פרויקט מגורים חדש במרכז פתח תקווה

מחזקים את מרכז פ"ת: תכנית התחדשות עירונית עם 376 דירות הופקדה בעיריה

מגדלי מגורים ענקיים בפתח תקווה, מעצבים את פני העיר, או יותר נכון את קו הרקיע שלה. אלא שהם בדרך כלל מוקמים באיזור השכונות כמו אם המושבות ונוה גן.

היום התבשרנו כי הוועדה המחוזית לתכנון ובניה מרכז, הפקידה תוכנית די גרנדיוזית להתחדשות עירונית במרכז בפתח תקווה. ריכזנו כמה שאלות ותשובות:

מדובר על כ-10 דונם בתחום הרחובות זבוטינסקי-אורלוב-קרול-רופין – על תוואי הרכבת הקלה שעתידה לעבור באיזור.

376 יחידות דיור שייבנו ב-3 מגדלי מגורים בעלי כ- 35 קומות כל אחד. בחישוב פשוט, כ- 1500 תושבים יגורו בפרויקט. מתחת למגדלי המגורים ייבנו קומות משרדים בהיקף של כ-3500 מ"ר וקומת קרקע מסחרית.

לפי התוכנית, כן. כ-113 יוקצו לטובת דירות קטנות בשטח כולל של 75 מ"ר.

התוכנית מקצה כ-2.3 דונם שטח ציבורי לטובת בית ספר וכן שלושה גני ילדים בתחום מבני המגורים.

זה האיזור. בתים ישנים קטנים יהפכו למגדלי ענק חדישים?

גיא קפלן, מתכנן מחוז המרכז במינהל התכנון של העיר מסר כי "התוכנית נגזרת מתוכנית המתאר שזיהתה את המרחב להתחדשות עירונית והעצמת זכויות הבניה לאורך ציר הרכבת הקלה, הקו האדום".

התוכנית הינה ביוזמת 'נדלן חכם' ונערכה ע"י משרד צפור אדריכלים ומתכנני ערים.

עוד ב-נדלן

וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »
דירות חדשות למכירה בפתח תקווה

מתפתחת: על פי נתוני הלמ"ס – בפ"ת נמכרו 668 דירות מפרוץ המלחמה. רק 22 פחות מת"א

לפי הנתונים, רק בתל אביב (690) נמכרו יותר דירות בין אוקטובר לנובמבר. גם במדד הדירות החדשות פתח תקווה צמודה לתל אביב עם 339 דירות חדשות, לעומת 358, שנמכרו בעיר הגדולה. פתח תקווה, בכלל, נמצאת בין ארבעת הערים בהן נמכרו הכי הרבה דירות חדשות – לצד ירושלים, אשדוד ותל אביב. מעל ל-45% מהדירות שנמכרו הן דירות חדשות, עלייה של 25.3% בהשוואה לאוגוסט עד אוקטובר.

המשך קריאה »
ילין 5 פתח תקווה הרב בלוי 1 פתח תקווה

מתחדשים במרכז ומזרח העיר פתח תקווה: ילין 5 והרב בלוי 1 קיבלו היתר הריסה

אפשר להגיד מזל טוב לדיירים, שהשלימו את השלב הראשון בדרך לדירה חדשה בבנייני מגורים מודרניים, במקום הישנים הקיימים היום, במסגרת פרויקט תמ"א 38/2. ביחד, מדובר בפרויקטים שיאכלסו יחד 63 דירות חדשות, כש-20 מתוכן יהיו שייכות לדיירים הותיקים ו-43 למכירה בשוק החופשי. "אנו צופים שהבנייה תסתיים תוך 30 חודשים", מסר עורך דין הדיירים, שי פרטוש.

המשך קריאה »

צפו באירוע ההריסה של פרויקט "הדרים הירוקה" בצלח שלום עמישב פתח תקווה (וידאו)

עשרות אנשים, יזמים, אנשי עסקים, אנשי עירייה, דיירים וקהל סקרנים של תושבי השכונה הגיעו לפארק, הסמוך לפרויקט, ברחוב מבנים 27 עד 33. ארבעה מבני רכבת ישנים ומוזנחים עם 16 דירות, אמורים להפוך תוך שנתיים-שלוש לשני מגדלי מגורים חדישים ומודרניים של תשע קומות כל אחד – בפרויקט פינוי -בינוי שטרם נראה בשכונות מזרח העיר. "הפרויקט יהפוך את השכונה", אמרו לנו דיירים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading