יו פארק של יובלים ויוקה פארק בסגולה פתח תקווה

צפו: יו פארק סגולה פתח תקווה – החלה הבנייה בקומפלקט התעשייתי הרב-שימושי

הפרויקט של יוקה פארק ויובלים, שצפוי לשנות את פני איזור התעשייה הותיק, עולה שלב, עם תחילת העבודות על הקרקע (בן ציון גליס 38-40), במתחם הלוגיסטיקה הענק, המשתרע על פני 100,000 מ"ר וכולל גם שטח מסחרי של כ-4000 מ"ר, שצפוי להיות מאוכלס בתמהיל של מסעדות, חנויות ורשתות אופנה. עמית בלומקין, סמנכ"ל השיווק של הפרויקט: "75% מהשטחים כבר נמכרו"

רק לפני שלושה חודשים דיווחנו לכם על הנחת אבן הפינה בפרויקט יו פוארק סגולה והיום כבר מונחים שם עמודי בטון ענקיים, שאמורים להיות השלד של קומפלקס תעשייתי רב שימושי, שלא נראה כמותו בפתח תקווה. בעוד כשלוש שנים הפרויקט צפוי להתאכלס בעיקר בעסקים העוסקים או דורשים לוגיסטיקה, שתאפשר גישה נוחה למשאיות גדולות, שיידרשו לאסוף או לפרוק סחורה מהם.

צפו בראיון מהשטח עם עמית בלומקין, סמנכ"ל שיווק יו פארק

"בניין רמפות שמטפס חמש קומות"

מדובר בפרויקט בנייה מורכב יותר מבניית מגדלי משרדים רגילים ובחברות הנדל"ן יוקה פארק ויובלים, השותפים 50-50 בפרויקט, בטוחים שיעמדו באתגר. "הפרויקט הזה הוא פרויקט התעשייה והלוגיסטיקה הגדול ביותר שנבנה בישראל", אומר עמית בלומקין, סמנכ"ל השיווק של חברת "יוקה פארק", שלקחה על עצמה שת השיווק של הפרויקט. "מדובר בבניין רמפות שמטפס לגובה של 5 קומות"

מי שיעבור היום בשטח (מול מכון דרום של הטסטים), יראה את השלטים המקיפים את השטח הבנוי, בהם מובלט המיתוג של קבוצת יובלים וחברת יוקה פארק וגם זה של שובל נחשון, בונה את הפרויקט המורכב הזה. בתוך השטח אפשר לראות את הדיפון, השיטוח ועמודי השלד, כשעל הקרקע העבודות מתבצעות במרץ. "הפרויקט משלב אולמות תעשייה בגדלים של 270 עד 370 מ"ר", מציין בלומקין.

יו פארק סגולה פתח תקווה - עמודים כבר יש
יו פארק סגולה פתח תקווה - עמודים כבר יש

צפי אכלוס: 2026

רוב הרוכשים והשוכרים של הפרויקט הם בעלי עסקים תעשייתייים באיזור סגולה, שרצו להשתדרג ולעבור למקום מודרני וגם משקיעים שזיהו כבר מזמן את הפוטנציאל של "יו פארק". "אחד מהיתרונות המרכזיים של הפרויקט הוא המיקום, מתייחס בלומקין לאיזור התעשייה סגולה. "בגלל המרכזיות שלו בגלל צירי התנועה הראשיים שלו. התחבורה הציבורית והציר החדש שהולך להיבנות על הכביש הזה לתוך ת"א עד קניון איילון ובני ברק".

לפי התכניות, העבודות צפויות להסתיים בעוד כשנתיים וחצי-שלוש, כלומר באיזור תחילת 2026 (בלי נדר), כבר נראה את המשאיות הראשונות עולות על הרמפה. הפרויקט מזכיר את מתחם פנורמה בקיבוץ גלויות, שנבנה לפני עשרות שנים. בעוד זמן לא רחוק כבר יהיה לנו אחד כזה, מודרני הרבה יותר – בפתח תקווה, איזור התעשייה סגולה.

עמית בלומקין, סמנכ"ל שיווק יו פארק

"מדובר בפרויקט הגדול מסוגו בישראל להקמת מבנה רב שימושי שישלב בין תעשייה, מסחר ולוגיסטיקה, שיאפשר לחברות לרכז את כלל פעילותן במקום אחד", מסר איציק ברוך, מנכ"ל קבוצת יובלים. "היקף המכירות עד כה מצביע על הביקושים הגבוהים לפרויקט זה, שנמצא בלוקיישן מרכזי עם נגישות לכבישים ראשיים, לרכבת ישראל ובסמוך לתחנת הרכבת הקלה".

איציק ברוך, בעלים ומנכ"ל קבוצת יובלים, על רקע יו פארק סגולה. קרדיט צילום כפיר זיו

עוד ב-נדלן

וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »
רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב פתח תקווה

פרויקט רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב של שמי אושר להפקדה. לפי התמונות אפשר להבין למה

קירות מתפוררים, עמודים עם יציבות בסימן שאלה, סורגים חלודים, זבל וגרוטאות – קשה להאמין שככה חיים בפתח תקווה בשנת 2024. אבל בעוד כשלוש-ארבע שנים, לפי התכנון יקומו במקום 54 יחידות דיור ישנות ומוזנחות כ-220 דירות חדשות בארבעה בניינים, שלושה מהם בני 10 קומות ועוד מגדל מגורים ענק של כ-27 קומות באחד מהפרויקטים הבולטים של חיים שמי. צפו בתמונות מהשטח.

המשך קריאה »
דירות חדשות למכירה בפתח תקווה

מתפתחת: על פי נתוני הלמ"ס – בפ"ת נמכרו 668 דירות מפרוץ המלחמה. רק 22 פחות מת"א

לפי הנתונים, רק בתל אביב (690) נמכרו יותר דירות בין אוקטובר לנובמבר. גם במדד הדירות החדשות פתח תקווה צמודה לתל אביב עם 339 דירות חדשות, לעומת 358, שנמכרו בעיר הגדולה. פתח תקווה, בכלל, נמצאת בין ארבעת הערים בהן נמכרו הכי הרבה דירות חדשות – לצד ירושלים, אשדוד ותל אביב. מעל ל-45% מהדירות שנמכרו הן דירות חדשות, עלייה של 25.3% בהשוואה לאוגוסט עד אוקטובר.

המשך קריאה »
ילין 5 פתח תקווה הרב בלוי 1 פתח תקווה

מתחדשים במרכז ומזרח העיר פתח תקווה: ילין 5 והרב בלוי 1 קיבלו היתר הריסה

אפשר להגיד מזל טוב לדיירים, שהשלימו את השלב הראשון בדרך לדירה חדשה בבנייני מגורים מודרניים, במקום הישנים הקיימים היום, במסגרת פרויקט תמ"א 38/2. ביחד, מדובר בפרויקטים שיאכלסו יחד 63 דירות חדשות, כש-20 מתוכן יהיו שייכות לדיירים הותיקים ו-43 למכירה בשוק החופשי. "אנו צופים שהבנייה תסתיים תוך 30 חודשים", מסר עורך דין הדיירים, שי פרטוש.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading