גרופית בפסגה - תמונה מהשטח (23.1.22)

גרופית בפסגה: טרם נבנתה לבנה – ו-25 דירות נמכרו בפרויקט בפסגת הדר

שכונת פסגת הדר הפכה לשם חם בעיר, כשמדברים על נדל"ן מגורים חדש בפתח תקווה. הקירבה למטרו 2, בסר סיטי, דן טאון, יכין סנטר, הקריה האקדמית העתידית וגם למרכז הבילויים והתעסוקה ברחובות הסיבים והשחם, הפכו את הנדל"ן בשכונה לאטרקטיבי. אחד מהפרויקטים הבולטים בשכונה הוא זה של חברת גרופית – צמד בנייני מגורים חדישים, שאמורים להתאכלס בשנים הקרובות. צפו בראיון מהשטח עם משווק הפרויקט, רז שרייבר.  

6 חדרים ב-3.3 מיליון

הגענו לשטח בבוקר בהיר וקריר ומצאנו רחבה ענקית חשופה, עליה אמור לקום הפרויקט. עבודות הבנייה טרם החלו, אך כשכל ההיתרים יתקבלו, הטרקטורים יעלו על השטח כשהצפי לאכלוס הוא עוד 4 שנים. שני הבניינים (13 ו-14 קומות) יכילו 100 יח' דיור של דירות בנות 4,5 ו-6 חדרים (מרפסות של 12 מ"ר). מהחברה מסרו כי רבע מהדירות (25) כבר נמכרו בשלב התחלתי זה.

המחירים נכון לעכשיו?
4 חד' – החל מ-2,700,000 ₪ , 5 חד' – החל מ-3,200,000 ₪, 6 חד' – החל מ-3,400,000 ₪

השטח עליו ייבנה פרויקט גרופית בפסגה
השטח עליו ייבנה פרויקט גרופית בפסגה

גרופית זכתה בפרויקט במסגרת מכרז של עיריית פתח תקווה, כשהתמודדה מול עשרות חברות אחרות, אותן ניצחה כשהציעה 84.5 מיליון בעסקת מזומן. היא תולה תקוות בפרויקט, במיוחד הודות ללוקיישן המיוחד: סמוך לכל מרכזי הבילוי, המסחר והתעסוקה של רח' הסיבים, השחם, בסר סיטי, דאון טאון (עמי בוטיק טאון), גלובל טאוורס, שופ-טיים, יכין ועוד. מצפון לשכונה אמורה לקום הקריה האקדמית, מתחם עתידי בן 154 דונם של מסחר, מגורים ומוסדות השכלה גבוהה.

מתעניינים בפרויקט בפסגת הדר? השאירו פרטיכם ונעביר לגרופית

עוד ב-נדלן

רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב פתח תקווה

פרויקט רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב של שמי אושר להפקדה. לפי התמונות אפשר להבין למה

קירות מתפוררים, עמודים עם יציבות בסימן שאלה, סורגים חלודים, זבל וגרוטאות – קשה להאמין שככה חיים בפתח תקווה בשנת 2024. אבל בעוד כשלוש-ארבע שנים, לפי התכנון יקומו במקום 54 יחידות דיור ישנות ומוזנחות כ-220 דירות חדשות בארבעה בניינים, שלושה מהם בני 10 קומות ועוד מגדל מגורים ענק של כ-27 קומות באחד מהפרויקטים הבולטים של חיים שמי. צפו בתמונות מהשטח.

המשך קריאה »
דירות חדשות למכירה בפתח תקווה

מתפתחת: על פי נתוני הלמ"ס – בפ"ת נמכרו 668 דירות מפרוץ המלחמה. רק 22 פחות מת"א

לפי הנתונים, רק בתל אביב (690) נמכרו יותר דירות בין אוקטובר לנובמבר. גם במדד הדירות החדשות פתח תקווה צמודה לתל אביב עם 339 דירות חדשות, לעומת 358, שנמכרו בעיר הגדולה. פתח תקווה, בכלל, נמצאת בין ארבעת הערים בהן נמכרו הכי הרבה דירות חדשות – לצד ירושלים, אשדוד ותל אביב. מעל ל-45% מהדירות שנמכרו הן דירות חדשות, עלייה של 25.3% בהשוואה לאוגוסט עד אוקטובר.

המשך קריאה »
ילין 5 פתח תקווה הרב בלוי 1 פתח תקווה

מתחדשים במרכז ומזרח העיר פתח תקווה: ילין 5 והרב בלוי 1 קיבלו היתר הריסה

אפשר להגיד מזל טוב לדיירים, שהשלימו את השלב הראשון בדרך לדירה חדשה בבנייני מגורים מודרניים, במקום הישנים הקיימים היום, במסגרת פרויקט תמ"א 38/2. ביחד, מדובר בפרויקטים שיאכלסו יחד 63 דירות חדשות, כש-20 מתוכן יהיו שייכות לדיירים הותיקים ו-43 למכירה בשוק החופשי. "אנו צופים שהבנייה תסתיים תוך 30 חודשים", מסר עורך דין הדיירים, שי פרטוש.

המשך קריאה »

צפו באירוע ההריסה של פרויקט "הדרים הירוקה" בצלח שלום עמישב פתח תקווה (וידאו)

עשרות אנשים, יזמים, אנשי עסקים, אנשי עירייה, דיירים וקהל סקרנים של תושבי השכונה הגיעו לפארק, הסמוך לפרויקט, ברחוב מבנים 27 עד 33. ארבעה מבני רכבת ישנים ומוזנחים עם 16 דירות, אמורים להפוך תוך שנתיים-שלוש לשני מגדלי מגורים חדישים ומודרניים של תשע קומות כל אחד – בפרויקט פינוי -בינוי שטרם נראה בשכונות מזרח העיר. "הפרויקט יהפוך את השכונה", אמרו לנו דיירים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading