פרויקט בזל פארק של סופרין & וייס

פרויקט בזל פארק של סופרין & וייס: יציקת הרפסודה הושלמה באמצעות 30 מערבלי בטון

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

העבודה החלה ב 17:00 אחר הצהריים ונמשכה רצוף כ-17 שעות, במהלכן יצקו 15 עובדים ו-6 מנהלי עבודה כ-3000 מ"ק של בטון. כל מערבל ביצע כ-12 סיבובים. לפי הדיווחים, ההשקעה ביציקת הרפסודה בלבד עמדה על כ-7.7 מיליון שקלים, מתוך סכום של כ-350 מיליון שאמורים להיות מושקעים בכל הפרויקט, עד לאכלוס הצפוי באוקטובר 2024.

אחד מהפרויקטים הנדל"ניים המסחריים הבולטים בפתח תקווה מעלה הילוך, עם יציקת בטון ענקית עליה אמור לקום מגדל המשרדים ברח' בזל. הפרויקט, שכפי שדיווחנו, החל לפני שנה באפריל 2021, אמור לכלול  מגדל בן 27 קומות בו ישוכנו משרדים על שטח כולל של 40 אלף מ"ר + ארבע קומות של חניון תת קרקעי. לפי הדיווח, הפרויקט שווק במלואו למשתמשי קצה ומשקיעים.

צפו בפרויקט יציקת רפסודת הבטון (באדיבות: Skypro)

כתבנו בעבר לא מעט על הלוקיישן של הפרויקט. הגישה אליו מתחנת הרכבת הקלה של ביילינסון (שעתידה להיפתח בעוד כחצי שנה) תהיה עניין כמה דקות הליכה ברגל. הקניון הגדול במרחק נגיעה והפארק הגדול במרחק יריקה. ממש סמוך לפרויקט, בבזל 16, נפתחה לאחרונה המסעדה/בית קפה המפונפנת MIMI & NONO ובחלקו הצפוני של הרחוב עתיד לקום פרויקט פארק גיסין של ישרס, שקיבל לאחרונה היתר בניה למגדל הגבוה, שאמור להתנשא ל-24 קומות.

צפו בביקור בבזל פארק (11.4.22)

היום ביקרנו במקום באיזור השעה 17:00, כשכבר רוב הפועלים (שעובדים משעות הבוקר המוקדמות), הלכו הביתה. את פנינו קידם בילאל, מנהל הפרויקט, שסיפר לנו כי הפרויקט מתחיל את שלב הבניה, אחרי החפירה, הדיפון והרפסודה והוא מתוכנן להסתיים בעוד כשנתיים וחצי, כשהאכלוס צפוי באוקטובר 2024. "כיום עובדים על הפרויקט כ-30 פועלים ביום", אמר. "אבל כשתחל הבניה והגימורים, זה יכול להגיע לכ-200-250 ביום. 

פרויקט בזל פארק הוא יוזמה דו-ראשית של קבוצת סופרין, העוסקת בייזום, ניהול והקמה של פרויקטים נדל"ניים למגורים, משרדים, מסחר ולוגיסטיקה, וקבוצת וייס העוסקת בין השאר בניהול, ייזום והשבחה של נכסי נדל"ן בארץ ובעולם. על התכנון אמון בתכנון האדריכלים ברעלי לויצקי כסיף.

פרויקט בזל פארק על המפה

עוד בפתח תקווה

מגדל רבוע כחול נדל"ן פתח תקווה - הדמיה על השטח

יש שכן ל"גלובל טאוורס": רבוע כחול נדל"ן רוכשת מגדל משרדים צמוד ב-377 מיליון ש"ח

חברת הנדל"ן, השייכת לקונצרן "אלון רבוע כחול", תהיה הבעלים של המגדל, הצפוי להתנשא לגובה של 24 קומות בשטח כולל של כ-37 אלף מ"ר (משרדים ומסחר) ולהתאכלס באלפי עובדים ב-2025. גם היא, כמו היזמים של מתחם ביג ולנדרובר הסמוכים, בונה על התנופה העסקית והמסחרית הצפויה בצומת ז'בוטינסקי-משה דיין-רבין, בו יעבור הקו אדום של הרכבת הקלה.

המשך קריאה »
אינטרגרין 3 - פתח תקווה

אינטרגרין 3 לא עוצרת בירוק: 3 קומות על 6000 מ"ר בדרך לאכלוס. צפו מבפנים

הועדה המקומית לתכנון ובנייה בפתח תקווה הוציאה השבוע היתר בניית הרחבה למבנה המודרני ברח' יגיע כפיים פינת ישראל פוקס.. חברת הנדל"ן, שבבעלותה עוד שני מבנים סמוכים בקריית אריה, מבצעת את ההרחבה בשיטת בנייה ייחודית, על ידי פיצול קומות גבוהות וללא תוספות קומות מעל המבנה. המנכ"ל דרזנר: "הביקוש למשרדי הייטק בפתח תקווה רק הולך וגדל".

המשך קריאה »
חזית פרויקט 456 סנטר פתח תקווה עם תחילת חיפויי הקירות

יזמי פרויקט "456 סנטר" ברח' שמשון-משה דיין בונים על עוד 5 קומות מאושרות לכל בניין

היקפו המקורי של הפרויקט הוא כ-40 אלף מ"ר, הכוללים 3 מבנים בני 5 קומות כל אחד + קומת מסחר + 3 קומות חניה תת קרקעיות. בימים הקרובים מצפים היזמים, "MSN ייזום ושיווק נדל"ן" לאישור העירייה עבור עוד לא פחות מ-5 קומות נוספות לכל בניין, בשטח כולל של יותר מ-8,500 מ"ר, שאם נחלק את זה לממוצע של 10 מ"ר לעובד, מדובר בעוד כ-850 עובדים, שאמורים לאכלס את הבניינים. 

המשך קריאה »
הדמיה של פרויקט מרכז עזריאלי פתח תקווה - על רקע השטח היום

"מרכז עזריאלי" מתקדם בפתח תקווה: אושרה התכנית להקמת 3 בניינים של 40 קומות כ"א

תנופת הנדל"ן המסחרי בפתח תקווה קיבלה השבוע חיזוק משמעותי לאחר שהוועדה המקומית לתכנון ובניה בעיר אישרה אתמול (29.4) פרויקט הכולל שטח של 32 אלף מ"ר, הממוקם בין פארק גיסין לבזל פארק – שני פרויקטים ענקיים נוספים הנמצאים במרחק רדיוס יריקה. לפי התכנית שפרסמה העירייה, שם היזם הוא "עצמה ושות' להשקעות מכבים בע'מ" – חברת בת של קבוצת עזריאלי.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל