אירוע רכיבת אופניים פתח תקווה

אירוע רכיבת אופני שטח התקיים היום בפתח תקווה למען החטופים והחטופות בעזה

עשרות רוכבי אופניים עם חולצות לבנות הגיעו הבוקר (שישי) לחניון אצטדיון "שלמה ביטוח", משם יצאו לרכיבת שטח בשבילי הירקון לאורך מסלול של 10 קילומטרים. מזג האוויר היה נעים והאווירה הייתה מרגשת ואופטימית, זאת למרות שפעימות שחרור החטופים הסתיימו אתמול וכך גם הפסקת האש. באירוע נשא דברים אלון נמרודי, בנו של תמיר החטוף: "שבוע לפני החטיפה, הוא התראיין לקצונה".

למרות שהשתחררו למעלה מ-100 חטופים בשבוע האחרון, עדיין רבים יותר נמצאים בשבי החמאס, כבר כמעט חודשיים, זאת מבלי שישראל מקבלת מידע אודות מקום הימצאם או מצבם. תושבי פתח תקווה נתנו היום ביטוי להזדהות עם החוטפים באירוע רכיבת אופניים, שיצא לדרך הבוקר בשעה 9:00, בהשתתפות רוכבים רבים מכל הגילאים, באירוע שאורגן בשיתוף עיריית פתח תקווה.

בין הרוכבים היה גם אלון נמרודי, יליד פתח תקווה ואביו של תמיר נמרודי, שנחטף לעזה בשבת השחורה של ה-7 באוקטובר מבסיס צה"ל, שם שימש כחייל בחיל החינוך. "הבן שלי נחטף מהבסיס שלו", סיפר אלון. "הוא התנדב לעשות את השבת ביחידה. תמיר הוא ילד מלא ערכים שראה ורואה את העתיד שלו בצבא ובחינוך. שבוע לפני החטיפה הוא התראיין לקצונה. אני מבקש מכולם להגביר את המודעות לשחרור החיילים".

באירוע גם נכח ראש העיר רמי גרינברג, שאמר "אנו שמחים לראות אתכם כאן באירוע רכיבת אופניים. אנחנו יוצאים בקריאה להשבת כל החטופים והחטופות, שבעזרת השם יחזרו הביתה בשלום בריאים ושלמים יחד עם כל כוחות הביטחון וחיילי צבא ההגנה לישראל". שלושה מתושבי פתח תקווה נמצאים עדיין בשבי החמאס: דניאלה גלבוע, אליה טולדנו וענבר הימן.

צילומים: ליאור חבה (באדיבות דוברות עיריית פתח תקווה)

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

מאיר ברוכין ביציאה מבית ספר יצחק שמיר פתח תקווה

מאיר ברוכין, המורה שפוטר מבי"ס יצחק שמיר פתח תקווה לאחר שביקר את צה"ל, יחזור ללמד

כמעט חצי שנה אחרי שגורש, בתקופה המתוחה של תחילת המלחמה, מבית הספר השש-שנתי בקללות ויריקות, המורה לאזרחות צפוי לשוב בשנת הלימודים הבאה. עיריית פתח תקווה נסוגה מהעירעור שהגישה לבית הדין לעבודה בגין ההחלטה לבטל את פיטוריו, גם בעקבות הערות השופטים על הליך פיטורין לא תקין וגם בעקבות הבטחתו של ברוכים לגלות בהמשך "יותר רגישות" בדבריו.

המשך קריאה »
נפילת רסיס בפתח תקווה

זה חוזר? לראשונה מאז סוף דצמבר: אזעקה בפ"ת. דיווח על נפילת רסיס

כמעט חצי שנה של הפוגע מה-21.12.24 – ושוב נשמעו אזעקות בעיר. האזעקות תפסו את מאות אלפי התושבים, העובדים והמבקרים בעיר לא מוכנים ומופתעים והורגשה בהלה באיזורים המסחריים והעסקיים – שכבר מזמן חיו בשגרה, לפחות מההיבט הזה. האזעקות, שנשמעו בשרון, ברחבי גוש דן ובתל אביב – הם איתות חזק של החמאס, שיש לו את האפשרות לירות על ישראל. לא נרשמו נפגעים או נזקים. זוהי האזעקה ה-31 שנשמעה בעיר מאז ה-7.10

המשך קריאה »
בית יד לבנים כיום - עם פוסטר של כל החטופים

כ-200 לוחמי הנדסה קרבית עם משפחותיהם צפויים להגיע ב-29.5 ליום הוקרה ביד לבנים

מארגני האירוע, המתקיים בשיתוף עיריית פתח תקווה, מחפשים מתנדבים, שיעזרו בהקמה, בשינוע ובתפעול. האירוע צפוי להתחיל בשעה 14:00 בגן החי הסמוך לפארק וב-16:00 יתקיים טקס צבאי בפארק, שיכלול גם הפנינג לילדי הלוחמים, מתחם פרא רפואי עם טובי המטפלים, ביניהם ד"ר להבית אקרמן, ולבסוף ארוחת ערב ומסיבה עם שולחנות משחק, DJ ומנטליסט.

המשך קריאה »

מזעזעים את הקבינט: התפרסם סרטון החטיפה של דניאלה גלבוע מפתח תקווה וחברותיה לבסיס

גלבוע הפתח תקוואית, יחד עם עוד ארבע מחברותיה לבסיס – לירי אלבג, אגם ברגר, קרינה ארייב ונעמה לוי – נחטפו ב-7 באוקטובר מנחל עוז לרצועת עזה. הסרטון נמצא אצל המשפחות כבר זמה מה, אך רק עכשיו הם החליטו לאשר את הפרסום (הלא מצונזר), על מנת לזעזע את העולם ובעיקר להפעיל לחץ על הממשלה לקדם עסקת חטופים. אורלי, אמה של דניאלה: "בסרט הכי נורא לא חשבתי שאראה בעתה כזאת בעיניים שלה".

המשך קריאה »