פרויקט מגשימים 3+5 פתח תקווה - מבט מכביש 4

מגשימים 3-5 אושרה להפקדה. בתכנית: בניין בן 15 קומות של מסחר, תעסוקה ותרבות

הועדה המחוזית לתכנון ובנייה אישרה השבוע את התכנית לפרויקט באיזור העסקים סטרטסיב (רמת סיב), הכוללת שטח של כ-7300 דונם עם שימושים מותרים של משרדים, מרפאות, אולמות כנסים והרצאות, בתי קפה ומסעדות, מכון כושר וסופרמרקט. רמי גרינברג: "המתחם באזור העסקים סטרטסיב המתפתח ייתן מענה מיטבי בתחומים אלו תוך ניצול מערך תחבורת ההמונים באזור".

לפני מספר חודשים דיווחנו לכם על מה שנחשב לפרויקט דגל ב"סטרטסיב" – מגדל המשרדים הבולט (תרתי משמע) "חוגי ONE" של חוגי-ששון, ברח' המגשימים 1, אמור להתאכלס בחודשים הקרובים. השבוע התבשרנו שאושרה להפקדה התכנית לבנייתו של המגדל השכן, שאמור לקום במקום מה שנמצא היום במספרי 3+5 ברחוב – מכון לשטיפת מכוניות "אקו-ווש" ובניין המשרדים של חברת "אימג' קוד".

הדמיית הבניין על רקע הרחוב הקיים (צמוד לחוגי ONE)

הדמיית הבניין החדש מגשימים 3+5 לצד חוגי ONE

200 מטר הליכה מהרכבת הקלה

כמו כל הפרויקטים הנבנים באיזור, הגורם המאיץ הוא כמובן הרכבת הקלה, שהקו האדום שלה אמור לעצור בתחנת "שנקר", מרחק הליכה של מטרים ספורים מרח' המגשימים ומהמתחם. התכנית שאושרה להפקדה גם כוללת את דרכי הכניסה והיציאה של כלי רכב למתחם והקצאת שטח עבור שביל אופנים.

על התכנית האדריכלית אמונה חברת האדריכלים גל & מצליח, שלפחות לפי ההדמיה, נראה שמדובר במבנה משרדים מרשים ויצירתי, המשלב קווים ישרים ועגולים, מה שהופך אותו לאטרקטיבי ובולט בעין.

תחנת שנקר הקו האדום של הרכבת הקלה - סמוך לפרויקט מגשימים 3+5
מרחק הליכה 200 מטר (קו אוירי) מהרכבת הקלה)

ראש העיר, רמי גרינברג, מסר כי תכנית מגשימים 3+5 היא חלק ממגוון תכניות לטובת הרחבת היצע הפנאי והבילוי בעיר, לצד מקומות תעסוקה ומשרדי הייטק. "איזור העסקים סטרטסיב המתפתח ייתן מענה מיטבי בתחומים אלו", אמר.

מה יש בשטח עכשיו? ביקור מה-3.4.22 - לחצו להגדלה

צילומי הדמיית הפרויקט (באדיבות גל & מצליח אדריכלים)

שטח התכנית (מאתר העירייה)

תכנית פרויקט מגשימים 3+5 פתח תקווה - מתוך אתר העירייה
תכנית פרויקט מגשימים 3+5 פתח תקווה - מתוך אתר העירייה

מגשימים 3+5 על המפה

עוד ב-נדלן

וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »
דירות חדשות למכירה בפתח תקווה

מתפתחת: על פי נתוני הלמ"ס – בפ"ת נמכרו 668 דירות מפרוץ המלחמה. רק 22 פחות מת"א

לפי הנתונים, רק בתל אביב (690) נמכרו יותר דירות בין אוקטובר לנובמבר. גם במדד הדירות החדשות פתח תקווה צמודה לתל אביב עם 339 דירות חדשות, לעומת 358, שנמכרו בעיר הגדולה. פתח תקווה, בכלל, נמצאת בין ארבעת הערים בהן נמכרו הכי הרבה דירות חדשות – לצד ירושלים, אשדוד ותל אביב. מעל ל-45% מהדירות שנמכרו הן דירות חדשות, עלייה של 25.3% בהשוואה לאוגוסט עד אוקטובר.

המשך קריאה »
ילין 5 פתח תקווה הרב בלוי 1 פתח תקווה

מתחדשים במרכז ומזרח העיר פתח תקווה: ילין 5 והרב בלוי 1 קיבלו היתר הריסה

אפשר להגיד מזל טוב לדיירים, שהשלימו את השלב הראשון בדרך לדירה חדשה בבנייני מגורים מודרניים, במקום הישנים הקיימים היום, במסגרת פרויקט תמ"א 38/2. ביחד, מדובר בפרויקטים שיאכלסו יחד 63 דירות חדשות, כש-20 מתוכן יהיו שייכות לדיירים הותיקים ו-43 למכירה בשוק החופשי. "אנו צופים שהבנייה תסתיים תוך 30 חודשים", מסר עורך דין הדיירים, שי פרטוש.

המשך קריאה »

צפו באירוע ההריסה של פרויקט "הדרים הירוקה" בצלח שלום עמישב פתח תקווה (וידאו)

עשרות אנשים, יזמים, אנשי עסקים, אנשי עירייה, דיירים וקהל סקרנים של תושבי השכונה הגיעו לפארק, הסמוך לפרויקט, ברחוב מבנים 27 עד 33. ארבעה מבני רכבת ישנים ומוזנחים עם 16 דירות, אמורים להפוך תוך שנתיים-שלוש לשני מגדלי מגורים חדישים ומודרניים של תשע קומות כל אחד – בפרויקט פינוי -בינוי שטרם נראה בשכונות מזרח העיר. "הפרויקט יהפוך את השכונה", אמרו לנו דיירים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading