אמות השקעות מחפשת דייר חדש: 6 קומות להשכרה במגדל פלטינום בפתח תקווה

חברת הנדל"ן המסחרי הותיקה החלה לחפש חברה, שתאכלס את קומות 16 עד 21 (מתוך 22), של מגדל המשרדים האייקוני הצופה אל כביש 4. מדובר על שטח של כ-7500 מ"ר ברמת גימור גבוהה, כשהעדיפות של אמות היא להשכיר אותו לשוכר אחד לטווח ארוך. בין החברות השוכרות בבניין: אלקטרה, אקסלנס, מימון ישיר, ASUS, טקדה, BOLT, PING ועוד.

עסקה חדשה גדולה צפויה להתבצע בנדל"ן המסחרי בפתח תקווה. חברת אמות השקעות, בעלת מגדל פלטינום ברח' אפעל 25 בקריית אריה מערב, מחפשת שוכר חדש לשש קומות שיתפנו בתחילת 2025. פלטינום, אחד ממגדלי המשרדים הבולטים (תרתי משמע) בפתח תקווה, נבנה ב-2012 ונהנה משם יוקרתי – בעיקר בזכות מיקומו האטרקטיבי, סמוך למחלף גהה.

מגדל פלטינום פתח תקווה - משקיף על כביש 4

מרחק הליכה מהרכבת הקלה. נגיעה מכביש 4

כיום, האטרקטיביות של פלטינום גדלה עוד יותר, היות והוא נמצא במרחק הליכה של כ-800 מטרים בלבד מתחנת הרכבת הקלה של שנקר, שנפתחה לפני כחצי שנה. באמות השקעות מגדירים אותו כ"אחד הבניינים היוקרתיים ביותר באיזור בשל איכות התכנון והבנייה, שירותי הניהול המתקדמים, וכמובן המיקום והנגישות הנוחים".

בפלטינום יש מגוון רחב של שוכרים מתחומי ההייטק (ping, bolt, asus ועוד), מתחומי הפיננסים, ביטוחים, תרופות ועוד (אלקטרה, אקסלנס, מימון ישיר, טקדה). הוא בעל שטח כולל של כ-28,000 מ"ר המתפרסים על פני 22 קומות עם יחס חנייה של מקום חניה ל-50 מ"ר משרד. כלומר, החברה שתשכור את 6 הקומות, תזכה גם לכ-150 מקומות חניה.

לובי מגדל פלטינום פתח תקווה

מסעדה ובית קפה בפנים

בסביבת פלטינום אין מרכז מסחרי קרוב, אך העובדים נהנים מבית קפה ומסעדה בתוך המגדל, זאת בנוסף לשירותי כביסה וניקוי יבש ואיסוף חבילות. במגדל יש תשתית לטעינת רכבים חשמליים, אולם לכנסים ואירועים, גינה מטופחת ומגוון פינות ישיבה להתרעננות. אמות השקעות, שמנהלת ומתחזקת את פלטינום, גם מספקת לעובדים שירות שאטלים מתחנת הרכבת הכבדה ועד לבניין.

אמות השקעות בע"מ, היא חברת נדל"ן מניב ציבורית, שנוסדה ב-1964. החברה הינה זרוע ההשקעות בנדל"ן של חברת אלוני-חץ נכסים והשקעות בע"מ המחזיקה ב-54% ממניותיה. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב במדד ת"א-35, מדד ת"א-125, מדד ת"א-נדל"ן, מדד תל-דיב ומדד ת"א-AllShare מדד EPRA.

לאמות מספר נכסים מניבים בפתח תקווה, ביניהם בית אמות פתח תקווה – ברחוב מרטין גהל 7, אמות כלל ברחוב הסיבים 25, אמות היצירה ברחוב היצירה 13, ואמות פלינר ברחוב ההסתדרות 26.

מגדל פלטינום פתח תקווה על המפה

עוד ב-נדלן

פינוי תחנת דלק גיסין ילו פז פתח תקווה

האם במקום תחנת הדלק פז-ילו בנווה גן, יקום מבנה מגורים ענק עם 35 קומות?

לפי תכנית המתאר, שהוגשה בשבוע שעבר לבדיקה תכנונית בועדה המקומית והמחוזית, תחנת הדלק הותיקה, הנמצאת בלב השכונה, תפונה לטובת בניין מגורים, גני ילדים, משרדים ושטחי מסחר. חוץ מתחנת הדלק נמצאים במקום מספר רב של עסקים שונים, כמו חנות YELLOW, מכון לשטיפת מכוניות, חנות משקאות, אופניים ועוד. הסיבה? בעיקר כלכלית. "ממצים כך יותר טוב את השטח", אומר מנהל הפרויקט.

המשך קריאה »
מתחם בכור שטרית אחדות - לפני אחרי פתח תקווה

אחדות מתחדשת: מתחם שטרית פתח תקווה של א.ב. התחדשות עירונית מעלה הילוך

ראש העיר רמי גרינברג, פירסם היום כי הועדה המקומית אישרה לקידום את תכנית ההתחדשות בשכונה במזרח העיר, במתחם הממוקם בין הרחובות הנרייטה סולד מצפון ורחוב אסף שמחוני מדרום. לפי התכנית יהרסו 20 מבנים ותיקים במצב רעוע, ובמקומם יקומו 11 מבנים חדשים, עם מאות יחידות דיור חדשות – זאת, לצד שטחי מסחר בקומת הקרקע. יזמית הפרויקט, שייכת למשפחת דיין – מעשירי ישראל.

המשך קריאה »
עין גנים - פינוי-בינוי בסכנה?

פינוי בינוי במרכז ומזרח פתח תקווה בסכנה? מאות דיירים מעכבים חתימות לפרויקטים ענקיים

תנופת ההתחדשות העירונית עלולה לקבל מקל בגלגלים, עקב חשש שחלק מהקרקעות המיודעות למוגרים יופקעו לטובת בניית תחנות המטרו M2, שצפויה להתחיל בשנים הקרובות ולהסתיים בעוד כעשור, עולה מפנייה דחופה שהוגשה לאחרונה, על ידי עורכי הדין המייצגים את הדיירים, לרשות הממשלתית להתחדשות עירונית. לפי התכנון, חמישה מתחמים אמורים לקום, לפי תכנית המתאר של 2040.

המשך קריאה »
אנילביץ' 7-9 פתח תקווה

קבוצת אב-גד החלה בשיווק דירות בפרויקט הבוטיק אנילביץ' 7-9 פתח תקווה

חברת הנדל"ן, לה בעיקר פרויקטים מגורים בעיקר של התחדשות עירונית במרכז הארץ, מתחילה לשווק את הפרויקט המשמעותי שלה בעיר. מדובר על 36 יחידות דיור בשני בניינים מעוצבים ומודרנים, בני תשע קומות כל אחד בלב מרכז העיר השקט, סוף רחוב רוטשילד. מיכאל רצון, יו"ר החברה: "כמי שגדל בפתח תקווה, יהיה מרגש במיוחד לתת מפתחות לדירות חדשות בפרויקט הזה". כמה עולה דירה?

המשך קריאה »