דן טאון פתח תקווה

המטרופולין הבא של גוש דן? הצצה ל"דן טאון" פ"ת לקראת טופס 4

מי שחלף (ויש הרבה כאלה) בחודשים האחרונים בצומת רבין-ז'בוטינסקי בפתח תקווה, בוודאי הבחין שהעבודות בפרויקט הענק "דן טאון", במתחם ב.ס.ר סיטי מתקדמות בקצב מהיר לקראת השקה ופתיחה לציבור. 

"דן טאון" הוא מתחם בילויים וקניות, שמוקם כחלק מפרויקט ענק שעלותו מוערכת ב-1.5 מיליארד ש"ח והצלחתו נשענת על תחנת הקו האדום של הרכבת הקלה, שאמורה לחבר את תושבי אזור המרכז לפתח תקווה ולהבטיח מוקד משיכה משמעותי לעשרות אלפי איש בכל יום.

עינת רושו, מי שמייצגת את היזמים , חושפת כי צפי הפתיחה לפרויקט היוקרתי יתרחש באמצע 2022: "אנו מתקדמים בעבודות הפיתוח ונמצאים בהליך טופס 4 הצפוי להסתיים בחודש-חודשיים הקרובים".

קבלו הצצה להתקדמות העבודות:

אחד ממתחמי המסחר הגדולים במדינה

דמיינו שפע של חנויות, מקומות בילוי ופנאי ושטחים ירוקים המתוכננים להיות כמרכז מסחרי פתוח בשלושה מפלסים שמעליהם ניצבים ארבעת מגדלי ב.ס.ר סיטי ולרגע תרגישו שהגעתם לדאון טאון ניו יורק ולא לאם המושבות הוותיקה.

את הפרויקט, הכולל 26,000 מ"ר' הקימה קבוצת משקיעים מחו"ל בשם "הכיכר הלבנה" והיא מיוצגת ע"י חברת "רושו הנדסה ויזמות" בבעלות צביקה ועינת רושו. "דן טאון" אמור לתת מענה לכ-16,000 עובדים במגדלים היוקרתיים כשההערכות מדברות על כך שמעל ל – 45 אלף מבקרים יגדשו את המתחם העוצמתי והייחודי מסוגו בישראל מדי יום.

חלק ניכר מבאי המקום יגיעו מחברות שעוברות לפתח תקווה מתל אביב ואזור הבורסה, במטרה להתקרב למקומות המגורים של העובדים ולהפחית עלויות  וגם בעיית הפקקים והמחירים שעלו בצורה דרסטית בחודשים האחרונים.

צפו בתמונות מהשטח

פרופיט ודקטלון כבר הבטיחו מקום

הפרויקט כולל מגוון חנויות,פנאי וספורט, מסעדות ובתי קפה ושירותי בריאות. הבאים ל"דן טאון" יוכלו להנות מחניון תת קרקעי, שיכלול גם חניון אופניים בהיקף של כ- 2000 מקומות חניה מסודרים, מקלחות, לוקרים ועמדות טעינה. בנוסף, 250 מקומות חניה לאופנועים. מחירי השכירות כ-150 שקלים למ"ר בממוצע לא כולל דמי ניהול.

רושו: "הרוכשים מקבלים את השטח ברמת מעטפת, כך שכל אחד יוכל לעצב את העסק שלו כראות עיניו. כל המשרדים בב.ס.ר סיטי כבר נמכרו. אנו, כמשרד שמרכז את השיווק, רואים התעניינות גוברת של בהשכרה של משרדים החל מ – 100 מ"ר ועד קומות שלמות וכן בקונים שרוכשים משרדים מהקונים המקוריים בעיקר לשימוש עצמי של עורכי דין, רואי חשבון, שמאים וכן חברות הייטק".

כרגע ידוע שקמעונאית הספורט הצרפתית Decathlon תקים במתחם את החנות הגדולה ביותר של הרשת בישראל בשטח ענק של 3,650 מ"ר וכך גם חברת מכוני הכושר הפופולרית "פרופיט" תקים את סניף הדגל שלה בשטח של 2,600 מ"ר. ההנחה היא שעוד רשתות גדולות צפויות להצטרף ולהוות מוקד מרכזי ונחשק.

לפי רושו, מגדלי המשרדים של ב.ס.ר סיטי, הנמצאים מעל "דן טאון", עוברים יחד עם המסחר את הליך טופס 4 וצפי האכלוס דומה לשטחי המסחר. "השוכרים העתידיים צפויים לקבל את החנויות לעבודות התאמה בתחילת 2022", היא מציינת.

עוד ב-נדלן

נדל"ן מגורים פתח תקווה

הלמ"ס: עלייה של כמעט 50% במכירות דירה בפתח תקווה ברבעון האחרון לעומת הקודם

שוק נדל"ן המגורים בעיר מתאושש תשעה חודשים אחרי פרוץ המלחמה? עוד מוקדם לדעת, אבל הנתונים שפרסמה היום הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מראים מגמה משמעותית של עלייה בקצב מכירת הדירות (חדשות ויד שניה). למרות החששות והתחזיות הפסימיות בפתח תקווה מכרו בין מרץ למאי 24, לא פחות מ-539 דירות, לעומת 362 שמכרו בין דצמבר 23 לפברואר 24.

המשך קריאה »
בזל פארק פתח תקווה

בזל פארק פ"ת: הסתיימה בניית כל 27 הקומות. ROOMS צפויים לפתוח שם מתחם נוסף

פרויקט הענק של קבוצת סופרין וקבוצת וייס, עולה שלב נוסף וכבר נוגע בשמיים עם עוד מגדל משרדים משמעותי שימלא את הסקיי-ליין של פתח תקווה. השאיפה היא לסיים את העבודות במרץ 2025 ולאחר מספר חודשים לקבל טופס 4, שיאפשר לאכלס את הבניין החולש על כמעט 40 אלף מ"ר משרדים שבבנייתו הושקעו כ-350 מיליון ש"ח. מותג המתחמים השיתופיים של פתאל, צפוי לשכור או לרכוש שם קומות.

המשך קריאה »
גלובל גולד וגלובל טאוורס B פתח תקווה - מתחילים להיבנות

עובדים מסביב לשאון: גלובל טאוורס B וגלובל גולד החלו להיבנות מעל הקרקע

שני מגדלי המשרדים הענקיים של "מגדלי ישראל" בצומת רבין-ז'בוטינסקי, נמצאים בעיצומה של בנייה נמרצת, שנצפית על ידי עשרות אלפים עוברים ושבים מדי יום. בגלובל טאוורס B כבר נבנו כשבע קומות מתוך 39 ואילו בגלובל גולד אפשר לראות כבר שתי קומות מעל הקרקע. סה"כ שני המגדלים צפויים לכלול בתוכם שטח עצום של 120,000 מ"ר משרדים והם יצטרפו לגלובל טאוורס A במשולש המגדלים הדרום-מזרחי של הצומת.

המשך קריאה »
שי פרטוש משמאל ועוז קטה מימין - בהריסת ילין 5 פתח תקווה

ממשיכים להתחדש בפתח תקווה: בנייני המגורים ברחובות ילין 5 ובלוי 1 נהרסו (וידאו)

ההתחדשות העירונית במרכז העיר ממשיכה לצבור תאוצה עם שני פרויקטים נוספים, שהחלו בימים האחרונים את שלב ההריסה. בילין 5, בחלק הדרומי של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 27 דירות של חברת קטה גרופ. בבלוי 1, במרכז של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 36 דירות של חברת קטה יזמות. צפו בהריסה:

המשך קריאה »