פרויקט מגשימים 3+5 פתח תקווה - מבט מכביש 4

מגשימים 3-5 אושרה להפקדה. בתכנית: בניין בן 15 קומות של מסחר, תעסוקה ותרבות

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

הועדה המחוזית לתכנון ובנייה אישרה השבוע את התכנית לפרויקט באיזור העסקים סטרטסיב (רמת סיב), הכוללת שטח של כ-7300 דונם עם שימושים מותרים של משרדים, מרפאות, אולמות כנסים והרצאות, בתי קפה ומסעדות, מכון כושר וסופרמרקט. רמי גרינברג: "המתחם באזור העסקים סטרטסיב המתפתח ייתן מענה מיטבי בתחומים אלו תוך ניצול מערך תחבורת ההמונים באזור".

לפני מספר חודשים דיווחנו לכם על מה שנחשב לפרויקט דגל ב"סטרטסיב" – מגדל המשרדים הבולט (תרתי משמע) "חוגי ONE" של חוגי-ששון, ברח' המגשימים 1, אמור להתאכלס בחודשים הקרובים. השבוע התבשרנו שאושרה להפקדה התכנית לבנייתו של המגדל השכן, שאמור לקום במקום מה שנמצא היום במספרי 3+5 ברחוב – מכון לשטיפת מכוניות "אקו-ווש" ובניין המשרדים של חברת "אימג' קוד".

הדמיית הבניין על רקע הרחוב הקיים (צמוד לחוגי ONE)

הדמיית הבניין החדש מגשימים 3+5 לצד חוגי ONE

200 מטר הליכה מהרכבת הקלה

כמו כל הפרויקטים הנבנים באיזור, הגורם המאיץ הוא כמובן הרכבת הקלה, שהקו האדום שלה אמור לעצור בתחנת "שנקר", מרחק הליכה של מטרים ספורים מרח' המגשימים ומהמתחם. התכנית שאושרה להפקדה גם כוללת את דרכי הכניסה והיציאה של כלי רכב למתחם והקצאת שטח עבור שביל אופנים.

על התכנית האדריכלית אמונה חברת האדריכלים גל & מצליח, שלפחות לפי ההדמיה, נראה שמדובר במבנה משרדים מרשים ויצירתי, המשלב קווים ישרים ועגולים, מה שהופך אותו לאטרקטיבי ובולט בעין.

תחנת שנקר הקו האדום של הרכבת הקלה - סמוך לפרויקט מגשימים 3+5
מרחק הליכה 200 מטר (קו אוירי) מהרכבת הקלה)

ראש העיר, רמי גרינברג, מסר כי תכנית מגשימים 3+5 היא חלק ממגוון תכניות לטובת הרחבת היצע הפנאי והבילוי בעיר, לצד מקומות תעסוקה ומשרדי הייטק. "איזור העסקים סטרטסיב המתפתח ייתן מענה מיטבי בתחומים אלו", אמר.

מה יש בשטח עכשיו? ביקור מה-3.4.22 - לחצו להגדלה

צילומי הדמיית הפרויקט (באדיבות גל & מצליח אדריכלים)

שטח התכנית (מאתר העירייה)

תכנית פרויקט מגשימים 3+5 פתח תקווה - מתוך אתר העירייה
תכנית פרויקט מגשימים 3+5 פתח תקווה - מתוך אתר העירייה

מגשימים 3+5 על המפה

עוד בפתח תקווה

חזית פרויקט 456 סנטר פתח תקווה עם תחילת חיפויי הקירות

יזמי פרויקט "456 סנטר" ברח' שמשון-משה דיין בונים על עוד 5 קומות מאושרות לכל בניין

היקפו המקורי של הפרויקט הוא כ-40 אלף מ"ר, הכוללים 3 מבנים בני 5 קומות כל אחד + קומת מסחר + 3 קומות חניה תת קרקעיות. בימים הקרובים מצפים היזמים, "MSN ייזום ושיווק נדל"ן" לאישור העירייה עבור עוד לא פחות מ-5 קומות נוספות לכל בניין, בשטח כולל של יותר מ-8,500 מ"ר, שאם נחלק את זה לממוצע של 10 מ"ר לעובד, מדובר בעוד כ-850 עובדים, שאמורים לאכלס את הבניינים. 

המשך קריאה »
הדמיה של פרויקט מרכז עזריאלי פתח תקווה - על רקע השטח היום

"מרכז עזריאלי" מתקדם בפתח תקווה: אושרה התכנית להקמת 3 בניינים של 40 קומות כ"א

תנופת הנדל"ן המסחרי בפתח תקווה קיבלה השבוע חיזוק משמעותי לאחר שהוועדה המקומית לתכנון ובניה בעיר אישרה אתמול (29.4) פרויקט הכולל שטח של 32 אלף מ"ר, הממוקם בין פארק גיסין לבזל פארק – שני פרויקטים ענקיים נוספים הנמצאים במרחק רדיוס יריקה. לפי התכנית שפרסמה העירייה, שם היזם הוא "עצמה ושות' להשקעות מכבים בע'מ" – חברת בת של קבוצת עזריאלי.

המשך קריאה »
ריגוס פתח תקווה REGUS

חוזרים למשרדים: ביקור וידאו ב-REGUS פתח תקווה – משתלם לעבוד בחלל משותף?

כולנו מקווים שתקופת מגפת הקורונה, ששינתה את חיינו, בטח בכל מה שקשור להרגלי ומקומות העבודה, כבר די מאחורינו, עם הורדת המסכות בחללים סגורים. כולנו מרגישים יותר בטוחים, יותר שפויים וגם יותר קרובים אחד לשני – במיוחד במתחמי העבודה המשותפים. אחרי שכל כך התרגלנו לעבוד מהבית, צריך סיבה טובה במיוחד לעבוד מהמשרד. כמו לפגוש אנשים. פשוט פרונטלית.

המשך קריאה »
אהרון דינוביץ על רקע פתח תקווה

אהרון דינוביץ: "עד 2040 צריכים לבנות בפתח תקווה 40 אלף יחידות דיור חדשות"

העלייה המשמעותית בקצב גידול הפרויקטים בעיר, הביא לכך שבשנת 2021 נרשם זינוק חד של כמעט פי 3 במספר יחידות הדיור החדשות שנבנו בפתח תקווה, לעומת השנה שלפניה. יחד עם זאת, קיימת דאגה בקרב הקבלנים והיזמים בעיר מכך שקצב היתרי הבנייה הוא עדיין איטי מהמצופה. יו"ר איגוד הקבלנים בפתח תקווה: "קצב ההתחדשות העירונית הוא קריטי".

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל