בוני התיכון בפתח תקווה

"בוני התיכון" הולכת חזק על התחדשות עירונית בפתח תקווה ולא רק בשלטי החוצות

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

חברת הנדל"ן הציבורית, הנסחרת כיום בשווי שוק של כ-600 מיליון ש"ח, פתחה בשבוע שעבר בקמפיין שלטי חוצות אגרסיבי, במטרה לעורר מודעות בקרב תושבי העיר על השליטה בפרויקטים פינוי-בינוי בפתח תקווה. השליטה ניכרת גם במעשים עם פרויקטים שיצאו לדרך ברחובות בלפור, ברנדה, שאול המלך, וייסבורג מסריק ושפרינצק. רן מלאך: "עובדים במקביל על פרויקטים נוספים".

אחרי שכתבנו על כך שחברות נדל"ן ותיקות וגדולות כמו קבוצת חג'ג', קבוצת גבאי וקבוצת חקשורי, שמו לעצמם מטרה לתקוע יתד (או יותר נכון, אלפי יחידות דיור), בדמות פרויקטים של התחדשות עירונית בפתח תקווה, קיבלנו לאחרונה הוכחה נוספת לאטרקטיביות של העיר בקרב יזמים, עם הקמפיין של חברת הנדל"ן הותיקה (מ-1985), בוני התיכון.

צפו: מיקומי הפרויקטים המתוכננים של בוני התיכון בפתח תקווה

יותר מ-20 שלטי חוצות

הקמפיין, שכולל יותר מ-20 שלטי חוצות, שיתנוססו ברחבי העיר לפחות עד סוף החודש, מניע לפעולה את תושבי העיר, המתעניינים בהתחדשות עירונית, ליצור קשר טלפוני עם נציגי החברה. הקמפיין, שעלותו מוערכת בעשרות אלפי שקלים, לא בא משום מקום. גם לבוני התיכון ברור מהו הפוטנציאל העסקי של הנדל"ן למגורים בפתח תקווה, בטח כשמדובר בדירות חדשות באיזורים אטרקטיביים ומתפתחים. 

"חברת בוני התיכון פעילה מאוד בפתח תקווה, אנו עובדים במקביל במתחמים רבים בעיר וחשוב לנו להגביר את החשיפה לכלל תושבי העיר", מסר לפתח תקווה NEWS, עו"ד רן מלאך (48), מנכ"ל ההתחדשות העירונית של החברה. "כיום אנחנו חתומים על שני פרויקטים ביוספטל ושלושה נוספים במרכז העיר. בנוסף, אנו עובדים על מימוש של פרויקטים נוספים ברחבי פתח תקווה".

עו"ד רן מלאך - מנכ"ל התחדשות עירונית בוני התיכון על רקע מבנה ישן בשכונת יוספטל (רח' וייסבורג 2)
עו"ד רן מלאך - מנכ"ל התחדשות עירונית בוני התיכון על רקע מבנה ישן בשכונת יוספטל (רח' וייסבורג 2)

כבר בתכנון: 1200 יחידות דיור חדשות בהתחדשות עירונית בפ"ת

לפי הפירוט שמסרה החברה, הפרויקטים בשכונת יוספטל הם ברחובות שאול המלך (2, 11 ו-13), וייסבורג (7-9, 2-14) ובמסריק (15-19). יש לציין כי במסריק 15 שוכן כיום מרכז נוער ואילו בשאול המלך 11 יש בית כנסת ישן.

סך הכל צפויים להתפנות בפרויקט של בוני התיכון ביוספטל 152 דירות ובמקומן ייבנו 552 יחידות חדשות. במרכז העיר בוני התיכון מתכוונים לפנות 42 דירות מבלפור 8 ומברנדה 18-20 ולבנות במקומן 132 יחידות. ואילו במזרח העיר, נסגר לאחרונה פרויקט רח' שפרינצק 7-13, בו יפונו 96 דירות וייבנו 394 חדשות במקומן. 

סך הכל, רק לפי הפרויקטים הפעילים, צפויים להיבנות יותר מ-1200 יחידות דיור בפתח תקווה, שזה כשלעצמו כבר סדר גודל של שכונה קטנה חדשה. לבוני התיכון יש פרוטפוליו לא קטן בפרויקטים של התחדשות עירונית, הנמצאים כרגע בבנייה, כשאולי הבולט שביניהן הוא ONO ONE, הגרנדיוזי, הכולל 9 בניינים, 21 קומות כ"א עם מעל 1000 יחידות הדיור, הנבנה אצל השכנה, קריית אונו.

בניין ישן לפני חידוש ברח' בלפור 8
בניין ישן לפני חידוש ברח' בלפור 8

למה דווקא פתח תקווה?

לדברי מלאך, בוני התיכון רואים פוטנציאל גדול להתפתחות העיר. "בעיקר בזכות העשייה המקומית, ההתפתחות שלה והמיקום המבוקש והמרכזי שלה. לאורך השנים האחרונות בנינו בפתח תקווה פרויקטים מרשימים ואנו יודעים כיצד להפיק את המיטב מהעבודה בתנאים הסביבתיים הנתונים בה". מלאך גם ציין לטובה את החזון של ראש העיר בכל הקשור להתחדשות העירונית, כסיבה נוספת להתמקדות בפתח תקווה.

איזה אפקט קיבלתם מהקמפיין עד כה?

"מרגע שעלה הקמפיין ועוד לפניו אנחנו מקבלים פניות רבות מתושבי העיר. לרוב אלה תושבים המבקשים לשפר את איכות חייהם ואת תנאי המחיה שלהם ובוחרים לתת את אמון בחברה ותיקה ומנוסה, שכבר הוכיחה במקרים רבים את יכולותיה לשדרג באופן מהותי את איכות חיי התושבים. אנו שואפים להעמיק את הקשר עם תושבי העיר ומאמינים ביכולתינו להעניק להם סביבת מגורים מודרנית, בטוחה ואיכותית".

בניין לפני התחדשות עירונית ברח' שפרינצק 7-13
בניין לפני התחדשות עירונית ברח' שפרינצק 7-13

בוני התיכון, או בשמה המלאה, "בוני התיכון הנדסה אזרחית ותשתיות בע"מ", היא בין חברות הנדל"ן הציבוריות הבודדות הנסחרות בבורסה של תל אביב (מ-1993) וכיום נסחרת לפי שווי של כ-600 מיליון ש"ח . החברה נוסדה לפני 37 שנים על ידי אהרון פרץ ובנו עמרם (עמי) פרץ, המכהן כיום כדירקטור וכמנכ"ל. החברה מתמחה בעיקר בנדל"ן למגורים, אך היא גם ידועה כיזמית של B CENTER, הפרויקט המסחרי בכפר סבא. 

לפי נתוני החברה, היא מקדמת כיום ייזום ושיווק של כ-2,087 יח"ד ב-7 פרויקטי נדל"ן למגורים בקריית אונו, מודיעין, אשקלון, גדרה, כרמי גת, באר יעקב, ירושלים ונתניה. וכן ייזום של כ-36 פרויקטי ההתחדשות העירונית ותמ"א 38-2 בהיקף של כ-16,000 יחידות דיור.

מרכז הנוער במסריק 15
מרכז הנוער במסריק 15
הבניין הישן בברנדה 18
הבניין הישן בברנדה 18

צפו בביקור בשכונת יוספטל לפני 8 חודשים

עוד ב-נדלן

התחדשות עירונית אזורים כפר אברהם בפתח תקווה

חברת "אזורים" זכתה במכרז לפרויקט ענק של התחדשות עירונית בכפר אברהם פתח תקווה

השכונה הותיקה במזרח העיר צפויה להתחדש בשנים הקרובות ב-1200 דירות חדשות, שיחליפו כ-300 ישנות במסגרת פרויקט פינוי, שיתפרס על פני שטח גדול ברחובות הרב הרצוג, הרב גולד, יונה גרין ורבי עקיבא. הדיירים יהנו מתוספת של כ-25 מ"ר לכל דירה + מחסן וחנייה. צפי לסיום פרויקט ואכלוס: כ-7 שנים. סימה מאור, מנהלת התחדשות עירונית בחברה: "שאיפתנו לפעול למען חידושה של העיר".

המשך קריאה »
מגדלי ב.ס.ר סיטי פתח תקווה

2 שטחי ענק מוצעים להשכרה בב.ס.ר סיטי: 4 קומות לייעוד ציבורי ונוספת לחברה מסחרית

הזרוע השיווקית של חברת "רושו יזמות והנדסה", החלה השבוע בשיווק השטחים במתחם ההולך ומתאכלס. כ-5000 מ"ר בקומות 5-8 בבניין I, מיועדים לשימוש ציבורי כמו קופות חולים, מכללות ומשרדים ממשלתיים. שטח נוסף, של כ-1900 מ"ר בבניין T בקומה ה-3, מיועד לחברות ענק וכולל גם שתי מרפסות של 420 מ"ר כ"א. מישל וקנין, מנהל השיווק של רושו: "אנחנו כבר במגעים עם מספר גורמים שהתעניינו".

המשך קריאה »
רומס בסר סיטי פתח תקווה ROOMS BSR PT

צפו מהשטח: המשרדים העתידיים של ROOMS מבית פתאל במתחם העסקים ב.ס.ר סיטי

רשת המשרדים השיתופיים של ענקית המלונות, מביאה את הקונספט שלה ללב איזור העסקים של פתח תקווה. החברה בונה על תפוסה מלאה וביקושים גבוהים, נוכח הלוקיישן האטרקטיבי והחדשנות. המשרדים יוקמו בקומות 3+4 של בניין Y במתחם על שטח של 3800 מ"ר משרדים + 850 מ"ר מרפסות. דניאל פיטשון, מנהל השיווק של הרשת: "מחברים את החוויה של המסחר לתוך המשרדים".

המשך קריאה »
קהילון נווה גן פתח תקווה

"קהילון" נווה גן: החלו עבודות הבנייה במתחם בעלות פרויקט של כ-15 מיליון ש"ח

העירייה החברה לפיתוח פתח תקווה פיתחו מודל ייחודי, שהדגם הראשון בישראל יוצא לדרך לביצוע בימים אלו ברח' מבצע הדקל, כשהטרקטורים התחילו לעלות על השטח ולהכין את המתחם לשלב הבנייה. בתכנון: קומת קרקע לצרכים מסחריים עם סופר, בית קפה, גלידריה, פיצוציה וחנויות נוספות והקומה הראשונה תוקדש לפעילות ציבורית-קהילתית. צפי סיום פרויקט ואכלוס: תחילת 2024.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading