יעקב פרץ בינו נדלן התחדשות עירונית הדר גנים הדרים הירוקה

"הדרים הירוקה" בהדר גנים של בינו ונופך דניאל: דירות החל מ-2.1 עד 4.7 מיליון ש"ח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מגמת שיפור המגורים במזרח פתח תקווה מקבלת היום נופך חדש, עם פרסום ההודעה על כך שחברות הנדל"ן, מתכוונות להתחיל בקרוב פרויקט תמ"א 38/2, שיכלול הריסת 14 בנייני מגורים בעלי 56 יחידות דיור ובניית 7 בנייני מגורים בני 205 יח"ד – בשלושה שלבים. "יש לנו היתרי בנייה ואנחנו מתכוונים לעלות על הקרקע עוד שבועיים", מסר יעקב פרץ מבינו נדל"ן, יזמי הפרויקט.

שורות-שורות של יזמים (אפילו ברמה הארצית, כמו קבוצת חג'ג'), לוטשים את עיניהם להתחדשות העירונית בהדר גנים/שכונת עמישב ופוזלים יפה מאוד גם לכיוון שכונת סירקין העתידית, שצפויה להוסיף לפתח תקווה עוד כ-50 אלף תושבים עשור קדימה. לאחרונה החל פינוי הדיירים מרחוב צלח שלום מספרים 27 עד 45 ואם יצא לכם לבקר שם – הייתם מבינים עד כמה המקום זקוק נואשות להתחדשות עירונית.

צפו במצב המוזנח בשטח צלח שלום 27-45

"מיני שכונה"

הפרויקט, שממותג כ"הדרים הירוקה", נכנס לתכנון כבר לפני עשור, ביוזמה של יעקב פרץ, תושב מזרח העיר, הבעלים של בינו נדל"ן הפתח תקוואית. מדובר למעשה ב"מיני-שכונה" בקצה הדר גנים, בשטח של כ-40 דונם. לאחרונה הצטרפו לפרויקט חברת הנדל"ן, נופך דניאל בבעלות משותפת של קבוצת דניאל וברק פיננסים וחברת ונטורה ג'נריישן המתמחה בניהול ופיקוח, בדרך להקמת פרויקט ההתחדשות העירונית הגדול ביותר בהדר גנים פתח תקווה.

לפי הדיווח, מרבית הדיירים שפונו, ייכנסו בעוד מספר שנים לדירות חדשות בנות 4 חדרים בגודל של 94 מ"ר כל אחת. בנוסף הדיירים יקבלו מרפסת 9 מ"ר, חניה ומחסן. חלק מהדיירים, שבזמנו היה להם היתר להרחבה ובנו בהיתר, קיבלו תוספת שטח לדירה החדשה, בהתאם לתוספת שקיבלו דאז שעליה שילמו. לצערם של היזמים ובעלי הדירות, הפרויקט סבל ממספר עיכובים.

שלט הפרויקט של צלח שלום

"עוד שבועיים עולים על הקרקע"

"אנחנו רגע לפני השלב הביצועי של הפרויקט", מסר יעקב (קובי) פרץ, בעליה של חברת "בינו נדל"ן", שבאמתחתה פרויקטים נוספים באיזור, כפי שדיווחנו בעבר. "שלב א' הוא עלייה לקרקע והריסה של 4 מבנים. אנחנו מתחילים במספרים הנמוכים (27). בשלב ב', בעוד שישה חודשים, נהרוס עוד 10 מבנים, עד מספר 47 (שנמצא על פינת הרחובות שפיק וזקן השומרים). העלייה על השטח וההריסה צפויה כבר בעוד שבועיים".

יש לציין כי הדרים הירוקה נעזר בכוח הפיננסי של חברת פיננסים "ברק פיננסים" וכן בניסיון הביצוע של חברת "דניה סיבוס" בבנייה של הפרויקט המורכב. רצונה של עיריית פתח תקווה, להכשיר את הקרקע ולחדש תשתיות באיזור לרבות ביוב, ניקוז, תאורה, חשמל, מדרכות וכבישים, גרם להימשכות ההליכים עד אישור התכנית בשנת 2018.

בינואר 2022, העירייה, באמצעות מינהלת כרמים להתחדשות עירונית בעיר, החלה לקדם תכנית התחדשות עירונית בשכונת הדר גנים, הכוללת מהפך ברחובות הרב עובדיה יוסף, צלח שלום, המלך כורש והענבל, שתכלול פרויקטים בהיקף של 776 יחידות דיור.

רח' צלח שלום הדר גנים - זה לא עזה
רח' צלח שלום הדר גנים - זה לא עזה

גורמים בשותפות מעריכים שעלות הפרויקט יכולה להגיע גם ל-450 מיליון ש"ח. לפי הדיווח, עד כה נמכרו 70% משלב א' של הפרויקט (37 דירות). דירות 3 חדרים משווקת היום החל 2.1 מיליון ש"ח, 4 חדרים החל מ-2.55 מיליון ודירות 5 חדרים החל מ-3.1. יש גם דירות גן (ב-3.7 מיליון) וגג (ב-4.3 מיליון).

עוד ב-נדלן

איכילוב 5 פתח תקווה

דמיינו את 2025: מעונות סטודנטים + בית קפה יקומו ברח' איכילוב 5 פתח תקווה

העירייה מדווחת כי היום הונחה אבן פינה לאחד המיזמים המעניינים, שנועד להחיות את מרכז העיר ברוח רעננה וצעירה. לפי התכנון, הפרויקט אמור לקום בעוד 12 חודשים מהיום במה שהיה פעם בית לפקו. מדובר במבנה בן 5 קומות, כשבכל קומה דירה בת חמישה חדרי שינה, ממ"ד, שני חדרי שירותים, מטבח וסלון משותפים ומרפסת שמש. "זה יאפשר לסטודנטים לגור במרכז העיר בעלות סבירה", נמסר.

המשך קריאה »
גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »
רמי גרינברג עורך סיור באתרי נייה בעיר

העירייה ביצעה ביקורי פתע באתרי בנייה בפתח תקווה: האם באמת יש מאבטח בכל אתר?

נכון להיום, יש בעיר עשרות רבות של אתרי בניייה בהם מבוצעים פרויקטים של נדל"ן מגורים ונדל"ן מסחרי. מאז פרוץ המלחמה ב-7 באוקטובר, ניתנה הוראה חדש משמעית מצד העירייה – להפסיק את העבודות. מאז הן חודשו, אך תושבים רבים מביעים חשש, בעיקר מהפרויקטים בשכונות מגורים – כי הקבלנים מעסיקים פלשתינאים ושוהים בלתי חוקיים. גרינברג: "מוודאים שההנחיות נשמרות".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading