מכבי גולדן טאוורס פתח תקווה

ביקור בסניף החדש של מכבי גלובל: גם קופת חולים יכולה להיות מודרנית

כל מי נוסע על הציר העמוס של דרך רבין פתח תקווה רבין בוודאי שם לב לסניף הגדול והחדש של קופת חולים "מכבי שירותי בריאות", שנפתח לאחרונה במתחם גלובל טאוורס. ביקרנו במקום וגילינו סניף מודרני, שלוקח את קופות החולים שאנחנו מכירים – צעד אחד קדימה. מיכה אורן, מנהל המרחב: "מתאימים את השירות ל-2022, אבל חושבים קדימה ל-2030".

בפתח תקווה יש לקופת חולים מכבי כבר 9 סניפים, אבל נדמה שהסניף החדש בגלובל עולה על כולם – מבחינת הגודל, המכשור והשירות שניתן למבוטחים – באופן שדומה לזה שיש ברפואה הפרטית. במכבי מספרים שהסניף הוא פרי עמל של תכנון מוקפד שנמשך כ-10 שנים, עד לפתיחתו לציבור המבוטחים לפני כחודשיים.

צפו בכתבה

המרכז הרפואי החדש, שנקרא בקיצור  'גלובל' משתרע על פני שלוש קומות בשטח של כ-4000 מ"ר. בסניף ניתנים מגוון שירותים רפואיים מתקדמים, כשבולטים ביניהם הוא מכוני השמע, הרנטגן, הריפוי בעיסוק, הסכרת והפיזותרפיה. בנוסף אפשר לקבל בסניף את השירותים הרגילים של רפואת משפחה, ילדים, נשים ורופאים מומחים. 

הסניף נמצא במיקום אטרקטיבי, במה שאמור להפוך ל"לב הפועם" של פתח תקווה, סמוך למתחם ב.ס.ר (שאמור להתאכלס בחודשים הקרובים), יכין סנטר ושופ-טיים. כמו כל העסקים באיזור, גם במכבי בונים על הרכבת הקלה, שהקו האדום שלה אמור לעצור בתחנה סמוך לסניף (מרחק הליכה) ותקל מאוד על הגישה למקום. 

"אנחנו רוצים לתת פריסה של שירותי בריאות טובה לכל תושבי פתח תקווה", מציין מיכה אורן, מנהל המרחב. "מתאימים את השירות המתקדם לשנת 2022, אבל חושבים קדימה לכיוון 2030".

תמונות מהמקום - לחצו להגדלה

מכבי גלובל פתח תקווה על המפה

עוד ב-מהנעשה בעיר

יריד תעסוקה קניון הגדול פתח תקווה 2024

רולדין, בורגר ראנץ', גולדה ולנדוור יציעו עבודה לנוער של פתח תקווה ביריד בקניון הגדול

היריד, שמארגנת עיריית פתח תקווה, יתקיים ב-22.5, יום רביעי מ-18:00 עד 19:30 ברחבת החניה של עופר הקניון הגדול – מול הפארק הגדול. ביריד צפויים להשתתף עשרות עסקים וחברות מהעיר ומחוצה לה, שיציעו לנוער עבודה כמדריכים, מלצרים, ברמנים, מוכרים בחנות, נציגי מכירות, קופאים ועוד. גרינברג: "חיבור בין בני הנוער לחברות ולעסקים בפתח תקווה מטיב עם שני הצדדים".

המשך קריאה »
הקרייה האקדמית פתח תקווה כיום ולפי ההדמיה בעוד כמה שנים

העירייה: מתחילים לקדם את קמפוס הסטודנטים של פתח תקווה בקרייה האקדמית

אם יש משהו שחסר בעיר זו אווירה סטודנטיאלית אמיתית. לפי התכנונים של עיריית פתח תקווה, המצב הזה אמור להשתנות בשנים הקרובות, כשעל הפרק: שטח ענק, שבו יוקמו מבנים של המתחם האוניברסיטאי, זאת לצד מעונות לסטודנטים ומגוון אפשרויות פנאי, בילוי וספורט, כפי שמבטיחים בחיים עוזר. הפרוייקט יוקם בתחום הרחובות רבין, דרגנר והשחם, וישתרע על פני עשרות דונמים.

המשך קריאה »
יום העצמאות פתח תקווה 2024

חגיגות מצומצמות: אירועי יום העצמאות פתח תקווה 2024 במתכונת קהילתית בלבד

ראש העיר, רמי גרינברג, הודיע היום שחגיגות יום ההולדת של המדינה, יחגגו בצורה מינורית מאוד, ביחס לשנים קודמות. בניגוד לאירוע העדלאידע, שהוחלט לקיימו כרגיל, אירועי יום העצמאות יתקיימו באופן שונה. לא ייפתחו במות ענק בפארקים עם אומני פופ ומוסיקה שמחה – וכמובן, שגם לא יהיו זיקוקים. גרינברג: "נתפלל שבשנה הבאה נוכל לחגוג כראוי, כשכל החיילים והחטופים יחזרו לביתם בריאים ושלמים".

המשך קריאה »
ראש העיר רמי גרינברג משמאל מברך תושב פתח תקווה פורים שמח. צילום: ליאור שמחי

למרות הכל, חוגגים: העדלאידע במרכז פתח תקווה התקיימה. גרינברג התחפש לקאובוי

לא כולם שלמים עם זה. לא כולם באמת שמחים מהלב, אבל המסורת חייבת להימשך. אלפים רבים של תושבים החלו לזרום משעות הצהרים לרח' חיים עוזר, לבמה המרכזית, סמוך לעיריית פתח תקווה, שהחליטה לקיים את האירוע, זאת למרות קולות של ביקורת, שזה לא העת לחגוג, כשיש לנו חטופים בעזה וכל יום נהרג חייל. ב-12:15 תעלה לבמה כוכבת הילדים מיכל הקטנה ולאחריה משפחת ספיר. וידאו – בקרוב.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading