מה בונים בפרויקט הענק ברח' משה דיין ליד גיסין?

מי שבמקרה יוצא לו לתדלק בתחנת הדלק ברח' משה דיין פינת שמשון הגיבור בפתח תקווה, יכול להעיף מבט לכיוון דרום-מערב ועיניו יגלו את תחילתו של פרויקט משרדים ענק, בהובלת חברת הבניה "שובל-נחשון". 

הפרויקט (שעדיין אין לו שם מותג) נמצא באיזור אסטרטגי על ציר ז'בוטינסקי, סמוך למתחם המשרדים והמסחר של "פארק אולימפיה" הותיק, שצמוד לקניון הגדול של פתח תקווה.

הפרויקט מהווה עוד נדבך לתנופה העסקית של פתח תקווה, במיוחד באזור ציר ז'בוטינסקי, שם אמורה לעבור הרכבת הקלה בעוד כשנתיים. 

עשרות משרדים חדשים

הפרויקט, שהיקפו כ- 40 אלף מ"ר, החל להיבנות לפני כ- 4 חודשים ואמור להסתיים בעוד כשנה וחצי (ינואר 2023). במקום אמורים לקום 3 מבני משרדים של 5 קומות כל אחד, קומת מסחר ו-3 קומות של חניון תת קרקעי. 

יוזמת הפרויקט היא קבוצת רכישה, האדריכל הוא מושלי דגן.

סרטון המחשת התקדמות הבניה מתוך האתר של שובל נחשון

עוד ב-נדלן

דירות חדשות בפסגת הדר פתח תקווה

מחפשים דירה חדשה בפ"ת? בפסגת הדר מחכים למאות דיירים חדשים החל מ-2025

השכונה החדשה, הגובלת בגבעת שמואל, חווה תנופת בנייה, המקבלת ביטוי עם שבעה פרויקטים אייקוניים של מבני מגורים ענקיים, הנמצאים כרגע בשלבים שונים: מגדל האקדמיה של ח. מיתר, Y-GARDEN ו-Y-PREMIUM של יעקבי יוניברסל, "גרופית בפסגה" של גרופית, NEARO של שבירו, SOPHY של גיא & דורון לוי ו-IDOL של קטה גרופ. היכן עוד נותרו דירות ואיפה תמצאו את המחירים האטרקטיביים?

המשך קריאה »
יצחק שדה 1-19 פתח תקווה

מה קורה ביצחק שדה 1-19 פתח תקווה? ביקור מגלה צורך דחוף בהתחדשות עירונית

אם רציתם לראות פער מוחשי ברמת מגורים בפתח תקווה בין השכונות החדשות לשכונות הישנות של העיר, כדאי לכם לבקר בתחילת הרחוב הראשי של רמת ורבר במספרים האי-זוגיים. לטענת חלק מהדיירים, יש שם חריגות בנייה לא חוקיות, דירות מפוצלות ללא אישור, תוך הפקעת שטח ציבורי, זאת לצד הזנחה של ניקיון.

המשך קריאה »
פרויקט רח' ח"ן 8-10 פתח תקווה קטה גרופ

קטה גרופ ישקיעו כ-110 מיליון ש"ח בהתחדשות עירונית בח"ן 8-10 פתח תקווה

אירוע ההריסה בשכונת רמת ורבר, התקיים אתמול בנוכחות אנשי חברת הנדל"ן המוכרת בעיר, דיירים, תושבים ועורכי הדין המלווים את הפרויקט. במסגרת האירוע החלה הריסת 32 דירות שאיכלסו שני בניינים ישנים ומוזנחים, בני כ-50 שנה, שבמקומם צפויים לקום 2 בנייני מגורים חדישים ומודרניים בני 9 קומות כל אחד, שיאכלסו 96 דירות. צפי אכלוס: 2027. 95% מהדירות כבר נמכרו. מחירי הדירות בפנים.

המשך קריאה »
וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading