שלטי בחירות שלטי חוצות פתח תקווה צומת חצי חינם

יוזמה בפתח תקווה: להחליף את שלטי הבחירות לרשויות המקומיות עם שלטי מטה החטופים

לפתח תקווה NEWS נודע כי בכוונת מתנדבים לתלות שלטים עם מסר להחזרת החיילים והאזרחים שבשבי החמאס – ולמעשה, לכסות בהם את שלטי הבחירות הארעיים, שעדיין תלויים, חלקם גדולים בצמתים מרכזיים, בהם חולפים עשרות אלפי אנשים ביום. רוב הפוליטיקאים המקומיים תמכו ביוזמה, שכנראה תתבצע ביום-יומיים הקרובים. גרינברג: "יוזמה טובה מאוד". אורי אהד: "מסכימים ללא היסוס".

כמעט חודש חלף מאז התקבלה ההחלטה הרשמית על דחיית הבחירות המוניציפליות, שהיו אמורים להתקיים ב-31 באוקטובר ונדחו לפחות ל-31.1 – ועדיין עשרות שלטי קמפיינים של המועמדים לראשות העירייה ולמועצה, מפוזרים ברחבי העיר. עד ה-7.10 הם עוד היו רלוונטיים, אבל כיום הם באמת לא מעניינים אף אחד – גם לא את המועמדים עצמם, שחלקם אף מרגישים מבוכה, בתקופה זו – נוכח הופעת הדמות שלהם בשלטים.

שלט בחירות במרכז העיר
שלט בחירות במרכז העיר פתח תקווה

מחפשים תקציב לשלטים גדולים

בולטים במיוחד הם השלטים הנמצאים בצומת גיסין-ראשון לציון (צומת חצי חינם) בשכונת אם המושבות. בצומת עוברות אלפי מכוניות סביר להניח כי לשלטים נחשפים עשרות אלפי אנשים מדי יום. מדובר בחמישה שלטי ענק כ-2-3 מטרים גודל-רוחב של רמי גרינברג, ענת זנזורי, אורנה ברביבאי, מחויבים של אורי אהד ואיתי שונשיין ושלט של רשימת אמת, ברשות סרחיו גלוצמן.

השלטים בנויים על קונסטרוקציות ארעיות ולמעשה נמצאים במרחב ציבורי, בו לא אמורים להיות כלל שלטים. אז אם בתקופת בחירות זה מותר ונסלח – אז בתקופת מלחמה, זה במקרה הטוב נראה רע, ובמקרה הפחות טוב – זה נראה רע מאוד, במיוחד אם מתחתם נתלו שלטים הקוראים להחזיר אותם הביתה. לפתח תקווה NEWS נודע כי יש בקשה לקבלת תקציב ממטה החטופים להדפסת שלטים המותאמים לגדלים של השלטים, אותם יש לכסות.

שלטי בחירות ארעיים בשכונת קרול

מחויבים, זנזורי וגרינברג מסכימים. מה עם השאר?

אגב, חברת שילוט החוצות "מבט ראשון", טרם הורידה את שלטי חוצות הבחירות, הנמצאים על שטחי פרסום מוסדרים, למרות שהבטיחה לעשות זאת עד ה-31.10. בימים בהם הבחירות המוניציפליות נראות כל כך רחוקות ולא רלוונטיות – היה מצופה מהמועמדים להיות נבחרי ציבור ובטח כאלה שהם נבחרי ציבור כבר עכשיו, לדאוג להסרת השלטים הארעיים, או לפחות להסתרתם.

"ברגע שיגיעו שלטים המתאימים, יש אישור ברור שלי להשתמש בכל הקונסטרוקציות שלנו לטובת השלטים למען החטופים", מסר ראש רשימת מחויבים, אורי אהד. "זה הדבר הכי חשוב והכי ראוי כעת. נעשה זאת ללא היסוס ובאהבה גדולה". גם רשימת מחויבים, רשימתה של ענת זנזורי וגם רמי גרינברג, שמסר כי "זו יוזמה טובה מאוד" – הסכימו לכסות את השלטים, מתוך הבנה שיש כאן הסכמה משותפת. ברביבאי, גלוצמן ומועמדים נוספים אליהם פנינו – טרם השיבו ליוזמה.

במידה ואתם מעוניינים לתלות שלטים למען החטופים במקום שלטי הבחירות אנא צרו קשר עם המערכת ונתאם אתכם את הנושא בטלפון 03-915-3169, או בשליחת וואצאפ בסלולר (לחצו על האייקון הירוק למטה ושלחו הודעה).

שלט בחירות במרכז העיר פתח תקווה

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

מרגישים בטוחים? עיריית פתח תקווה החלה להפעיל את היחידה הטקטית (וידאו)

לפי הדיווח, בכל לילה יהיו ברחבי העיר לא פחות מ-15 לוחמים חמושים, שיצטרפו לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים ועשרות מתנדבים שפועלים בהכוונת העירייה. השדרוג מגיעה בעקבות דרישת התושבים להגביר את תחושת הביטחון, נוכח תקופת המלחמה והאירועים הפליליים הרבים שפקדו את העיר לאחרונה. בעירייה מדגישים כי לא מדובר בתחליף למשטרת ישראל, אלא רק בתגבור.

המשך קריאה »
אורלי גלבוע אמה של דניאלה גלבוע - בראיון מטלטל בחדשות 12

צפו: אורלי גלבוע מפתח תקווה בפנייה נרגשת לשרה נתניהו להשבת דניאלה מעזה (וידאו)

האם הפתח תקוואית, שביתה נמצאת בשבי החמאס כבר כמעט חצי שנה, סיפרה אמש במהדורה המרכזית של חדשות 12 על פגישה שהייתה לה לאחרונה עם אשת ראש הממשלה, יחד עם אמהות של חטופות נוספות. "ביקשתי משרה שהיא זו שתבשר לי לראשונה על שובה של דניאלה – ולא אף אחד אחר", אמרה בראיון לדני קושמרו. בנוסף, ביקשה מקבינט המלחמה "לתת מספיק חבל לצוות המו"מ".

המשך קריאה »
היחידה הטקטית פתח תקווה

רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות חללי "חרבות ברזל" תושבי פתח תקווה

היוזמה של עיריית פתח תקווה תחל לפעול בקרוב במסגרת חיזוק מערך הביטחון בעיר. היחידה הטקטית צפויה להרחיב את מערך הפעילות של אגף הביטחון בעירייה. היחידה תורכב מחמישה צוותים, כאשר כל צוות יסייר ברכב מבצעי, שיזוהה עם פעילות היחידה. סך הכל 15 מאבטחים חמושים, שיצטרפו בשעות הלילה לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים. כאות זיכרון, הרכבים יישאו את שמותם של הנופלים במלחמה.

המשך קריאה »
מסעדת וינו חדשות 13

צפו: חדשות 13 הפתיעו את מסעדת וינו פ"ת, שנקלעה לקשיים בעקבות מילואים של הבעלים

כבר יותר משלושה חודשים, קובי יוסלביץ', הבעלים של מסעדת הבשרים ואולם האירועים שנמצא סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח", נמצא ON & OFF בעזה, כשהוא משאיר את העסק לטיפול העובדים והמשפחה. הכתב פז רובינזון, כתב השטח של תוכניתו של אמנון לוי, הגיע היום בהפתעה למסעדה לראות מה קורה – ועל הדרך היא גם קיבלה סוג של פרסום ארצי.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading