פרויקט מגורים חדש במרכז פתח תקווה

מחזקים את מרכז פ"ת: תכנית התחדשות עירונית עם 376 דירות הופקדה בעיריה

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

מגדלי מגורים ענקיים בפתח תקווה, מעצבים את פני העיר, או יותר נכון את קו הרקיע שלה. אלא שהם בדרך כלל מוקמים באיזור השכונות כמו אם המושבות ונוה גן.

היום התבשרנו כי הוועדה המחוזית לתכנון ובניה מרכז, הפקידה תוכנית די גרנדיוזית להתחדשות עירונית במרכז בפתח תקווה. ריכזנו כמה שאלות ותשובות:

מדובר על כ-10 דונם בתחום הרחובות זבוטינסקי-אורלוב-קרול-רופין – על תוואי הרכבת הקלה שעתידה לעבור באיזור.

376 יחידות דיור שייבנו ב-3 מגדלי מגורים בעלי כ- 35 קומות כל אחד. בחישוב פשוט, כ- 1500 תושבים יגורו בפרויקט. מתחת למגדלי המגורים ייבנו קומות משרדים בהיקף של כ-3500 מ"ר וקומת קרקע מסחרית.

לפי התוכנית, כן. כ-113 יוקצו לטובת דירות קטנות בשטח כולל של 75 מ"ר.

התוכנית מקצה כ-2.3 דונם שטח ציבורי לטובת בית ספר וכן שלושה גני ילדים בתחום מבני המגורים.

זה האיזור. בתים ישנים קטנים יהפכו למגדלי ענק חדישים?

גיא קפלן, מתכנן מחוז המרכז במינהל התכנון של העיר מסר כי "התוכנית נגזרת מתוכנית המתאר שזיהתה את המרחב להתחדשות עירונית והעצמת זכויות הבניה לאורך ציר הרכבת הקלה, הקו האדום".

התוכנית הינה ביוזמת 'נדלן חכם' ונערכה ע"י משרד צפור אדריכלים ומתכנני ערים.

עוד בפתח תקווה

מגדל רבוע כחול נדל"ן פתח תקווה - הדמיה על השטח

יש שכן ל"גלובל טאוורס": רבוע כחול נדל"ן רוכשת מגדל משרדים צמוד ב-377 מיליון ש"ח

חברת הנדל"ן, השייכת לקונצרן "אלון רבוע כחול", תהיה הבעלים של המגדל, הצפוי להתנשא לגובה של 24 קומות בשטח כולל של כ-37 אלף מ"ר (משרדים ומסחר) ולהתאכלס באלפי עובדים ב-2025. גם היא, כמו היזמים של מתחם ביג ולנדרובר הסמוכים, בונה על התנופה העסקית והמסחרית הצפויה בצומת ז'בוטינסקי-משה דיין-רבין, בו יעבור הקו אדום של הרכבת הקלה.

המשך קריאה »
אינטרגרין 3 - פתח תקווה

אינטרגרין 3 לא עוצרת בירוק: 3 קומות על 6000 מ"ר בדרך לאכלוס. צפו מבפנים

הועדה המקומית לתכנון ובנייה בפתח תקווה הוציאה השבוע היתר בניית הרחבה למבנה המודרני ברח' יגיע כפיים פינת ישראל פוקס.. חברת הנדל"ן, שבבעלותה עוד שני מבנים סמוכים בקריית אריה, מבצעת את ההרחבה בשיטת בנייה ייחודית, על ידי פיצול קומות גבוהות וללא תוספות קומות מעל המבנה. המנכ"ל דרזנר: "הביקוש למשרדי הייטק בפתח תקווה רק הולך וגדל".

המשך קריאה »
חזית פרויקט 456 סנטר פתח תקווה עם תחילת חיפויי הקירות

יזמי פרויקט "456 סנטר" ברח' שמשון-משה דיין בונים על עוד 5 קומות מאושרות לכל בניין

היקפו המקורי של הפרויקט הוא כ-40 אלף מ"ר, הכוללים 3 מבנים בני 5 קומות כל אחד + קומת מסחר + 3 קומות חניה תת קרקעיות. בימים הקרובים מצפים היזמים, "MSN ייזום ושיווק נדל"ן" לאישור העירייה עבור עוד לא פחות מ-5 קומות נוספות לכל בניין, בשטח כולל של יותר מ-8,500 מ"ר, שאם נחלק את זה לממוצע של 10 מ"ר לעובד, מדובר בעוד כ-850 עובדים, שאמורים לאכלס את הבניינים. 

המשך קריאה »
הדמיה של פרויקט מרכז עזריאלי פתח תקווה - על רקע השטח היום

"מרכז עזריאלי" מתקדם בפתח תקווה: אושרה התכנית להקמת 3 בניינים של 40 קומות כ"א

תנופת הנדל"ן המסחרי בפתח תקווה קיבלה השבוע חיזוק משמעותי לאחר שהוועדה המקומית לתכנון ובניה בעיר אישרה אתמול (29.4) פרויקט הכולל שטח של 32 אלף מ"ר, הממוקם בין פארק גיסין לבזל פארק – שני פרויקטים ענקיים נוספים הנמצאים במרחק רדיוס יריקה. לפי התכנית שפרסמה העירייה, שם היזם הוא "עצמה ושות' להשקעות מכבים בע'מ" – חברת בת של קבוצת עזריאלי.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל