גרופית בפסגה - תמונה מהשטח (23.1.22)

גרופית בפסגה: טרם נבנתה לבנה – ו-25 דירות נמכרו בפרויקט בפסגת הדר

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

שכונת פסגת הדר הפכה לשם חם בעיר, כשמדברים על נדל"ן מגורים חדש בפתח תקווה. הקירבה למטרו 2, בסר סיטי, דן טאון, יכין סנטר, הקריה האקדמית העתידית וגם למרכז הבילויים והתעסוקה ברחובות הסיבים והשחם, הפכו את הנדל"ן בשכונה לאטרקטיבי. אחד מהפרויקטים הבולטים בשכונה הוא זה של חברת גרופית – צמד בנייני מגורים חדישים, שאמורים להתאכלס בשנים הקרובות. צפו בראיון מהשטח עם משווק הפרויקט, רז שרייבר.  

6 חדרים ב-3.3 מיליון

הגענו לשטח בבוקר בהיר וקריר ומצאנו רחבה ענקית חשופה, עליה אמור לקום הפרויקט. עבודות הבנייה טרם החלו, אך כשכל ההיתרים יתקבלו, הטרקטורים יעלו על השטח כשהצפי לאכלוס הוא עוד 4 שנים. שני הבניינים (13 ו-14 קומות) יכילו 100 יח' דיור של דירות בנות 4,5 ו-6 חדרים (מרפסות של 12 מ"ר). מהחברה מסרו כי רבע מהדירות (25) כבר נמכרו בשלב התחלתי זה.

המחירים נכון לעכשיו?
4 חד' – החל מ-2,700,000 ₪ , 5 חד' – החל מ-3,200,000 ₪, 6 חד' – החל מ-3,400,000 ₪

השטח עליו ייבנה פרויקט גרופית בפסגה
השטח עליו ייבנה פרויקט גרופית בפסגה

גרופית זכתה בפרויקט במסגרת מכרז של עיריית פתח תקווה, כשהתמודדה מול עשרות חברות אחרות, אותן ניצחה כשהציעה 84.5 מיליון בעסקת מזומן. היא תולה תקוות בפרויקט, במיוחד הודות ללוקיישן המיוחד: סמוך לכל מרכזי הבילוי, המסחר והתעסוקה של רח' הסיבים, השחם, בסר סיטי, דאון טאון (עמי בוטיק טאון), גלובל טאוורס, שופ-טיים, יכין ועוד. מצפון לשכונה אמורה לקום הקריה האקדמית, מתחם עתידי בן 154 דונם של מסחר, מגורים ומוסדות השכלה גבוהה.

עוד בפתח תקווה

חזית פרויקט 456 סנטר פתח תקווה עם תחילת חיפויי הקירות

יזמי פרויקט "456 סנטר" ברח' שמשון-משה דיין בונים על עוד 5 קומות מאושרות לכל בניין

היקפו המקורי של הפרויקט הוא כ-40 אלף מ"ר, הכוללים 3 מבנים בני 5 קומות כל אחד + קומת מסחר + 3 קומות חניה תת קרקעיות. בימים הקרובים מצפים היזמים, "MSN ייזום ושיווק נדל"ן" לאישור העירייה עבור עוד לא פחות מ-5 קומות נוספות לכל בניין, בשטח כולל של יותר מ-8,500 מ"ר, שאם נחלק את זה לממוצע של 10 מ"ר לעובד, מדובר בעוד כ-850 עובדים, שאמורים לאכלס את הבניינים. 

המשך קריאה »
הדמיה של פרויקט מרכז עזריאלי פתח תקווה - על רקע השטח היום

"מרכז עזריאלי" מתקדם בפתח תקווה: אושרה התכנית להקמת 3 בניינים של 40 קומות כ"א

תנופת הנדל"ן המסחרי בפתח תקווה קיבלה השבוע חיזוק משמעותי לאחר שהוועדה המקומית לתכנון ובניה בעיר אישרה אתמול (29.4) פרויקט הכולל שטח של 32 אלף מ"ר, הממוקם בין פארק גיסין לבזל פארק – שני פרויקטים ענקיים נוספים הנמצאים במרחק רדיוס יריקה. לפי התכנית שפרסמה העירייה, שם היזם הוא "עצמה ושות' להשקעות מכבים בע'מ" – חברת בת של קבוצת עזריאלי.

המשך קריאה »
ריגוס פתח תקווה REGUS

חוזרים למשרדים: ביקור וידאו ב-REGUS פתח תקווה – משתלם לעבוד בחלל משותף?

כולנו מקווים שתקופת מגפת הקורונה, ששינתה את חיינו, בטח בכל מה שקשור להרגלי ומקומות העבודה, כבר די מאחורינו, עם הורדת המסכות בחללים סגורים. כולנו מרגישים יותר בטוחים, יותר שפויים וגם יותר קרובים אחד לשני – במיוחד במתחמי העבודה המשותפים. אחרי שכל כך התרגלנו לעבוד מהבית, צריך סיבה טובה במיוחד לעבוד מהמשרד. כמו לפגוש אנשים. פשוט פרונטלית.

המשך קריאה »
אהרון דינוביץ על רקע פתח תקווה

אהרון דינוביץ: "עד 2040 צריכים לבנות בפתח תקווה 40 אלף יחידות דיור חדשות"

העלייה המשמעותית בקצב גידול הפרויקטים בעיר, הביא לכך שבשנת 2021 נרשם זינוק חד של כמעט פי 3 במספר יחידות הדיור החדשות שנבנו בפתח תקווה, לעומת השנה שלפניה. יחד עם זאת, קיימת דאגה בקרב הקבלנים והיזמים בעיר מכך שקצב היתרי הבנייה הוא עדיין איטי מהמצופה. יו"ר איגוד הקבלנים בפתח תקווה: "קצב ההתחדשות העירונית הוא קריטי".

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל