ארט פארק ART PARK פתח תקווה

ב-ART PARK ("ארט פארק") של קבוצת גבאי ברח' ארלוזורוב נשארו למכירה רק פנטהאוזים

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

פרויקט התחדשות עירונית נוסף בפתח תקווה בשלבים מתקדמים לפני אכלוס. 9 הקומות ב-2 המבנים, שאמורים להכיל 63 דירות סך הכל, כבר נבנו וכרגע העבודות בעיקר מתמקדות בגימורים פנים וחוץ. מחירי הפנטהאוזים שנותרו למכירה: 4.2 מיליון ש"ח והיזמים בונים על כך שהמחיר אטרקטיבי ביחס לפרויקטים דומים בתל אביב ורמת גן. 

אחד מהאיזורים שמהווים סמל להתחדשות עירונית בפתח תקווה, הוא משולש השכונות כפר גנים א', רמת ורבר ונווה גנים. מדובר בשכונות ותיקות עם מבנים בני 40-50 שנים, אבל יחד עם זאת מצויים בלוקיישן אטרקטיבי כל כך, סמוך ללב העסקים העתידי (ציר ז'בוטינסקי-רבין-משה דיין), בית החולים בילינסון וכמובן תחנות הרכבת הקלה. 

צפו: ביקור בפרויקט ART PARK (ארט פארק) בארלוזורוב פ"ת

רק שלשום דיווחנו לכם על פרויקט התחדשות עירונית נוסף באיזור (אפסייד של חקשורי ברח' צה"ל) והיום התבשרנו כי כל הדירות (חוץ משני פנטהאוזים) נמכרו בפרויקט שנמצא כמה מאות מטרים משם, ברח' ארזולורוב 44-48 (על פינת רח' קפלן).

גם פרויקט זה שייך לחברת נדל"ן ותיקה, קבוצת גבאי, שגם עבורה מדובר בפרויקט ראשון בפתח תקווה, לאחר שנים רבות (מ-1980) של בנייה, בעיקר בתל אביב, נתניה, הוד השרון, רמת השרון, בת ים, רחובות, קריית אונו ואשדוד.

למה דווקא פתח תקווה?

"פתח תקווה היא עיר מרכזית, עם ביקושים גבוהים ואוכלוסיה טובה", מסר לפתח תקווה NEWS, הראל פרץ, מנהל תחום ההתחדשות העירונית בקבוצה. "את פרויקט ART PARK נסיים בקרוב ונאכלס, אבל אנחנו כבר תרים אחר פרויקטים דומים בעיר ומצויים במו"מ עם מספר ועדי בתים. אין ספק כי התחדשות עירונית בעיר כמו פתח תקווה היא מתבקשת ונותנת מענה מיטבי לביקוש".

שלט המכירה בפרויקט ART PARK של קבוצת גבאי
שלט המכירה בפרויקט ART PARK של קבוצת גבאי

400 מטר קו אווירי מתחנת הרכבת הקלה

מביקור במקום עולה, כי תשע הקומות המתוכננות במתחם המגורים, שיזמיו מתארים אותו כאקסקלוסיבי, כבר נבנו והפרויקט כרגע נמצא בשלב גימור פנים וחוץ. מדובר במבנים בוטיקיים, ללא לובי, אך הערך המוסף, לפי היזמים הוא בעיצוב האדריכלי המוקפד של המבנים ובמפרט הטכני העשיר. המבנים החדישים החליפו שלושה מבנים ישנים קטנים שכללו 18 דירות. הדיירם המפונים קיבלו תוספת של מעל ל-20 מ"ר לכל דירה, כולל מפרט טכני משודרג ומרפסת, מעלית, מחסן וחנייה בטאבו.

לדברי קבוצת גבאי, רוב הרוכשים הם זוגות צעירים ובעיקר פתח תקוואים משפרי דיור, שחיפשו דירה חדשה במיקום אטרקטיבי, 400 מטר קו אווירי מתחנת הרכבת הקלה בבילינסון. אגב, חלק מהרוכשים הם עובדי סגל בית החולים, שנמצא מרחק 2 דקות הליכה מהפרויקט. בגבאי מקווים כי בקרוב מאוד גם דירות הפנטהאוז, המוצעות במחיר של 4.2 מיליון ש"ח, יימכרו במהרה. 

פרויקט ART PARK (ארט פארק) פתח תקווה על המפה

עוד בפתח תקווה

פרויקט פארק המוזיאונים של חברת שפיר

העירייה אישרה: פרויקט "פארק המוזיאונים" ברמת ורבר יוקם על ידי חברת שפיר מגורים

לפי הדיווח, חברת הבנייה הותיקה, תשקיע במתחם החדש כמיליארד שקלים, שיכלול שטח עילי של כ-100 אלף מ"ר, תשעה בנייני מגורים גדולים (מ-11 עד 30 קומות), שיאכלסו כ-2000 דיירים בכ-850 יחידות דיור. ביקור בשטח הישן והמוזנח סביב מתחם התרבות של פתח תקווה, רק הדגיש עד כמה המקום זקוק להתחדשות עירונית. גד גרשון: "דיירי הפרויקט שותפים לדרך".

המשך קריאה »
בוני התיכון בפתח תקווה

"בוני התיכון" הולכת חזק על התחדשות עירונית בפתח תקווה ולא רק בשלטי החוצות

חברת הנדל"ן הציבורית, הנסחרת כיום בשווי שוק של יותר מחצי מילארד ש"ח, פתחה בשבוע שעבר בקמפיין שלטי חוצות אגרסיבי, במטרה לעורר מודעות בקרב תושבי העיר על השליטה בפרויקטים פינוי-בינוי בפתח תקווה. השליטה ניכרת גם במעשים עם פרויקטים שיצאו לדרך ברחובות בלפור, ברנדה, שאול המלך, וייסבורג מסריק ושפרינצק. רן מלאך: "עובדים במקביל על פרויקטים נוספים".

המשך קריאה »
פרויקט UPSIDE אפסייד פתח תקווה צה"ל 70-76

פרויקט UPSIDE (אפסייד) של עזרא חקשורי בצה"ל 70-76 יצא לדרך. 15 דירות כבר נמכרו

אחד מפרויקטי התמ"א 38 המשמעותיים בפתח תקווה, קיבל לאחרונה היתר בנייה והעבודות בו החלו. מדובר בפרויקט הכולל 4 מבנים בני שיקבלו שדרוג חזותי, חיזוק ותוספת בו יאוכלסו 40 דירות בנות 3 ו-4 חדרים וכן דירות גן ופנטהאוזים. המחירים אטרקטיביים, בטח ביחס להשתוללות השוק: דירת גן של 3 חדרים אפשר יהיה למצוא ב-1.9 מיליון ש"ח. ניר פרץ, מנכ"ל החברה: "רואים בפתח תקווה חלק ממטרופולין תל אביב".

המשך קריאה »
מגדל רבוע כחול נדל"ן פתח תקווה - הדמיה על השטח

שכן ל"גלובל טאוורס": רבוע כחול נדל"ן רוכשת מגדל משרדים צמוד ב-377 מיליון ש"ח

חברת הנדל"ן, השייכת לקונצרן "אלון רבוע כחול", תהיה הבעלים של המגדל, הצפוי להתנשא לגובה של 24 קומות בשטח כולל של כ-37 אלף מ"ר (משרדים ומסחר) ולהתאכלס באלפי עובדים ב-2025. גם היא, כמו היזמים של מתחם ביג ולנדרובר הסמוכים, בונה על התנופה העסקית והמסחרית הצפויה בצומת ז'בוטינסקי-משה דיין-רבין, בו יעבור הקו אדום של הרכבת הקלה.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading