אמות השקעות מחפשת דייר חדש: 6 קומות להשכרה במגדל פלטינום בפתח תקווה

חברת הנדל"ן המסחרי הותיקה החלה לחפש חברה, שתאכלס את קומות 16 עד 21 (מתוך 22), של מגדל המשרדים האייקוני הצופה אל כביש 4. מדובר על שטח של כ-7500 מ"ר ברמת גימור גבוהה, כשהעדיפות של אמות היא להשכיר אותו לשוכר אחד לטווח ארוך. בין החברות השוכרות בבניין: אלקטרה, אקסלנס, מימון ישיר, ASUS, טקדה, BOLT, PING ועוד.

עסקה חדשה גדולה צפויה להתבצע בנדל"ן המסחרי בפתח תקווה. חברת אמות השקעות, בעלת מגדל פלטינום ברח' אפעל 25 בקריית אריה מערב, מחפשת שוכר חדש לשש קומות שיתפנו בתחילת 2025. פלטינום, אחד ממגדלי המשרדים הבולטים (תרתי משמע) בפתח תקווה, נבנה ב-2012 ונהנה משם יוקרתי – בעיקר בזכות מיקומו האטרקטיבי, סמוך למחלף גהה.

מגדל פלטינום פתח תקווה - משקיף על כביש 4

מרחק הליכה מהרכבת הקלה. נגיעה מכביש 4

כיום, האטרקטיביות של פלטינום גדלה עוד יותר, היות והוא נמצא במרחק הליכה של כ-800 מטרים בלבד מתחנת הרכבת הקלה של שנקר, שנפתחה לפני כחצי שנה. באמות השקעות מגדירים אותו כ"אחד הבניינים היוקרתיים ביותר באיזור בשל איכות התכנון והבנייה, שירותי הניהול המתקדמים, וכמובן המיקום והנגישות הנוחים".

בפלטינום יש מגוון רחב של שוכרים מתחומי ההייטק (ping, bolt, asus ועוד), מתחומי הפיננסים, ביטוחים, תרופות ועוד (אלקטרה, אקסלנס, מימון ישיר, טקדה). הוא בעל שטח כולל של כ-28,000 מ"ר המתפרסים על פני 22 קומות עם יחס חנייה של מקום חניה ל-50 מ"ר משרד. כלומר, החברה שתשכור את 6 הקומות, תזכה גם לכ-150 מקומות חניה.

לובי מגדל פלטינום פתח תקווה

מסעדה ובית קפה בפנים

בסביבת פלטינום אין מרכז מסחרי קרוב, אך העובדים נהנים מבית קפה ומסעדה בתוך המגדל, זאת בנוסף לשירותי כביסה וניקוי יבש ואיסוף חבילות. במגדל יש תשתית לטעינת רכבים חשמליים, אולם לכנסים ואירועים, גינה מטופחת ומגוון פינות ישיבה להתרעננות. אמות השקעות, שמנהלת ומתחזקת את פלטינום, גם מספקת לעובדים שירות שאטלים מתחנת הרכבת הכבדה ועד לבניין.

אמות השקעות בע"מ, היא חברת נדל"ן מניב ציבורית, שנוסדה ב-1964. החברה הינה זרוע ההשקעות בנדל"ן של חברת אלוני-חץ נכסים והשקעות בע"מ המחזיקה ב-54% ממניותיה. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב במדד ת"א-35, מדד ת"א-125, מדד ת"א-נדל"ן, מדד תל-דיב ומדד ת"א-AllShare מדד EPRA.

לאמות מספר נכסים מניבים בפתח תקווה, ביניהם בית אמות פתח תקווה – ברחוב מרטין גהל 7, אמות כלל ברחוב הסיבים 25, אמות היצירה ברחוב היצירה 13, ואמות פלינר ברחוב ההסתדרות 26.

מגדל פלטינום פתח תקווה על המפה

עוד ב-נדלן

קבוצת חג'ג' תשקיע במיזם "היכל התרבות" פתח תקווה לאחר שנכנסה לשותפות "צים-בהרי"

פרויקט ההתחדשות העירוני הענק מקבל תפנית, עם מעורבותה של חברת הנדל"ן המוכרת, שתיכנס לשותפות בחברת "צים בהרי", שיזמה את הפרויקט, במקום "בהרי נדל"ן", שהסתכסכו משפטית עם "צים נדל"ן" של עדי צים. לפי הדיווח, הקבוצה, שבשליטת עידו וצחי חג'ג', תשקיע סכום כולל של כ-80 מיליון שקל בחברת צים בהרי, בתמורה להקצאת 30% ממניות החברה והשקעה ישירה במיזם במרכז העיר.

המשך קריאה »
סוף רוטשילד הריסה קטה גרופ

סוף רוטשילד פתח תקווה: אירוע של קטה גרופ הסתיים בהריסת 6 מבנים (וידאו)

עשרות רבות של אנשים הגיעו לאירוע הריסה נוצץ של חברת הנדל"ן הכי מוכרת בעיר. במסגרת הפרויקט, הורסים 6 בניינים ישנים ומוזנחים ברחוב רוטשילד 156 ו-158, אלונים 4 ו-6 ויהוד 4 ו-6 ומקימים במקומם 4 בנייני מגורים חדשים ומודרנים. באירוע נכחו אנשי החברה בראשות היזם גיל קטה, דוד חג'ג' ממנהלת כרמים להתחדשות עירונית ודיירים הגרים במבנים שנהרסו. צפי אכלוס: 2026.

המשך קריאה »
שחם 30 פתח תקווה

צפו: נכס מוכן להשכרה במתחם האוכל והבילויים שחם 30 פתח תקווה (וידאו)

לאחרונה התפנה שטח מסחרי אטרקטיבי של כ-117 מ"ר + כ-20 מ"ר רחבה חיצונית, שצפוי לאכלס עסק מתחום המזון במתחם ההומה והמוכר. קבוצת SHAHAV (שהב) יזמות נדל"ן, יזמית הפרויקט ובעלת שטחי המסחר, משווקת אותו במחירי השכרה אטרקטיביים, כך שמדובר בחלון הזדמנות קצר. במתחם כבר פועלים המותגים: ג'ירף, גולדה, קפה לנדוור, סמאש בורגר האוס, מקס ברנר וטוסקה אירועים.

המשך קריאה »

משמרים ומקימים ברח' חובבי ציון פתח תקווה: אושרה להפקדה תכנית "בית הדפוס"

הרחוב המרכזי במרכז העיר הישן צפוי לעבור בקרוב מתיחת פנים במספרים 12 ו-14. במסגרת הפרויקט, גם יוקם בשטח התכנית בניין מגורים חדש בשטח של כ-900 מ"ר בן 6 קומות עם 30 יחידות דיור, שיכלול גם חניון תת קרקעי. בנוסף, יבוצעו עבודות שימור במבנה בית הדפוס ההיסטורי ובשני מבנים הסטוריים נוספים: בית חלבנה ניידיץ ובית פישצנר. התכנית תשמר גם את עצי האקליפטוס הוותיקים שנמצאים בסמוך לבית הדפוס.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading