דן טאון פתח תקווה

המטרופולין הבא של גוש דן? הצצה ל"דן טאון" פ"ת לקראת טופס 4

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

מי שחלף (ויש הרבה כאלה) בחודשים האחרונים בצומת רבין-ז'בוטינסקי בפתח תקווה, בוודאי הבחין שהעבודות בפרויקט הענק "דן טאון", במתחם ב.ס.ר סיטי מתקדמות בקצב מהיר לקראת השקה ופתיחה לציבור. 

"דן טאון" הוא מתחם בילויים וקניות, שמוקם כחלק מפרויקט ענק שעלותו מוערכת ב-1.5 מיליארד ש"ח והצלחתו נשענת על תחנת הקו האדום של הרכבת הקלה, שאמורה לחבר את תושבי אזור המרכז לפתח תקווה ולהבטיח מוקד משיכה משמעותי לעשרות אלפי איש בכל יום.

עינת רושו, מי שמייצגת את היזמים , חושפת כי צפי הפתיחה לפרויקט היוקרתי יתרחש באמצע 2022: "אנו מתקדמים בעבודות הפיתוח ונמצאים בהליך טופס 4 הצפוי להסתיים בחודש-חודשיים הקרובים".

קבלו הצצה להתקדמות העבודות:

אחד ממתחמי המסחר הגדולים במדינה

דמיינו שפע של חנויות, מקומות בילוי ופנאי ושטחים ירוקים המתוכננים להיות כמרכז מסחרי פתוח בשלושה מפלסים שמעליהם ניצבים ארבעת מגדלי ב.ס.ר סיטי ולרגע תרגישו שהגעתם לדאון טאון ניו יורק ולא לאם המושבות הוותיקה.

את הפרויקט, הכולל 26,000 מ"ר' הקימה קבוצת משקיעים מחו"ל בשם "הכיכר הלבנה" והיא מיוצגת ע"י חברת "רושו הנדסה ויזמות" בבעלות צביקה ועינת רושו. "דן טאון" אמור לתת מענה לכ-16,000 עובדים במגדלים היוקרתיים כשההערכות מדברות על כך שמעל ל – 45 אלף מבקרים יגדשו את המתחם העוצמתי והייחודי מסוגו בישראל מדי יום.

חלק ניכר מבאי המקום יגיעו מחברות שעוברות לפתח תקווה מתל אביב ואזור הבורסה, במטרה להתקרב למקומות המגורים של העובדים ולהפחית עלויות  וגם בעיית הפקקים והמחירים שעלו בצורה דרסטית בחודשים האחרונים.

צפו בתמונות מהשטח

פרופיט ודקטלון כבר הבטיחו מקום

הפרויקט כולל מגוון חנויות,פנאי וספורט, מסעדות ובתי קפה ושירותי בריאות. הבאים ל"דן טאון" יוכלו להנות מחניון תת קרקעי, שיכלול גם חניון אופניים בהיקף של כ- 2000 מקומות חניה מסודרים, מקלחות, לוקרים ועמדות טעינה. בנוסף, 250 מקומות חניה לאופנועים. מחירי השכירות כ-150 שקלים למ"ר בממוצע לא כולל דמי ניהול.

רושו: "הרוכשים מקבלים את השטח ברמת מעטפת, כך שכל אחד יוכל לעצב את העסק שלו כראות עיניו. כל המשרדים בב.ס.ר סיטי כבר נמכרו. אנו, כמשרד שמרכז את השיווק, רואים התעניינות גוברת של בהשכרה של משרדים החל מ – 100 מ"ר ועד קומות שלמות וכן בקונים שרוכשים משרדים מהקונים המקוריים בעיקר לשימוש עצמי של עורכי דין, רואי חשבון, שמאים וכן חברות הייטק".

כרגע ידוע שקמעונאית הספורט הצרפתית Decathlon תקים במתחם את החנות הגדולה ביותר של הרשת בישראל בשטח ענק של 3,650 מ"ר וכך גם חברת מכוני הכושר הפופולרית "פרופיט" תקים את סניף הדגל שלה בשטח של 2,600 מ"ר. ההנחה היא שעוד רשתות גדולות צפויות להצטרף ולהוות מוקד מרכזי ונחשק.

לפי רושו, מגדלי המשרדים של ב.ס.ר סיטי, הנמצאים מעל "דן טאון", עוברים יחד עם המסחר את הליך טופס 4 וצפי האכלוס דומה לשטחי המסחר. "השוכרים העתידיים צפויים לקבל את החנויות לעבודות התאמה בתחילת 2022", היא מציינת.

עוד בפתח תקווה

אינטרגרין 3 - פתח תקווה

אינטרגרין 3 לא עוצרת בירוק: 3 קומות על 6000 מ"ר בדרך לאכלוס. צפו מבפנים

הועדה המקומית לתכנון ובנייה בפתח תקווה הוציאה השבוע היתר בניית הרחבה למבנה המודרני ברח' יגיע כפיים פינת ישראל פוקס.. חברת הנדל"ן, שבבעלותה עוד שני מבנים סמוכים בקריית אריה, מבצעת את ההרחבה בשיטת בנייה ייחודית, על ידי פיצול קומות גבוהות וללא תוספות קומות מעל המבנה. המנכ"ל דרזנר: "הביקוש למשרדי הייטק בפתח תקווה רק הולך וגדל".

המשך קריאה »
חזית פרויקט 456 סנטר פתח תקווה עם תחילת חיפויי הקירות

יזמי פרויקט "456 סנטר" ברח' שמשון-משה דיין בונים על עוד 5 קומות מאושרות לכל בניין

היקפו המקורי של הפרויקט הוא כ-40 אלף מ"ר, הכוללים 3 מבנים בני 5 קומות כל אחד + קומת מסחר + 3 קומות חניה תת קרקעיות. בימים הקרובים מצפים היזמים, "MSN ייזום ושיווק נדל"ן" לאישור העירייה עבור עוד לא פחות מ-5 קומות נוספות לכל בניין, בשטח כולל של יותר מ-8,500 מ"ר, שאם נחלק את זה לממוצע של 10 מ"ר לעובד, מדובר בעוד כ-850 עובדים, שאמורים לאכלס את הבניינים. 

המשך קריאה »
הדמיה של פרויקט מרכז עזריאלי פתח תקווה - על רקע השטח היום

"מרכז עזריאלי" מתקדם בפתח תקווה: אושרה התכנית להקמת 3 בניינים של 40 קומות כ"א

תנופת הנדל"ן המסחרי בפתח תקווה קיבלה השבוע חיזוק משמעותי לאחר שהוועדה המקומית לתכנון ובניה בעיר אישרה אתמול (29.4) פרויקט הכולל שטח של 32 אלף מ"ר, הממוקם בין פארק גיסין לבזל פארק – שני פרויקטים ענקיים נוספים הנמצאים במרחק רדיוס יריקה. לפי התכנית שפרסמה העירייה, שם היזם הוא "עצמה ושות' להשקעות מכבים בע'מ" – חברת בת של קבוצת עזריאלי.

המשך קריאה »
ריגוס פתח תקווה REGUS

חוזרים למשרדים: ביקור וידאו ב-REGUS פתח תקווה – משתלם לעבוד בחלל משותף?

כולנו מקווים שתקופת מגפת הקורונה, ששינתה את חיינו, בטח בכל מה שקשור להרגלי ומקומות העבודה, כבר די מאחורינו, עם הורדת המסכות בחללים סגורים. כולנו מרגישים יותר בטוחים, יותר שפויים וגם יותר קרובים אחד לשני – במיוחד במתחמי העבודה המשותפים. אחרי שכל כך התרגלנו לעבוד מהבית, צריך סיבה טובה במיוחד לעבוד מהמשרד. כמו לפגוש אנשים. פשוט פרונטלית.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל