ענבר הימן - סרטון קשה לי

צפו: הסרטון המצמרר של ענבר הימן מפתח תקווה, שנחטפה לעזה על ידי החמאס (כתוביות)

משפחתה של החטופה מאם המושבות הישנה, פרסמה סרטון עם פס קולה, לצד וידאו ערוך עם תמונות וצילומים שהועלו ידה בשנים האחרונות. מילות השיר מקבלות כעת משמעות אחרת ומרטיטה. "נדמה לי שהכל מהיר ומתחלף. כל לחיצה מובילה לעוד סרטון ולעוד תמונה. פעם היה לנו במה להיאחז. דברים ישתנו ועוד ימשיכו לנוע", כתבה ענבר, שיצאה לבלות ב-7 באוקטובר במסיבה ברעים.

ענבר הימן נמצא כבר שלושה וחצי שבועות בשבי החמאס. מי שמסתובב בפתח תקווה, רואה שלטים עם דמותה, במטרה לשמור אותה בתודעה. בהקשר הזה, התפרסם השבוע הסרטון המרגש, בו אפשר לחוש את חייה ואופיה של ענבר ולהתחבר למצוקה בה היא ומשפחתה נמצאת. חטופה נוספת מפתח תקווה היא דניאלה גלבוע, שגם היא נמצאת עדיין בשבי החמאס.

צפו (ושתפו) בסרטון על ענבר הימן

לפני שלושה שבועות פרסמנו את הסיפור של הימן, כשעוד לא נמסר באופן רשמי שהיא חטופה והבאנו את דברי חברתה, דנה וולינסקי, שסיפרה: "פתאום ראיתי פוסט על ענבר שהיא נעדרת, לרגע לא הבנתי מה קורה הגוף שלי השתתק. לאחר מכן נחשפתי לסירטון הנורא של ענבר בו רואים שהיא נחטפת לעזה".

לאחר מכן פרסמנו סרטון של הוריה, חיים ויפעת. "ידענו שהיא הולכת למסיבה, אבל לא ידעתי שהיא בדרום", סיפרו. "את ההקשר עשינו כשראינו מה קורה בטלוויזיה. הבנו שהיא נחטפה כשדווח לנו על הסרטון שפורסם ממנו הבנו שהיא נלקחה בחיים. זו תחושה נוראה של הורים. ענבר היא ילדה מלאה באהבה. ילדה מחבקת ואוהבת. איך הגיעה אלינו הזוועה הזאת? אנחנו מבקשים שתחזירו את הילדה שלנו בריאה ושלמה".

מילים: ענבר הימן. הפקה מוסיקלית: פטריק סבג. עריכה: ירון שילון. שחזור קול: ישי רזיאל

צפו בהוריה של ענבר הימן

@ptnews.tiktok הוריה של ענבר הימן,יפעת וחיים מי פתח תקווה, מספרים על ביתן שנחטפה לעזנ על ידי החמאס #bringthemhome ♬ צליל מקורי - פתח תקווה NEWS

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

מרגישים בטוחים? עיריית פתח תקווה החלה להפעיל את היחידה הטקטית (וידאו)

לפי הדיווח, בכל לילה יהיו ברחבי העיר לא פחות מ-15 לוחמים חמושים, שיצטרפו לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים ועשרות מתנדבים שפועלים בהכוונת העירייה. השדרוג מגיעה בעקבות דרישת התושבים להגביר את תחושת הביטחון, נוכח תקופת המלחמה והאירועים הפליליים הרבים שפקדו את העיר לאחרונה. בעירייה מדגישים כי לא מדובר בתחליף למשטרת ישראל, אלא רק בתגבור.

המשך קריאה »
אורלי גלבוע אמה של דניאלה גלבוע - בראיון מטלטל בחדשות 12

צפו: אורלי גלבוע מפתח תקווה בפנייה נרגשת לשרה נתניהו להשבת דניאלה מעזה (וידאו)

האם הפתח תקוואית, שביתה נמצאת בשבי החמאס כבר כמעט חצי שנה, סיפרה אמש במהדורה המרכזית של חדשות 12 על פגישה שהייתה לה לאחרונה עם אשת ראש הממשלה, יחד עם אמהות של חטופות נוספות. "ביקשתי משרה שהיא זו שתבשר לי לראשונה על שובה של דניאלה – ולא אף אחד אחר", אמרה בראיון לדני קושמרו. בנוסף, ביקשה מקבינט המלחמה "לתת מספיק חבל לצוות המו"מ".

המשך קריאה »
היחידה הטקטית פתח תקווה

רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות חללי "חרבות ברזל" תושבי פתח תקווה

היוזמה של עיריית פתח תקווה תחל לפעול בקרוב במסגרת חיזוק מערך הביטחון בעיר. היחידה הטקטית צפויה להרחיב את מערך הפעילות של אגף הביטחון בעירייה. היחידה תורכב מחמישה צוותים, כאשר כל צוות יסייר ברכב מבצעי, שיזוהה עם פעילות היחידה. סך הכל 15 מאבטחים חמושים, שיצטרפו בשעות הלילה לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים. כאות זיכרון, הרכבים יישאו את שמותם של הנופלים במלחמה.

המשך קריאה »
מסעדת וינו חדשות 13

צפו: חדשות 13 הפתיעו את מסעדת וינו פ"ת, שנקלעה לקשיים בעקבות מילואים של הבעלים

כבר יותר משלושה חודשים, קובי יוסלביץ', הבעלים של מסעדת הבשרים ואולם האירועים שנמצא סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח", נמצא ON & OFF בעזה, כשהוא משאיר את העסק לטיפול העובדים והמשפחה. הכתב פז רובינזון, כתב השטח של תוכניתו של אמנון לוי, הגיע היום בהפתעה למסעדה לראות מה קורה – ועל הדרך היא גם קיבלה סוג של פרסום ארצי.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading