פרויקט בזל פארק של סופרין & וייס

פרויקט בזל פארק של סופרין & וייס: יציקת הרפסודה הושלמה באמצעות 30 מערבלי בטון

העבודה החלה ב 17:00 אחר הצהריים ונמשכה רצוף כ-17 שעות, במהלכן יצקו 15 עובדים ו-6 מנהלי עבודה כ-3000 מ"ק של בטון. כל מערבל ביצע כ-12 סיבובים. לפי הדיווחים, ההשקעה ביציקת הרפסודה בלבד עמדה על כ-7.7 מיליון שקלים, מתוך סכום של כ-350 מיליון שאמורים להיות מושקעים בכל הפרויקט, עד לאכלוס הצפוי באוקטובר 2024.

אחד מהפרויקטים הנדל"ניים המסחריים הבולטים בפתח תקווה מעלה הילוך, עם יציקת בטון ענקית עליה אמור לקום מגדל המשרדים ברח' בזל. הפרויקט, שכפי שדיווחנו, החל לפני שנה באפריל 2021, אמור לכלול  מגדל בן 27 קומות בו ישוכנו משרדים על שטח כולל של 40 אלף מ"ר + ארבע קומות של חניון תת קרקעי. לפי הדיווח, הפרויקט שווק במלואו למשתמשי קצה ומשקיעים.

צפו בפרויקט יציקת רפסודת הבטון (באדיבות: Skypro)

כתבנו בעבר לא מעט על הלוקיישן של הפרויקט. הגישה אליו מתחנת הרכבת הקלה של ביילינסון (שעתידה להיפתח בעוד כחצי שנה) תהיה עניין כמה דקות הליכה ברגל. הקניון הגדול במרחק נגיעה והפארק הגדול במרחק יריקה. ממש סמוך לפרויקט, בבזל 16, נפתחה לאחרונה המסעדה/בית קפה המפונפנת MIMI & NONO ובחלקו הצפוני של הרחוב עתיד לקום פרויקט פארק גיסין של ישרס, שקיבל לאחרונה היתר בניה למגדל הגבוה, שאמור להתנשא ל-24 קומות.

צפו בביקור בבזל פארק (11.4.22)

היום ביקרנו במקום באיזור השעה 17:00, כשכבר רוב הפועלים (שעובדים משעות הבוקר המוקדמות), הלכו הביתה. את פנינו קידם בילאל, מנהל הפרויקט, שסיפר לנו כי הפרויקט מתחיל את שלב הבניה, אחרי החפירה, הדיפון והרפסודה והוא מתוכנן להסתיים בעוד כשנתיים וחצי, כשהאכלוס צפוי באוקטובר 2024. "כיום עובדים על הפרויקט כ-30 פועלים ביום", אמר. "אבל כשתחל הבניה והגימורים, זה יכול להגיע לכ-200-250 ביום. 

פרויקט בזל פארק הוא יוזמה דו-ראשית של קבוצת סופרין, העוסקת בייזום, ניהול והקמה של פרויקטים נדל"ניים למגורים, משרדים, מסחר ולוגיסטיקה, וקבוצת וייס העוסקת בין השאר בניהול, ייזום והשבחה של נכסי נדל"ן בארץ ובעולם. על התכנון אמון בתכנון האדריכלים ברעלי לויצקי כסיף.

פרויקט בזל פארק על המפה

עוד ב-נדלן

נדל"ן מגורים פתח תקווה

הלמ"ס: עלייה של כמעט 50% במכירות דירה בפתח תקווה ברבעון האחרון לעומת הקודם

שוק נדל"ן המגורים בעיר מתאושש תשעה חודשים אחרי פרוץ המלחמה? עוד מוקדם לדעת, אבל הנתונים שפרסמה היום הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מראים מגמה משמעותית של עלייה בקצב מכירת הדירות (חדשות ויד שניה). למרות החששות והתחזיות הפסימיות בפתח תקווה מכרו בין מרץ למאי 24, לא פחות מ-539 דירות, לעומת 362 שמכרו בין דצמבר 23 לפברואר 24.

המשך קריאה »
בזל פארק פתח תקווה

בזל פארק פ"ת: הסתיימה בניית כל 27 הקומות. ROOMS צפויים לפתוח שם מתחם נוסף

פרויקט הענק של קבוצת סופרין וקבוצת וייס, עולה שלב נוסף וכבר נוגע בשמיים עם עוד מגדל משרדים משמעותי שימלא את הסקיי-ליין של פתח תקווה. השאיפה היא לסיים את העבודות במרץ 2025 ולאחר מספר חודשים לקבל טופס 4, שיאפשר לאכלס את הבניין החולש על כמעט 40 אלף מ"ר משרדים שבבנייתו הושקעו כ-350 מיליון ש"ח. מותג המתחמים השיתופיים של פתאל, צפוי לשכור או לרכוש שם קומות.

המשך קריאה »
גלובל גולד וגלובל טאוורס B פתח תקווה - מתחילים להיבנות

עובדים מסביב לשאון: גלובל טאוורס B וגלובל גולד החלו להיבנות מעל הקרקע

שני מגדלי המשרדים הענקיים של "מגדלי ישראל" בצומת רבין-ז'בוטינסקי, נמצאים בעיצומה של בנייה נמרצת, שנצפית על ידי עשרות אלפים עוברים ושבים מדי יום. בגלובל טאוורס B כבר נבנו כשבע קומות מתוך 39 ואילו בגלובל גולד אפשר לראות כבר שתי קומות מעל הקרקע. סה"כ שני המגדלים צפויים לכלול בתוכם שטח עצום של 120,000 מ"ר משרדים והם יצטרפו לגלובל טאוורס A במשולש המגדלים הדרום-מזרחי של הצומת.

המשך קריאה »
שי פרטוש משמאל ועוז קטה מימין - בהריסת ילין 5 פתח תקווה

ממשיכים להתחדש בפתח תקווה: בנייני המגורים ברחובות ילין 5 ובלוי 1 נהרסו (וידאו)

ההתחדשות העירונית במרכז העיר ממשיכה לצבור תאוצה עם שני פרויקטים נוספים, שהחלו בימים האחרונים את שלב ההריסה. בילין 5, בחלק הדרומי של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 27 דירות של חברת קטה גרופ. בבלוי 1, במרכז של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 36 דירות של חברת קטה יזמות. צפו בהריסה:

המשך קריאה »