יו פארק של יובלים ויוקה פארק בסגולה פתח תקווה

צפו: יו פארק סגולה פתח תקווה – החלה הבנייה בקומפלקט התעשייתי הרב-שימושי

הפרויקט של יוקה פארק ויובלים, שצפוי לשנות את פני איזור התעשייה הותיק, עולה שלב, עם תחילת העבודות על הקרקע (בן ציון גליס 38-40), במתחם הלוגיסטיקה הענק, המשתרע על פני 100,000 מ"ר וכולל גם שטח מסחרי של כ-4000 מ"ר, שצפוי להיות מאוכלס בתמהיל של מסעדות, חנויות ורשתות אופנה. עמית בלומקין, סמנכ"ל השיווק של הפרויקט: "75% מהשטחים כבר נמכרו"

רק לפני שלושה חודשים דיווחנו לכם על הנחת אבן הפינה בפרויקט יו פוארק סגולה והיום כבר מונחים שם עמודי בטון ענקיים, שאמורים להיות השלד של קומפלקס תעשייתי רב שימושי, שלא נראה כמותו בפתח תקווה. בעוד כשלוש שנים הפרויקט צפוי להתאכלס בעיקר בעסקים העוסקים או דורשים לוגיסטיקה, שתאפשר גישה נוחה למשאיות גדולות, שיידרשו לאסוף או לפרוק סחורה מהם.

צפו בראיון מהשטח עם עמית בלומקין, סמנכ"ל שיווק יו פארק

"בניין רמפות שמטפס חמש קומות"

מדובר בפרויקט בנייה מורכב יותר מבניית מגדלי משרדים רגילים ובחברות הנדל"ן יוקה פארק ויובלים, השותפים 50-50 בפרויקט, בטוחים שיעמדו באתגר. "הפרויקט הזה הוא פרויקט התעשייה והלוגיסטיקה הגדול ביותר שנבנה בישראל", אומר עמית בלומקין, סמנכ"ל השיווק של חברת "יוקה פארק", שלקחה על עצמה שת השיווק של הפרויקט. "מדובר בבניין רמפות שמטפס לגובה של 5 קומות"

מי שיעבור היום בשטח (מול מכון דרום של הטסטים), יראה את השלטים המקיפים את השטח הבנוי, בהם מובלט המיתוג של קבוצת יובלים וחברת יוקה פארק וגם זה של שובל נחשון, בונה את הפרויקט המורכב הזה. בתוך השטח אפשר לראות את הדיפון, השיטוח ועמודי השלד, כשעל הקרקע העבודות מתבצעות במרץ. "הפרויקט משלב אולמות תעשייה בגדלים של 270 עד 370 מ"ר", מציין בלומקין.

יו פארק סגולה פתח תקווה - עמודים כבר יש
יו פארק סגולה פתח תקווה - עמודים כבר יש

צפי אכלוס: 2026

רוב הרוכשים והשוכרים של הפרויקט הם בעלי עסקים תעשייתייים באיזור סגולה, שרצו להשתדרג ולעבור למקום מודרני וגם משקיעים שזיהו כבר מזמן את הפוטנציאל של "יו פארק". "אחד מהיתרונות המרכזיים של הפרויקט הוא המיקום, מתייחס בלומקין לאיזור התעשייה סגולה. "בגלל המרכזיות שלו בגלל צירי התנועה הראשיים שלו. התחבורה הציבורית והציר החדש שהולך להיבנות על הכביש הזה לתוך ת"א עד קניון איילון ובני ברק".

לפי התכניות, העבודות צפויות להסתיים בעוד כשנתיים וחצי-שלוש, כלומר באיזור תחילת 2026 (בלי נדר), כבר נראה את המשאיות הראשונות עולות על הרמפה. הפרויקט מזכיר את מתחם פנורמה בקיבוץ גלויות, שנבנה לפני עשרות שנים. בעוד זמן לא רחוק כבר יהיה לנו אחד כזה, מודרני הרבה יותר – בפתח תקווה, איזור התעשייה סגולה.

עמית בלומקין, סמנכ"ל שיווק יו פארק

"מדובר בפרויקט הגדול מסוגו בישראל להקמת מבנה רב שימושי שישלב בין תעשייה, מסחר ולוגיסטיקה, שיאפשר לחברות לרכז את כלל פעילותן במקום אחד", מסר איציק ברוך, מנכ"ל קבוצת יובלים. "היקף המכירות עד כה מצביע על הביקושים הגבוהים לפרויקט זה, שנמצא בלוקיישן מרכזי עם נגישות לכבישים ראשיים, לרכבת ישראל ובסמוך לתחנת הרכבת הקלה".

איציק ברוך, בעלים ומנכ"ל קבוצת יובלים, על רקע יו פארק סגולה. קרדיט צילום כפיר זיו

פרויקט יו פארק סגולה מעניין אתכם? השאירו פרטים בטופס ויחזרו אליכם. ניתן לפנות גם דרך כפתור הוואטסאפ הירוק בתחתית המסך בגלישת סלולר

עוד ב-נדלן

נדל"ן מגורים פתח תקווה

הלמ"ס: עלייה של כמעט 50% במכירות דירה בפתח תקווה ברבעון האחרון לעומת הקודם

שוק נדל"ן המגורים בעיר מתאושש תשעה חודשים אחרי פרוץ המלחמה? עוד מוקדם לדעת, אבל הנתונים שפרסמה היום הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מראים מגמה משמעותית של עלייה בקצב מכירת הדירות (חדשות ויד שניה). למרות החששות והתחזיות הפסימיות בפתח תקווה מכרו בין מרץ למאי 24, לא פחות מ-539 דירות, לעומת 362 שמכרו בין דצמבר 23 לפברואר 24.

המשך קריאה »
בזל פארק פתח תקווה

בזל פארק פ"ת: הסתיימה בניית כל 27 הקומות. ROOMS צפויים לפתוח שם מתחם נוסף

פרויקט הענק של קבוצת סופרין וקבוצת וייס, עולה שלב נוסף וכבר נוגע בשמיים עם עוד מגדל משרדים משמעותי שימלא את הסקיי-ליין של פתח תקווה. השאיפה היא לסיים את העבודות במרץ 2025 ולאחר מספר חודשים לקבל טופס 4, שיאפשר לאכלס את הבניין החולש על כמעט 40 אלף מ"ר משרדים שבבנייתו הושקעו כ-350 מיליון ש"ח. מותג המתחמים השיתופיים של פתאל, צפוי לשכור או לרכוש שם קומות.

המשך קריאה »
גלובל גולד וגלובל טאוורס B פתח תקווה - מתחילים להיבנות

עובדים מסביב לשאון: גלובל טאוורס B וגלובל גולד החלו להיבנות מעל הקרקע

שני מגדלי המשרדים הענקיים של "מגדלי ישראל" בצומת רבין-ז'בוטינסקי, נמצאים בעיצומה של בנייה נמרצת, שנצפית על ידי עשרות אלפים עוברים ושבים מדי יום. בגלובל טאוורס B כבר נבנו כשבע קומות מתוך 39 ואילו בגלובל גולד אפשר לראות כבר שתי קומות מעל הקרקע. סה"כ שני המגדלים צפויים לכלול בתוכם שטח עצום של 120,000 מ"ר משרדים והם יצטרפו לגלובל טאוורס A במשולש המגדלים הדרום-מזרחי של הצומת.

המשך קריאה »
שי פרטוש משמאל ועוז קטה מימין - בהריסת ילין 5 פתח תקווה

ממשיכים להתחדש בפתח תקווה: בנייני המגורים ברחובות ילין 5 ובלוי 1 נהרסו (וידאו)

ההתחדשות העירונית במרכז העיר ממשיכה לצבור תאוצה עם שני פרויקטים נוספים, שהחלו בימים האחרונים את שלב ההריסה. בילין 5, בחלק הדרומי של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 27 דירות של חברת קטה גרופ. בבלוי 1, במרכז של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 36 דירות של חברת קטה יזמות. צפו בהריסה:

המשך קריאה »