שריתה סולטנה פתחה את הסניף החדש בפתח תקווה

החינה מתקרבת? שריתה סולטנה פתחה את הסניף החדש והמשודרג מול הקניון בפ"ת

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

בשקט-בשקט, מה שהפך למוסד שמלות החינה, שריתה סולטנה, פתח ללקוחות את החנות (אם אפשר לקרוא לה כך) החדשה מול הקניון הגדול, בפארק אולימפיה על רחוב מוטה גור. בשדרוג החנות (שעברה מכפר גנים), הושקעו מאות אלפי שקלים והיא יותר סוג של מתפרה ממותגת, בה מעצבים שמלות בהתאמה אישית – במיוחד עבור טקס החינה (בערך לפני כל חתונה שנייה בישראל…).

החנות החדשה משתרעת על שטח של כ-400 מ"ר, על שתי קומות, כשהקומה העליונה משמשת למתפרה + לאונג' ישיבה עם כסאות ומסך ענק, בו תופרים אירוע (ולא שמלות) וכך שרית באלוש, בעלת החנות שיזהו את "שריתה סולטנה" – יותר מותג של הפקת אירועי חינה + עיצוב שמלה בטווח מחירים 6000-30000 ש"ל בערך. זאת בנוסף להשכרות שמלות חינה, ערב וכלה בעיצוב אישי בטווח 1000-10000 ש"ח.

צפו בביקור בסניף החדש של שריתה סולטנה בפתח תקווה

החנות, כיאה לחשיבות הויזואלית של אירועי החינה, עוצבה בהקפדה רבה עם חלל גדול שמקדם את פני הלקוחות. במקום מבחר גדול של שמלות מעוצבות, אותן אפשר לעצב ולמדוד במקום. שרית מצפה כי קהל הלקוחות יקדוש את המקום, לקראת עונת החתונות הממשמשת ובאה לקראת אמצע החודש. "כבר עכשיו רואים תכונה", היא מספרת.

שריתה סולטנה, מגדירה עצמה כמפיקת החינות הגדולה בישראל וברשותה יבוא בלעדי של תלבושות לחינה, אוהלים לחינה, וציוד נלווה. בתהליך 20 שנות המותג, שריתה סולטנה הייתה אחראית על אלפי טקסי חינה שהופקו על ידה. לדבריה, בין רשימת לקוחותיה אמנים רבים, חברי כנסת ומנכ"לים של חברות גדולות. האווירה בחנות נעימה ומשפחתית ולא רק בגלל שמי שמנהלת אותה, היא ביתה של שרית, נועה.

עוד בפתח תקווה

יגאל תורתי יצאת צדיק פתח תקווה טכנאי מקררים

יגאל תורתי טכנאי המקררים מוכיח: יש צדיקים גם בפתח תקווה

היה כיף לצפות שלשום ב"יצאת צדיק" ולגלות עוד צדיק בעירנו. הפעם זה היה יגאל תורתי, טכנאי מקררים מפתח תקווה, שצוות התכנית הפתיע אותו ואת משפחתו בביתו והעניקו לו את המדליה והתעודה, שכל איש מקצוע במדינה חולם לקבל. תורתי: "מתרגש מאוד. חיכיתי לזה 13 שנים".

המשך קריאה »
אביה שטיין-קורלנד פתח תקווה

מיזם "התגשרות" בפ"ת של עו"ד אביה שטיין-קורלנד: "רצון לשקם סכסוכים"

אמנם תקופת החרדה מהקורונה מאחורינו במידת מה, אבל הריבים המשפחתיים, בעיקר בין בני זוג, נשארו איתנו – והם בעלי משמעות הרסנית ליציבות התא המשפחתי. בניסיון להבין איך פותרים מצבים אלו פנינו לעו"ד אביה שטיין- קורלנד, מהחלוצות בתחום הגישור בארץ: "אני צופה בום רציני בתחום הגישור בישראל".

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל