יעקב פרץ בינו נדלן התחדשות עירונית הדר גנים הדרים הירוקה

"הדרים הירוקה" בהדר גנים של בינו ונופך דניאל: דירות החל מ-2.1 עד 4.7 מיליון ש"ח

מגמת שיפור המגורים במזרח פתח תקווה מקבלת היום נופך חדש, עם פרסום ההודעה על כך שחברות הנדל"ן, מתכוונות להתחיל בקרוב פרויקט תמ"א 38/2, שיכלול הריסת 14 בנייני מגורים בעלי 56 יחידות דיור ובניית 7 בנייני מגורים בני 205 יח"ד – בשלושה שלבים. "יש לנו היתרי בנייה ואנחנו מתכוונים לעלות על הקרקע עוד שבועיים", מסר יעקב פרץ מבינו נדל"ן, יזמי הפרויקט.

שורות-שורות של יזמים (אפילו ברמה הארצית, כמו קבוצת חג'ג'), לוטשים את עיניהם להתחדשות העירונית בהדר גנים/שכונת עמישב ופוזלים יפה מאוד גם לכיוון שכונת סירקין העתידית, שצפויה להוסיף לפתח תקווה עוד כ-50 אלף תושבים עשור קדימה. לאחרונה החל פינוי הדיירים מרחוב צלח שלום מספרים 27 עד 45 ואם יצא לכם לבקר שם – הייתם מבינים עד כמה המקום זקוק נואשות להתחדשות עירונית.

צפו במצב המוזנח בשטח צלח שלום 27-45

"מיני שכונה"

הפרויקט, שממותג כ"הדרים הירוקה", נכנס לתכנון כבר לפני עשור, ביוזמה של יעקב פרץ, תושב מזרח העיר, הבעלים של בינו נדל"ן הפתח תקוואית. מדובר למעשה ב"מיני-שכונה" בקצה הדר גנים, בשטח של כ-40 דונם. לאחרונה הצטרפו לפרויקט חברת הנדל"ן, נופך דניאל בבעלות משותפת של קבוצת דניאל וברק פיננסים וחברת ונטורה ג'נריישן המתמחה בניהול ופיקוח, בדרך להקמת פרויקט ההתחדשות העירונית הגדול ביותר בהדר גנים פתח תקווה.

לפי הדיווח, מרבית הדיירים שפונו, ייכנסו בעוד מספר שנים לדירות חדשות בנות 4 חדרים בגודל של 94 מ"ר כל אחת. בנוסף הדיירים יקבלו מרפסת 9 מ"ר, חניה ומחסן. חלק מהדיירים, שבזמנו היה להם היתר להרחבה ובנו בהיתר, קיבלו תוספת שטח לדירה החדשה, בהתאם לתוספת שקיבלו דאז שעליה שילמו. לצערם של היזמים ובעלי הדירות, הפרויקט סבל ממספר עיכובים.

שלט הפרויקט של צלח שלום

"עוד שבועיים עולים על הקרקע"

"אנחנו רגע לפני השלב הביצועי של הפרויקט", מסר יעקב (קובי) פרץ, בעליה של חברת "בינו נדל"ן", שבאמתחתה פרויקטים נוספים באיזור, כפי שדיווחנו בעבר. "שלב א' הוא עלייה לקרקע והריסה של 4 מבנים. אנחנו מתחילים במספרים הנמוכים (27). בשלב ב', בעוד שישה חודשים, נהרוס עוד 10 מבנים, עד מספר 47 (שנמצא על פינת הרחובות שפיק וזקן השומרים). העלייה על השטח וההריסה צפויה כבר בעוד שבועיים".

יש לציין כי הדרים הירוקה נעזר בכוח הפיננסי של חברת פיננסים "ברק פיננסים" וכן בניסיון הביצוע של חברת "דניה סיבוס" בבנייה של הפרויקט המורכב. רצונה של עיריית פתח תקווה, להכשיר את הקרקע ולחדש תשתיות באיזור לרבות ביוב, ניקוז, תאורה, חשמל, מדרכות וכבישים, גרם להימשכות ההליכים עד אישור התכנית בשנת 2018.

בינואר 2022, העירייה, באמצעות מינהלת כרמים להתחדשות עירונית בעיר, החלה לקדם תכנית התחדשות עירונית בשכונת הדר גנים, הכוללת מהפך ברחובות הרב עובדיה יוסף, צלח שלום, המלך כורש והענבל, שתכלול פרויקטים בהיקף של 776 יחידות דיור.

רח' צלח שלום הדר גנים - זה לא עזה
רח' צלח שלום הדר גנים - זה לא עזה

גורמים בשותפות מעריכים שעלות הפרויקט יכולה להגיע גם ל-450 מיליון ש"ח. לפי הדיווח, עד כה נמכרו 70% משלב א' של הפרויקט (37 דירות). דירות 3 חדרים משווקת היום החל 2.1 מיליון ש"ח, 4 חדרים החל מ-2.55 מיליון ודירות 5 חדרים החל מ-3.1. יש גם דירות גן (ב-3.7 מיליון) וגג (ב-4.3 מיליון).

עוד ב-נדלן

דירות חדשות בפסגת הדר פתח תקווה

מחפשים דירה חדשה בפ"ת? בפסגת הדר מחכים למאות דיירים חדשים החל מ-2025

השכונה החדשה, הגובלת בגבעת שמואל, חווה תנופת בנייה, המקבלת ביטוי עם שבעה פרויקטים אייקוניים של מבני מגורים ענקיים, הנמצאים כרגע בשלבים שונים: מגדל האקדמיה של ח. מיתר, Y-GARDEN ו-Y-PREMIUM של יעקבי יוניברסל, "גרופית בפסגה" של גרופית, NEARO של שבירו, SOPHY של גיא & דורון לוי ו-IDOL של קטה גרופ. היכן עוד נותרו דירות ואיפה תמצאו את המחירים האטרקטיביים?

המשך קריאה »
יצחק שדה 1-19 פתח תקווה

מה קורה ביצחק שדה 1-19 פתח תקווה? ביקור מגלה צורך דחוף בהתחדשות עירונית

אם רציתם לראות פער מוחשי ברמת מגורים בפתח תקווה בין השכונות החדשות לשכונות הישנות של העיר, כדאי לכם לבקר בתחילת הרחוב הראשי של רמת ורבר במספרים האי-זוגיים. לטענת חלק מהדיירים, יש שם חריגות בנייה לא חוקיות, דירות מפוצלות ללא אישור, תוך הפקעת שטח ציבורי, זאת לצד הזנחה של ניקיון.

המשך קריאה »
פרויקט רח' ח"ן 8-10 פתח תקווה קטה גרופ

קטה גרופ ישקיעו כ-110 מיליון ש"ח בהתחדשות עירונית בח"ן 8-10 פתח תקווה

אירוע ההריסה בשכונת רמת ורבר, התקיים אתמול בנוכחות אנשי חברת הנדל"ן המוכרת בעיר, דיירים, תושבים ועורכי הדין המלווים את הפרויקט. במסגרת האירוע החלה הריסת 32 דירות שאיכלסו שני בניינים ישנים ומוזנחים, בני כ-50 שנה, שבמקומם צפויים לקום 2 בנייני מגורים חדישים ומודרניים בני 9 קומות כל אחד, שיאכלסו 96 דירות. צפי אכלוס: 2027. 95% מהדירות כבר נמכרו. מחירי הדירות בפנים.

המשך קריאה »
וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading