יהודה הרציג על רקע הדמיית פרויקט אימבר טאוואר

עוד שלב למגדל הגבוה בפתח תקווה: "אימבר טאואר" של הרציג בדרך לאישור

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

הפרויקט הבומבסטי ברח' אימבר בקריית אריה, אושר להפקדה במחוזית. על שטח, שבו נמצא כיום מגרש חניה זמני, יוקם מגדל "סטייל דובאיי", בעיצוב מיוחד ועם לא פחות מ-40 קומות על 171 מטרים ו-40 אלף מ"ר של משרדים, תעסוקה ומסחר. עלות הפרויקט המוערכת: רבע מיליון ש"ח. חיים אביטן, יו"ר קבוצת הרציג נדל"ן: "בטוחים כי המגדל המרשים ייהנה מביקוש אדיר".

ב-5 לינואר השנה דיווחנו לכם על כך שאחד מהרחובות היותר אפורים בפארקטק קרית אריה, צפוי לזכות לעדנה של יוקרה בשנים הקרובות. על פי התכנית, ברח' אימבר הישן צפוי להיבנות מגדל משרדים, שישנו את ה"סקיי-ליין" של פתח תקווה וצפוי לבלוט אפילו יותר מהמגדלים של ב.ס.ר סיטי וגלובל טאוורס (המכילים כ-30-32 קומות כ"א).

צפו בביקור בשטח הפרויקט:

250 מיליון ש"ח על 40 אלף מ"ר

היום התבשרנו כי הפרויקט של "קבוצות הרציג", בראשות היזם יהודה הרציג, עבר להפקדה בוועדה המחוזית לתכנון ובנייה מחוז מרכז. מהיכרות שלנו עם פרויקטים מסחריים מהסוג הזה, מדובר הלכה למעשה בשלב פרוצדורולי, שהוא רק שלב אחד בדרך להיתר הבניה ולעליית הטרקטורים על הקרקע.

מדובר בפרויקט מסחרי יוקרתי של כ-40 אלף מ"ר מסחר ותעסוקה בשם "אימבר טאואר" של קבוצת הרציג נדל"ן, בעלות השקעה מוערכת של 250 מיליון ש"ח. המגדל בן 40 הקומות (37 מתוכן משרדים), יתנשא לגובה של 171 מטרים ועתיד להשתרע על שטח של 5.2 דונם. המגדל המקודם על-ידי זרוע הנכסים המניבים בקבוצת הרציג נדל"ן, יוקם במערב פתח-תקווה כחלק מאיזור התעשייה של העיר, ובצמוד לו תבנה העירייה פארק ירוק.

המגדל תוכנן ועוצב באופן חדשני על-ידי משרד האדריכלים "בלנדר אדריכלות ובינוי ערים" והוא מיועד לשכירות ארוכת טווח למגוון סוגים של חברות. בהרציג בונים על מיקום האטרקטיבי בסמיכות לתחנת הרכבת קריית אריה, לרכבת הקלה ולקו המטרו העתיד להיבנות, כמו גם לקומות מסחר, יאפשר לעובדים גישה נוחה למקום העבודה ומענה לצרכיהם השונים.

מגדל אימבר (אימבר טאוואר) - הדמיה

מצפים ליותר מ-20 מיליון ש"ח בשנה - רק מהשכירות

בקבוצת הרציג נדל"ן מעריכים כי הקמת המגדל תחל בעוד כשנה לאחר קבלת ההיתר (כלומר לפי ההערכות, בעוד כשנתיים). בהרציג מצפים להכנסות שנתיות משכירות בסך של 21 מיליון ₪. "המגדל עתיד להיות בולט וחדשני בנוף העירוני, ויחזיק במפרט עשיר", מסר חיים אביטן, יו"ר קבוצת הרציג נדל"ן.

"המגדל עתיד להיבנות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ולהחזיק במערכות מתקדמות וחדשניות שיוכלו לספק מענה מיטבי למגוון העסקים שישכרו משרדים במקום". עוד הוסיף אביטן כי "קבוצת הרציג נדל"ן שמחה לקחת חלק בהתפתחות הפארטק בפתח-תקווה, ובטוחה כי המגדל המרשים ייהנה מביקוש אדיר".

ראש העיר, רמי גרינברג מסר כי הוא "מברך את קבוצת הרציג נדל"ן, אשר זיהתה את הפוטנציאל בפארקטק ומרחיבה את פעילותה בעיר".

תכנית אימבר טאוור

תכנית פרויקט אימבר טאוואר

אימבר טאוואר על המפה

עוד ב-נדלן

גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »
רמי גרינברג עורך סיור באתרי נייה בעיר

העירייה ביצעה ביקורי פתע באתרי בנייה בפתח תקווה: האם באמת יש מאבטח בכל אתר?

נכון להיום, יש בעיר עשרות רבות של אתרי בניייה בהם מבוצעים פרויקטים של נדל"ן מגורים ונדל"ן מסחרי. מאז פרוץ המלחמה ב-7 באוקטובר, ניתנה הוראה חדש משמעית מצד העירייה – להפסיק את העבודות. מאז הן חודשו, אך תושבים רבים מביעים חשש, בעיקר מהפרויקטים בשכונות מגורים – כי הקבלנים מעסיקים פלשתינאים ושוהים בלתי חוקיים. גרינברג: "מוודאים שההנחיות נשמרות".

המשך קריאה »
עזרא ונחמיה 1-5 פתח תקווה הדר גנים עמישב

נלחמים ובונים: פרויקט עזרא ונחמיה 1-5 אושר לאחר התנגדויות. במהלך 2024 יחלו בנייה ופינוי

פרויקט ההתחדשות העירונית הגדול בעמישב הדר גנים עולה שלב, לאחר שהועדה המחוזית לתכנון ובנייה פתח תקווה, אישרה להתקדם לעבר היתרים, לקראת הריסה של 48 יחידות דיור בשלושה מבנים ישנים ומוזנחים, שיוחלפו בלא פחות מ-175 יחידות דיור בשלושה מבנים מודרניים.יזמי הפרויקט הם בינו נדל"ן, לה מספר פרויקטים נוספים בשכונה, יחד עם ונטורה ניהול ופיקוח נדל"ן.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading