מה בונים בפרויקט הענק ברח' משה דיין ליד גיסין?

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

מי שבמקרה יוצא לו לתדלק בתחנת הדלק ברח' משה דיין פינת שמשון הגיבור בפתח תקווה, יכול להעיף מבט לכיוון דרום-מערב ועיניו יגלו את תחילתו של פרויקט משרדים ענק, בהובלת חברת הבניה "שובל-נחשון". 

הפרויקט (שעדיין אין לו שם מותג) נמצא באיזור אסטרטגי על ציר ז'בוטינסקי, סמוך למתחם המשרדים והמסחר של "פארק אולימפיה" הותיק, שצמוד לקניון הגדול של פתח תקווה.

הפרויקט מהווה עוד נדבך לתנופה העסקית של פתח תקווה, במיוחד באזור ציר ז'בוטינסקי, שם אמורה לעבור הרכבת הקלה בעוד כשנתיים. 

עשרות משרדים חדשים

הפרויקט, שהיקפו כ- 40 אלף מ"ר, החל להיבנות לפני כ- 4 חודשים ואמור להסתיים בעוד כשנה וחצי (ינואר 2023). במקום אמורים לקום 3 מבני משרדים של 5 קומות כל אחד, קומת מסחר ו-3 קומות של חניון תת קרקעי. 

יוזמת הפרויקט היא קבוצת רכישה, האדריכל הוא מושלי דגן.

סרטון המחשת התקדמות הבניה מתוך האתר של שובל נחשון

עוד בפתח תקווה

חזית פרויקט 456 סנטר פתח תקווה עם תחילת חיפויי הקירות

יזמי פרויקט "456 סנטר" ברח' שמשון-משה דיין בונים על עוד 5 קומות מאושרות לכל בניין

היקפו המקורי של הפרויקט הוא כ-40 אלף מ"ר, הכוללים 3 מבנים בני 5 קומות כל אחד + קומת מסחר + 3 קומות חניה תת קרקעיות. בימים הקרובים מצפים היזמים, "MSN ייזום ושיווק נדל"ן" לאישור העירייה עבור עוד לא פחות מ-5 קומות נוספות לכל בניין, בשטח כולל של יותר מ-8,500 מ"ר, שאם נחלק את זה לממוצע של 10 מ"ר לעובד, מדובר בעוד כ-850 עובדים, שאמורים לאכלס את הבניינים. 

המשך קריאה »
הדמיה של פרויקט מרכז עזריאלי פתח תקווה - על רקע השטח היום

"מרכז עזריאלי" מתקדם בפתח תקווה: אושרה התכנית להקמת 3 בניינים של 40 קומות כ"א

תנופת הנדל"ן המסחרי בפתח תקווה קיבלה השבוע חיזוק משמעותי לאחר שהוועדה המקומית לתכנון ובניה בעיר אישרה אתמול (29.4) פרויקט הכולל שטח של 32 אלף מ"ר, הממוקם בין פארק גיסין לבזל פארק – שני פרויקטים ענקיים נוספים הנמצאים במרחק רדיוס יריקה. לפי התכנית שפרסמה העירייה, שם היזם הוא "עצמה ושות' להשקעות מכבים בע'מ" – חברת בת של קבוצת עזריאלי.

המשך קריאה »
ריגוס פתח תקווה REGUS

חוזרים למשרדים: ביקור וידאו ב-REGUS פתח תקווה – משתלם לעבוד בחלל משותף?

כולנו מקווים שתקופת מגפת הקורונה, ששינתה את חיינו, בטח בכל מה שקשור להרגלי ומקומות העבודה, כבר די מאחורינו, עם הורדת המסכות בחללים סגורים. כולנו מרגישים יותר בטוחים, יותר שפויים וגם יותר קרובים אחד לשני – במיוחד במתחמי העבודה המשותפים. אחרי שכל כך התרגלנו לעבוד מהבית, צריך סיבה טובה במיוחד לעבוד מהמשרד. כמו לפגוש אנשים. פשוט פרונטלית.

המשך קריאה »
אהרון דינוביץ על רקע פתח תקווה

אהרון דינוביץ: "עד 2040 צריכים לבנות בפתח תקווה 40 אלף יחידות דיור חדשות"

העלייה המשמעותית בקצב גידול הפרויקטים בעיר, הביא לכך שבשנת 2021 נרשם זינוק חד של כמעט פי 3 במספר יחידות הדיור החדשות שנבנו בפתח תקווה, לעומת השנה שלפניה. יחד עם זאת, קיימת דאגה בקרב הקבלנים והיזמים בעיר מכך שקצב היתרי הבנייה הוא עדיין איטי מהמצופה. יו"ר איגוד הקבלנים בפתח תקווה: "קצב ההתחדשות העירונית הוא קריטי".

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל