריד תעסוקה, יחיד מסוגו שייפתח במטרה לחבר את העסקים לצעירים המחפשים עבודה.

המשך קריאה »
כנס חדשנות ועסקים פתח תקווה 2022

צפו: כנס העסקים פתח תקווה 2022 – בונים על הרכבת הקלה ובטוחים שהבועה לא תתפוצץ

התנופה העסקית של העיר קיבלה היום ביטוי בדמות אירוע רב משתתפים, אותו ארגנה העירייה, בשיתוף החברה לפיתוח פתח תקווה על המרפסת של מגדל גלובל טאוורס. באירוע השתתפו ראש העיר, רמי גרינברג ושרת המדע אורית פרקש הכהן, לצד עשרות רבות של יזמים, אנשי עסקים, בעלי עסקים ובכירי המשק, שנוטלים חלק בפעילות העסקית של עיר המושבות.

המשך קריאה »
פארק הדר המושבות באם המושבות

בקרוב יחלו העבודות להקמת פארק "הדר המושבות" בשכונת אם המושבות החדשה

העירייה פרסמה היום שורה של פרויקטים חדשים, שנועדו לשפר פארקים ושטחים ציבוריים ירוקים בפתח תקווה וביניהם פארק ענק בשטח של 13 אלף מ"ר התחום בין הרחובות משה סנה, משה פלד ואריה בראון. פארקים נוספים הנמצאים בתהליכי תכנון ושדרוג: פארק יד לבנים, גינה לימודית ברח' ברנט, גן יסוד המעלה, גן מוריה ברינג וגן החייל ברחוב לוין.

המשך קריאה »
אוהדי הפועל פתח תקווה

משחק העלייה? הפועל פתח תקווה מקווים למלא אצטדיון ובונים על הכנסה של מעל 300 אלף ש"ח

תכונת שיא בקרב האוהדים הכחולים, לקראת המשחק החשוב ביותר של הקבוצה בשבע השנים האחרונות, כשתארח ביום ראשון (20:30) באצטדיון המושבה את מ.כ. כפר קאסם, שמתמודדת איתה בקרב ראש בראש על העלייה לליגת העל. בשלב הראשון, הנהלת הקבוצה הקצתה לאוהדי הקבוצה במכירה מוקדמת 4500 כרטיסים (בנוסף ל-1000 מנויים), שצפויים למלא את היציע המערבי.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל