אירוע רכיבת אופניים פתח תקווה

אירוע רכיבת אופני שטח התקיים היום בפתח תקווה למען החטופים והחטופות בעזה

עשרות רוכבי אופניים עם חולצות לבנות הגיעו הבוקר (שישי) לחניון אצטדיון "שלמה ביטוח", משם יצאו לרכיבת שטח בשבילי הירקון לאורך מסלול של 10 קילומטרים. מזג האוויר היה נעים והאווירה הייתה מרגשת ואופטימית, זאת למרות שפעימות שחרור החטופים הסתיימו אתמול וכך גם הפסקת האש. באירוע נשא דברים אלון נמרודי, בנו של תמיר החטוף: "שבוע לפני החטיפה, הוא התראיין לקצונה".

למרות שהשתחררו למעלה מ-100 חטופים בשבוע האחרון, עדיין רבים יותר נמצאים בשבי החמאס, כבר כמעט חודשיים, זאת מבלי שישראל מקבלת מידע אודות מקום הימצאם או מצבם. תושבי פתח תקווה נתנו היום ביטוי להזדהות עם החוטפים באירוע רכיבת אופניים, שיצא לדרך הבוקר בשעה 9:00, בהשתתפות רוכבים רבים מכל הגילאים, באירוע שאורגן בשיתוף עיריית פתח תקווה.

בין הרוכבים היה גם אלון נמרודי, יליד פתח תקווה ואביו של תמיר נמרודי, שנחטף לעזה בשבת השחורה של ה-7 באוקטובר מבסיס צה"ל, שם שימש כחייל בחיל החינוך. "הבן שלי נחטף מהבסיס שלו", סיפר אלון. "הוא התנדב לעשות את השבת ביחידה. תמיר הוא ילד מלא ערכים שראה ורואה את העתיד שלו בצבא ובחינוך. שבוע לפני החטיפה הוא התראיין לקצונה. אני מבקש מכולם להגביר את המודעות לשחרור החיילים".

באירוע גם נכח ראש העיר רמי גרינברג, שאמר "אנו שמחים לראות אתכם כאן באירוע רכיבת אופניים. אנחנו יוצאים בקריאה להשבת כל החטופים והחטופות, שבעזרת השם יחזרו הביתה בשלום בריאים ושלמים יחד עם כל כוחות הביטחון וחיילי צבא ההגנה לישראל". שלושה מתושבי פתח תקווה נמצאים עדיין בשבי החמאס: דניאלה גלבוע, אליה טולדנו וענבר הימן.

צילומים: ליאור חבה (באדיבות דוברות עיריית פתח תקווה)

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

היחידה הטקטית פתח תקווה

רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות חללי "חרבות ברזל" תושבי פתח תקווה

היוזמה של עיריית פתח תקווה תחל לפעול בקרוב במסגרת חיזוק מערך הביטחון בעיר. היחידה הטקטית צפויה להרחיב את מערך הפעילות של אגף הביטחון בעירייה. היחידה תורכב מחמישה צוותים, כאשר כל צוות יסייר ברכב מבצעי, שיזוהה עם פעילות היחידה. סך הכל 15 מאבטחים חמושים, שיצטרפו בשעות הלילה לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים. כאות זיכרון, הרכבים יישאו את שמותם של הנופלים במלחמה.

המשך קריאה »
מסעדת וינו חדשות 13

צפו: חדשות 13 הפתיעו את מסעדת וינו פ"ת, שנקלעה לקשיים בעקבות מילואים של הבעלים

כבר יותר משלושה חודשים, קובי יוסלביץ', הבעלים של מסעדת הבשרים ואולם האירועים שנמצא סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח", נמצא ON & OFF בעזה, כשהוא משאיר את העסק לטיפול העובדים והמשפחה. הכתב פז רובינזון, כתב השטח של תוכניתו של אמנון לוי, הגיע היום בהפתעה למסעדה לראות מה קורה – ועל הדרך היא גם קיבלה סוג של פרסום ארצי.

המשך קריאה »
טקס הסרת הלוט מאנדרטת פארק חרבות ברזל כפר גנים

חדש: פארק "חרבות ברזל" נחנך בשכונת כפר גנים בטקס בהשתתפות משפחות חללים

האירוע המרגש, בציון ט"ו בשבט, התקיים בפארק החדש ברח' ויצמן 44, המתפרש על שטח של כ-8 דונם, בו נשתלו כ-150 עצים מסוגים שונים. בפארק הוצבה אנדרטה עם שמות הנופלים מאז ה-7 באוקטובר, תושבי ותושבות העיר – או כאלו בעלי זיקה לעיר. במהלך הטקס נשאו דברים משפחותיהם של הנופלים והנרצחים תומר ברק, אסי אסאצ'אלו, רותי אקוני, ירין אפרים ואור מזרחי.

המשך קריאה »
אוריאל אביעד סילברמן

אבל כבד במושב נחלים ליד פתח תקווה: רס"ל סילברמן ז"ל נפל בקרב ברצועת עזה

רס"ל (מיל') אוריאל אביעד סילברמן, בן 23 ממושב נחלים מגדוד 7421 בחטיבת קרייתי (4), נפל בקרב בדרום רצועת עזה. כך הותר לפרסום הבוקר. פרטים לגבי מועד ההלוויה והשבעה – יפורסמו בהמשך. באירוע שבו נפל סילברמן, נפצעו באורח קשה קצין שריון במילואים ולוחם במילואים בגדוד 7421. הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בבתי החולים ומשפחותיהם עודכנו.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading