מה בונים בפרויקט הענק ברח' משה דיין ליד גיסין?

מי שבמקרה יוצא לו לתדלק בתחנת הדלק ברח' משה דיין פינת שמשון הגיבור בפתח תקווה, יכול להעיף מבט לכיוון דרום-מערב ועיניו יגלו את תחילתו של פרויקט משרדים ענק, בהובלת חברת הבניה "שובל-נחשון". 

הפרויקט (שעדיין אין לו שם מותג) נמצא באיזור אסטרטגי על ציר ז'בוטינסקי, סמוך למתחם המשרדים והמסחר של "פארק אולימפיה" הותיק, שצמוד לקניון הגדול של פתח תקווה.

הפרויקט מהווה עוד נדבך לתנופה העסקית של פתח תקווה, במיוחד באזור ציר ז'בוטינסקי, שם אמורה לעבור הרכבת הקלה בעוד כשנתיים. 

עשרות משרדים חדשים

הפרויקט, שהיקפו כ- 40 אלף מ"ר, החל להיבנות לפני כ- 4 חודשים ואמור להסתיים בעוד כשנה וחצי (ינואר 2023). במקום אמורים לקום 3 מבני משרדים של 5 קומות כל אחד, קומת מסחר ו-3 קומות של חניון תת קרקעי. 

יוזמת הפרויקט היא קבוצת רכישה, האדריכל הוא מושלי דגן.

סרטון המחשת התקדמות הבניה מתוך האתר של שובל נחשון

עוד ב-נדלן

משמרים ומקימים ברח' חובבי ציון פתח תקווה: אושרה להפקדה תכנית "בית הדפוס"

הרחוב המרכזי במרכז העיר הישן צפוי לעבור בקרוב מתיחת פנים במספרים 12 ו-14. במסגרת הפרויקט, גם יוקם בשטח התכנית בניין מגורים חדש בשטח של כ-900 מ"ר בן 6 קומות עם 30 יחידות דיור, שיכלול גם חניון תת קרקעי. בנוסף, יבוצעו עבודות שימור במבנה בית הדפוס ההיסטורי ובשני מבנים הסטוריים נוספים: בית חלבנה ניידיץ ובית פישצנר. התכנית תשמר גם את עצי האקליפטוס הוותיקים שנמצאים בסמוך לבית הדפוס.

המשך קריאה »
כאן הוקם לאונג' עופר פתח תקווה

270 מיליון ש"ח: מליסרון דיווחה על 4 חוזי ענק של השכרת משרדים בפתח תקווה

קבוצת הנדל"ן המסחרי הציבורית, שבבעלותה פארקי ההייטק, עופר EAST & WEST, סגרה עם פתיחת 2024 על המשך חוזי השכרה של כ-30 אלף מ"ר שטחי משרדים מול החברות Nanox ,Kyndryl, פלאפון ו-Marvell. מליסרון הצליחה לשמר את החברות במתחם שלה, זאת למרות התחרות ההולכת והגוברת בשוק נדל"ן המשרדים בפתח תקווה. החוזים כוללים גם תקופות אופציות להמשך.

המשך קריאה »
אורלוב 31 פתח תקווה - לפני אחרי

צפו: אורלוב 31 פתח תקווה של קטה גרופ אחרי שלב ההריסה. מה יהיה בבניין החדש?

חברת הנדל"ן, לה יש כיום תשעה פרויקטים משווקים בעיר, מעלה הילוך עם פרויקט התחדשות עירונית נוסף, לאחר שנהרס הבניין הישן והמוזנח בן ה-60 בשכונת קרול, כשבמקומו צפוי לקום בעוד כ-3-4 שנים, בניין מגורים חדש ומודרני בן 9 קומות עם 36 יחידות דיור. האטרקטיביות של הפרויקט נשענת על הלוקיישן – מרחק הליכה של דקה מתחנת הרכבת הקלה של פינסקר.

המשך קריאה »

אמות השקעות מחפשת דייר חדש: 6 קומות להשכרה במגדל פלטינום בפתח תקווה

חברת הנדל"ן המסחרי הותיקה החלה לחפש חברה, שתאכלס את קומות 16 עד 21 (מתוך 22), של מגדל המשרדים האייקוני הצופה אל כביש 4, מדובר על שטח של 7500 מ"ר ברמת גימור גבוהה, כשהעדיפות של אמות היא להשכיר אותו לשוכר אחד לטווח ארוך. בין החברות השוכרות בבניין: אלקטרה, אקסלנס, מימון ישיר, ASUS, טקדה, BOLT, PING ועוד.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading