שיתוף פעולה מוזיאון פתח תקווה מגדל ALIGN

"על פני האדמה": אירוע השקת תערוכת אומנות בשיתוף "גלובל טאוורס" ומוזיאון פתח תקווה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

בתערוכה "על פני האדמה" מוצגות יצירותיהם של שישה אמנים ולצידם תוצג תערוכת פסלים מעזבונה של האמנית תמר איתן, תחת ידיה של האוצרת מור ברק ריבלין. התערוכה מוצגת בלובי מרגלות המגדל, שנמצא ברחוב יצחק רבין 1 (מול ב.ס.ר סיטי). באירוע ההשקה נכחו עשרות אנשים מהקהילה העסקית של העיר, לצד ראש מנהלת העסקים וההייטק בעירייה, שלמה בנימין ובעלי גלובל טאוורס, נועם שפר.

המגדל האייקוני של גלובל טווארס (שיש המכנים גם מגדל ALIGN), עדיין כובש את הסקיילין של פתח תקווה, למרות שבקרוב מאוד יצטרפו אליו קרובי משפחה, לא פחות גבוהים, כדוגמת הפרויקט של קבוצת "ריבוע כחול", שמוקם בימים אלה ממש לצידו. ענקית טכנולוגיית השיניים אליין, שאת השקת משרדיה סיקרנו לפני כשנה וחצי, מעסיקה שם מאות עובדים.

משמאל: ראש מנהלת העסקים שלמה בנימין, מנהלת המוזיאון רעות פרס ואוצרת התערוכה מור ברק ריבילין
משמאל: ראש מנהלת העסקים שלמה בנימין, מנהלת המוזיאון רעות פרסטר ואוצרת התערוכה מור ברק ריבילין

המגדל, החל להתאכלס לפני יותר משנתיים והוא נוסק עד הקומה ה-32 וכולל גם סניף בנק הפועלים לעסקים, מבצע בצורה שוטפת כנסים ואירועים, כמו כנס העסקים 2022, אותו סיקרנו לפני כשנה.

שפר, הבעלים של גלובס טאוורס ורעות פרסטר, מנהלת המוזיאון, בטוחים ששיתוף הפעולה בין שני העולמות, ייתן קצת נופח תרבותי לאווירה העסקית של הבניין, שמבקרים בו, אלפי אנשים ביום (למרות שהמגדל עדיין לא מאוכלס במלואו).

"במסגרת תנופת הפיתוח של אזורי התעשייה אנו מקדמים לא רק את התשתיות, התחבורה, אלא גם חיי התרבות, הבילוי והפנאי בפתח תקווה", מסר ראש העיר, רמי גרינברג, שלא נכח באירוע. "שיתוף פעולה ייחודי זה בין מוזיאון פ"ת לאמנות לבין מגדלי גלובל טאוורס, בהם מאות בתי עסק וחברות, מהווה תשתית להמשך שיתוף פעולה, יוזמות ויצירות חדשות".

נועם שפר, בעלים גלובל טאוורס (מימין) ולצידו ראש מנהלת העסקים בעירייה, שלמה בנימין

עוד ב-מהנעשה בעיר

אפליקציית בונד

בונד. אפליקציית בונד: העירייה בוחנת שימוש באפליקציה שתגביר את בטחון התושבים

נלחצים לפני שאתם מגיעים לסמטה חשוכה בפתח תקווה? בקרוב אולי תוכל להירגע, באמצעות יישומון סלולרי ,שיאפשר לצפות במשתמש תוך צילום בווידאו, לשוחח בזמן אמת עם איש ביטחון – ואף להקפיץ אותו בזמן מצוקה. האפליקציה, המבוססת AI (בינה מלאכותית), כבר נמצאת בשימוש בארה"ב ושירותיה מאפשרים אבטחה על המשתמשים בתחומים שונים.

המשך קריאה »
הצלת יער סירקין פתח תקווה

מאות תושבים, כולל מתמודדים למועצת העיר, השתתפו באירוע להצלת יער סירקין

מארגני האירוע, בתמיכת "קרן של"י" וארגון "חיים בסביבה", יצרו הפנינג חווייתי להורים וילדים, שכלל סדנאות אומנות בהדרכת אומנים. המטרה העיקרית הייתה לגייס עוד חתימות על העצומה, שקוראת לשמור על למעלה מ-6000 עצים, שצפויים להיכרת, כאשר יחלו לבנות את שכונת סירקין החדשה. אורי אהד, ענת זנזורי, סרחיו גולצמן ומשה משה – נכחו באירוע והפגינו תמיכה.

המשך קריאה »
שוק ארבעת המינים פתח תקווה

איפה ייפתחו את שוק ארבעת המינים בפתח תקווה תשפ"ד? כל המקומות, כל התאריכים

הדוכנים לממכר האתרוג, הלולב, ההדס והערבה, לקראת חג סוכות המתקרב, ייפתחו בחמישה מועדים שונים ממוצאי יום כיפור עד ערב החג, ברחבות בתי הכנסת במרכז פתח תקווה, אבל גם בשכונות הדר גנים/עמישב, גני הדר, כפר גנים ב', רמת ורבר ושעריה. "החלטנו גם השנה להקים דוכנים ברחבי העיר בסמוך לבתי כנסת, כוללים ומתנ"סים- ובכך לייעל את רכישת ארבעת המינים הן לטובת התושבים", מסר גרינברג.

המשך קריאה »
לוגו עיריית פתח תקווה

לוגו חדש לעיריית פתח תקווה: ממושבה למטרופולין של 300 אלף תושבים

העירייה דיווחה כי הלוגו הישן הוותיק עם שלושת העיגולים בצבעי חום, כתום וירוק, שסימלו את האדמה, התפוזים והצמיחה – שאפיינה את העיר בשנותיה המוקדמות – יחליף לוגו מודרני, שישדר חדשנות של עיר עם
מערכת תחבורה מתקדמת ואזורי מסחר, תעשייה והייטק מהגדולים בארץ. ראש העיר, גרינברג: "הלוגו מבטא את התפתחות העיר המואצת והתחושה שיש צורך לחזק את תחושת הלכידות של התושבים".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading