כנס THE NEST - פתח תקווה

צפו: כנס The Nest – אנשי חברות הטכנולוגיה וההייטק בעיר מדברים על פתח תקווה

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

בשבוע שעבר (11.11), התקיים במשרדי חברת Payoneer בעיר, כנס שציין 6 שנים לקהילת היזמים הצעירה והתוססת של פתח תקווה – The Nest. בכנס השתתפו אנשי תעשיית ההייטק הפורחת של העיר, שנהנו מהרצאות מעניינות של דוברים מחברות הטכנולוגיה המובילות באם המושבות. 

צוות פתח תקווה NEWS ביקר במקום ותפס לשיחה קצרה את שניים מדוברי הכנס: קרן לוי מ-Payoneer ומיכאל גורדון מ-WaterGen וכן את מייסד הקהילה, חן זוהר. דוברים נוספים בכנס היו גיל שביט מ-GenCell וליאת צינמון מ-DouXmatok. 

מה יש להם להגיד על הכנס ועל פתח תקווה בכלל? צפו בכתבה:

חלק מעניין נוסף בכנס היה תצוגת פרויקט הרובוטיקה של תלמידי כיתה י"א בתיכון עמל ב' בפתח תקווה. מגמת הרובוטיקה של בית ספר זה השתתפה פעמיים בתחרות בינלאומית של ארגון FIRST, הפועל לקידום טכנולוגיה ומדע בקרב בני נוער. 

עידו, מיכאל ודוד – שהציגו את הפרויקט, מחפשים אנשים שיוכלו לעזור להם בגיוס כסף, או לתרום בעצמם לפרויקט. ראו את פרטי הקשר והטלפונים למטה:

עידן קיקנדזה – 054-4388427
מיכאל בנקר – 053-2792719
דוד בר ששת (מנטור הקבוצה) – 050-8448510

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בפתח תקווה

חן זוהר THE NEST פתח תקווה

בחודש הבא בפ"ת: כנס 6 שנים לקהילת The Nest – ראיון עם המייסד

העשור האחרון שעבר על פתח תקווה היה פורה בענף ההייטק והטכנולוגיה. עשרות חברות העבירו את משרדיהם לאזורי התעשייה בעיר ובהתאם נפתחו מקומות מסחר ומשרדים מפוארים. לנוכח כך, נוצרה לה קהילת יזמים צעירה ותוססת שמאגדת בתוכה את טובי המוחות – “The Nest”

המשך קריאה »

Align בהשקה חגיגית ב"גלובל טאוורס". רוצים לראות את פתח תקווה מהקומה ה-32?

קו הרקיע של פתח תקווה, משתנה בלי הרף בשנים האחרונות, כשמגדלי ענק צצים כפטריות אחר הגשם (גם בקיץ…). הבולט לכולם, לפחות לבינתיים, הוא מגדל “גלובל טאוורס” שבראשו מתנוסס השלט הבולט (במיוחד כשהוא מואר בלילה) של חברת Align.

המשך קריאה »
נגישות