קטה גרופ עם פרויקט קטה איידול IDOL -החלה הבנייה בפסגת הדר

הטרקטורים בשטח: החלו העבודות בפרויקט קטה IDOL של קטה גרופ בפסגת הדר

חברת נדל"ן המגורים עם מספר הפרויקטים הגדול ביותר בפתח תקווה, עולה שלב עם פרויקט דגל שלה, שמלווה בפרסום חוצות מאסיבי, לצד פרסומות פריים טיים בטלוויזיה. פרויקט המגורים בשכונה המתפתחת, הוא הצהרת כוונות שלהם, שמכוון למגורי יוקרה עם סטנדרט גבוה, שכולל לובי מעוצב, מועדון דיירים וחדר כושר. במקביל לעלייה על השטח, החל שיווק פריסייל של דירת חמישה חדרים ב-3.75 מיליון ש"ח.

מי שעובר על ציר רבין העמוס יכול להבחין בתנופת הבנייה המואצת בחלק המערבי שלו, במה שקרוי ה"קרייה האקדמית", ה'מיני-שכונה' החדשה שמתפתחת בשכונת פסגת הדר. לפני כחודש פרסמנו כתבה מפורטת, שכוללת את כל שבעת הפרויקטים של בנייני המגורים, ביניהם הפרויקט שנמצא בשלב ההתחלתי ביותר – קטה IDOL (איידול) של קטה גרופ. אתמול עלו לראשונה הטרקטורים על הקרקע, כשהבנייה של המגדל בן 27 הקומות ו-100 הדירות, אמורה להסתיים בעוד כשלוש שנים.

הטרקטורים כבר בשטח. העבודות הראשונות בקטה איידול IDOL פתח תקווה פסגת הדר של קטה גרופ
הטרקטורים כבר בשטח. העבודות הראשונות בקטה איידול IDOL פתח תקווה פסגת הדר של קטה גרופ

המכוניות הרבות שעוברות בציר העמוס לא יכולים שלא להבחין בשלטי השיווק לאורך איזור הפרויקט מול גינת יום ההולדת החדשה. מדובר בבניין המגורים הכי גדול של קטה גרופ, שידועה במומחיותה בפרויקטים של התחדשות עירונית, בעיקר בוטיקיים, נכנסת כאן לזירה מאתגרת יותר של שיווק מגדל מגורים חדש ולא מחודש – לאוכלוסייה שמחפשת דירות יוקרתיות בבניין יוקרתי.

תמהיל הדירות הוא מגוון: 3,5, ו-6 חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים. בין הדירות המיועדות למכירה (במחירים של החל מ-25,000 ש"ח למ"ר): דירות 3 חדרים החל מ-2.7 מיליון שקל, דירות 5 חדרים, 140 מ"ר ו22 מ"ר מרפסת החל מ-3.75 מיליון שקל, דירות 6 חדרים, 152 מ"ר ו- 22 מ"ר מרפסת החל מ- 3.99 וכן פנטהאוזים בשטחים שונים הממוקמים בקומות 25-27.

הדמיה של פרויקט קטה IDOL איידול של קטה גרופ בפסגת הדר פתח תקווה

קטה IDOL (איידול) של קטה גרופ על המפה

עוד ב-רכב ותחבורה

כביש 471 ו-444 פתח תקווה

מחלצים פקק לפתח תקווה? נתיבי ישראל תתחיל בקרוב עבודות בכבישי 444 ו-471

לפי הדיווח, החברה הוציאה צו לתחילת העבודות, שצפויות להתבצע בקרוב בצומת נחשונים-מגדל אפק, שמדי בוקר חולפים בו אלפי מכוניות, כשרבות מהן שייכות לפתח תקוואים, או לכאלה שעובדים בעיר. לפי התכנון, יתווספו שני נתיבים נוספים על כביש 444 וכביש נתיב האצה בכביש 471. תושבי העיר, שעובדים בראש העין מתזמנים לפעמים שעה בעומס, במה שאמורה להיות נסיעה של כמה דקות. האם זה ישתנה?

המשך קריאה »
חניון ציבורי רחוב השחם פתח תקווה

בשורה לעובדים ולמבלים: עיריית פתח תקווה מכפילה את החניון הציבורי בשחם. העבודות החלו

אחד ממקומות החנייה הכי עמוסים בעיר, בדרך להתרחב בצורה משמעותית, במרכז העסקים והבילויים של רח' שחם. מתחם הכורכר, שאלפי מכוניות חונות בו מדי יום, יוסיף לשטחו מאות חניות נוספות, במטרה להקל על הצפיפות במקום שבכל יום רגיל משעה 9:00, כבר מפוצץ במכוניות של העובדים במשרדים. גם בלילות ובערבים, במיוחד של סופ"ש קשה למצוא מקום פנוי. העירייה: "פועלים לתת מענה חניה חינמי לתושבים".

המשך קריאה »
מכוניות חשמליות בפתח תקווה

עיר מחשמלת: יותר מ-13,000 מכוניות חשמליות נמכרו לפתח תקוואים מתחילת השנה

אם גם אתם שמתם לב לכמות הבלתי נגמרת של GEELY, ORA, TESLA, BYD, MG ועוד חשמליות על הכבישים שלנו – יש לזה גם אסמכתא. לפי נתוני משרד התחבורה, פתח תקווה נמצאת במקום השני אחרי תל אביב בכמות כלי הרכב החשמליים, שנקנו על ידי תושבי העיר – החל מינואר 2024. המיתון, המלחמה ומצב הרוח הלאומי – מסתבר שלא משפיעים על מי שרואה חשמלית על כבישי פתח תקווה – ורוצה גם אחת משלו.  

המשך קריאה »
אוטובוסים בפתח תקווה

עיריית פתח תקווה: תגברנו את התחבורה הציבורית בעיר ב-10 קווי אוטובוסים

משרד התחבורה והרשות הארצית לתחבורה ציבורית בשיתוף העירייה, מודיעים היום על תגבור קווים בסך של כ-200 נסיעות ביום. הקוים שיתוגברו: קוי האוטובוס 76, 77, 78 של חברת מטרופולין, קו 20, 22, 44, 64, 99 של אפיקים אלקטרה וקוים 51 ו-38 של חברת דן. גרינברג: "נפחית שימוש ברכב פרטי, נקל על העומסים בכבישים, נצמצם פגיעה באיכות הסביבה ובחיי אדם".

המשך קריאה »