גלובל גולד וגלובל טאוורס B פתח תקווה - מתחילים להיבנות

עובדים מסביב לשאון: גלובל טאוורס B וגלובל גולד החלו להיבנות מעל הקרקע

שני מגדלי המשרדים הענקיים של "מגדלי ישראל" בצומת רבין-ז'בוטינסקי, נמצאים בעיצומה של בנייה נמרצת, שנצפית על ידי עשרות אלפים עוברים ושבים מדי יום. בגלובל טאוורס B כבר נבנו כשבע קומות מתוך 39 ואילו בגלובל גולד אפשר לראות כבר שתי קומות מעל הקרקע. סה"כ שני המגדלים צפויים לכלול בתוכם שטח עצום של 120,000 מ"ר משרדים והם יצטרפו לגלובל טאוורס A במשולש המגדלים הדרום-מזרחי של הצומת.

על בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", שנמצא דרומית למגדל A (בו יושבת חברת הטכנולוגיה ALIGN, שנמצאת בתשע הקומות העליונות שלו), כבר כתבנו בנובמבר השנה, כשהיתקבל היתר הבנייה. מיד לאחר מכן החלה הבנייה, שכבר נשענה על תשתית וקונסטרוציות קיימות. העבודות על הפרויקט מתבצעות גם בשעות הערב והלילה, מסביב לשעון – במטרה לסיים את בניית מגדל המשרדים הענק בהקדם האפשרי.

הדמיה: מתחם גלובל פתח תקווה (מתוך: אתר מגדלי ישראל)
הדמיה: מתחם גלובל פתח תקווה (מתוך: אתר מגדלי ישראל)

גלובל טאוורס B אמור להיות גבוה בחמש קומות מ-A וצפוי לכלול שטח של 68 אלף מ"ר משרדים וכ-700 חניות. עם סיום בנייתו (אנחנו מעריכים בעוד כשנתיים), הוא צפוי לבניין הגבוה ביותר בפתח תקווה. מהם שטחי המשרדים המוצעים ומחיריהם? עדיין לא ידוע. למרות שהעוברים והשבים הרבים בציר רבין כבר יכולים לראות שלט, שמפנה למספר כוכבית למתעניינים בפרויקט – הוא טרם החל את שלב השיווק.

את משולש מגדלי המשרדים של גלובל, משלים פרויקט "גלובל גולד". כפי שדיווחנו במאי 2022, קבוצת הנדל"ן "רבוע כחול" של היזם מוטי בן משה, רכשה בפרויקט שטחי משרדים מ"מגדלי ישראל" בסכום של 377 מיליון ש"ח, שיבטיחו לה 24 קומות מהמגדל (מתוך 31) ו-161 חניות בפרויקט. "גלובל גולד", או "גלובל C" כולל סה"כ כ-37 אלף מ"ר שטחי משרדים.

הבנייה של "גלובל גולד" החלה מוקדם יותר מ"גלובל טאוורס B", כשעד לאחרונה עזקו בעיקר בחפירה ודיפון, כיום, אם אתם נוסעים בז'בוטינסקי וברחוב דנמרק, כבר תוכלו לראות את שתי הקומות הראשונות. היזמית היא קבוצת הנדל"ן "מגדלי ישראל", שפועלת ביזום, תכנון, בניה ושיווק של פרויקטים בתחום הנדל"ן המניב והמגורים. פרויקט הדגל שלה, כפי שגם היא מכריזה, הוא מתחם "גלובל טאוורס" פתח תקווה.

קבוצת "מגדלי ישראל", שמשרדיה, איך לא, נמצאים במתחם גלובל טאוורס פתח תקווה, מחזיקה ומנהלת מאות אלפי מ"ר של נדל"ן מניב; בנייני משרדים, מרכזי קניות ולוגיסטיקה בפריסה ארצית המאוכלסים על ידי חברות מובילות במשק; בנקים, רשתות מותגים, חברות הייטק, משרדי עו"ד ועוד. החברה נמצאת בשליטת משפחת שפר ומשפחת ווסרמן, המחזיקים גם בחברת "החברה להתחדשות עירונית", שמשרדיה גם הם נמצאים ב"גלובל טאוורס".

עוד ב-חדשות נוספות בפתח תקווה

בזל פארק פתח תקווה

בזל פארק פ"ת: הסתיימה בניית כל 27 הקומות. ROOMS צפויים לפתוח שם מתחם נוסף

פרויקט הענק של קבוצת סופרין וקבוצת וייס, עולה שלב נוסף וכבר נוגע בשמיים עם עוד מגדל משרדים משמעותי שימלא את הסקיי-ליין של פתח תקווה. השאיפה היא לסיים את העבודות במרץ 2025 ולאחר מספר חודשים לקבל טופס 4, שיאפשר לאכלס את הבניין החולש על כמעט 40 אלף מ"ר משרדים שבבנייתו הושקעו כ-350 מיליון ש"ח. מותג המתחמים השיתופיים של פתאל, צפוי לשכור או לרכוש שם קומות.

המשך קריאה »
חיבוק אחרון - תערוכת צילומים בעמי ב.ס.ר סיטי

"חיבוק אחרון" – תערוכת צילומים חדשה של אימהות שכולות מוצגת בעמי ב.ס.ר סיטי

אלפי העוברים והשבים במתחם המסחרי ומרכז העסקים הכי פתוח בפתח תקווה, כבר הבחינו במיצג התערוכה שהוצב לפני כשבוע בין בניין ב.ס.ר Y ל-ב.ס.ר T, סמוך לסניף מקדונלד'ס. התערוכה מציגה צילומים של הצלמת יפעת פאר, יחד עם סיפוריהם של האמהות, שאיבדו את ילדיהן במתקפת הטרור של ה-7 באוקטובר. מחר, צפוי להתקיים טקס במקום, בנוכחות ראש העיר רמי גרינברג.

המשך קריאה »
אגם בוחבוט ששון שאולוב ואבי אבורומי בהופעה בפארק הגדול פתח תקווה

צפו: כ-7500 הגיעו לפארק הגדול לצפות באגם בוחבוט, ששון שאולוב ואבי אבורומי (וידאו)

פסטיבל הנוער 2024, הבטיח וגם קיים עם כ-13,000 צופים שהגיעו לחגיגת מוסיקה שפתח תקווה, שהתחילה אתמול עם הופעה של איתי לוי, אליה הגיעו כ-5500. מאות רבות על מעריצים (ובעיקר מעריצות) פתח תקוואים הקדימו להגיע לפארק שעה ארוכה לפני שהמופע החל עם עלייתה של בוחבוט לבמה, כשאחריה עלה שאולוב ואבורומי קינח עם שעה הופעה משלו. צפו במה לשלושה היה לומר לנו מאחורי הקלעים:

המשך קריאה »
מירי מסיקה משטרת פתח תקווה ממ"ד שלום פתח תקווה

צפו: משטרת פתח תקווה בית חינוך ממ"ד שלום שרים לזכר דור מנגדי ז"ל (וידאו)

היום יצא לאור קליפ מרגש של "שיר תקווה" אותו שר אנשי המשטרה בעיר ותלמידי החינוך המיוחד משערייה, בליווי הזמרת מירי מסיקה. הביצוע הוקדש לרב סמל דור מנגדי ז"ל, לוחם במשטרת ישראל, שנפל בקרב בקיבוץ בארי ב-7.10, ולכל הגיבורים שנפלו בהגנה על המולדת. הקליפ צולם על רחבת תחנת המשטרה ברח' שטמפפר. מיכאל וקנין כתב את המילים ושמעון בוסקילה את הלחן.

המשך קריאה »