שיתוף פעולה מוזיאון פתח תקווה מגדל ALIGN

"על פני האדמה": אירוע השקת תערוכת אומנות בשיתוף "גלובל טאוורס" ומוזיאון פתח תקווה

בתערוכה "על פני האדמה" מוצגות יצירותיהם של שישה אמנים ולצידם תוצג תערוכת פסלים מעזבונה של האמנית תמר איתן, תחת ידיה של האוצרת מור ברק ריבלין. התערוכה מוצגת בלובי מרגלות המגדל, שנמצא ברחוב יצחק רבין 1 (מול ב.ס.ר סיטי). באירוע ההשקה נכחו עשרות אנשים מהקהילה העסקית של העיר, לצד ראש מנהלת העסקים וההייטק בעירייה, שלמה בנימין ובעלי גלובל טאוורס, נועם שפר.

המגדל האייקוני של גלובל טווארס (שיש המכנים גם מגדל ALIGN), עדיין כובש את הסקיילין של פתח תקווה, למרות שבקרוב מאוד יצטרפו אליו קרובי משפחה, לא פחות גבוהים, כדוגמת הפרויקט של קבוצת "ריבוע כחול", שמוקם בימים אלה ממש לצידו. ענקית טכנולוגיית השיניים אליין, שאת השקת משרדיה סיקרנו לפני כשנה וחצי, מעסיקה שם מאות עובדים.

משמאל: ראש מנהלת העסקים שלמה בנימין, מנהלת המוזיאון רעות פרס ואוצרת התערוכה מור ברק ריבילין
משמאל: ראש מנהלת העסקים שלמה בנימין, מנהלת המוזיאון רעות פרסטר ואוצרת התערוכה מור ברק ריבילין

המגדל, החל להתאכלס לפני יותר משנתיים והוא נוסק עד הקומה ה-32 וכולל גם סניף בנק הפועלים לעסקים, מבצע בצורה שוטפת כנסים ואירועים, כמו כנס העסקים 2022, אותו סיקרנו לפני כשנה.

שפר, הבעלים של גלובס טאוורס ורעות פרסטר, מנהלת המוזיאון, בטוחים ששיתוף הפעולה בין שני העולמות, ייתן קצת נופח תרבותי לאווירה העסקית של הבניין, שמבקרים בו, אלפי אנשים ביום (למרות שהמגדל עדיין לא מאוכלס במלואו).

"במסגרת תנופת הפיתוח של אזורי התעשייה אנו מקדמים לא רק את התשתיות, התחבורה, אלא גם חיי התרבות, הבילוי והפנאי בפתח תקווה", מסר ראש העיר, רמי גרינברג, שלא נכח באירוע. "שיתוף פעולה ייחודי זה בין מוזיאון פ"ת לאמנות לבין מגדלי גלובל טאוורס, בהם מאות בתי עסק וחברות, מהווה תשתית להמשך שיתוף פעולה, יוזמות ויצירות חדשות".

נועם שפר, בעלים גלובל טאוורס (מימין) ולצידו ראש מנהלת העסקים בעירייה, שלמה בנימין

עוד ב-מהנעשה בעיר

יריד תעסוקה קניון הגדול פתח תקווה 2024

רולדין, בורגר ראנץ', גולדה ולנדוור יציעו עבודה לנוער של פתח תקווה ביריד בקניון הגדול

היריד, שמארגנת עיריית פתח תקווה, יתקיים ב-22.5, יום רביעי מ-18:00 עד 19:30 ברחבת החניה של עופר הקניון הגדול – מול הפארק הגדול. ביריד צפויים להשתתף עשרות עסקים וחברות מהעיר ומחוצה לה, שיציעו לנוער עבודה כמדריכים, מלצרים, ברמנים, מוכרים בחנות, נציגי מכירות, קופאים ועוד. גרינברג: "חיבור בין בני הנוער לחברות ולעסקים בפתח תקווה מטיב עם שני הצדדים".

המשך קריאה »
הקרייה האקדמית פתח תקווה כיום ולפי ההדמיה בעוד כמה שנים

העירייה: מתחילים לקדם את קמפוס הסטודנטים של פתח תקווה בקרייה האקדמית

אם יש משהו שחסר בעיר זו אווירה סטודנטיאלית אמיתית. לפי התכנונים של עיריית פתח תקווה, המצב הזה אמור להשתנות בשנים הקרובות, כשעל הפרק: שטח ענק, שבו יוקמו מבנים של המתחם האוניברסיטאי, זאת לצד מעונות לסטודנטים ומגוון אפשרויות פנאי, בילוי וספורט, כפי שמבטיחים בחיים עוזר. הפרוייקט יוקם בתחום הרחובות רבין, דרגנר והשחם, וישתרע על פני עשרות דונמים.

המשך קריאה »
יום העצמאות פתח תקווה 2024

חגיגות מצומצמות: אירועי יום העצמאות פתח תקווה 2024 במתכונת קהילתית בלבד

ראש העיר, רמי גרינברג, הודיע היום שחגיגות יום ההולדת של המדינה, יחגגו בצורה מינורית מאוד, ביחס לשנים קודמות. בניגוד לאירוע העדלאידע, שהוחלט לקיימו כרגיל, אירועי יום העצמאות יתקיימו באופן שונה. לא ייפתחו במות ענק בפארקים עם אומני פופ ומוסיקה שמחה – וכמובן, שגם לא יהיו זיקוקים. גרינברג: "נתפלל שבשנה הבאה נוכל לחגוג כראוי, כשכל החיילים והחטופים יחזרו לביתם בריאים ושלמים".

המשך קריאה »
ראש העיר רמי גרינברג משמאל מברך תושב פתח תקווה פורים שמח. צילום: ליאור שמחי

למרות הכל, חוגגים: העדלאידע במרכז פתח תקווה התקיימה. גרינברג התחפש לקאובוי

לא כולם שלמים עם זה. לא כולם באמת שמחים מהלב, אבל המסורת חייבת להימשך. אלפים רבים של תושבים החלו לזרום משעות הצהרים לרח' חיים עוזר, לבמה המרכזית, סמוך לעיריית פתח תקווה, שהחליטה לקיים את האירוע, זאת למרות קולות של ביקורת, שזה לא העת לחגוג, כשיש לנו חטופים בעזה וכל יום נהרג חייל. ב-12:15 תעלה לבמה כוכבת הילדים מיכל הקטנה ולאחריה משפחת ספיר. וידאו – בקרוב.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading