פתח תקווה NEWS - אוניברסיטה

שת"פ בין פתח תקווה לבייג'ינג שמשדרג את עולם העסקים הישראלי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

באופן ייחודי וראשוני – אוניברסיטת העילית הבינלאומית לכלכלה וניהול גלובלי, UIBE, שצברה קילומטראז' יוקרתי ומפואר בתחום העסקים, פותחת את שעריה בפתח תקווה. התכנית מיועדת לצאת לדרך באוקטובר ונחשבת לאחת מתוכניות מנהל העסקים הטובות והמבוקשות בעולם.
המטרה – לפתח קשרים ולפתוח דלתות לתפקידי מפתח וניהול מול השוק הסיני, בישראל ובעולם. המרצים בקמפוס יורכבו מישראלים וסינים.

האוניברסיטה, שתיקרא UIBE-ISRAEL, תציע מסלול ייחודי ובלעדי לתואר ראשון במנהל עסקים. תכנית זו נועדה לתת למנהלי העסקים של העתיד כלים מקצועיים לפעול ולהוביל בעולם דינמי, טכנולוגי וגלובלי. חשוב לציין שהתואר נחשב לכל דבר ועניין דיפלומה של אוניברסיטת בייג'ינג והוא אושר באופן זמני ע"י המל"ג.

פתח תקווה NEWS - אוניברסיטה
מתחם מעלה הזיתים לשעבר בקרית מטלון (קרדיט: טל משולמי)

במהלך הלימודים יוקצו 2 סמסטרים באוניברסיטה בסין, ללא עלות לימודית נוספת, כדי להעמיק את ההיכרות התרבותית עם המדינה. הנסיעה הראשונה – סמסטר קיץ אינטנסיבי, שאורכו ארבעה שבועות, להעמקת השליטה בשפה הסינית ולהיכרות ראשונית. הנסיעה השנייה – סמסטר שלם בשנה השלישית, לטובת לימודים באוניברסיטת האם והתמחות מקצועית בחברות המובילות בסין.

הלימודים יתקיימו בעברית ובאנגלית במסגרתם משולבים גם כמובן לימודי השפה הסינית (דיבור, כתיבה וקריאה) לרמת יכולות של יזמות ועסקים בישראל ובעולם, עם סין ובסין. בסיום הלימודים יזכו הסטודנטים בתואר אקדמי בינלאומי יוקרתי והיכרות מעמיקה עם השוק, התרבות העסקית והשפה הסינית.

באוניברסיטה לומדים סטודנטים מ- 148 מדינות, ובין בוגריה ניתן למצוא נשיאי אוניברסיטאות, מנהיגים ובכירי משק רבים. היא מונה 18 פקולטות אקדמיות, 10 מכוני מחקר וכ- 160 תוכניות לימוד לתואר ראשון, תואר שני ודוקטורט. בשטח הקמפוס עצמו יפעל במתחם מעלה הזיתים לשעבר בקרית מטלון ויהיה הראשון בארץ מסוגו.

בראש האוניברסיטה עומד צוות ניהולי מוביל, סיני וישראלי:

נשיא האוניברסיטה – אלוף במיל מתן וילנאי.
נגיד האוניברסיטה – פרופ’ ג’יאנג צ’ינגז’ה.
סגן הנשיא לעניינים אקדמיים – פרופ’ גדי רביד.
ובכלל, הקמפוס ישלב בין מרצים סינים לישראלים שנמצאים בעמדות מפתח בכירות ויתרמו מהניסיון העשיר שלהם.

פתח תקווה NEWS - אוניברסיטה
מתחם מעלה הזיתים לשעבר בקרית מטלון (קרדיט: טל משולמי)

בהתייחסות למאורע החגיגי, ראש העיר, רמי גרינברג, הגיב ואמר: "אנו משקיעים רבות בקריה האוניברסיטאית ובקמפוס חדשני וראוי לאוניברסיטה על מנת ליצור יחסי גומלין והפריה הדדית במרחב שיעודד סקרנות, למידה וחקר. שיתופי פעולה אלו יקדמו את ההשכלה הגבוהה בישראל בכלל ובפתח-תקווה בפרט".

עוד ב-טכנולוגיה

תדיראן טקס ראש השנה 2023

צפו: תדיראן אירחה כ-200 איש לטקס הרמת כוסית ראש השנה במשרדים בפתח תקווה

החברה, שמשרדיה הראשיים ברח' רבניצקי בסגולה, קיבלה את פניהם של בכירים בעירייה, ביניהם ראש העיר רמי גרינברג, ראש מנהלת העסקים והייטק שלמה בנימין, מהנדס העיר, איציק אוז'לבו ועוד רבים מאנשי הקהילה העסקית בעיר. בטקס הרימו כוסית ונשאו דברים, ביניהם, המנכ"ל והבעלים משה ממרוד, שאמר: "פתח תקווה היא עיר הברכה שלנו. מאחל שנמשיך לצמוח כאן".

המשך קריאה »

סייברארק: בקרוב יוקם מרכז בפתח תקווה שייתן מענה למתקפות סייבר בבינה מלאכותית

CyberArk, חברת הסייבר הישראלית-בינלאומית, שמשרדיה הראשיים נמצאים בקריית אריה, מדווחת כי הצורך להקמת המיזם, אליו מגייסת החברה בימים אלה מדעני נתונים, נולד בעקבות כך ש-93% מאנשי אבטחת המערכות, צופים כי בשנה הקרובה יותקפו באמצעים של בינה מלאכותית. פרץ רגב, מנהל מוצר ראשי: "תחום ה-AI – יא שלב טבעי באסטרטגיית המוצרים שלנו".

המשך קריאה »
חברות מסחריות בקמפיין שלטי חוצות בשיתוף עם עיריית פתח תקווה

פנגו, תדיראן, גילת, הדיה, לקסוס ואליין – חברו לעיריית פ"ת בקמפיין שילוט מאסיבי

החברות הפתח תקוואיות, הקטר של העיר, שיתפו פעולה עם העירייה במהלך שנועד לחזק את המיתוג של שני הצדדים עם הסלוגן: "גם הם בחרו בפתח תקווה" – כשברקע תמונות צוות של אנשי החברות מחייכים. לכל חברה הקצו שלטים, שפוזרו בעיקר באזורי התעשייה ובאזורים המסחריים של העיר, על הדרכים הראשיות ובצמתים מרכזיים. בפ"ת 10,000 חברות עם מעל ל-200 אלף עובדים – והיד עוד נטויה

המשך קריאה »
הכר את העובד - פתח תקווה NEWS

חדש בפתח תקווה NEWS: "הכר את העובד" – צפו באנשי ההייטק והטכנולוגיה של העיר

על פי הערכות של מינהל העסקים וההייטק בעירייה, יש לא פחות מ-200 אלף אנשים שעובדים במשרדי העיר, מתוכם כ-50 אלף בתעשיית הטכנולוגיה וההייטק המפותחת של פתח תקווה. חלק גדול מהם גם גרים בעיר עם משפחותיהם וחיים בה. אבל מה? לא כולם מכירים אותם – ובטוח לא מכירים את כולם. בשביל זה אנחנו כאן – במדור חדש שיתנו לכם הצצה לעובדים מעניינים וגם למשרדים, הלא פחות מעניינים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading