קניון קרסו הדר גנים עמישב

הקניון החדש של קרסו בהדר גנים נערך לפתיחה ב-9 במרץ

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

המרכז המסחרי החדש בשכונה הותיקה אמור להיפתח בדיוק עוד חודש בטקס רשמי. ביקרנו היום במקום וראינו שנותרה עוד עבודה לא מעטה בעיקר בקומה השניה, שם אמורים לקום סניפים של חברות קופות החולים וכן סניף בנק. מהחברה נמסר: הקניון הושכר במלואו. 

חצי שנה לאחר שפרסמנו לראשונה על הפרויקט, קרסו נדל"ן מסרה היום לפתח תקווה NEWS כי היא פותחת בקרוב את המרכז המסחרי השכונתי בשכונת הדר גנים/עמישב להרצה. המרכז משתרע על פני 3,200 מ"ר בארבעה מפלסים. בנוסף, המבקרים צפויים להינות מכ-70 מקומות חנייה תת קרקעיות ו-20 חניות עיליות.

צפו בתמונות מביקור במקום (8.2.22)

אילו חנויות צפויות להיות במרכז?

אז כמו שכתבנו, הקומה השניה אמורה להתאכלס בסניפים של קופות חולים מכבי, מכבידנט, קופ"ח כללית וקופ"ח לאומית. ככל הידוע לנו, זה המרכז המסחרי היחידי בפתח תקווה, הכולל בתוכו סניפים של כל קופות החולים. אל אלה יצטרף באותה קומה סניף של הבנק הבינלאומי. 

קומות הקרקע צפויות להתאכלס בסופר מרשת נתיב החסד וכן בסניף של סופר פארם. בנוסף כבר קמו במקום קיוסק פיצוציה, מעדנייה, מאפיית שיבולי התקווה, טורטיה בר וגם גלידרייה-פיצרייה בשם זיסלק. הקניון חדש צפוי לשרת את תושבי השכונה, שמורכבים בעיקר מהאוכלוסיה הדתית-לאומית המאפיינית את הדר גנים וכן התושבים הותיקים של עמישב.

סניף סופר פארם - קניון קרסו הדר גנים - הפתיחה בקרוב
סניף סופר פארם - קניון קרסו הדר גנים - הפתיחה בקרוב

בונים גם על סירקין

בקניון בונים על כך שתגיע גם אוכלוסיה משכונות סמוכות כמו גני הדר וכפר סירקין ועוד יותר מכך בונים על תנופת הבנייה הכללית שצפויה לקרות באיזור ולראייה הפרויקטים המתוכננים של קבוצת חג'ג' בעמישב ותכנית הענק של פינוי מחנה סירקין והקמתה של שכונת סירקין החדשה, למרות שיש לקחת בחשבון שהפרויקטים האלה כוללים גם פרויקטים מסחריים משלהם.

לדברי יוני ישראלי, מנהל חטיבת נכסים בקרסו נדל"ן, "המרכז החדש הושכר במלואו ואנחנו ממשיכים לתור אחר הזדמנויות של רכישת מרכזי מסחר שכונתיים קיימים". כפי שדיווחנו, קרסו נדל"ן גם מעורבת במקביל בפרויקט מסחרי מדובר אחר בפתח תקווה – ויתניה-קרסו בקריית אריה.

עוד בפתח תקווה

אולטויס ALLTOYS פתח תקווה

חנות משחקי ההרכבה האיכותיים ALLTOYS (אולטויס) נפתחה לאחרונה מול הקניון הגדול

אם בא לכם לאתגר את עצמכם (או את הילד שלכם) במשחק הרכבה, נסו לבנות דגם של ספינת הטיטאניק עם 4000 חלקים (וגם להיפרד על הדרך מ-1600 ש"ח). החנות, שנמצאת ברח' מוטה גור 5 היא היבואנית הרשמית בישראל של המותגים הבינלאומיים היוקרתיים COBI ו-METADOR, הידועים לכל מי שחובב משחקי הרכבה מורכבים ומרובי חלקים.

המשך קריאה »
חנויות בשר בפתח תקווה

סיור ערב יום העצמאות בחנויות הבשר של פ"ת: 100% עלייה במכירות ביחס לסופ"ש רגיל

הבהלה לבשר הורגשה היום (ערב יום העצמאות) ברחבי העיר, כשאלפי קונים גדשו את חנויות האטליז והסופרים בפתח תקווה, במטרה להצטייד לפיקיניקים ולמפגשי ה"על האש" המסורתיים, שיערכו הערב ומחר. ביקרנו ב"משק לגזיאל", "נתח קצבים", "אדום ירוק", "מעדני גורמה מבית טוב" ובמחלקת הבשר של "אושר עד", וחיפשנו את הבשר הכי יוקרתי (שהוא, מן הסתם, גם הכי יקר).

המשך קריאה »
רויאלטי הקניון הגדול פתח תקווה

בלינג בלינג: רשת ROYALTY (רויאלטי) פותחת מחר את הסניף המשודרג בקניון הגדול

לאחר מספר חודשי שיפוצים, תיפתח אחרי הצהרים החנות ללקוחות אוהבי התכשיטים והשעונים (שהיום הם תכשיט יותר משעון), בדיוק אחרי חגי הפסח ולפני עונת החתונות המשמשמת ובאה. בשדרוג החנות, על שטח 44 מ"ר, הושקעו כמיליון שקלים. שובאל פלח, סמנכ"ל השיווק: "מצפים לקהל פתח תקוואי רב שייחשף לקולקציית תכשיטי הזהב והיהלומים החדשה שלנו".

המשך קריאה »
קורנר 2 CORNER בקניון הגדול פתח תקווה

סניף CORNER 2 של דיזל שדרג את החנות בקניון הגדול עם עיצוב ומותגי על חדשים

חובבי אופנת מותגי היוקרה בפתח תקווה כבר לא צריכים לנסוע עד קניון רמת אביב כדי לרכוש בגדים ואקססוריז של מותגים מובילים כמו: דיסקוורד2, לס הומס, רוברטו וינו מילאנו ו-ורסאצ'ה ג'ינס. החנות, שמייבאת באופן בלעדי את המוצרים מחברות אופנת העילית הבינלאומיות, מציעה לצד ג'ינסים ב-2700 ש"ח וכובעים ב-570 ש"ח, גם בגדים ממותגים החל מ-349 ש"ח. 

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל