פרויקט מגשימים 3+5 פתח תקווה - מבט מכביש 4

מגשימים 3-5 אושרה להפקדה. בתכנית: בניין בן 15 קומות של מסחר, תעסוקה ותרבות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

הועדה המחוזית לתכנון ובנייה אישרה השבוע את התכנית לפרויקט באיזור העסקים סטרטסיב (רמת סיב), הכוללת שטח של כ-7300 דונם עם שימושים מותרים של משרדים, מרפאות, אולמות כנסים והרצאות, בתי קפה ומסעדות, מכון כושר וסופרמרקט. רמי גרינברג: "המתחם באזור העסקים סטרטסיב המתפתח ייתן מענה מיטבי בתחומים אלו תוך ניצול מערך תחבורת ההמונים באזור".

לפני מספר חודשים דיווחנו לכם על מה שנחשב לפרויקט דגל ב"סטרטסיב" – מגדל המשרדים הבולט (תרתי משמע) "חוגי ONE" של חוגי-ששון, ברח' המגשימים 1, אמור להתאכלס בחודשים הקרובים. השבוע התבשרנו שאושרה להפקדה התכנית לבנייתו של המגדל השכן, שאמור לקום במקום מה שנמצא היום במספרי 3+5 ברחוב – מכון לשטיפת מכוניות "אקו-ווש" ובניין המשרדים של חברת "אימג' קוד".

הדמיית הבניין על רקע הרחוב הקיים (צמוד לחוגי ONE)

הדמיית הבניין החדש מגשימים 3+5 לצד חוגי ONE

200 מטר הליכה מהרכבת הקלה

כמו כל הפרויקטים הנבנים באיזור, הגורם המאיץ הוא כמובן הרכבת הקלה, שהקו האדום שלה אמור לעצור בתחנת "שנקר", מרחק הליכה של מטרים ספורים מרח' המגשימים ומהמתחם. התכנית שאושרה להפקדה גם כוללת את דרכי הכניסה והיציאה של כלי רכב למתחם והקצאת שטח עבור שביל אופנים.

על התכנית האדריכלית אמונה חברת האדריכלים גל & מצליח, שלפחות לפי ההדמיה, נראה שמדובר במבנה משרדים מרשים ויצירתי, המשלב קווים ישרים ועגולים, מה שהופך אותו לאטרקטיבי ובולט בעין.

תחנת שנקר הקו האדום של הרכבת הקלה - סמוך לפרויקט מגשימים 3+5
מרחק הליכה 200 מטר (קו אוירי) מהרכבת הקלה)

ראש העיר, רמי גרינברג, מסר כי תכנית מגשימים 3+5 היא חלק ממגוון תכניות לטובת הרחבת היצע הפנאי והבילוי בעיר, לצד מקומות תעסוקה ומשרדי הייטק. "איזור העסקים סטרטסיב המתפתח ייתן מענה מיטבי בתחומים אלו", אמר.

מה יש בשטח עכשיו? ביקור מה-3.4.22 - לחצו להגדלה

צילומי הדמיית הפרויקט (באדיבות גל & מצליח אדריכלים)

שטח התכנית (מאתר העירייה)

תכנית פרויקט מגשימים 3+5 פתח תקווה - מתוך אתר העירייה
תכנית פרויקט מגשימים 3+5 פתח תקווה - מתוך אתר העירייה

מגשימים 3+5 על המפה

עוד ב-נדלן

איכילוב 5 פתח תקווה

דמיינו את 2025: מעונות סטודנטים + בית קפה יקומו ברח' איכילוב 5 פתח תקווה

העירייה מדווחת כי היום הונחה אבן פינה לאחד המיזמים המעניינים, שנועד להחיות את מרכז העיר ברוח רעננה וצעירה. לפי התכנון, הפרויקט אמור לקום בעוד 12 חודשים מהיום במה שהיה פעם בית לפקו. מדובר במבנה בן 5 קומות, כשבכל קומה דירה בת חמישה חדרי שינה, ממ"ד, שני חדרי שירותים, מטבח וסלון משותפים ומרפסת שמש. "זה יאפשר לסטודנטים לגור במרכז העיר בעלות סבירה", נמסר.

המשך קריאה »
גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »
רמי גרינברג עורך סיור באתרי נייה בעיר

העירייה ביצעה ביקורי פתע באתרי בנייה בפתח תקווה: האם באמת יש מאבטח בכל אתר?

נכון להיום, יש בעיר עשרות רבות של אתרי בניייה בהם מבוצעים פרויקטים של נדל"ן מגורים ונדל"ן מסחרי. מאז פרוץ המלחמה ב-7 באוקטובר, ניתנה הוראה חדש משמעית מצד העירייה – להפסיק את העבודות. מאז הן חודשו, אך תושבים רבים מביעים חשש, בעיקר מהפרויקטים בשכונות מגורים – כי הקבלנים מעסיקים פלשתינאים ושוהים בלתי חוקיים. גרינברג: "מוודאים שההנחיות נשמרות".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading