יהודה הרציג על רקע הדמיית פרויקט אימבר טאוואר

עוד שלב למגדל הגבוה בפתח תקווה: "אימבר טאואר" של הרציג בדרך לאישור

הפרויקט הבומבסטי ברח' אימבר בקריית אריה, אושר להפקדה במחוזית. על שטח, שבו נמצא כיום מגרש חניה זמני, יוקם מגדל "סטייל דובאיי", בעיצוב מיוחד ועם לא פחות מ-40 קומות על 171 מטרים ו-40 אלף מ"ר של משרדים, תעסוקה ומסחר. עלות הפרויקט המוערכת: רבע מיליון ש"ח. חיים אביטן, יו"ר קבוצת הרציג נדל"ן: "בטוחים כי המגדל המרשים ייהנה מביקוש אדיר".

ב-5 לינואר השנה דיווחנו לכם על כך שאחד מהרחובות היותר אפורים בפארקטק קרית אריה, צפוי לזכות לעדנה של יוקרה בשנים הקרובות. על פי התכנית, ברח' אימבר הישן צפוי להיבנות מגדל משרדים, שישנו את ה"סקיי-ליין" של פתח תקווה וצפוי לבלוט אפילו יותר מהמגדלים של ב.ס.ר סיטי וגלובל טאוורס (המכילים כ-30-32 קומות כ"א).

צפו בביקור בשטח הפרויקט:

250 מיליון ש"ח על 40 אלף מ"ר

היום התבשרנו כי הפרויקט של "קבוצות הרציג", בראשות היזם יהודה הרציג, עבר להפקדה בוועדה המחוזית לתכנון ובנייה מחוז מרכז. מהיכרות שלנו עם פרויקטים מסחריים מהסוג הזה, מדובר הלכה למעשה בשלב פרוצדורולי, שהוא רק שלב אחד בדרך להיתר הבניה ולעליית הטרקטורים על הקרקע.

מדובר בפרויקט מסחרי יוקרתי של כ-40 אלף מ"ר מסחר ותעסוקה בשם "אימבר טאואר" של קבוצת הרציג נדל"ן, בעלות השקעה מוערכת של 250 מיליון ש"ח. המגדל בן 40 הקומות (37 מתוכן משרדים), יתנשא לגובה של 171 מטרים ועתיד להשתרע על שטח של 5.2 דונם. המגדל המקודם על-ידי זרוע הנכסים המניבים בקבוצת הרציג נדל"ן, יוקם במערב פתח-תקווה כחלק מאיזור התעשייה של העיר, ובצמוד לו תבנה העירייה פארק ירוק.

המגדל תוכנן ועוצב באופן חדשני על-ידי משרד האדריכלים "בלנדר אדריכלות ובינוי ערים" והוא מיועד לשכירות ארוכת טווח למגוון סוגים של חברות. בהרציג בונים על מיקום האטרקטיבי בסמיכות לתחנת הרכבת קריית אריה, לרכבת הקלה ולקו המטרו העתיד להיבנות, כמו גם לקומות מסחר, יאפשר לעובדים גישה נוחה למקום העבודה ומענה לצרכיהם השונים.

מגדל אימבר (אימבר טאוואר) - הדמיה

מצפים ליותר מ-20 מיליון ש"ח בשנה - רק מהשכירות

בקבוצת הרציג נדל"ן מעריכים כי הקמת המגדל תחל בעוד כשנה לאחר קבלת ההיתר (כלומר לפי ההערכות, בעוד כשנתיים). בהרציג מצפים להכנסות שנתיות משכירות בסך של 21 מיליון ₪. "המגדל עתיד להיות בולט וחדשני בנוף העירוני, ויחזיק במפרט עשיר", מסר חיים אביטן, יו"ר קבוצת הרציג נדל"ן.

"המגדל עתיד להיבנות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ולהחזיק במערכות מתקדמות וחדשניות שיוכלו לספק מענה מיטבי למגוון העסקים שישכרו משרדים במקום". עוד הוסיף אביטן כי "קבוצת הרציג נדל"ן שמחה לקחת חלק בהתפתחות הפארטק בפתח-תקווה, ובטוחה כי המגדל המרשים ייהנה מביקוש אדיר".

ראש העיר, רמי גרינברג מסר כי הוא "מברך את קבוצת הרציג נדל"ן, אשר זיהתה את הפוטנציאל בפארקטק ומרחיבה את פעילותה בעיר".

תכנית אימבר טאוור

תכנית פרויקט אימבר טאוואר

אימבר טאוואר על המפה

עוד ב-נדלן

וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »
רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב פתח תקווה

פרויקט רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב של שמי אושר להפקדה. לפי התמונות אפשר להבין למה

קירות מתפוררים, עמודים עם יציבות בסימן שאלה, סורגים חלודים, זבל וגרוטאות – קשה להאמין שככה חיים בפתח תקווה בשנת 2024. אבל בעוד כשלוש-ארבע שנים, לפי התכנון יקומו במקום 54 יחידות דיור ישנות ומוזנחות כ-220 דירות חדשות בארבעה בניינים, שלושה מהם בני 10 קומות ועוד מגדל מגורים ענק של כ-27 קומות באחד מהפרויקטים הבולטים של חיים שמי. צפו בתמונות מהשטח.

המשך קריאה »
דירות חדשות למכירה בפתח תקווה

מתפתחת: על פי נתוני הלמ"ס – בפ"ת נמכרו 668 דירות מפרוץ המלחמה. רק 22 פחות מת"א

לפי הנתונים, רק בתל אביב (690) נמכרו יותר דירות בין אוקטובר לנובמבר. גם במדד הדירות החדשות פתח תקווה צמודה לתל אביב עם 339 דירות חדשות, לעומת 358, שנמכרו בעיר הגדולה. פתח תקווה, בכלל, נמצאת בין ארבעת הערים בהן נמכרו הכי הרבה דירות חדשות – לצד ירושלים, אשדוד ותל אביב. מעל ל-45% מהדירות שנמכרו הן דירות חדשות, עלייה של 25.3% בהשוואה לאוגוסט עד אוקטובר.

המשך קריאה »
ילין 5 פתח תקווה הרב בלוי 1 פתח תקווה

מתחדשים במרכז ומזרח העיר פתח תקווה: ילין 5 והרב בלוי 1 קיבלו היתר הריסה

אפשר להגיד מזל טוב לדיירים, שהשלימו את השלב הראשון בדרך לדירה חדשה בבנייני מגורים מודרניים, במקום הישנים הקיימים היום, במסגרת פרויקט תמ"א 38/2. ביחד, מדובר בפרויקטים שיאכלסו יחד 63 דירות חדשות, כש-20 מתוכן יהיו שייכות לדיירים הותיקים ו-43 למכירה בשוק החופשי. "אנו צופים שהבנייה תסתיים תוך 30 חודשים", מסר עורך דין הדיירים, שי פרטוש.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading