קניון קרסו הדר גנים עמישב

הקניון החדש של קרסו בהדר גנים נערך לפתיחה ב-9 במרץ

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

המרכז המסחרי החדש בשכונה הותיקה אמור להיפתח בדיוק עוד חודש בטקס רשמי. ביקרנו היום במקום וראינו שנותרה עוד עבודה לא מעטה בעיקר בקומה השניה, שם אמורים לקום סניפים של חברות קופות החולים וכן סניף בנק. מהחברה נמסר: הקניון הושכר במלואו. 

חצי שנה לאחר שפרסמנו לראשונה על הפרויקט, קרסו נדל"ן מסרה היום לפתח תקווה NEWS כי היא פותחת בקרוב את המרכז המסחרי השכונתי בשכונת הדר גנים/עמישב להרצה. המרכז משתרע על פני 3,200 מ"ר בארבעה מפלסים. בנוסף, המבקרים צפויים להינות מכ-70 מקומות חנייה תת קרקעיות ו-20 חניות עיליות.

צפו בתמונות מביקור במקום (8.2.22)

אילו חנויות צפויות להיות במרכז?

אז כמו שכתבנו, הקומה השניה אמורה להתאכלס בסניפים של קופות חולים מכבי, מכבידנט, קופ"ח כללית וקופ"ח לאומית. ככל הידוע לנו, זה המרכז המסחרי היחידי בפתח תקווה, הכולל בתוכו סניפים של כל קופות החולים. אל אלה יצטרף באותה קומה סניף של הבנק הבינלאומי. 

קומות הקרקע צפויות להתאכלס בסופר מרשת נתיב החסד וכן בסניף של סופר פארם. בנוסף כבר קמו במקום קיוסק פיצוציה, מעדנייה, מאפיית שיבולי התקווה, טורטיה בר וגם גלידרייה-פיצרייה בשם זיסלק. הקניון חדש צפוי לשרת את תושבי השכונה, שמורכבים בעיקר מהאוכלוסיה הדתית-לאומית המאפיינית את הדר גנים וכן התושבים הותיקים של עמישב.

סניף סופר פארם - קניון קרסו הדר גנים - הפתיחה בקרוב
סניף סופר פארם - קניון קרסו הדר גנים - הפתיחה בקרוב

בונים גם על סירקין

בקניון בונים על כך שתגיע גם אוכלוסיה משכונות סמוכות כמו גני הדר וכפר סירקין ועוד יותר מכך בונים על תנופת הבנייה הכללית שצפויה לקרות באיזור ולראייה הפרויקטים המתוכננים של קבוצת חג'ג' בעמישב ותכנית הענק של פינוי מחנה סירקין והקמתה של שכונת סירקין החדשה, למרות שיש לקחת בחשבון שהפרויקטים האלה כוללים גם פרויקטים מסחריים משלהם.

לדברי יוני ישראלי, מנהל חטיבת נכסים בקרסו נדל"ן, "המרכז החדש הושכר במלואו ואנחנו ממשיכים לתור אחר הזדמנויות של רכישת מרכזי מסחר שכונתיים קיימים". כפי שדיווחנו, קרסו נדל"ן גם מעורבת במקביל בפרויקט מסחרי מדובר אחר בפתח תקווה – ויתניה-קרסו בקריית אריה.

עוד ב-חנויות

סופרטל פתח תקווה מחדשים: מחלקת פירות וירקות בסניף רוטשילד. קצביה בהסתדרות

הסניף ברח' רוטשילד 73, הופך לאטרקטיבי יותר עבור תושבי מרכז פתח תקווה, זאת לאחר הרחבתו במבחר גדול של פירות וירקות מכל הסוגים במחירים תחרותיים, אפילו ביחס לאלה של השוק שליד, "בדגש על איכות וטריות", כפי שנמסר על ידי אנשי הרשת. בנוסף, הסניף הסמוך לו, ברח' ההסתדרות 26, מתחדש עם קצבייה בשטח של 150 מ"ר, שתכלול מגוון רחב של בשרים ועופות. מה המחירים?

המשך קריאה »
הקניון הגדול פתח תקווה - פתוח במוצ"ש

לראשונה אחרי שש שבתות רצופות: שני הקניונים של פתח תקווה – פתוחים במוצ"ש

שני הקניונים הגדולים בעיר – הקניון הגדול וקניון סירקין – יפתחו סופסוף את שעריהם גם במוצאי שבת, לראשונה מאז פרוץ המלחמה בשבת של ה-7 באוקטובר. הקניונים סגרו בעקבות שיקולים בטחוניים, אך גם עסקיים. כעת, גם בעקבות הפחתת הירי למרכז, ההחלטה שונתה והחנויות ייפתחו בעוד יומיים עם צאת השבת ועד השעה 23:00. עוד חדש בקניונים: מבצעי "נובמבר כחול-לבן".

המשך קריאה »
סופרטל גיסין פתח תקווה - פתוח בשבת

צפו בביקור בשבת בסופרטל גיסין. תושבים: "שלא ייסגר. זה טוב לפתח תקווה" (וידאו)

השבת האחרונה, לפני יום כיפור, נראתה תפוסה מלאה יותר מבשבתות קודמות, מאז שהסופר במתחם Giss-In אם המושבות נפתח גם בערבי שישי ושבת. הסיבה לכך היא לא רק הסמיכות ליום כיפור, אלא גם בגלל שיותר ויותר לקוחות יודעים על היותו פתוח – זאת למרות שהרשת מנסה "להצניע" את העניין. "עכשיו אפשר לדחות את הקניות מיום שישי ולעשות השלמות", אמר תושבה השכונה.

המשך קריאה »

צפו: צ'ארלס טירוויט (Charles Tyrwhitt) השיקו סניף באירוע מתוקשר בקניון הגדול

רשת בגדי הגברים המעוצבים הבינלאומית, עושה את הסיפתח שלה עם חנות ראשונה בישראל – אצלנו, בפתח תקווה וציינה היום אחרי הצהרים את הפתיחה עם משתתפים רבים, שהוזמנו להשקה, ביניהם: איש העסקים עמוס לוזון ובנו הכדורגלן עומרי, שניר שלו מחתונה ממבט ראשון, יחד עם זוגתו החדשה ועו"ד עומרי בר נתן, יוצא האח הגדול. הבעלים, אליהו קלימר: "להרגיש מיליון דולר במחיר נגיש"

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading