ברנדה 21 וסלנט 25 של יוסי קטש בפתח תקווה

יוסי קטש חזק על התחדשות עירונית במרכז העיר: ברנדה 21 וסלנט 25 כבר אחרי הריסה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

שני הפרויקטים של יזם הנדל"ן מפתח תקווה, הם במסגרת תמ"א 2, נמצאים חמש דקות הליכה אחד מהשני, ומתוכננים בצורה כמעט זהה: 10 קומות של בניינים חדשים ומודרנים, שהחליפו בניינים ישנים ומוזנחים, כשבכל קומה לא יותר משתי דירות – 18 יחידות סה"כ. המפרט כולל דירות 3-5 חדרים + דירות דופלקס. לדברי קטש, נותרו עוד 10 דירות למכירה מתוך ה-36. 

תנופת ההתחדשות העירונית בפתח תקווה מקבלת ביטוי חזק בפרויקטים במרכז העיר, שהם לכאורה בוטיקים וצנועים, אך יש בהם לא פחות מורכבות, מחשבה ואתגר מפרויקטים אחרים. האתגר המרכזי הוא לא רק ההריסה והפינוי, אלא גם הצורך ליצור דיור אטרקטיבי על תא שטח קטן. ברנדה 21 וסלנט 25, של היזם יוסי קטש, הן דוגמאות חיות לאתגר הזה ולפי ההדמיות והתוכניות – זה נראה מבטיח.

צפו: הריסת הבניינים של ברנדה 21 וסלנט 25 במרכז העיר

המגרש הביתי של קטש

הדירות כוללות מפרט בסטנדרט גבוה עם מטבח 8 מ"ר משודרג, עם ארונות עליונים, סוויטת הורים עם חדר רחצה פרטי, חדרי רחצה רחבי ידיים ודלתות פנים נגד מים במגוון דגמים לבחירה. לכל דירה יש כמובן גם מרפסת, מחסן וחניה צמודים. בקומת הקרקע של כל בניין מבטיחים לובי מרווח ומפואר. קטש גם מציע ליווי פיננסי וערבות בנקאית מלאה לכל רוכש מבנק הפועלים. 

יוסי קטש (54) הוא שם מוכר בנדל"ן הפתח תקוואי, היות וכל הפרויקטים שלו מתמקדים בעיר. הוא פעיל כקבלן כבר כ-30 שנה, כשאת תחילת דרכו עשה כחלק מהחברה המשפחתית, יחד עם אחיו אלי, עד שב-2005 נפרדו דרכיהם ומאז הוא עובד באופן עצמאי. "החלטתי להתמקד תמיד בפתח תקווה כי זה המגרש הביתי שלי", אמר לפתח תקווה NEWS. "מכירים אותי בעיר ואני רגיל להתנהלות בה".

דמיינו 2030: הדמיות המבנים - ברנדה 21 וסלנט 25 פתח תקווה
דמיינו 2030: הדמיות המבנים - ברנדה 21 וסלנט 25 פתח תקווה

הבנייה השתכללה, הבירוקרטיה פחות

בתקופה של לפני רמי גרינברג, כשההתחדשות העירונית בעיר הייתה על בלימה, קטש התמקד בעיקר בעסקאות קומבינציה. כיום קטש מתמקד ומתמחה בפרויקטים למגורים של התחדשות עירונית בפתח תקווה, בעיקר בנישה של תמ"א 2 (שזה אומר בדרך כלל הריסת מבנה אחד ובנייתו מחדש של פרויקט בוטיק). בתכנון של קטש הוא לבנות במרכז העיר גם בברנדיס 47, גולומב 18 ורוטשילד 165. 

קטש, במקור מרמת השרון והיום תושב הוד השרון, מתייחס לפוטנציאל ההתחדשות העירונית בפתח תקווה. "באופן כללי, הפוטנציאל בעיר הוא כמעט אינסופי", הוא אומר. "אנחנו מתמקדים בעיקר בתמ"א 2 במרכז העיר, היות והרווח היזמי הוא גבוה. יש ביקוש רב לדירות במרכז העיר, ואני גם אוהב את האינטראקציה עם אנשים, הכרוכה בפרויקטים מהסוג הזה". 

קטש מודה שפרויקטים התחדשות עירונית במרכז פתח תקווה, עדיין מאוד מאתגרים מבחינה בירוקרטית ותכנונית. "בדרך כלל לוקח לנו לקבל את הסכמת הדיירים ולקבל היתר בנייה במשך שלוש שנים", הוא מציין. "לאחר מכן הבנייה זה עניין של בדרך כלל שנתיים. הבנייה שלנו השתכללה והפכה ליעילה ומהירה יותר, כך שמהבחינה הזאת, משך בבניית הפרויקטים קצר יותר מבעבר".

עוד ב-נדלן

קטה גרופ סלנט 57-59 פתח תקווה

מתחדשים במרכז: פרויקט סלנט 57-59 פתח תקווה של קטה גרופ אחרי שלב ההריסה

באחד הרחובות המתחדשים ביותר במרכז העיר, יקום בעוד שנתיים-שלוש בניין מגורים מודרני בן תשע קומות עם 54 דירות חדשות, שייבנה במקום שני בניינים ישנים ומוזנחים עם 18 דירות, שנהרסו בשבוע שעבר באירוע חגיגי. עלות הפרויקט מוערכת ב-75 מיליון ש"ח. "בימים אלה במיוחד, יש דחיפות של פרויקטי התחדשות עירונית, שהם פתרון מציל חיים עבור אוכלוסיית ישראל", נמסר מקטה.

המשך קריאה »
איכילוב 5 פתח תקווה

דמיינו את 2025: מעונות סטודנטים + בית קפה יקומו ברח' איכילוב 5 פתח תקווה

העירייה מדווחת כי היום הונחה אבן פינה לאחד המיזמים המעניינים, שנועד להחיות את מרכז העיר ברוח רעננה וצעירה. לפי התכנון, הפרויקט אמור לקום בעוד 12 חודשים מהיום במה שהיה פעם בית לפקו. מדובר במבנה בן 5 קומות, כשבכל קומה דירה בת חמישה חדרי שינה, ממ"ד, שני חדרי שירותים, מטבח וסלון משותפים ומרפסת שמש. "זה יאפשר לסטודנטים לגור במרכז העיר בעלות סבירה", נמסר.

המשך קריאה »
גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading