תמיר נמרודי טקס הפרחת בלונים

צפו: טקס יום הולדת עם הרבה תקווה לתמיר נמרודי, נכדו של אריה, שנחטף לעזה

עשרות בלונים צהובים הופרחו לשמי פתח תקווה בטקס מרגש, שהתקיים בקריית מטלון, שכונת מגוריו של הסב, שסיפר: "ראינו אותו בסרטונים מוצא מהחדר לכיוון עזה ומאז לא יודעים מה קורה איתו". לטקס הגיעו משפחה, חברים ותושבי השכונה, שבאו לחלוק כבוד לחייל, שחוגג היום את יום הולדתו ה-19. תמיר, תושב מתן, נחטף מבסיס מת"ק עזה, בסמוך למחסום ארז בצפון הרצועה. 

במצב בו יש כ-240 חטופים בעזה, לפעמים אנחנו שוכחים שכל אחד מהם הוא עולם ומלואו ולכל אחד מהם יש יום הולדת. חלקם, כמו תמיר נמרודי, מציינים אותם בעודם בשבי החמאס – במציאות שהיא כמעט בלתי נתפסת. מבט אחד על פניו של אריה נמרודי, תושב פתח תקווה ותיק, סבו של תמי – ואפשר לראות היטב על פניו את העצב ובעיקר את הדאגה.

צפו בטקס (מתוך טיקטוק פתח תקווה NEWS)

@ptnews.tiktok עשרות תושבים הגיעו לטקס יום הולדת שנערך בקרית מטלון םתח תקווה לכבוד החייל החטוף תמיר נמרודי שנמצא כבר 40 יום בשבי של החמאס #תמירנמרודי #חטוףישראלי ♬ Very Sad - Enchan

"ראינו אותו בסרטון מוצא מחדרו"

את יום ההולדת ארגן ועד תושבי שכונת קריית מטלון, בה מתגורר אריה ובה גם גדל אלון, אביו של תמיר, שכיום נמצא בארצות הברית, כחלק ממסא הסברה לקידום שחרורו של בנו ושאר החטופים. "הזעזוע בא עלינו בהפתעה", מספר אריה, את שקרה באותו יום שבת נוראי. "תמיר ישב שם במחסום ארז. הם היו החיילים הראשונים שהוציאו מהחדרים, בזמן שהם ישנים. ראינו אותו בסרטון שמוציאים אותו מהחדר – לעזה".

"אני בכלל לא ידעתי מהאירוע ולא ידעתי שהוא יאורגן בצורה כזאת", המשיך אריה. "זו יוזמה של הבת שלי והחברות שלה, שיזמו את זה על דעת עצמן. אני שמח שאנשים באו בהמוניהם. אני מעריך מאוד את תושבי המקום, שבאו לכבד אותנו. אני מקווה, שבעזרת השם, ישובו כל השבויים בשלום ואז נחגוג עוד יותר, ממה שאנחנו חוגגים היום".

אריה נמרוד, סבו של תמיר
אריה נמרוד, סבו של תמיר

אריה מספר כי מאז, בנו אלון, נלחם בכל החזיתות האפשריות על מנת לדאוג שבנו ישוחרר. "לצערי, מאז שהוא נחטף, אין לנו שום שמץ מה קורה איתו. התחושה היא שנכנסנו למבוי סתום, שאנחנו לא יודעים מתי נצא ממנו", אומר אריה. 

מדברים עכשיו על עסקה. 

"אם העסקה תתבצע עם שחרור של החטופים בשלבים – זה לא טוב. זה יוביל למשא ומתן ארוך ומייגע ומי יודע אם ישאירו אותם בחיים בכלל. המסר שאנחנו רוצים להעביר זה שהעסקה צריכה לכלול את כולם". 

זה המקום להזכיר כי פתח תקווה דואגת גם לבני עירה ומשפחותיהם של ענבר הימן, דניאלה גלבוע ואיליה טולדנו – כולם עדיין חטופים בשבי החמאס.

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

מרגישים בטוחים? עיריית פתח תקווה החלה להפעיל את היחידה הטקטית (וידאו)

לפי הדיווח, בכל לילה יהיו ברחבי העיר לא פחות מ-15 לוחמים חמושים, שיצטרפו לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים ועשרות מתנדבים שפועלים בהכוונת העירייה. השדרוג מגיעה בעקבות דרישת התושבים להגביר את תחושת הביטחון, נוכח תקופת המלחמה והאירועים הפליליים הרבים שפקדו את העיר לאחרונה. בעירייה מדגישים כי לא מדובר בתחליף למשטרת ישראל, אלא רק בתגבור.

המשך קריאה »
אורלי גלבוע אמה של דניאלה גלבוע - בראיון מטלטל בחדשות 12

צפו: אורלי גלבוע מפתח תקווה בפנייה נרגשת לשרה נתניהו להשבת דניאלה מעזה (וידאו)

האם הפתח תקוואית, שביתה נמצאת בשבי החמאס כבר כמעט חצי שנה, סיפרה אמש במהדורה המרכזית של חדשות 12 על פגישה שהייתה לה לאחרונה עם אשת ראש הממשלה, יחד עם אמהות של חטופות נוספות. "ביקשתי משרה שהיא זו שתבשר לי לראשונה על שובה של דניאלה – ולא אף אחד אחר", אמרה בראיון לדני קושמרו. בנוסף, ביקשה מקבינט המלחמה "לתת מספיק חבל לצוות המו"מ".

המשך קריאה »
היחידה הטקטית פתח תקווה

רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות חללי "חרבות ברזל" תושבי פתח תקווה

היוזמה של עיריית פתח תקווה תחל לפעול בקרוב במסגרת חיזוק מערך הביטחון בעיר. היחידה הטקטית צפויה להרחיב את מערך הפעילות של אגף הביטחון בעירייה. היחידה תורכב מחמישה צוותים, כאשר כל צוות יסייר ברכב מבצעי, שיזוהה עם פעילות היחידה. סך הכל 15 מאבטחים חמושים, שיצטרפו בשעות הלילה לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים. כאות זיכרון, הרכבים יישאו את שמותם של הנופלים במלחמה.

המשך קריאה »
מסעדת וינו חדשות 13

צפו: חדשות 13 הפתיעו את מסעדת וינו פ"ת, שנקלעה לקשיים בעקבות מילואים של הבעלים

כבר יותר משלושה חודשים, קובי יוסלביץ', הבעלים של מסעדת הבשרים ואולם האירועים שנמצא סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח", נמצא ON & OFF בעזה, כשהוא משאיר את העסק לטיפול העובדים והמשפחה. הכתב פז רובינזון, כתב השטח של תוכניתו של אמנון לוי, הגיע היום בהפתעה למסעדה לראות מה קורה – ועל הדרך היא גם קיבלה סוג של פרסום ארצי.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading